Logo

Závodník: Pesničáková Soňa

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2021-09-1818.09.2021 Mistrovství ČR na klasické trati (kvalifikace) D18B 7. Pesničáková Soňa JJN0451 44:30 + 6:59
OB 2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček D18 6. Pesničáková Soňa JJN0451 50:20 + 11:26
OB 2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček D18 2. Pesničáková Soňa JJN0451 26:17 + 1:27
OB 2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček D18 2. Pesničáková Soňa JJN0451 27:41 + 3:29
OB 2021-09-0505.09.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 11. Pesničáková Soňa JJN0451 31:09 + 5:28
OB 2021-09-0404.09.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 10. Pesničáková Soňa JJN0451 53:19 + 5:40
OB 2021-08-2929.08.2021 Interkompas 47 - E3 D18 5. Pesničáková Soňa JJN0451 51:51 + 8:07
OB 2021-08-2828.08.2021 Interkompas 47 - E2 D18 1. Pesničáková Soňa JJN0451 45:23
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 - E1 D18 1. Pesničáková Soňa JJN0451 38:34
OB 2021-08-2222.08.2021 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D18 4. Pesničáková Soňa JJN0451 41:04 + 3:03
OB 2021-08-2121.08.2021 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D18 3. Pesničáková Soňa JJN0451 59:51 + 5:14
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D18A 12. Pesničáková Soňa JJN0451 69:21 + 29:35
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D18A 6. Pesničáková Soňa JJN0451 38:22 + 4:40
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D18A 10. Pesničáková Soňa JJN0451 56:33 + 19:16
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D18A 15. Pesničáková Soňa JJN0451 39:47 + 15:07
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D18A 7. Pesničáková Soňa JJN0451 55:48 + 10:57
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D21B Pesničáková Soňa JJN0451 DISK 000000
OB 2021-06-1313.06.2021 Český pohár, žebříček A D18A 23. Pesničáková Soňa JJN0451 59:25 + 14:19
OB 2021-06-1212.06.2021 Mistrovství ČR na krátké trati D18 30. Pesničáková Soňa JJN0451 30:03 + 8:17
OB 2021-06-0606.06.2021 Oblastní žebříček D18 5. Pesničáková Soňa JJN0451 41:20 + 11:35
OB 2021-06-0505.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D18 Pesničáková Soňa JJN0451 DNS
OB 2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D18C 3. Pesničáková Soňa JJN0451 32:14 + 4:56
OB 2021-05-2222.05.2021 Mistrovství ČR ve sprintu D18 Pesničáková Soňa JJN0451 DISK
OB 2021-05-0909.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 41. Pesničáková Soňa JJN0451 46:31 + 18:00
OB 2021-05-0808.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 33. Pesničáková Soňa JJN0451 19:35 + 4:51
OB 2021-05-0303.05.2021 INOV-8 CUP - žebříček A 2021 D18A 27 Pesničáková Soňa JJN0451
LOB 2021-01-3131.01.2021 Mistrovství ČR na krátké trati, nominační závod na MS, MSJ, MED, Akademické M ČR D17A 18. Pesničáková Soňa JJN0451 59:37 + 16:55
LOB 2021-01-3030.01.2021 Mistrovství ČR ve sprintu, nominační závod na MS, MSJ a MED, Akademické M ČR D17 22. Pesničáková Soňa JJN0451 37:08 + 15:27
OB 2020-10-1717.10.2020 Saxbo (závod v Německu) D16 (Damen bis 16) 7. Pesničáková Soňa TJN0451 37:44 + 7:13
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati D16 1. Pesničáková Soňa TJN0451 27:53
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D16 16. Pesničáková Soňa TJN0451 58:54 + 14:24
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D16 47. Pesničáková Soňa TJN0451 16:14 + 4:06
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet DH18 11. Pesničáková Soňa TJN0451 13:45 + 1:01
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 D16 9 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2020-08-2121.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D16 19. Pesničáková Soňa TJN0451 28:13 + 13:06
OB 2020-08-0202.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 D21C 4. Pesničáková Soňa TJN0451 30:08 + 4:16
OB 2020-08-0101.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 D21C 3. Pesničáková Soňa TJN0451 51:31 + 1:20
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 D21C 1. Pesničáková Soňa TJN0451 28:37
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B 6. Pesničáková Soňa TJN0451 33:59 + 5:21
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B 5. Pesničáková Soňa TJN0451 47:54 + 6:32
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 5. Pesničáková Soňa TJN0451 26:13 + 4:46
OB 2020-06-2727.06.2020 Běhej s mapou - Tanvald D21E 18. Pesničáková Soňa TJN0451 42:50 + 9:29
OB 2020-06-0606.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (odpoledne) D21K 1. Pesničáková Soňa TJN0451 28:44
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 D16A 9 Pesničáková Soňa TJN0451
LOB 2020-02-1616.02.2020 Akademické MČR a Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17A 16. Pesničáková Soňa TJN0451 64:57 + 12:40
LOB 2020-02-1515.02.2020 Mistrovství ČR a Akademické MČR na krátké trati D17A 20. Pesničáková Soňa TJN0451 49:25 + 15:39
LOB 2020-02-0101.02.2020 Český pohár LOB 2020 D17A 22 Pesničáková Soňa TJN0451
LOB 2020-01-0303.01.2020 Nominačky na ZODM P, STcK, HK, LK D16 17. Soňa Pesničáková TJN0451 42:23 + 12:25
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D16A 46 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D16 Pesničáková Soňa TJN0451 DISK
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D16 3. Pesničáková Soňa TJN0451 48:56 + 6:44
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D16A Pesničáková Soňa TJN0451 DISK
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D16A 17. Pesničáková Soňa TJN0451 30:57 + 5:49
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D16A 26. Pesničáková Soňa TJN0451 56:35 + 20:56
OB 2019-08-2525.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D16 7. Pesničáková Soňa TJN0451 37:13 + 7:11
OB 2019-08-2424.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D16 21. Pesničáková Soňa TJN0451 53:33 + 17:22
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D16 15. Pesničáková Soňa TJN0451 47:42 + 13:04
OB 2019-08-0404.08.2019 Veřejný závod T 9. Pesničáková Soňa TJN0451 51:31 + 12:31
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D16A 7. Pesničáková Soňa TJN0451 47:24 + 5:48
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D16A 34. Pesničáková Soňa TJN0451 43:06 + 20:01
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D16A 13. Pesničáková Soňa TJN0451 42:59 + 10:17
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D16A 7. Pesničáková Soňa TJN0451 36:04 + 6:41
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D16A 11. Pesničáková Soňa TJN0451 51:03 + 8:04
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D16A 16. Pesničáková Soňa TJN0451 35:57 + 13:47
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16A 6. Pesničáková Soňa TJN0451 30:56 + 6:29
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D16B 4. Pesničáková Soňa TJN0451 45:26 + 4:41
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D16B 23. Pesničáková Soňa TJN0451 42:05 + 11:33
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D16B 5. Pesničáková Soňa TJN0451 29:01 + 3:03
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D16B 26. Pesničáková Soňa TJN0451 73:05 + 27:45
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček D16 6. Pesničáková Soňa TJN0451 31:05 + 2:38
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 D16B 19 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D21B 3. Pesničáková Soňa TJN0451 13:54 + 0:17 049024902
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 18. Pesničáková Soňa TJN0451 47:37 + 13:40
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D16 5. Pesničáková Soňa TJN0451 34:18 + 6:02
OB 2019-04-0707.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 3. Pesničáková Soňa TJN0451 14:59 + 1:19
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 3. Pesničáková Soňa TJN0451 34:19 + 3:31
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 40. Pesničáková Soňa TJN0451 48:58 + 10:54 048234823
LOB 2019-03-0404.03.2019 Český pohár LOB 2019 D17 36 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2019-02-1616.02.2019 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 D16 6 Pesničáková Soňa TJN0451
LOB 2019-01-2020.01.2019 Mistrovství ČR na krátké trati D17 28. Pesničáková Soňa TJN0451 43:03 + 17:38
LOB 2019-01-1919.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint D17 23. Pesničáková Soňa TJN0451 26:08 + 9:23
LOB 2019-01-1919.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint hromadný start D17 Pesničáková Soňa TJN0451 DISK
LOB 2019-01-1313.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať P 12. Pesničáková Soňa TJN0451 32:07 + 10:53
LOB 2019-01-1212.01.2019 Mistrovství ČR ve sprintu P 7. Pesničáková Soňa TJN0451 21:26 + 7:36
OB 2018-10-2828.10.2018 Oblastní žebříček D16 3. Pesničáková Soňa TJN0451 27:25 + 0:53
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček D14 16. Pesničáková Soňa TJN0451 22:29 + 7:50
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D14 21. Pesničáková Soňa TJN0451 14:20 + 3:23
OB 2018-10-0606.10.2018 Veřejný závod D16 7. Pesničáková Soňa TJN0451 31:20 + 8:47
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D14 3. Pesničáková Soňa TJN0451 29:40 + 3:03
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D14 5. Pesničáková Soňa TJN0451 24:40 + 3:51
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 14. Pesničáková Soňa TJN0451 38:35 + 8:14
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 21. Pesničáková Soňa TJN0451 25:39 + 6:51
OB 2018-09-0101.09.2018 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018 D14 6 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2018-09-0101.09.2018 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018 D16 7 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2018-08-2626.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D14 29. Pesničáková Soňa TJN0451 34:49 + 12:27
OB 2018-08-2525.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D14 22. Pesničáková Soňa TJN0451 50:04 + 18:28
OB 2018-08-2424.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D14 24. Pesničáková Soňa TJN0451 26:17 + 11:00
OB 2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 6. Pesničáková Soňa TJN0451 38:07 + 10:34
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D14B 20. Pesničáková Soňa TJN0451 24:17 + 5:40
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D14B 37. Pesničáková Soňa TJN0451 45:16 + 13:51
OB 2018-06-0303.06.2018 Oblastní žebříček D14 2. Pesničáková Soňa TJN0451 38:25 + 1:07
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 8. Pesničáková Soňa TJN0451 32:21 + 4:50
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D14 8. Pesničáková Soňa TJN0451 19:22 + 2:11
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D14 1. Pesničáková Soňa TJN0451 25:45
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 26. Pesničáková Soňa TJN0451 45:08 + 12:56
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 27. Pesničáková Soňa TJN0451 27:43 + 8:22
OB 2018-05-0101.05.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 D14B 28 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) D14 20. Pesničáková Soňa TJN0451 38:14 + 13:53
OB 2018-04-2121.04.2018 Veřejný závod (Saxbo) D14 11. Pesničáková Soňa TJN0451 44:46 + 14:09
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D14 3. Pesničáková Soňa TJN0451 19:39 + 0:46
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti v nočním OB D16 2. Pesničáková Soňa TJN0451 56:03 + 13:03
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 8. Pesničáková Soňa TJN0451 12:01 + 2:42
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D14C 8. Pesničáková Soňa TJN0451 35:55 + 4:44
OB 2018-03-1717.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) D14 12. Pesničáková Soňa TJN0451 45:15 + 9:39
OB 2018-03-0101.03.2018 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018 D14 3 Pesničáková Soňa TJN0451
LOB 2018-02-2828.02.2018 Český pohár LOB 2018 D14 15 Pesničáková Soňa TJN0451
LOB 2018-02-2525.02.2018 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D14 9. Pesničáková Soňa TJN0451 25:48 + 8:26
LOB 2018-02-2424.02.2018 Mistrovství ČR na klasické trati D14 15. Pesničáková Soňa TJN0451 51:46 + 22:33
LOB 2018-01-2121.01.2018 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D14 16. Pesnicáková Sona TJN0451 42:50 + 13:18
LOB 2018-01-2020.01.2018 Mistrovství ČR ve sprintu D14 16. Pesnicáková Sona TJN0451 29:43 + 11:46
LOB 2018-01-2020.01.2018 Mistrovství ČR na krátké trati D14 21. Pesnicáková Sona TJN0451 43:24 + 19:10
LOB 2017-12-2222.12.2017 Český pohár LOB 2017 D14 10 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D14 13. Pesničáková Soňa TJN0451 23:06 + 7:04
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D14 7. Pesničáková Soňa TJN0451 40:36 + 10:33
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček D14 9. Pesničáková Soňa TJN0451 38:31 + 13:50
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D14 Pesničáková Soňa TJN0451 DNS
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE T4B 24. Pesničáková Soňa TJN0451 51:40 + 21:21
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) T4A 17. Pesničáková Soňa TJN0451 46:05 + 15:41
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D14 36. Pesničáková Soňa TJN0451 15:25 + 4:39
OB 2017-09-0101.09.2017 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2017 D14 14 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2017-08-2727.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D14 18. Pesničáková Soňa TJN0451 34:05 + 11:27
OB 2017-08-2626.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D14 23. Pesničáková Soňa TJN0451 49:19 + 19:19
OB 2017-08-2525.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D14 10. Pesničáková Soňa TJN0451 22:40 + 4:59
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček D14 3. Pesničáková Soňa TJN0451 13:36 + 0:52
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček D14 7. Pesničáková Soňa TJN0451 48:37 + 9:50
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 25. Pesničáková Soňa TJN0451 49:17 + 14:09
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 17. Pesničáková Soňa TJN0451 34:54 + 9:31
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 4. Pesničáková Soňa TJN0451 30:45 + 7:16
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D14B 36. Pesničáková Soňa TJN0451 29:44 + 10:06
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D14B 28. Pesničáková Soňa TJN0451 54:34 + 12:42
OB 2017-04-3030.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2) D14 4. Soňa Pesničáková TJN0451 26:45 + 4:05
OB 2017-04-2929.04.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1) D14 5. Soňa Pesničáková TJN0451 11:40 + 1:02
OB 2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček D14 7. Pesničáková Soňa TJN0451 34:50 + 11:00
OB 2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček D14 4. Pesničáková Soňa TJN0451 42:33 + 10:23
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 3. Pesničáková Soňa TJN0451 18:20 + 2:56
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D14 9. Pesničáková Soňa TJN0451 38:46 + 16:48
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D14 2. Pesničáková Soňa TJN0451 29:25 + 6:15
OB 2017-04-0101.04.2017 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2017 D14 3 Pesničáková Soňa TJN0451
LOB 2017-02-1818.02.2017 Mistrovství ČR ve sprintu D14 16. Pesničáková Soňa TJN0451 39:58 + 18:21
LOB 2017-02-1818.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D14 13. Pesničáková Soňa TJN0451 37:07 + 11:31
OB 2017-01-0101.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D14B 40 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2016-10-1616.10.2016 Oblastní žebříček D12 10. Pesnicáková Sona TJN0451 35:52 + 15:13
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D12 7. Pesničáková Soňa TJN0451 22:05 + 2:55
OB 2016-09-2424.09.2016 Veřejný závod D14 30. Pesničáková Soňa TJN0451 24:12 + 12:10
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 25. Pesničáková Soňa TJN0451 35:25 + 14:57
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 26. Pesničáková Soňa TJN0451 52:16 + 23:42
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D12 3. Pesničáková Soňa TJN0451 30:51 + 3:15
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D12 14. Pesničáková Soňa TJN0451 17:44 + 8:54
OB 2016-06-1212.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 10. Pesničáková Soňa TJN0451 39:26 + 11:57
OB 2016-05-2121.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) D12 14. Pesničáková Soňa TJN0451 37:49 + 11:15
OB 2016-04-2424.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 16. Pesničáková Soňa TJN0451 34:30 + 10:45
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček D12 15. Pesničáková Soňa TJN0451 22:26 + 8:28
OB 2016-04-0202.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 13. Pesničáková Soňa TJN0451 17:17 + 6:33
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D12 8. Pesničáková Soňa TJN0451 24:09 + 8:26
LOB 2017-02-1919.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D14 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2017-09-2828.09.2017 Oblastní žebříček D14 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Pesničáková Soňa JEO0454
OB 2019-11-0909.11.2019 Oblastní žebříček D16 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2020-08-2222.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D16 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2020-08-2323.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D16 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2021-09-1919.09.2021 Mistrovství ČR na klasické trati (finále) D18B Pesničáková Soňa JJN0451 11:28:00 Startovka
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček D12 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček D12 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček D12 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 Pesničáková Soňa JEO0454
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12C Pesničáková Soňa JEO0454
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D12 Pesničáková Soňa JEO0454
OB 2016-09-1818.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Pesničáková Soňa JEO0454
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Pesničáková Soňa JEO0454
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Pesničáková Soňa JEO0454
OB 2017-03-1818.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D14 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D14 Pesničáková Soňa JEO0454
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Pesničáková Soňa JEO0454
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Pesničáková Soňa JEO0454
OB 2017-08-2525.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D14 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2017-09-1717.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2017-09-2828.09.2017 Rumburská LILIE 2017 E2 mikrosprint Modrá Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2017-09-2828.09.2017 Rumburská LILIE 2017 E3 sprint Modrá Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D14 Pesničáková Soňa JEO0454
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Pesničáková Soňa JEO0454
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček D14 Pesničáková Soňa TJN0451
LOB 2017-12-1616.12.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D14 Pesničáková Soňa TJN0451
LOB 2017-12-1717.12.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D14 Pesničáková Soňa TJN0451
LOB 2018-02-2525.02.2018 Mistrovství ČR štafet D14 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2018-03-2424.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D14 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Pesničáková Soňa JEO0454
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Pesničáková Soňa JEO0454
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti štafet D14 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2018-08-2424.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D14 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Pesničáková Soňa JEO0454
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Pesničáková Soňa JEO0454
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering D16A Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2019-05-1919.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D16 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Pesničáková Soňa TJN0451
LOB 2020-01-1818.01.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D17 Pesničáková Soňa TJN0451
LOB 2020-01-1818.01.2020 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D17 Pesničáková Soňa TJN0451
LOB 2020-01-1919.01.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D17 Pesničáková Soňa TJN0451
LOB 2020-02-2222.02.2020 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D17 Pesničáková Soňa TJN0451
LOB 2020-02-2323.02.2020 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D16B Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2020-08-2121.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D16 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2020-09-2626.09.2020 Mistrovství ČR štafet D18 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2020-10-1010.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti D16 Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D16A Pesničáková Soňa TJN0451
OB 2021-01-0303.01.2021 BOR CUP 1.závod L Pesničáková Soňa JJN0451
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D18A Pesničáková Soňa JJN0451
OB 2021-05-2323.05.2021 Mistrovství ČR sprintových štafet DH18 Pesničáková Soňa JJN0451
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup D18B Pesničáková Soňa JJN0451
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E1 D18B Pesničáková Soňa JJN0451
OB 2021-07-1717.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E2 D18B Pesničáková Soňa JJN0451
OB 2021-07-1818.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E3 D18B Pesničáková Soňa JJN0451
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 D18 Pesničáková Soňa JJN0451
OB 2021-09-2525.09.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A Pesničáková Soňa JJN0451 Přihlášen