Závodník: Komínová Vendula

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 04.10.2020 Oblastní žebříček D14 18. Komínová Vendula RUZ0751 63:54 + 29:54
OB 19.09.2020 Oblastní žebříček D14 14. Komínová Vendula RUZ0751 43:32 + 21:10
OB 20.06.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 26. Komínová Vendula RUZ0751 36:56 + 26:15
OB 20.06.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 24. Komínová Vendula RUZ0751 41:45 + 20:36
OB 13.06.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 Komínová Vendula RUZ0751 DISK
OB 01.01.2020 Liga Vysočiny podzim 2020 D14 20 Komínová Vendula RUZ0751
OB 01.01.2020 Liga Vysočiny celoroční 2020 D14 20 Komínová Vendula RUZ0751
OB 26.10.2019 Oblastní žebříček D12 14. Komínová Vendula RUZ0751 42:44 + 20:33
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D12 15. Komínová Vendula RUZ0751 62:53 + 33:01
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D12 8. Komínová Vendula RUZ0751 23:56 + 4:36
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 18. Komínová Vendula RUZ0751 38:03 + 10:48
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 21. Komínová Vendula RUZ0751 33:48 + 10:45
OB 01.09.2019 Interkompas 45 - E3 D12 33. Komínová Vendula RUZ0751 65:10 + 40:22
OB 01.09.2019 Liga Vysočiny podzim 2019 D12 7 Komínová Vendula RUZ0751
OB 31.08.2019 Interkompas 45 - E2 D12 33. Komínová Vendula RUZ0751 50:57 + 26:57
OB 30.08.2019 Interkompas 45 - E1 D12 10. Komínová Vendula RUZ0751 24:11 + 6:48
OB 30.08.2019 Interkompas 45 D12 26. Komínová Vendula RUZ0751 140:18 + 70:45
OB 14.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D12B 24. Komínová Vendula RUZ0751 27:22 + 8:40
OB 13.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D12B 25. Komínová Vendula RUZ0751 57:34 + 28:44
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D12B 26. Komínová Vendula RUZ0751 35:27 + 15:22
OB 08.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 20. Komínová Vendula RUZ0751 38:40 + 19:44
OB 02.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 17. Komínová Vendula RUZ0751 29:42 + 11:44
OB 01.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 23. Komínová Vendula RUZ0751 38:56 + 19:47
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 13. Komínová Vendula RUZ0751 31:11 + 14:49
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček D12 Komínová Vendula RUZ0751 DISK
OB 13.04.2019 Oblastní žebříček D12 4. Komínová Vendula RUZ0751 24:54 + 6:06
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 Komínová Vendula RUZ0751 DISK
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček D12 14. Komínová Vendula RUZ0751 44:47 + 18:23
OB 01.04.2019 Liga Vysočiny jaro 2019 D12 17 Komínová Vendula RUZ0751
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D12 12. Komínová Vendula RUZ0751 30:34 + 12:43
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček D12 13. Komínová Vendula RUZ0751 45:00 + 24:12
OB 09.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 17. Komínová Vendula RUZ0751 32:22 + 13:31
OB 08.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 26. Komínová Vendula RUZ0751 65:52 + 37:31
OB 01.09.2018 Liga Vysočiny podzim 2018 D12 18 Komínová Vendula RUZ0751
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 31. Komínová Vendula RUZ0751 66:48 + 46:51
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 31. Komínová Vendula RUZ0751 79:09 + 54:18
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 27. Komínová Vendula RUZ0751 28:16 + 13:04
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 18. Komínová Vendula RUZ0751 29:45 + 10:28
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 16. Komínová Vendula RUZ0751 50:10 + 20:28
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 17. Komínová Vendula RUZ0751 60:46 + 33:39
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček D12 Komínová Vendula RUZ0751 DISK
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček D12 14. Komínová Vendula RUZ0751 30:30 + 10:33
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček D12 13. Komínová Vendula RUZ0751 42:16 + 18:34
OB 01.04.2018 Liga Vysočiny jaro 2018 D12 18 Komínová Vendula RUZ0751
OB 28.10.2017 Oblastní žebříček D10N 2. Komínová Vendula RUZ0751 19:33 + 1:45
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D10N 3. Komínová Vendula RUZ0751 35:42 + 11:53
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D10N 3. Komínová Vendula RUZ0751 22:38 + 0:36
OB 01.09.2017 Liga Vysočiny podzim 2017 D10N 6 Komínová Vendula RUZ0751
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10N 7. Komínová Vendula RUZ0751 26:08 + 6:51
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10N Komínová Vendula RUZ0751 DISK
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10N 6. Komínová Vendula RUZ0751 18:33 + 5:29
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D10N 6. Komínová Vendula RUZ0751 28:20 + 6:35
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D10N Komínová Vendula RUZ0751 DISK
OB 01.04.2017 Liga Vysočiny jaro 2017 D10N 19 Komínová Vendula RUZ0751
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D10N 7. Komínová Vendula RUZ0751 39:03 + 21:17
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D10N Komínová Vendula RUZ0751 DISK
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D10N 6. Komínová Vendula RUZ0751 30:36 + 10:26
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 23. Komínová Vendula RUZ0751 31:38 + 11:18
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D10N Komínová Vendula RUZ0751
OB 04.12.2016 Liga Vysočiny - test P Komínová Vendula RUZ0751
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D10N Komínová Vendula RUZ0751
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D12B Komínová Vendula RUZ0751
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup D12B Komínová Vendula RUZ0751