Závodník: Komínová Vendula

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 26.10.2019 Oblastní žebříček D12 14. Komínová Vendula RUZ0751 42:44 + 20:33
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D12 15. Komínová Vendula RUZ0751 62:53 + 33:01
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D12 8. Komínová Vendula RUZ0751 23:56 + 4:36
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 18. Komínová Vendula RUZ0751 38:03 + 10:48
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 21. Komínová Vendula RUZ0751 33:48 + 10:45
OB 01.09.2019 Interkompas 45 - E3 D12 33. Komínová Vendula RUZ0751 65:10 + 40:22
OB 01.09.2019 Liga Vysočiny podzim 2019 D12 7 Komínová Vendula RUZ0751
OB 31.08.2019 Interkompas 45 - E2 D12 33. Komínová Vendula RUZ0751 50:57 + 26:57
OB 30.08.2019 Interkompas 45 - E1 D12 10. Komínová Vendula RUZ0751 24:11 + 6:48
OB 30.08.2019 Interkompas 45 D12 26. Komínová Vendula RUZ0751 140:18 + 70:45
OB 14.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D12B 24. Komínová Vendula RUZ0751 27:22 + 8:40
OB 13.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D12B 25. Komínová Vendula RUZ0751 57:34 + 28:44
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D12B 26. Komínová Vendula RUZ0751 35:27 + 15:22
OB 08.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 20. Komínová Vendula RUZ0751 38:40 + 19:44
OB 02.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 17. Komínová Vendula RUZ0751 29:42 + 11:44
OB 01.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 23. Komínová Vendula RUZ0751 38:56 + 19:47
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 13. Komínová Vendula RUZ0751 31:11 + 14:49
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček D12 Komínová Vendula RUZ0751 DISK
OB 13.04.2019 Oblastní žebříček D12 4. Komínová Vendula RUZ0751 24:54 + 6:06
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 Komínová Vendula RUZ0751 DISK
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček D12 14. Komínová Vendula RUZ0751 44:47 + 18:23
OB 01.04.2019 Liga Vysočiny jaro 2019 D12 17 Komínová Vendula RUZ0751
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D12 12. Komínová Vendula RUZ0751 30:34 + 12:43
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček D12 13. Komínová Vendula RUZ0751 45:00 + 24:12
OB 09.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 17. Komínová Vendula RUZ0751 32:22 + 13:31
OB 08.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 26. Komínová Vendula RUZ0751 65:52 + 37:31
OB 01.09.2018 Liga Vysočiny podzim 2018 D12 18 Komínová Vendula RUZ0751
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 31. Komínová Vendula RUZ0751 66:48 + 46:51
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 31. Komínová Vendula RUZ0751 79:09 + 54:18
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 27. Komínová Vendula RUZ0751 28:16 + 13:04
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 18. Komínová Vendula RUZ0751 29:45 + 10:28
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 16. Komínová Vendula RUZ0751 50:10 + 20:28
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 17. Komínová Vendula RUZ0751 60:46 + 33:39
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček D12 Komínová Vendula RUZ0751 DISK
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček D12 14. Komínová Vendula RUZ0751 30:30 + 10:33
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček D12 13. Komínová Vendula RUZ0751 42:16 + 18:34
OB 01.04.2018 Liga Vysočiny jaro 2018 D12 18 Komínová Vendula RUZ0751
OB 28.10.2017 Oblastní žebříček D10N 2. Komínová Vendula RUZ0751 19:33 + 1:45
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D10N 3. Komínová Vendula RUZ0751 35:42 + 11:53
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D10N 3. Komínová Vendula RUZ0751 22:38 + 0:36
OB 01.09.2017 Liga Vysočiny podzim 2017 D10N 6 Komínová Vendula RUZ0751
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10N 7. Komínová Vendula RUZ0751 26:08 + 6:51
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10N Komínová Vendula RUZ0751 DISK
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10N 6. Komínová Vendula RUZ0751 18:33 + 5:29
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D10N 6. Komínová Vendula RUZ0751 28:20 + 6:35
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D10N Komínová Vendula RUZ0751 DISK
OB 01.04.2017 Liga Vysočiny jaro 2017 D10N 19 Komínová Vendula RUZ0751
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D10N 7. Komínová Vendula RUZ0751 39:03 + 21:17
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D10N Komínová Vendula RUZ0751 DISK
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D10N 6. Komínová Vendula RUZ0751 30:36 + 10:26
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 23. Komínová Vendula RUZ0751 31:38 + 11:18
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D10N Komínová Vendula RUZ0751
OB 04.12.2016 Liga Vysočiny - test P Komínová Vendula RUZ0751
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D10N Komínová Vendula RUZ0751
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D12B Komínová Vendula RUZ0751
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup D12B Komínová Vendula RUZ0751