Logo

Závodník: Elleder Jan

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-10-0303.10.2021 Oblastní žebříček H12 9. Elleder Jan TAP1010 29:41 + 6:35
OB 2021-10-0202.10.2021 Oblastní žebříček H12 6. Elleder Jan TAP1010 26:20 + 1:57
OB 2021-09-2828.09.2021 Oblastní žebříček H12 1. Elleder Jan TAP1010 26:21
OB 2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček H12 11. Elleder Jan TAP1010 28:49 + 7:49
OB 2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček H12 14. Elleder Jan TAP1010 26:50 + 6:15
OB 2021-09-1111.09.2021 Pražský žebříček - podzim 2021 H12 4 Elleder Jan TAP1010
OB 2021-08-0101.08.2021 Letní Velikonoce - E3 H12 Elleder Jan TAP1010 DNS
OB 2021-07-3131.07.2021 Letní Velikonoce - E2 H12 Elleder Jan TAP1010 DNS
OB 2021-07-3030.07.2021 Letní Velikonoce - E1 H12 Elleder Jan TAP1010 DNS
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček H12C 7. Elleder Jan TAP1010 32:50 + 8:03
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček H12C 4. Elleder Jan TAP1010 30:10 + 4:00
OB 2021-06-1616.06.2021 (6. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva H12 3. Jan Elleder TAP1010 13:43 + 1:04
OB 2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček H12 1. Elleder Jan TAP1010 13:34
OB 2021-06-1212.06.2021 Oblastní žebříček H12 3. Elleder Jan TAP1010 29:43 + 2:01
OB 2021-06-0909.06.2021 (5. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva H12 Jan Elleder TAP1010 DISK
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček H12 Elleder Jan TAP1010 DISK
OB 2021-06-0202.06.2021 (4. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva H12 5. Elleder Jan TAP1010 22:01 + 2:01
OB 2021-06-0101.06.2021 Pražský žebříček - jaro 2021 H12 4 Elleder Jan TAP1010
OB 2021-05-2626.05.2021 (3. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva H12 7. Elleder Jan TAP1010 37:38 + 6:21
OB 2021-05-1919.05.2021 (2. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva, WOD H12 9. Jan Elleder TAP1010 31:09 + 10:31
OB 2021-05-1212.05.2021 (1. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva H12 2. Jan Elleder TAP1010 15:59 + 0:36
OB 2021-05-0505.05.2021 Žaket Pražský pohár žactva H12 5 Elleder Jan TAP1010
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček H10 2. Elleder Jan TAP1010 21:29 + 1:06
OB 2020-09-1515.09.2020 Manufaktura pražský žebříček 2020 H10 3 Elleder Jan TAP1010
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček H10 2. Elleder Jan TAP1010 28:11 + 0:39
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 H10 2. Elleder Jan TAP1010 16:52 + 3:47
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 H10 1. Elleder Jan TAP1010 14:22
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 H10 5. Elleder Jan TAP1010 13:45 + 1:49
OB 2020-06-2727.06.2020 Běhej s mapou - Tanvald H12 13. Elleder Jan TAP1010 32:43 + 12:27
LOB 2020-02-0909.02.2020 Mistrovství ČR na klasické trati H12 7. Elleder Jan TAP1010 38:25 + 6:14
LOB 2020-02-0808.02.2020 Mistrovství ČR ve sprintu H12 9. Elleder Jan TAP1010 23:00 + 4:18
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček H10 2. Elleder Jan TAP1010 15:31 + 0:33
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček H12 11. Elleder Jan TAP1010 22:52 + 6:55
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček H10 8. Elleder Jan TAP1010 26:37 + 8:16
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček H10 4. Elleder Jan TAP1010 25:21 + 4:00
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H10C Elleder Jan TAP1010 DNS
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H10C 12. Elleder Jan TAP1010 15:52 + 3:13
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H10C 1. Elleder Jan TAP1010 22:47
OB 2019-06-1212.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva H10 11. Elleder Jan TAP1010 19:02 + 6:35
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H10 17. Elleder Jan TAP1010 18:55 + 6:42
OB 2019-05-2929.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva H10 5. Elleder Jan TAP1010 22:05 + 2:35
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 1. Elleder Jan TAP1010 16:02
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 Elleder Jan TAP1010 DISK
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček H10 Elleder Jan TAP1010 DISK
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček H10 4. Elleder Jan TAP1010 19:39 + 3:22
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 14. Elleder Jan TAP1010 16:15 + 5:22
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček H10 9. Elleder Jan TAP1010 20:42 + 3:22
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 H10 6 Elleder Jan TAP1010
OB 2019-02-2222.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 H10 16 Elleder Jan TAP1010
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 H10 9 Elleder Jan TAP1010
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 H12 35 Elleder Jan TAP1010
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček H10 14. Elleder Jan DKP1003 28:51 + 8:51
OB 2018-11-0101.11.2018 Noční bohnický orienťák 2018 T2 20. Elleder Jan DKP1003 19:18 + 4:34
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček H10 13. Elleder Jan DKP1003 23:25 + 7:09
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček H10 6. Elleder Jan DKP1003 21:24 + 4:13
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček H10 29. Elleder Jan DKP1003 13:13 + 3:55
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček H10 17. Elleder Jan DKP1003 46:46 + 23:29
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček H10L 1. Elleder Jan DKP1003 23:31
OB 2018-09-0101.09.2018 Pražský žebříček - podzim 2018 H10 5 Elleder Jan DKP1003
OB 2018-06-0606.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva H10L 29. Elleder Jan DKP1003 239:04 + 221:00
OB 2018-05-3030.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva HD10L 13. Jan Elleder DKP1003 20:42 + 5:05
OB 2018-05-1616.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva H10L 3. Elleder Jan DKP1003 14:11 + 1:05
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H10L 15. Elleder Jan DKP1003 35:22 + 16:19
OB 2018-04-2222.04.2018 Veřejný závod H10 10. Elleder Jan DKP1003 15:35 + 6:18
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček H10L 2. Elleder Jan DKP1003 19:14 + 0:03
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček H10L 15. Elleder Jan DKP1003 25:14 + 8:28
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček HDR 5. Elleder Jan DKP1003 9:23 + 1:11
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček HDR 2. Elleder Jan DKP1003 16:56 + 2:07
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 6. Elleder Jan DKP1003 19:35 + 3:04
OB 2018-08-2525.08.2018 Přebor Tretry na krátké trati DH10 Elleder Jan DKP1003
OB 2016-06-2222.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX Linie Elleder Jan DKP1003
OB 2018-06-2020.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH10L Elleder Jan DKP1003
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti štafet DH12 Elleder Jan TAP1010
OB 2019-06-1919.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH12 Elleder Jan TAP1010
OB 2019-08-2828.08.2019 Přebor Tretry na krátké trati a sprint DH10 Elleder Jan TAP1010
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H12 Elleder Jan TAP1010
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle H10 Elleder Jan TAP1010
OB 2020-09-1616.09.2020 OB - štafety mládeže DH12 Elleder Jan TAP1010
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 H12A Elleder Jan TAP1010
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 H12A Elleder Jan TAP1010
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 H12A Elleder Jan TAP1010
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 H12A Elleder Jan TAP1010
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 H12A Elleder Jan TAP1010
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 H12A Elleder Jan TAP1010
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 H12A Elleder Jan TAP1010
OB 2021-07-3030.07.2021 Letní Velikonoce H12 Elleder Jan TAP1010
OB 2021-05-2222.05.2021 Houpačka - Mezi vlnami H12 1500-1530 Elleder Jan TAP1010
OB 2021-09-1515.09.2021 OB - štafety mládeže HD12 Elleder Jan TAP1010
OB 2021-09-1818.09.2021 Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Elleder Jan TAP1010
OB 2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček H12 Elleder Jan TAP1010 Přihlášen