Logo

Závodník: Rodová Anežka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D10 3. Rodová Anežka VSP1152 13:10 + 2:17
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D10 2. Rodová Anežka VSP1152 20:58 + 0:09
OB 2020-09-1515.09.2020 Manufaktura pražský žebříček 2020 D10 1 Rodová Anežka VSP1152
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D10 3. Rodová Anežka VSP1152 36:23 + 4:01
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D10 1. Rodová Anežka VSP1152 17:19
OB 2020-09-1010.09.2020 Podvečerní O-běh Folimankou C 7. Rodová Anežka VSP1152 18:41 + 4:08
OB 2020-09-0606.09.2020 Oblastní žebříček D10 2. Rodová Anežka VSP1152 16:23 + 0:17
OB 2020-08-3030.08.2020 West cup - E3 D10 1. Rodová Anežka VSP1152 24:58
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti D10 1. Rodová Anežka VSP1152 18:46
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup - E1 D10 1. Rodová Anežka VSP1152 24:51
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup D10 1. Rodová Anežka VSP1152 68:35
OB 2020-06-2121.06.2020 Veřejný závod D10 2. Rodová Anežka VSP1152 9:46 + 0:26
OB 2020-06-2020.06.2020 Na Houpačce cerven-20, denní závod K2 1. Rodová Anežka VSP1152 23:15
OB 2020-06-0606.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (odpoledne) D12 7. Rodová Anežka VSP1152 17:15 + 4:23
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček D10 8. Rodová Anežka VSP1152 19:27 + 4:18
OB 2019-10-3131.10.2019 Noční bohnický orienťák 2019 T2A 23. Rodová Anežka VSP1152 28:48 + 14:21
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D10 Rodová Anežka VSP1152 DNS
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček D10 3. Rodová Anežka VSP1152 18:20 + 3:59
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D10 11. Rodová Anežka VSP1152 33:16 + 13:45
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D10 9. Rodová Anežka VSP1152 33:57 + 9:28
OB 2019-09-2626.09.2019 Podvečerní O-běh Folimankou Z1 MS Rodová Anežka VSP1152 8:29 +
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10C 11. Rodová Anežka VSP1152 21:10 + 6:15
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 D10 9. Rodová Anežka VSP1152 38:45 + 17:23
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 D10 16. Rodová Anežka VSP1152 41:52 + 16:39
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 - E1 D10 15. Rodová Anežka VSP1152 35:00 + 18:05
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 D10 11. Rodová Anežka VSP1152 115:37 + 45:37
OB 2019-06-1212.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D10 6. Rodová Anežka VSP1152 20:56 + 8:09
OB 2019-05-2929.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D10 5. Rodová Anežka VSP1152 24:41 + 10:29
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 8. Rodová Anežka VSP1152 22:52 + 8:16
OB 2019-05-2222.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva D10 8. Rodová Anežka VSP1152 21:29 + 10:03
OB 2019-05-1111.05.2019 Oblastní žebříček D10 Rodová Anežka VSP1152 DISK
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D10 6. Rodová Anežka VSP1152 32:10 + 9:05
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 10. Rodová Anežka VSP1152 11:43 + 4:13
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D10 12. Rodová Anežka VSP1152 18:11 + 6:04
OB 2019-03-1616.03.2019 Veřejný závod (Jarní skály) D10 3. Rodová Anežka VSP1152 23:59 + 1:19
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 D10 5 Rodová Anežka VSP1152
OB 2019-02-2222.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 D10 7 Rodová Anežka VSP1152
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 D10 7 Rodová Anežka VSP1152
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček D10L 7. Rodová Anežka VSP1152 37:30 + 10:11
OB 2018-11-0101.11.2018 Noční bohnický orienťák 2018 T2 77. Rodová Anežka VSP1152 30:05 + 15:21
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček D10L 8. Rodová Anežka VSP1152 32:31 + 7:18
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D10L 7. Rodová Anežka VSP1152 21:20 + 6:19
OB 2018-09-2626.09.2018 Podvečerní O-běh Folimankou T2 34. Rodová Anežka VSP1152 30:37 + 19:07
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D10L 5. Rodová Anežka VSP1152 35:18 + 15:41
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D10L 12. Rodová Anežka VSP1152 42:02 + 11:08
OB 2018-06-1313.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva D10L 7. Rodová Anežka VSP1152 19:13 + 5:01
OB 2018-06-0606.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva D10 Rodová Anežka VSP1152 DISK
OB 2018-05-3030.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva HD10L 2. Anežka Rodová VSP1152 16:20 + 0:43
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 2. Rodová Anežka VSP1152 23:22 + 0:58
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D10L 4. Rodová Anežka VSP1152 30:42 + 2:53
OB 2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D10L Rodová Anežka VSP1152 DISK
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10L Rodová Anežka VSP1152 DISK
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D10L 3. Rodová Anezka VSP1152 22:22 + 2:37
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D10L 8. Rodová Anežka VSP1152 24:11 + 9:07
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D10L 3. Rodová Anežka VSP1152 34:25 + 6:04
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D10N Rodová Anežka VSP1152 DISK
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D10N 8. Rodová Anežka VSP1152 29:08 + 9:29
OB 2017-08-1313.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 D10N Rodová Anežka VSP1152 DISK
OB 2017-08-1212.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 D10N 12. Rodová Anežka VSP1152 20:30 + 6:23
OB 2017-06-1414.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva D10L Rodová Anežka VSP1152 DISK
OB 2017-05-3131.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva HD10L 37. Rodová Anežka VSP1152 39:49 + 23:14
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 5. Rodová Anežka VSP1152 21:59 + 7:32
OB 2017-05-2424.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD D10L 9. Rodová Anežka VSP1152 20:37 + 8:46
OB 2017-05-1717.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva D10L Rodová Anežka VSP1152 DISK
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy HDR 11. Rodová Anežka VSP1152 38:42 + 14:13
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček HDR 12. Rodová Anežka VSP1152 27:05 + 10:47
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček HDR 30. Rodová Anežka VSP1152 30:40 + 13:44
OB 2016-09-2525.09.2016 Oblastní žebříček HDR 31. Rodová Anežka VSP1152 30:27 + 16:06
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček TF 39. Rodová Anežka VSP1152 45:52 + 23:01
OB 2016-09-2121.09.2016 Závod po fáborkách při žákovských štafetách HDR 7. Rodová Anežka VSP1152 38:47 + 21:20
OB 2016-06-0808.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva HDR 48. Rodová Anežka VSP1152 36:53 + 24:03
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 50. Rodová Anežka VSP1152 40:06 + 23:35
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 33. Rodová Anežka VSP1152 26:40 + 17:39
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček HDR 46. Rodová Anežka VSP1152 47:24 + 24:06
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček HDR 52. Rodová Anežka VSP1152 41:07 + 16:20
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček HDR 65. Rodová Anežka VSP1152 36:59 + 21:10
OB 2017-03-1919.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) HDR Rodová Anežka VSP1152
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček HDR Rodová Anežka VSP1152
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 D10N Rodová Anežka VSP1152
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D10L Rodová Anežka VSP1152
MTBO 2018-06-2323.06.2018 Český pohár MTBO – 9. kolo WM11 Rodová Anežka VSP1152
MTBO 2018-06-2424.06.2018 Český pohár MTBO – 10. kolo WM11 Rodová Anežka VSP1152
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ P Rodová Anežka VSP1152
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D10L Rodová Anežka VSP1152
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D10 Rodová Anežka VSP1152
MTBO 2019-09-1515.09.2019 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati, Český pohár MTBO – 17. kolo MW10 Rodová Anežka VSP1152
MTBO 2019-11-0202.11.2019 Maudicup 2019 Deti Rodová Anežka VSP1152
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček HDR Rodová Anežka VSP1152
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy TF Rodová Anežka VSP1152
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati HDR Rodová Anežka VSP1152
MTBO 2016-10-1515.10.2016 Český pohár MTBO - 18. kolo W12L Rodová Anežka VSP1152
OB 2017-03-1111.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) HDR Rodová Anežka VSP1152
MTBO 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati, Český pohár MTBO – 6. kolo W12L Rodová Anežka VSP1152
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle D10N Rodová Anežka VSP1152
OB 2018-03-1717.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) HDR Rodová Anežka VSP1152
MTBO 2018-04-2121.04.2018 Slánský sprint Krátká Rodová Anežka VSP1152
OB 2018-05-2323.05.2018 2. Pražský pohár žactva D10L Rodová Anežka VSP1152
OB 2018-06-2020.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH10L Rodová Anežka VSP1152
OB 2018-12-0404.12.2018 Mikulášův kufr HOLÁTKA 1 Rodová Anežka VSP1152
OB 2019-06-1919.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH10F Rodová Anežka VSP1152
MTBO 2019-09-0707.09.2019 Mistrovství ČR v MTBO ve sprintu, Český pohár MTBO – 13. kolo WM10 Rodová Anežka VSP1152
OB 2019-08-2929.08.2019 O-bludiště E Rodová Anežka VSP1152
OB 2019-09-1818.09.2019 OB - štafety mládeže DH10 Rodová Anežka VSP1152
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách D10 Rodová Anežka VSP1152
OB 2020-04-1111.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 D10 Rodová Anežka VSP1152
MTBO 2020-09-0101.09.2020 Český pohár MTBO 2020 W11 Rodová Anežka VSP1152
OB 2020-09-1616.09.2020 OB - štafety mládeže DH10 Rodová Anežka VSP1152
MTBO 2021-04-0101.04.2021 Český pohár MTBO 2021 W11 Rodová Anežka VSP1152