Logo

Závodník: Zurynek Jan

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-04-1818.04.2021 BOR CUP 4.závod A Zurynek Jan TJN0605 DISK
OB 2020-12-1313.12.2020 Běhej s mapou - WINTER EDITION H21K 3. Zurynek Jan TJN0605 30:14 + 2:16
OB 2020-10-1717.10.2020 Saxbo (závod v Německu) H14 (Herren bis 14) Zurynek Jan TJN0605 DNS
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček H14 7. Jan Zurynek TJN0605 22:18 + 3:52
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček H14 10. Zurynek Jan TJN0605 30:16 + 7:05
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček H14 9. Zurynek Jan TJN0605 36:47 + 10:58
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček H14 2. Zurynek Jan TJN0605 20:02 + 1:37
OB 2020-09-0606.09.2020 Oblastní žebříček H14 9. Zurynek Jan TJN0605 42:08 + 8:59
OB 2020-08-2323.08.2020 Helfenburk 2020 - E4 H16 4. Zurynek Jan TJN0605 48:08 + 10:50
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E2 H16 4. Zurynek Jan TJN0605 15:43 + 2:54
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E3 H16 4. Zurynek Jan TJN0605 13:29 + 1:32
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 - E1 H16 MS Zurynek Jan TJN0605 35:15 + 10:14
OB 2020-08-1616.08.2020 Tis 2020 - E3 H16 9. Zurynek Jan TJN0605 47:48 + 10:17
OB 2020-08-1515.08.2020 Tis 2020 - E2 H16 13. Zurynek Jan TJN0605 63:29 + 16:30
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 - E1 H16 9. Zurynek Jan TJN0605 34:24 + 8:50
OB 2020-06-2727.06.2020 Běhej s mapou - Tanvald H14 3. Zurynek Jan TJN0605 25:54 + 4:45
OB 2020-06-0606.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (odpoledne) H14 4. Zurynek Jan TJN0605 18:43 + 2:55
OB 2020-05-3030.05.2020 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2020 (1.závod 2020) H14 5. Zurynek Jan TJN0605 35:13 + 8:09
OB 2020-03-0101.03.2020 Ještědský žebříček mládeže - 2020 H14 8 Zurynek Jan TJN0605
LOB 2020-02-1616.02.2020 Akademické MČR a Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať H14A 2. Zurynek Jan TJN0605 40:31 + 2:51
LOB 2020-02-1515.02.2020 Mistrovství ČR a Akademické MČR na krátké trati H14A 2. Zurynek Jan TJN0605 31:10 + 1:04
LOB 2020-02-0101.02.2020 Český pohár LOB 2020 H14A 4 Zurynek Jan TJN0605
LOB 2020-01-0303.01.2020 Nominačky na ZODM P, STcK, HK, LK H14 4. Jan Zurynek TJN0605 28:11 + 3:05
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček H14 11. Zurynek Jan TJN0605 34:49 + 7:09
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček H14 3. Zurynek Jan TJN0605 15:45 + 0:56
OB 2019-09-2929.09.2019 Rumburská LILIE 2E mikrosprint H14 3. Zurynek Jan TJN0605 9:26 + 0:30
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček H14 4. Zurynek Jan TJN0605 13:03 + 1:48
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček H14 8. Zurynek Jan TJN0605 27:35 + 7:33
OB 2019-09-2828.09.2019 Veřejný závod H14 2. Zurynek Jan TJN0605 13:00 + 0:40
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H14C 27. Zurynek Jan TJN0605 13:55 + 4:25
OB 2019-08-3131.08.2019 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 H14 7 Zurynek Jan TJN0605
OB 2019-08-0303.08.2019 Veřejný závod H14 11. Zurynek Jan TJN0605 69:33 + 24:17
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 H14A 7. Zurynek Jan TJN0605 37:37 + 5:57
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 H14A 32. Zurynek Jan TJN0605 47:19 + 21:01
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 H14A 28. Zurynek Jan TJN0605 46:58 + 13:28
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 H14A 10. Zurynek Jan TJN0605 35:55 + 9:07
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 H14A 28. Zurynek Jan TJN0605 65:29 + 24:36
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti H14B 37. Zurynek Jan TJN0605 67:59 + 28:26
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ H14B 32. Zurynek Jan TJN0605 49:11 + 20:41
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H14B 27. Zurynek Jan TJN0605 31:40 + 12:32
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H14B 9. Zurynek Jan TJN0605 42:27 + 11:01
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček H14 8. Zurynek Jan TJN0605 35:42 + 12:46
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 H14B 25 Zurynek Jan TJN0605
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 3. Zurynek Jan TJN0605 50:57 + 6:11
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček H14 20. Zurynek Jan TJN0605 35:33 + 15:01
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 8. Zurynek Jan TJN0605 34:11 + 11:47
OB 2019-02-1616.02.2019 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 H14 11 Zurynek Jan TJN0605
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček H12 13. Zurynek Jan TJN0605 24:12 + 10:26
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček H12 5. Zurynek Jan TJN0605 25:20 + 7:58
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček H12 36. Zurynek Jan TJN0605 14:18 + 4:02
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček H12 3. Zurynek Jan TJN0605 24:21 + 7:28
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček H12 2. Zurynek Jan TJN0605 20:46 + 4:26
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H12C 4. Zurynek Jan TJN0605 23:28 + 2:27
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H14B 35. Zurynek Jan TJN0605 30:50 + 11:31
OB 2018-09-0101.09.2018 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018 H12 5 Zurynek Jan TJN0605
OB 2018-08-0404.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) P 2. Zurynek Jan TJN0605 22:11 + 1:57
OB 2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 6. Zurynek Jan TJN0605 21:20 + 5:03
OB 2018-06-0303.06.2018 Oblastní žebříček H12 4. Zurynek Jan TJN0605 27:13 + 4:44
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 10. Zurynek Jan TJN0605 33:19 + 13:09
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček H12 10. Zurynek Jan TJN0605 21:11 + 4:49
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček H12 7. Zurynek Jan TJN0605 26:48 + 4:02
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček H12 19. Zurynek Jan TJN0605 27:45 + 12:02
OB 2018-03-0101.03.2018 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018 H12 8 Zurynek Jan TJN0605
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček H12 17. Zurynek Jan EKP0602 40:00 + 24:11
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček H12 10. Zurynek Jan EKP0602 33:43 + 12:44
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D3 8. Zurynek Jan EKP0602 36:49 + 10:32
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček H12 15. Zurynek Jan EKP0602 21:32 + 10:00
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček H12 15. Zurynek Jan EKP0602 53:22 + 26:39
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy H12C 17. Zurynek Jan EKP0602 37:52 + 10:59
OB 2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček P 10. Zurynek Jan EKP0602 43:10 + 11:11
OB 2017-04-1515.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 P Zurynek Jan EKP0602 DISK
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 31. Zurynek Jan EKP0602 57:12 + 33:20
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 P Zurynek Jan EKP0602 DISK
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle P Zurynek Jan EKP0602 DISK
OB 2016-06-1212.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 Zurynek Jan EKP0602 DISK
OB 2016-05-2121.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) H10 20. Zurynek Jan EKP0602 53:47 + 26:53
OB 2016-04-2424.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 22. Zurynek Jan EKP0602 33:13 + 20:44
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček H10 22. Zurynek Jan EKP0602 26:14 + 13:39
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H12 Zurynek Jan JEO0607
MTBO 2018-06-2323.06.2018 Český pohár MTBO – 9. kolo M14 Zurynek Jan TJN0605
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE H14C Zurynek Jan JEO0607
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček H12 Zurynek Jan EKP0602
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Zurynek Jan JEO0607
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Zurynek Jan JEO0607
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti štafet DH12 Zurynek Jan TJN0605
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Zurynek Jan TJN0605
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Zurynek Jan TJN0605
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering H14A Zurynek Jan TJN0605
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti štafet H14 Zurynek Jan TJN0605
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Zurynek Jan JEO0607
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Zurynek Jan JEO0607
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Zurynek Jan TJN0605
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Zurynek Jan TJN0605
OB 2019-09-2929.09.2019 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa H14 Zurynek Jan TJN0605
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Zurynek Jan JEO0607
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Zurynek Jan JEO0607
OB 2019-11-2323.11.2019 O-Gala 2019 O-GALA Zurynek Jan TJN0605
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 H16 Zurynek Jan TJN0605
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 H16 Zurynek Jan TJN0605
OB 2020-09-1111.09.2020 Soustředění SCD JO H14 Zurynek Jan TJN0605
OB 2020-09-1818.09.2020 Výběrové soustředění SCD JO H14 Zurynek Jan TJN0605
OB 2020-09-2626.09.2020 Rumburská LILIE 2E mikrosprint H14 Zurynek Jan TJN0605
OB 2020-12-1212.12.2020 Tour de Prague (8:30-10:30) B Zurynek Jan TJN0605
OB 2021-01-0303.01.2021 BOR CUP 1.závod L Zurynek Jan TJN0605