Logo

Závodník: Gottsteinová Ema

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2020-10-1010.10.2020 Ostaš Orienteering Adventure červená 15. Gottsteinová Ema JIL0451 45:31 + 10:15
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati D16 18. Gottsteinová Ema JIL0451 33:04 + 5:11
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček D16C 6. Gottsteinová Ema JIL0451 31:52 + 5:04
OB 2020-09-2222.09.2020 Podkrkonošská liga žactva T 11. Gottsteinová Ema JIL0451 34:04 + 6:14
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D16 25. Gottsteinová Ema JIL0451 63:42 + 19:12
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D16C 5. Gottsteinová Ema JIL0451 37:59 + 3:24
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D16 14. Gottsteinová Ema JIL0451 13:49 + 1:41
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet DH18 34. Gottsteinová Ema JIL0451 14:59 + 2:15
OB 2020-09-0101.09.2020 Podkrkonošská liga žactva DT - start 1 Ema Gottsteinová JIL0451 DISK
OB 2020-09-0101.09.2020 Podkrkonošská liga žactva DT - start 2 2. Ema #2 Gottsteinová JIL0451 14:26 + 0:40
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 D16 17 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2020-08-3030.08.2020 Cena východních Čech - E3 D16B 11. Gottsteinová Ema JIL0451 38:31 + 6:39
OB 2020-08-2929.08.2020 Cena východních Čech - E2 D16B 10. Gottsteinová Ema JIL0451 57:48 + 12:53
OB 2020-08-2828.08.2020 Cena východních Čech - E1 D16B 10. Gottsteinová Ema JIL0451 36:52 + 6:07
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 D16A 17 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D16A 12 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček D16C 3. Gottsteinová Ema JIL0451 43:58 + 5:19
OB 2019-10-0101.10.2019 Podkrkonošská liga žactva T 5. Gottsteinová Ema JIL0451 31:20 + 3:04
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D16C 2. Gottsteinová Ema JIL0451 48:55 + 0:51
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16A 21. Gottsteinová Ema JIL0451 59:22 + 26:44
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D16A 18. Gottsteinová Ema JIL0451 14:17 + 2:30
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D16A 9. Gottsteinová Ema JIL0451 29:47 + 4:39
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D16A 11. Gottsteinová Ema JIL0451 46:11 + 10:32
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D16A 9. Gottsteinová Ema JIL0451 28:31 + 6:21
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16C 5. Gottsteinová Ema JIL0451 28:44 + 6:15
OB 2019-06-1111.06.2019 Podkrkonošská liga žactva T 9. Gottsteinová Ema JIL0451 29:18 + 5:56
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D16C 1. Gottsteinová Ema JIL0451 13:52
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D16A 16. Gottsteinová Ema JIL0451 31:34 + 7:41
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D16A 15. Gottsteinová Ema JIL0451 65:05 + 16:17
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D16 16. Gottsteinová Ema JIL0451 14:36 + 2:09
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D16A 30. Gottsteinová Ema JIL0451 14:27 + 3:03
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 9. Gottsteinová Ema JIL0451 28:29 + 2:11
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 10. Gottsteinová Ema JIL0451 41:09 + 7:12
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D16C 2. Gottsteinová Ema JIL0451 32:47 + 1:10
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D16C 2. Gottsteinová Ema JIL0451 12:39 + 0:55
OB 2019-03-3131.03.2019 INOV-8 CUP - žebříček A 2019 D16A 13 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 44. Gottsteinová Ema JIL0451 49:32 + 11:28 047344734
OB 2019-03-2222.03.2019 Veřejný závod (Jarní pohár) D18 7. Gottsteinová Ema JIL0451 55:18 + 9:29
OB 2018-11-0303.11.2018 Oblastní žebříček D14C 2. Gottsteinová Ema JIL0451 32:11 + 4:22
OB 2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček D14C 1. Gottsteinová Ema JIL0451 24:30
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D14C 1. Gottsteinová Ema JIL0451 26:18
OB 2018-09-2929.09.2018 Oblastní žebříček D14C 2. Gottsteinová Ema JIL0451 33:44 + 1:20
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D14C 5. Gottsteinová Ema JIL0451 40:53 + 9:56
OB 2018-09-1111.09.2018 Podkrkonošské ligy žactva P4 1. Gottsteinová Ema JIL0451 46:52
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 26. Gottsteinová Ema JIL0451 42:58 + 12:37
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 26. Gottsteinová Ema JIL0451 26:54 + 8:06
OB 2018-09-0202.09.2018 Cena východních Čech - E3 D14A 11. Gottsteinová Ema JIL0451 36:15 + 9:15
OB 2018-09-0101.09.2018 Cena východních Čech - E2 D14A 10. Gottsteinová Ema JIL0451 34:41 + 7:52
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech - E1 D14A 8. Gottsteinová Ema JIL0451 27:06 + 7:58
OB 2018-08-0505.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) D14 1. Gottsteinová Ema JIL0451 29:31
OB 2018-08-0404.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) D14 1. Gottsteinová Ema JIL0451 30:43
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 6. Gottsteinová Ema JIL0451 33:12 + 5:59
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 9. Gottsteinová Ema JIL0451 39:15 + 6:10
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 7. Gottsteinová Ema JIL0451 25:23 + 3:06
OB 2018-06-2626.06.2018 Podkrkonošská liga žactva T 4. Gottsteinová Ema JIL0451 50:10 + 16:33
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D14B 13. Gottsteinová Ema JIL0451 22:46 + 4:09
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D14B 4. Gottsteinová Ema JIL0451 33:48 + 2:23
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D14C 4. Gottsteinová Ema JIL0451 11:17 + 0:30
OB 2018-05-2929.05.2018 2.závod Podkrkonošské ligy žactva D14 2. Gottsteinová Ema JIL0451 25:53 + 0:21
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D14C 8. Gottsteinová Ema JIL0451 39:38 + 8:15
OB 2018-05-0808.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 3. Gottsteinová Ema JIL0451 25:17 + 3:59
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 7. Gottsteinová Ema JIL0451 36:06 + 3:54
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 29. Gottsteinová Ema JIL0451 28:03 + 8:42
OB 2018-05-0101.05.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 D14B 11 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C 6. Gottsteinová Ema JIL0451 14:24 + 0:46
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček D14C 11. Gottsteinová Ema JIL0451 36:39 + 5:24
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček D14C 4. Gottsteinová Ema JIL0451 37:47 + 6:48
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček D14C 5. Gottsteinová Ema JIL0451 37:34 + 3:42
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček D14C 4. Gottsteinová Ema JIL0451 28:13 + 3:49
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 D14 2. Gottsteinová Ema JIL0451 29:27 + 5:28
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách D14 Gottsteinová Ema JIL0451 DISK
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D14C 3. Gottsteinová Ema JIL0451 34:40 + 3:29
LOB 2018-02-2828.02.2018 Český pohár LOB 2018 D14 24 Gottsteinová Ema JIL0451
LOB 2018-02-2424.02.2018 Mistrovství ČR na klasické trati D14 5. Gottsteinová Ema JIL0451 33:37 + 4:24
OB 2018-01-0202.01.2018 Východočeský pohár žactva - jaro 2018 D14C 5 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2018-01-0202.01.2018 Východočeský pohár žactva - podzim 2018 D14C 2 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2017-11-0404.11.2017 Oblastní žebříček D14C 7. Gottsteinová Ema JIL0451 30:07 + 6:13
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D14C 5. Gottsteinová Ema JIL0451 28:09 + 7:09
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D14C 9. Gottsteinová Ema JIL0451 31:46 + 6:49
OB 2017-10-0707.10.2017 Oblastní žebříček D14C 5. Gottsteinová Ema JIL0451 28:15 + 4:50
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D14C 10. Gottsteinová Ema JIL0451 47:08 + 16:01
OB 2017-09-1919.09.2017 PLŽ - 6.kolo HOR D14 3. Gottsteinová Ema JIL0451 42:14 + 4:56
OB 2017-09-1212.09.2017 PLŽ - 5.kolo SJC D14 3. Gottsteinová Ema JIL0451 35:56 + 3:58
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D14B 34. Gottsteinová Ema JIL0451 46:36 + 15:36
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D14B 17. Gottsteinová Ema JIL0451 37:10 + 9:11
OB 2017-08-2727.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D14 11. Gottsteinová Ema JIL0451 32:10 + 9:32
OB 2017-08-2626.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D14 9. Gottsteinová Ema JIL0451 38:55 + 8:55
OB 2017-08-2525.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D14 16. Gottsteinová Ema JIL0451 24:18 + 6:37
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 8. Gottsteinová Ema JIL0451 33:58 + 10:27
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 7. Gottsteinová Ema JIL0451 49:36 + 10:52
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 7. Gottsteinová Ema JIL0451 32:17 + 8:44
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček D14C 4. Gottsteinová Ema JIL0451 28:12 + 1:59
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 24. Gottsteinová Ema JIL0451 49:10 + 14:02
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 21. Gottsteinová Ema JIL0451 35:50 + 10:27
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D14C 7. Gottsteinová Ema JIL0451 36:47 + 6:28
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D14B 7. Gottsteinová Ema JIL0451 23:13 + 3:35
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D14B 43. Gottsteinová Ema JIL0451 61:50 + 19:58
OB 2017-05-0808.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 4. Gottsteinová Ema JIL0451 32:59 + 4:48
OB 2017-05-0101.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) D14 13. Ema Gottsteinová JIL0451 39:26 + 15:29
OB 2017-04-2929.04.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1) D14 20. Ema Gottsteinová JIL0451 13:46 + 3:08
OB 2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček D14 2. Gottsteinová Ema JIL0451 30:24 + 6:34
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C 3. Gottsteinová Ema JIL0451 15:19 + 2:38
OB 2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček D14C 6. Gottsteinová Ema JIL0451 26:46 + 4:21
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D14 5. Gottsteinová Ema JIL0451 35:48 + 13:50
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D14C 6. Gottsteinová Ema JIL0451 28:23 + 5:56
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D14C 15. Gottsteinová Ema JIL0451 14:46 + 4:15
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček D14C 17. Gottsteinová Ema JIL0451 37:48 + 13:09
OB 2017-03-1919.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D14C 23. Gottsteinová Ema JIL0451 40:58 + 13:21
OB 2017-01-0404.01.2017 Východočeský pohár žactva - jaro 2017 D14C 6 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2017-01-0404.01.2017 Východočeský pohár žactva - podzim 2017 D14C 6 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2017-01-0101.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D14B 29 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček D12C 19. Gottsteinová Ema JIL0451 33:33 + 11:17
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D12C 20. Gottsteinová Ema JIL0451 47:28 + 22:26
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček D12C 23. Gottsteinová Ema JIL0451 22:48 + 9:10
OB 2016-10-0808.10.2016 Oblastní žebříček D12C 11. Gottsteinová Ema JIL0451 33:19 + 11:13
OB 2016-09-2727.09.2016 7.závod Podkrkonošské ligy žáků D12 5. Gottsteinová Ema JIL0451 27:21 + 7:49
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D12C 8. Gottsteinová Ema JIL0451 20:54 + 5:40
OB 2016-09-1313.09.2016 6. závod Podkrkonošské ligy a veřejný závod v OB D12 1. Gottsteinová Ema JIL0451 18:41
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D12C 2. Gottsteinová Ema JIL0451 23:23 + 1:55
OB 2016-08-2828.08.2016 Cena východních Čech - E3 D12B 11. Gottsteinová Ema JIL0451 39:52 + 11:45
OB 2016-08-2727.08.2016 Cena východních Čech - E2 D12B 6. Gottsteinová Ema JIL0451 39:50 + 9:10
OB 2016-08-2626.08.2016 Cena východních Čech - E1 D12B 2. Gottsteinová Ema JIL0451 33:41 + 0:15
OB 2016-08-2626.08.2016 Cena východních Čech D12B 4. Gottsteinová Ema JIL0451 113:23 + 11:37
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček D12C 7. Gottsteinová Ema JIL0451 33:38 + 7:35
OB 2016-05-2828.05.2016 Oblastní žebříček D12C 11. Gottsteinová Ema JIL0451 32:40 + 8:39
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D12C 14. Gottsteinová Ema JIL0451 44:38 + 16:37
OB 2016-05-0707.05.2016 Oblastní žebříček D12C 7. Gottsteinová Ema JIL0451 21:51 + 7:07
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 19. Gottsteinová Ema JIL0451 28:36 + 10:31
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 17. Gottsteinová Ema JIL0451 27:42 + 11:21
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D12C 12. Gottsteinová Ema JIL0451 21:14 + 4:41
OB 2016-04-0909.04.2016 Oblastní žebříček D12C 12. Gottsteinová Ema JIL0451 20:56 + 7:22
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D12C 9. Gottsteinová Ema JIL0451 14:37 + 3:40
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D12C 9. Gottsteinová Ema JIL0451 26:57 + 6:13
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12C 9. Gottsteinová Ema JIL0451 28:20 + 8:04
OB 2016-03-1212.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) D12 10. Gottsteinová Ema JIL0451 32:33 + 8:33
OB 2015-11-0707.11.2015 Oblastní žebříček D12C 16. Gottsteinová Ema JIL0451 31:33 + 9:36
OB 2015-11-0101.11.2015 Oblastní žebříček D12C 12. Gottsteinová Ema JIL0451 36:38 + 13:32
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček D12C 27. Gottsteinová Ema JIL0451 55:06 + 32:51
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček D12C 17. Gottsteinová Ema JIL0451 34:40 + 15:01
OB 2015-10-1010.10.2015 Oblastní žebříček D12C 19. Gottsteinová Ema JIL0451 38:09 + 19:27
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D12C 8. Gottsteinová Ema JIL0451 36:51 + 12:15
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 32. Gottsteinová Ema JIL0451 17:42 + 8:08
OB 2015-08-3030.08.2015 Cena východních Čech - E3 D12B 4. Gottsteinová Ema JIL0451 28:18 + 5:19
OB 2015-08-2929.08.2015 Cena východních Čech - E2 D12B 3. Gottsteinová Ema JIL0451 33:09 + 3:33
OB 2015-08-2828.08.2015 Cena východních Čech - E1 D12B 3. Gottsteinová Ema JIL0451 39:05 + 7:51
OB 2015-07-1212.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 21. Gottsteinová Ema JIL0451 45:08 + 23:49
OB 2015-07-1111.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 17. Gottsteinová Ema JIL0451 44:54 + 22:42
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 17. Gottsteinová Ema JIL0451 20:41 + 9:28
OB 2015-06-2727.06.2015 Oblastní žebříček D12D Gottsteinová Ema JIL0451 DISK
LOB 2017-02-1818.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D14 Gottsteinová Ema JIL0451
LOB 2017-02-1818.02.2017 Mistrovství ČR ve sprintu D14 Gottsteinová Ema JIL0451
LOB 2017-02-1919.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D14 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček D14C Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2018-10-0909.10.2018 Podkrkonošská liga žactva P6 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D12B Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2015-08-2828.08.2015 Cena východních Čech D12B Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D12 Gottsteinová Ema JIL0451
LOB 2016-02-2020.02.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D12 Gottsteinová Ema JIL0451
LOB 2016-02-2020.02.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint D12 Gottsteinová Ema JIL0451
LOB 2016-02-2121.02.2016 Mistrovství ČR na klasické trati D12 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2016-03-1919.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2016-06-1414.06.2016 3. závod Podkrkonošské ligy a veřejný závod v OB D14 Gottsteinová Ema JIL0451
LOB 2017-01-2222.01.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D14 Gottsteinová Ema JIL0451
LOB 2017-01-2121.01.2017 Mistrovství ČR štafet D14 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2017-03-1818.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D14 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2017-04-2525.04.2017 PLŽ - 1.kolo NPA D14 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2017-05-1616.05.2017 PLŽ - 2.kolo LTU D14 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D14B Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2017-08-2525.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D14 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2017-06-2727.06.2017 PLŽ - 4.kolo VRL D14 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2017-09-1717.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Gottsteinová Ema JIL0451
LOB 2018-02-2525.02.2018 Mistrovství ČR štafet D18 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2018-03-2424.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D14 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2018-05-1515.05.2018 Podkrkonošská liga, Okresní přebor škol okresu Trutnov T Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti štafet D14 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D14B Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2018-06-1212.06.2018 Podkrkonošská liga - PLŽ VRL P6 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech D14A Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2019-05-1919.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti štafet D18 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2020-06-1616.06.2020 Podkrkonošská liga žactva P6 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2020-08-2828.08.2020 Cena východních Čech D16B Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2020-09-2626.09.2020 Mistrovství ČR štafet D18 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2020-10-1010.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti D16 Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D16A Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2021-01-0101.01.2021 INOV-8 CUP - žebříček A 2021 D18A Gottsteinová Ema JIL0451
OB 2021-08-0606.08.2021 Orienteering Adventure D18 Gottsteinová Ema JIL0451 Přihlášen
OB 2021-08-0606.08.2021 Orienteering Adventure - E1 D18 Gottsteinová Ema JIL0451 Přihlášen
OB 2021-08-0606.08.2021 Orienteering Adventure - E2 D18 Gottsteinová Ema JIL0451 Přihlášen
OB 2021-08-0707.08.2021 Orienteering Adventure - E3 D18 Gottsteinová Ema JIL0451 Přihlášen
OB 2021-08-0707.08.2021 Orienteering Adventure - E4 D18 Gottsteinová Ema JIL0451 Přihlášen
OB 2021-08-0808.08.2021 Orienteering Adventure - E5 D18 Gottsteinová Ema JIL0451 Přihlášen