Logo

Závodník: Pachmannová Bára

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2021-05-0909.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 20. Pachmannová Bára AOP0351 36:01 + 7:30
OB 2021-05-0808.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 10. Pachmannová Bára AOP0351 16:43 + 1:59
OB 2021-05-0303.05.2021 INOV-8 CUP - žebříček A 2021 D18A 15 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati D18 37. Pachmannová Bára AOP0351 43:55 + 19:10
OB 2020-09-2323.09.2020 OLM Opava, 14. závod D 1. Pachmannová Bára AOP0351 36:17
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D18 35. Pachmannová Bára AOP0351 97:56 + 41:48
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D18 25. Pachmannová Bára AOP0351 13:57 + 2:37
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet DH18 Pachmannová Bára AOP0351 DISK
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 D18 36 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D18B 19. Pachmannová Bára AOP0351 56:44 + 21:02
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D18B 7. Pachmannová Bára AOP0351 63:20 + 12:17
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D18B 5. Pachmannová Bára AOP0351 27:43 + 7:36
OB 2020-07-0505.07.2020 Hejkal o-cup (ZÁVOD 2) & Běhej s mapou D21K 1. Pachmannová Bára AOP0351 37:26
OB 2020-06-2727.06.2020 Oblastní žebříček D18C 4. Pachmannová Bára AOP0351 51:49 + 7:28
OB 2020-06-2424.06.2020 OLM Opava, 11. závod D Pachmannová Bára AOP0351 DISK
OB 2020-06-1010.06.2020 OLM Opava, 9. závod D 7. Pachmannová Bára AOP0351 64:20 + 13:45
OB 2020-05-2727.05.2020 OLM Opava, 7. závod D 1. Pachmannová Bára AOP0351 48:46
OB 2020-05-2020.05.2020 OLM Opava, 6. závod D 2. Pachmannová Bára AOP0351 35:18 + 2:09
OB 2020-05-1313.05.2020 OLM Opava, 5. závod D 4. Pachmannová Bára AOP0351 26:01 + 0:29
OB 2020-05-0101.05.2020 OLM Opava D 2 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 D18A 34 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D16A 49 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D16C Pachmannová Bára AOP0351 DISK
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16A 14. Pachmannová Bára AOP0351 49:04 + 16:26
OB 2019-09-1818.09.2019 OLM Opava, 14. závod D 1. Pachmannová Bára AOP0351 50:42
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D16A 45. Pachmannová Bára AOP0351 16:48 + 5:01
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D16B 17. Pachmannová Bára AOP0351 40:01 + 9:03
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D16B 2. Pachmannová Bára AOP0351 41:37 + 1:00
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D16B Pachmannová Bára AOP0351 DISK
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D16B Pachmannová Bára AOP0351 DISK
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D16B 20. Pachmannová Bára AOP0351 29:05 + 10:41
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D16C 14. Pachmannová Bára AOP0351 25:29 + 6:37
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16B 19. Pachmannová Bára AOP0351 37:50 + 16:08
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D16B 19. Pachmannová Bára AOP0351 31:42 + 5:56
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 8. Pachmannová Bára AOP0351 50:43 + 8:39
OB 2019-06-1212.06.2019 OLM Opava, 9. závod D 1. Pachmannová Bára AOP0351 60:48
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 8. Pachmannová Bára AOP0351 36:25 + 7:17
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 3. Pachmannová Bára AOP0351 67:21 + 4:31
OB 2019-05-2929.05.2019 OLM Opava, 7. závod D 2. Pachmannová Bára AOP0351 34:02 + 0:35
OB 2019-05-2222.05.2019 OLM Opava, 6. závod D 5. Pachmannová Bára AOP0351 38:32 + 6:26
OB 2019-05-1818.05.2019 Oblastní žebříček D16C 1. Pachmannová Bára AOP0351 27:13
OB 2019-05-1616.05.2019 OLM Opava, 5. závod, WOD D 9. Pachmannová Bára AOP0351 32:02 + 3:46
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D16A 50. Pachmannová Bára AOP0351 16:11 + 4:47
OB 2019-05-0808.05.2019 OLM Opava, 4. závod D 3. Pachmannová Bára AOP0351 20:42 + 0:50
OB 2019-05-0101.05.2019 OLM Opava, 3. závod D 2. Pachmannová Bára AOP0351 21:37 + 1:51
OB 2019-04-1616.04.2019 OLM Opava, 1. závod D 2. Pachmannová Bára AOP0351 63:09 + 3:48
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 29. Pachmannová Bára AOP0351 56:35 + 22:38
OB 2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 24. Pachmannová Bára AOP0351 69:45 + 27:06
OB 2019-04-0505.04.2019 Veřejný sprint CEYOC OPENB 3. Pachmannová Bára AOP0351 14:10 + 3:19
OB 2019-04-0101.04.2019 OLM Opava D 2 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2019-03-3131.03.2019 Žebříček B-Morava 2019 D16B 3 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti v nočním OB D16 2. Pachmannová Bára AOP0351 29:39 + 0:06
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 74. Pachmannová Bára AOP0351 57:18 + 19:14 035243524
OB 2018-11-1010.11.2018 Oblastní žebříček D16C 1. Pachmannová Bára AOP0351 29:01
OB 2018-11-0303.11.2018 Oblastní žebříček D16C 1. Pachmannová Bára AOP0351 29:17
OB 2018-10-1717.10.2018 OLM Opava, 18. závod, zakončení D 1. Pachmannová Bára AOP0351 17:51
OB 2018-10-1010.10.2018 OLM Opava, 17. závod D 1. Pachmannová Bára AOP0351 34:58
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D16C 1. Pachmannová Bára AOP0351 30:37
OB 2018-10-0303.10.2018 OLM Opava, 16. závod D 1. Pachmannová Bára AOP0351 35:17
OB 2018-09-2626.09.2018 OLM Opava, 15. závod D 1. Pachmannová Bára AOP0351 34:46
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D16C 1. Pachmannová Bára AOP0351 17:34
OB 2018-09-1919.09.2018 OLM Opava, 14. závod D 2. Pachmannová Bára AOP0351 57:53 + 2:20
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D16C 6. Pachmannová Bára AOP0351 46:33 + 3:31
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16C 15. Pachmannová Bára AOP0351 50:25 + 15:42
OB 2018-09-1212.09.2018 OLM Opava, 13. závod D 4. Pachmannová Bára AOP0351 43:14 + 7:06
OB 2018-09-0101.09.2018 Hanácký žebříček podzim D16C 1 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D16C 28. Pachmannová Bára AOP0351 39:02 + 14:21
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16C 20. Pachmannová Bára AOP0351 57:55 + 31:46
OB 2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 4. Pachmannová Bára AOP0351 48:36 + 4:40
OB 2018-06-1313.06.2018 OLM Opava, 11. závod D 1. Pachmannová Bára AOP0351 54:02
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16B 4. Pachmannová Bára AOP0351 61:25 + 4:25
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16B 3. Pachmannová Bára AOP0351 31:22 + 1:17
OB 2018-06-0606.06.2018 OLM Opava, 10. závod D 3. Pachmannová Bára AOP0351 49:04 + 9:11
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D16C 1. Pachmannová Bára AOP0351 43:03
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 31. Pachmannová Bára AOP0351 14:26 + 3:15
OB 2018-05-2323.05.2018 OLM Opava, 8. závod, WOD D 6. Pachmannová Bára AOP0351 31:22 + 5:12
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 47. Pachmannová Bára AOP0351 40:23 + 14:35
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D16 51. Pachmannová Bára AOP0351 14:36 + 3:37
OB 2018-05-1616.05.2018 OLM Opava, 7. závod D 2. Pachmannová Bára AOP0351 20:57 + 3:39
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D16C 5. Pachmannová Bára AOP0351 39:41 + 8:42
OB 2018-05-0909.05.2018 OLM Opava, 6. závod D 4. Pachmannová Bára AOP0351 83:33 + 12:29
OB 2018-05-0808.05.2018 OLM Opava, 5. závod D 1. Pachmannová Bára AOP0351 24:47
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 6. Pachmannová Bára AOP0351 42:37 + 7:15
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 10. Pachmannová Bára AOP0351 69:37 + 25:56
OB 2018-05-0202.05.2018 OLM Opava, 3. závod, Opavské kufrování D 1. Pachmannová Bára AOP0351 24:38
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D16C 1. Pachmannová Bára AOP0351 31:08
OB 2018-04-2424.04.2018 OLM Opava, 2. závod D 5. Barča AOP0351 68:46 + 5:14
OB 2018-04-2121.04.2018 Žebříček B-Morava D16B 20. Pachmannová Bára AOP0351 55:43 + 22:17
OB 2018-04-1717.04.2018 OLM Opava, 1. závod D 1. Pachmannová Bára AOP0351 44:35
OB 2018-04-1616.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 D16B 6 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 31. Pachmannová Bára AOP0351 16:45 + 3:40
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 25. Pachmannová Bára AOP0351 41:50 + 9:29
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 1. Pachmannová Bára AOP0351 13:16
OB 2018-04-0101.04.2018 Hanácký žebříček jaro D16C 1 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2018-04-0101.04.2018 OLM Opava D 1 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D16C 5. Pachmannová Bára AOP0351 57:48 + 11:45
OB 2017-11-0404.11.2017 Oblastní žebříček D14C 6. Pachmannová Bára AOP0351 29:20 + 6:29
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D14C 2. Pachmannová Bára AOP0351 20:04 + 0:35
OB 2017-09-2828.09.2017 Oblastní žebříček D14C 11. Pachmannová Bára AOP0351 28:24 + 7:31
OB 2017-09-2727.09.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 14. závod D14 1. Pachmannová Bára AOP0351 38:08
OB 2017-09-2020.09.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 13. závod D14 1. Pachmannova Bara AOP0351 48:52
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček D14C 14. Pachmannová Bára AOP0351 64:00 + 26:32
OB 2017-09-1313.09.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 12. závod D14 2. Pachmannova Bara AOP0351 31:59 + 1:14
OB 2017-09-1010.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 22. Pachmannová Bára AOP0351 31:05 + 9:40
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 4. Pachmannová Bára AOP0351 49:13 + 11:53
OB 2017-09-0101.09.2017 Hanácký žebříček podzim 2017 D14C 12 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2017-07-1616.07.2017 Grand prix Silesia - E4 D14 1. Pachmannová Bára AOP0351 36:19
OB 2017-07-1515.07.2017 Grand prix Silesia - E3 D14 2. Pachmannová Bára AOP0351 43:32 + 2:31
OB 2017-07-1414.07.2017 Grand prix Silesia - E2 D14 4. Pachmannová Bára AOP0351 33:08 + 4:21
OB 2017-07-1313.07.2017 Grand prix Silesia - E1 D14 3. Pachmannová Bára AOP0351 29:13 + 4:56
OB 2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D14 Pachmannová Bára AOP0351 DISK
OB 2017-06-0707.06.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 8. závod, Dny orientace v přírodě D14 1. Pachmannová Bára AOP0351 37:06
OB 2017-06-0404.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 1. Pachmannová Bára AOP0351 31:27
OB 2017-06-0303.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 1. Pachmannová Bára AOP0351 46:02
OB 2017-05-3131.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 7. závod, Dny orientace v přírodě D14 1. Pachmannová Bára AOP0351 58:33
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 9. Pachmannová Bára AOP0351 41:03 + 11:26
OB 2017-05-2424.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 6. závod, World Orienteering Day D14 Pachmannová Bára AOP0351 DISK
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 1. Pachmannová Bára AOP0351 36:27
OB 2017-05-0303.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 1. závod D14 1. Pachmannová Bára AOP0351 29:38
OB 2017-05-0101.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 3. závod D14 3. Pachmannová Bára AOP0351 35:34 + 3:48
OB 2017-04-2929.04.2017 Oblastní žebříček D14C 3. Pachmannová Bára AOP0351 26:54 + 2:13
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D14C 20. Pachmannová Bára AOP0351 37:11 + 12:54
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 3. Pachmannová Bára AOP0351 13:13 + 1:40
OB 2017-04-0101.04.2017 Hanácký žebříček jaro 2017 D14C 3 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček D14C 13. Pachmannová Bára AOP0351 50:44 + 18:51
OB 2017-03-0101.03.2017 Okresní liga mládeže Opava ... žebříček D14 1 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček D14C 5. Pachmannová Bára AOP0351 38:07 + 8:21
OB 2016-09-2828.09.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 12. závod D14 1. Bára Pachmannová AOP0351 26:08
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D14C 9. Pachmannová Bára AOP0351 43:42 + 14:10
OB 2016-09-1717.09.2016 Oblastní žebříček D14C 5. Pachmannová Bára AOP0351 50:28 + 24:32
OB 2016-09-1717.09.2016 Oblastní žebříček D14C 3. Pachmannová Bára AOP0351 16:55 + 4:04
OB 2016-09-1414.09.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 10. závod D14 2. Bára Pachmannová AOP0351 28:03 + 8:17
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček D14C 7. Pachmannová Bára AOP0351 58:01 + 30:05
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D14C 25. Pachmannová Bára AOP0351 50:48 + 24:19
OB 2016-07-1717.07.2016 Grand prix Silesia - E6 D14 8. Pachmannová Bára AOP0351 30:28 + 6:14
OB 2016-07-1616.07.2016 Grand prix Silesia - E4 D14 9. Pachmannová Bára AOP0351 44:27 + 14:01
OB 2016-07-1616.07.2016 Grand prix Silesia - E5 D14 19. Pachmannová Bára AOP0351 50:12 + 24:12
OB 2016-07-1515.07.2016 Grand prix Silesia - E2 D14 17. Pachmannová Bára AOP0351 56:01 + 25:13
OB 2016-07-1515.07.2016 Grand prix Silesia - E3 D14 16. Pachmannová Bára AOP0351 32:39 + 11:55
OB 2016-07-1414.07.2016 Grand prix Silesia - E1 D14 19. Pachmannová Bára AOP0351 44:11 + 22:30
OB 2016-06-2222.06.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 8. závod D14 1. Bára Pachmannová AOP0351 31:03
OB 2016-06-1515.06.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 7. závod D14 1. Bára Pachmannová AOP0351 31:15
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček D14C 8. Pachmannová Bára AOP0351 37:25 + 17:45
OB 2016-06-0101.06.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 6. závod D14 1. Bára Pachmannová AOP0351 42:37
OB 2016-05-2929.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B Pachmannová Bára AOP0351 DISK
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček D14 Pachmannová Bára AOP0351 DISK
OB 2016-05-1111.05.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 4. závod, Kufrování D14 3. Bára Pachmannová AOP0351 18:38 + 2:08
OB 2016-05-0101.05.2016 Okresní liga mládeže Opava - vložený závod D14 3. Pachmannová Bára AOP0351 21:10 + 1:40
OB 2016-04-3030.04.2016 Oblastní žebříček D14C 23. Pachmannová Bára AOP0351 57:07 + 25:35
OB 2016-04-2020.04.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 1. závod D12 1. Bára Pachmannová AOP0351 44:03
OB 2016-04-1717.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 3. Pachmannová Bára AOP0351 65:10 + 30:12
OB 2016-04-1616.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 8. Pachmannová Bára AOP0351 39:07 + 10:11
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 9. Pachmannová Bára AOP0351 22:52 + 12:10
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D14C 25. Pachmannová Bára AOP0351 49:41 + 28:50
OB 2016-03-1919.03.2016 Oblastní žebříček D14C 9. Pachmannová Bára AOP0351 60:25 + 26:04
OB 2015-10-1818.10.2015 Oblastní žebříček D12C 2. Pachmannová Bára AOP0351 39:38 + 1:49
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D12C 7. Pachmannová Bára AOP0351 29:02 + 10:03
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D12C 4. Pachmannová Bára AOP0351 13:21 + 3:10
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D12C 2. Pachmannová Bára AOP0351 28:41 + 1:47
OB 2019-05-0404.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Pachmannová Bára AOP0351
OB 2016-04-0303.04.2016 Mistrovstvi oblasti štafet H14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2016-04-2424.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2016-05-0505.05.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 3. závod D14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Pachmannová Bára HAN0353
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2016-07-1414.07.2016 Grand prix Silesia D14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2016-09-0606.09.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 9. závod D14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2016-09-2121.09.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 11. závod D14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček D14C Pachmannová Bára AOP0351
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH15-99 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2017-04-2222.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D14B Pachmannová Bára AOP0351
OB 2017-04-2626.04.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 2. závod D14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2017-05-0909.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 4. závod D14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2017-05-1717.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 5. závod, Dny orientace v přírodě D14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2017-05-0606.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D14 Pachmannová Bára HAN0353
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2017-06-1414.06.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 9. závod D14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C Pachmannová Bára AOP0351
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C Pachmannová Bára AOP0351
OB 2017-06-2121.06.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 10. závod D14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2017-07-1313.07.2017 Grand prix Silesia D14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2017-09-2828.09.2017 Oblastní závod štafet D14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D14 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2018-04-2222.04.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti D18 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2018-06-2020.06.2018 OLM Opava, 12. závod D Pachmannová Bára AOP0351
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní závod štafet D15-99 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2018-09-1616.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE D16C Pachmannová Bára AOP0351
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní závod štafet D15-99 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet MIX Pachmannová Bára AOP0351
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti MIX Pachmannová Bára AOP0351
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) MIX Pachmannová Bára AOP0351
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Pachmannová Bára AOP0351
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup D16B Pachmannová Bára AOP0351
OB 2019-06-0505.06.2019 OLM Opava, 8. závod D Pachmannová Bára AOP0351
OB 2019-06-1919.06.2019 OLM Opava, 10. závod D Pachmannová Bára AOP0351
OB 2019-09-1111.09.2019 OLM Opava, 13. závod D Pachmannová Bára AOP0351
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-03-1313.03.2020 Školení trenérů OB 3. třídy Trenér Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-04-0404.04.2020 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-06-0606.06.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D18 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2021-05-3030.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D18A Pachmannová Bára AOP0351
OB 2021-05-2929.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D18A Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-03-2222.03.2020 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D18 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-04-1919.04.2020 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-05-0808.05.2020 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-04-1818.04.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB, mistrovství oblasti D18 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-03-2121.03.2020 Mistrovství oblasti v nočním OB D18 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-06-1212.06.2020 Školení trenérů OB 3. třídy T3 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-05-2929.05.2020 Test TSM 3000m Opava 3000 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D18B Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-06-1717.06.2020 OLM Opava, 10. závod D Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-10-1010.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti D18 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D18A Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-10-3131.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D18A Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-11-0101.11.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D18A Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-09-2626.09.2020 Mistrovství ČR štafet D18 Pachmannová Bára AOP0351
OB 2020-09-3030.09.2020 OLM Opava, 15. závod D Pachmannová Bára AOP0351
OB 2021-05-2222.05.2021 Mistrovství ČR ve sprintu D18 Pachmannová Bára AOP0351 Přihlášen
OB 2021-04-2727.04.2021 OLM Opava, 3. závod D Pachmannová Bára AOP0351
OB 2021-05-0202.05.2021 OLM Opava, 4. závod MCR priprava Pachmannová Bára AOP0351
OB 2021-05-0505.05.2021 OLM Opava, 5. závod D Pachmannová Bára AOP0351
OB 2021-05-2626.05.2021 Test TSM Haná - dráha 3 km 3 km Pachmannová Bára AOP0351 Přihlášen