Logo

Závodník: Bašusová Olga

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček D10 6. Bašusová Olga KAM1250 18:06 + 4:42
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D10 5. Bašusová Olga KAM1250 19:43 + 5:37
OB 2021-05-1919.05.2021 (2. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva, WOD D10 Olga Bašusová KAM1250 DISK
OB 2021-02-0101.02.2021 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D10 5 Bašusová Olga KAM1250
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D10F 1. Bašusová Olga KAM1250 22:44
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D10F 3. Bašusová Olga KAM1250 22:28 + 1:15
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D10F 1. Bašusová Olga KAM1250 18:06
OB 2020-08-0202.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 T10 12. Bašusová Olga KAM1250 35:06 + 12:33
OB 2020-08-0101.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 T10 9. Bašusová Olga KAM1250 22:34 + 7:30
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 T10 3. Bašusová Olga KAM1250 25:20 + 3:03
OB 2020-06-2727.06.2020 Běhej s mapou - Tanvald DH10L 10. Bašusová Olga KAM1250 30:13 + 10:57
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček D10F 6. Bašusová Olga KAM1250 25:33 + 1:10
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D10F 11. Bašusová Olga KAM1250 16:06 + 6:44
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D10F 5. Bašusová Olga KAM1250 31:15 + 5:49
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10L 3. Bašusová Olga KAM1250 21:00 + 3:18
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10L 6. Bašusová Olga KAM1250 30:47 + 5:55
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D10N 3. Bašusová Olga KAM1250 18:35 + 3:06
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D10N 3. Bašusová Olga KAM1250 29:38 + 5:48
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D10N 3. Bašusová Olga KAM1250 19:30 + 1:58
OB 2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček D10F 2. Bašusová Olga KAM1250 25:24 + 1:57
OB 2019-05-2929.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D10F 8. Bašusová Olga KAM1250 27:33 + 7:49
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10F 22. Bašusová Olga KAM1250 41:36 + 19:25
OB 2019-05-2222.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva D10F 20. Bašusová Olga KAM1250 37:03 + 21:13
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10F 11. Bašusová Olga KAM1250 31:35 + 12:36
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D10F 28. Bašusová Olga KAM1250 41:32 + 32:01
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D10F 23. Bašusová Olga KAM1250 37:35 + 18:11
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček TF 9. Bašusová Olga KAM1250 22:48 + 3:15
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu Z1 29. Bašusová Olga KAM1250 13:18 + 5:13
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček TF 7. Bašusová Olga KAM1250 25:36 + 4:07
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček TF 14. Bašusová Olga KAM1250 21:30 + 7:40
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček TF 5. Bašusová Olga SCP1250 39:31 + 4:48
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček HDR 13. Bašusová Olga SCP1250 27:25 + 4:39
OB 2018-10-0606.10.2018 Veřejný závod HDR 14. Bašusová Olga SCP1250 27:27 + 11:50
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček HDR 18. Bašusová Olga SCP1250 39:22 + 14:34
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček HDR 8. Bašusová Olga SCP1250 30:00 + 8:50
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček HDR 12. Bašusová Olga SCP1250 33:23 + 12:31
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati TF 13. Bašusová Olga SCP1250 37:32 + 11:35
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček HDR 20. Bašusová Olga SCP1250 46:37 + 13:01
OB 2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 46. Bašusová Olga SCP1250 29:37 + 17:52
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 46. Bašusová Olga SCP1250 59:01 + 22:08
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček HDR 44. Basusová Olga SCP1250 30:24 + 11:20
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček HDR 18. Basusová Olga SCP1250 27:29 + 7:53
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček HDR 25. Bašusová Olga SCP1250 23:37 + 9:10
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček HDR 25. Bašusová Olga SCP1250 38:04 + 15:57
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček HDR 42. Bašusová Olga SCP1250 40:31 + 20:36
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy HDR 16. Bašusová Olga SCP1250 41:10 + 17:03
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy HDR 20. Bašusová Olga SCP1250 34:56 + 11:58
OB 2017-08-2626.08.2017 Oblastní žebříček HDR 2. Bašusová Olga SCP1250 14:26 + 6:42
OB 2017-08-1313.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E3 HDR 39. Bašusová Olga SCP1250 45:41 + 19:01
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 34. Bašusová Olga SCP1250 38:57 + 18:48
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 45. Bašusová Olga SCP1250 49:08 + 27:14
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 34. Bašusová Olga SCP1250 25:06 + 11:49
OB 2017-05-2828.05.2017 Oblastní žebříček HDR 19. Basusová Olga SCP1250 34:41 + 17:14
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy HDR 32. Bašusová Olga SCP1250 49:00 + 26:51
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy HDR 24. Bašusová Olga SCP1250 56:07 + 31:38
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 29. Bašusová Olga SCP1250 37:06 + 17:55
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček HDR 40. Bašusová Olga SCP1250 37:26 + 21:08
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček HDR 15. Bašusová Olga SCP1250 44:04 + 19:06
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček HDR 45. Bašusová Olga SCP1250 34:02 + 17:06
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 33. Bašusová Olga SCP1250 45:52 + 26:50
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR Bašusová Olga SCP1250
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost HDR Bašusová Olga SCP1250
OB 2017-08-1212.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E2 HDR Bašusová Olga SCP1250
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup HDR Bašusová Olga SCP1250
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček HDR Bašusová Olga SCP1250
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup D10N Bašusová Olga KAM1250
OB 2019-09-1818.09.2019 OB - štafety mládeže DH10 Bašusová Olga KAM1250
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce T10 Bašusová Olga KAM1250
OB 2020-10-1111.10.2020 Oblastní žebříček D10 Bašusová Olga KAM1250
OB 2020-09-1616.09.2020 OB - štafety mládeže DH10 Bašusová Olga KAM1250
OB 2021-05-1515.05.2021 Májové brdské proběhnutí (měřený mapový trénink) D10 2G Bašusová Olga KAM1250
OB 2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček D10 Bašusová Olga KAM1250 Přihlášen
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 D10 Bašusová Olga KAM1250 Přihlášen
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 - E1 D10 Bašusová Olga KAM1250 Přihlášen
OB 2021-08-2828.08.2021 Interkompas 47 - E2 D10 Bašusová Olga KAM1250 Přihlášen
OB 2021-08-2929.08.2021 Interkompas 47 - E3 D10 Bašusová Olga KAM1250 Přihlášen
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D10C Bašusová Olga KAM1250 Přihlášen