Person: Zurynková Lenka

Registration database
Clubs membership overview
Sport
Date
Name
Class
Place
Name
Reg. number
Time
Loss
OB 2020/12/13 Běhej s mapou - WINTER EDITION DĚTI Zurynková Lenka TJN0957 DISK
OB 2020/10/17 Saxbo (závod v Německu) D12 (Damen bis 12) Zurynková Lenka TJN0957 DNS
OB 2020/10/04 Oblastní žebříček D12 26. Zurynková Lenka TJN0957 23:57 + 10:59
OB 2020/09/26 Oblastní žebříček D12 11. Zurynková Lenka TJN0957 36:21 + 16:09
OB 2020/09/06 Oblastní žebříček D12 21. Zurynková Lenka TJN0957 28:23 + 10:24
OB 2020/06/27 Běhej s mapou - Tanvald D12 17. Zurynková Lenka TJN0957 34:52 + 16:11
OB 2020/06/06 Běhej s mapou - Vrchbělá (odpoledne) D12 9. Zurynková Lenka TJN0957 18:10 + 5:18
OB 2020/05/30 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2020 (1.závod 2020) D12 4. Zurynková Lenka TJN0957 39:12 + 9:54
OB 2020/03/01 Ještědský žebříček mládeže - 2020 D12 17 Zurynková Lenka TJN0957
OB 2019/10/20 Oblastní žebříček D10 10. Zurynková Lenka TJN0957 42:13 + 19:58
OB 2019/09/29 Oblastní žebříček D10 5. Zurynková Lenka TJN0957 12:15 + 2:51
OB 2019/09/29 Rumburská LILIE 2E mikrosprint D10 7. Zurynková Lenka TJN0957 15:03 + 5:01
OB 2019/09/29 Oblastní žebříček D10 2. Zurynková Lenka TJN0957 7:00 + 0:21
OB 2019/09/14 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D10C 11. Zurynková Lenka TJN0957 19:35 + 8:47
OB 2019/08/31 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 D10 7 Zurynková Lenka TJN0957
OB 2019/08/03 Veřejný závod D10 5. Zurynková Lenka TJN0957 22:28 + 5:54
OB 2019/06/02 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 12. Zurynková Lenka TJN0957 23:39 + 8:22
OB 2019/05/26 Oblastní žebříček D10 13. Zurynková Lenka TJN0957 37:25 + 17:58
OB 2019/05/12 Oblastní žebříček D10 10. Zurynková Lenka TJN0957 34:39 + 15:01
OB 2019/04/28 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 19. Zurynková Lenka TJN0957 44:09 + 19:44
OB 2019/04/07 Oblastní žebříček D10 9. Zurynková Lenka TJN0957 28:35 + 11:20
OB 2019/03/30 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 11. Zurynková Lenka TJN0957 37:05 + 14:04
OB 2019/02/16 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 D10 13 Zurynková Lenka TJN0957
OB 2018/10/28 Oblastní žebříček D10 17. Zurynková Lenka EKP0952 26:16 + 11:30
OB 2018/10/21 Oblastní žebříček D10 23. Zurynková Lenka EKP0952 24:43 + 12:12
OB 2018/10/20 Oblastní žebříček D10 7. Zurynková Lenka EKP0952 23:35 + 6:47
OB 2018/09/23 Oblastní žebříček D10 16. Zurynková Lenka EKP0952 22:56 + 8:40
OB 2018/09/22 Oblastní žebříček D10L 3. Zurynková Lenka EKP0952 19:51 + 3:33
OB 2018/09/09 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 39. Zurynková Lenka EKP0952 60:20 + 35:40
OB 2018/09/08 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 50. Zurynková Lenka EKP0952 63:25 + 43:44
OB 2018/08/04 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) HDR 21. Zurynková Lenka EKP0952 39:38 + 22:33
OB 2018/06/17 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 5. Zurynková Lenka EKP0952 30:11 + 8:42
OB 2018/06/03 Oblastní žebříček D10L 9. Zurynková Lenka EKP0952 33:22 + 13:31
OB 2018/04/08 Oblastní žebříček D10L 14. Zurynková Lenka EKP0952 34:42 + 15:06
OB 2017/10/15 Oblastní žebříček D10L 16. Zurynková Lenka EKP0952 37:27 + 15:43
OB 2017/09/30 Oblastní žebříček D10L 13. Zurynková Lenka EKP0952 35:04 + 14:04
OB 2017/04/15 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 P 22. Zurynková Lenka EKP0952 43:55 + 21:29
OB 2016/08/05 Rumcajsovy míle - E1 P 37. Zurynková Lenka EKP0952 64:58 + 43:50
OB 2016/08/05 Rumcajsovy míle P Zurynková Lenka EKP0952 DISK
OB 2016/06/12 Mistrovství oblasti na klasické trati P 73. Zurynková Lenka EKP0952 66:56 + 41:54
OB 2016/05/21 Oblastní žebříček (SAXBO) P 48. Zurynková Lenka EKP0952 58:57 + 36:10
OB 2016/04/24 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 48. Zurynková Lenka EKP0952 34:01 + 19:41
OB 2016/04/16 Oblastní žebříček HDR 59. Zurynková Lenka EKP0952 36:16 + 19:09
MTBO 2018/06/23 Český pohár MTBO – 9. kolo Open Zurynková Lenka EKP0952
OB 2020/08/21 Helfenburk 2020 - E1 D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 2020/08/22 Helfenburk 2020 - E2 D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 2020/08/22 Helfenburk 2020 - E3 D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 2020/08/23 Helfenburk 2020 - E4 D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 2020/09/26 Oblastní žebříček D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 2017/04/14 Velikonoce ve skalách 2017 P Zurynková Lenka EKP0952
OB 2017/10/22 Oblastní žebříček D10L Zurynková Lenka EKP0952
OB 2019/09/15 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 2019/09/21 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T2 Zurynková Lenka TJN0957
OB 2019/09/22 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T2 Zurynková Lenka TJN0957
OB 2019/09/29 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa D10 Zurynková Lenka TJN0957
OB 2020/08/21 Helfenburk 2020 D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 2020/09/11 Soustředění SCD JO D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 2020/09/26 Rumburská LILIE 2E mikrosprint D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 2021/01/03 BOR CUP 1.závod K Zurynková Lenka TJN0957