Závodník: Bašusová Olga

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 03.11.2019 Oblastní žebříček D10F 6. Bašusová Olga KAM1250 25:33 + 1:10
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček D10F 11. Bašusová Olga KAM1250 16:06 + 6:44
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček D10F 5. Bašusová Olga KAM1250 31:15 + 5:49
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10L 3. Bašusová Olga KAM1250 21:00 + 3:18
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10L 6. Bašusová Olga KAM1250 30:47 + 5:55
OB 14.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D10N 3. Bašusová Olga KAM1250 18:35 + 3:06
OB 13.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D10N 3. Bašusová Olga KAM1250 29:38 + 5:48
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D10N 3. Bašusová Olga KAM1250 19:30 + 1:58
OB 09.06.2019 Oblastní žebříček D10F 2. Bašusová Olga KAM1250 25:24 + 1:57
OB 29.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D10F 8. Bašusová Olga KAM1250 27:33 + 7:49
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10F 22. Bašusová Olga KAM1250 41:36 + 19:25
OB 22.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva D10F 20. Bašusová Olga KAM1250 37:03 + 21:13
OB 08.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10F 11. Bašusová Olga KAM1250 31:35 + 12:36
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček D10F 28. Bašusová Olga KAM1250 41:32 + 32:01
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček D10F 23. Bašusová Olga KAM1250 37:35 + 18:11
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček TF 9. Bašusová Olga KAM1250 22:48 + 3:15
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu Z1 29. Bašusová Olga KAM1250 13:18 + 5:13
OB 31.03.2019 Oblastní žebříček TF 7. Bašusová Olga KAM1250 25:36 + 4:07
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček TF 14. Bašusová Olga KAM1250 21:30 + 7:40
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček TF 5. Bašusová Olga SCP1250 39:31 + 4:48
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček HDR 13. Bašusová Olga SCP1250 27:25 + 4:39
OB 06.10.2018 Veřejný závod HDR 14. Bašusová Olga SCP1250 27:27 + 11:50
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček HDR 18. Bašusová Olga SCP1250 39:22 + 14:34
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček HDR 8. Bašusová Olga SCP1250 30:00 + 8:50
OB 20.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček HDR 12. Bašusová Olga SCP1250 33:23 + 12:31
OB 13.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati TF 13. Bašusová Olga SCP1250 37:32 + 11:35
OB 05.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček HDR 20. Bašusová Olga SCP1250 46:37 + 13:01
OB 21.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 46. Bašusová Olga SCP1250 29:37 + 17:52
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 46. Bašusová Olga SCP1250 59:01 + 22:08
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček HDR 44. Basusová Olga SCP1250 30:24 + 11:20
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček HDR 18. Basusová Olga SCP1250 27:29 + 7:53
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček HDR 25. Bašusová Olga SCP1250 23:37 + 9:10
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček HDR 25. Bašusová Olga SCP1250 38:04 + 15:57
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček HDR 42. Bašusová Olga SCP1250 40:31 + 20:36
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy HDR 16. Bašusová Olga SCP1250 41:10 + 17:03
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy HDR 20. Bašusová Olga SCP1250 34:56 + 11:58
OB 26.08.2017 Oblastní žebříček HDR 2. Bašusová Olga SCP1250 14:26 + 6:42
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E3 HDR 39. Bašusová Olga SCP1250 45:41 + 19:01
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 34. Bašusová Olga SCP1250 38:57 + 18:48
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 45. Bašusová Olga SCP1250 49:08 + 27:14
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 34. Bašusová Olga SCP1250 25:06 + 11:49
OB 28.05.2017 Oblastní žebříček HDR 19. Basusová Olga SCP1250 34:41 + 17:14
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy HDR 32. Bašusová Olga SCP1250 49:00 + 26:51
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy HDR 24. Bašusová Olga SCP1250 56:07 + 31:38
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 29. Bašusová Olga SCP1250 37:06 + 17:55
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček HDR 40. Bašusová Olga SCP1250 37:26 + 21:08
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček HDR 15. Bašusová Olga SCP1250 44:04 + 19:06
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček HDR 45. Bašusová Olga SCP1250 34:02 + 17:06
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 33. Bašusová Olga SCP1250 45:52 + 26:50
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR Bašusová Olga SCP1250
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost HDR Bašusová Olga SCP1250
OB 12.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E2 HDR Bašusová Olga SCP1250
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup HDR Bašusová Olga SCP1250
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček HDR Bašusová Olga SCP1250
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup D10N Bašusová Olga KAM1250
OB 18.09.2019 OB - štafety mládeže DH10 Bašusová Olga KAM1250