Logo

Závodník: Tomešová Evelína

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D10C 17. Tomešová Evelína SJC1150 89:49 + 55:01
OB 2021-06-0202.06.2021 (4. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva D10 13. Tomešová Evelína SJC1150 24:27 + 11:22
OB 2021-05-2222.05.2021 6. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) D10 13. Tomešová Evelína SJC1150 39:05 + 19:54
OB 2021-05-1919.05.2021 (2. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva, WOD D10 13. Evelína Tomešová SJC1150 34:50 + 18:10
OB 2021-05-1515.05.2021 Měřený mapový trénink žactva a dorostu Hajnice D10C 12. Evelína Tomešová SJC1150 45:21 + 23:48
OB 2020-10-0404.10.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 4. Tomešová Evelína SJC1150 15:28 + 3:35
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček D10 5. Tomešová Evelína SJC1150 38:59 + 15:10
MTBO 2020-09-2727.09.2020 Český pohár MTBO – 12. kolo W11 Tomešová Evelína SJC1150 DISK
MTBO 2020-09-2020.09.2020 Český pohár MTBO – 9. kolo, ORIENT EXPRESS 2020 MW10 9. Tomešová Evelína SJC1150 9:05 + 3:47
MTBO 2020-09-1919.09.2020 Český pohár MTBO – 8. kolo, ORIENT EXPRESS 2020 MW10 7. Tomešová Evelína SJC1150 8:39 + 1:41
OB 2020-08-3030.08.2020 Cena východních Čech - E3 D10C 31. Tomešová Evelína SJC1150 49:30 + 27:46
OB 2020-08-2929.08.2020 Cena východních Čech - E2 D10C 31. Tomešová Evelína SJC1150 39:02 + 18:24
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E2 D10 5. Tomešová Evelína SJC1150 17:39 + 6:04
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E3 D10 4. Tomešová Evelína SJC1150 11:29 + 1:55
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 - E1 D10 4. Tomešová Evelína SJC1150 28:27 + 6:23
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 D10N Tomešová Evelína SJC1150 DISK
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 14. Tomešová Evelína SJC1150 39:11 + 18:56
OB 2020-05-3030.05.2020 3. Jihomoravská letní liga HD10 8. Tomešová Evelína SJC1150 33:42 + 5:59
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D10F 7. Tomešová Evelína SJC1150 15:07 + 5:45
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D10F 16. Tomešová Evelína SJC1150 41:21 + 15:55
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10L 13. Tomešová Evelína SJC1150 52:00 + 27:08
OB 2019-08-1818.08.2019 Rumcajsovy míle - nesoutěžní - E3 HDR 14. Tomešová Evelína SJC1150 25:43 + 10:51
OB 2019-08-0909.08.2019 Orienteering Adventure - E3 HDR 7. Tomešová Evelina SJC1150 15:58 + 4:13
OB 2019-08-0808.08.2019 Orienteering Adventure - E2 HDR 10. Tomešová Evelina SJC1150 17:50 + 7:34
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure - E1 HDR 42. Tomešová Evelina SJC1150 41:22 + 29:50
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 HDR 23. Tomešová Evelína SJC1150 25:21 + 8:06
OB 2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček D10F 18. Tomešová Evelína SJC1150 41:51 + 18:24
OB 2019-06-0505.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva D10F 6. Tomešová Evelína SJC1150 25:41 + 9:38
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10L 13. Tomešová Evelína SJC1150 32:38 + 17:21
OB 2019-05-1515.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD D10F 7. Tomešová Evelína SJC1150 43:07 + 15:45
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D10F 21. Tomešová Evelína SJC1150 21:34 + 12:03
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D10N 8. Tomešová Evelína SJC1150 31:18 + 12:12
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D10F 20. Tomešová Evelína SJC1150 32:51 + 17:01
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček HDR 13. Tomešová Evelína SJC1150 15:21 + 6:05
OB 2018-08-0404.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) HDR 6. Tomešová Evelína SJC1150 20:01 + 2:56
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 40. Tomešová Evelína SJC1150 31:56 + 13:47
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 32. Tomešová Evelína SJC1150 21:31 + 9:59
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 37. Tomešová Evelína SJC1150 15:50 + 6:43
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček HDR 13. Tomešová Evelína SJC1150 25:54 + 11:00
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček HDR 31. Tomešová Evelína SJC1150 50:30 + 27:11
OB 2018-05-2323.05.2018 2. Pražský pohár žactva D10L 11. Tomešová Evelína SJC1150 36:19 + 13:25
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček HDR 26. Tomešová Evelína SJC1150 48:32 + 27:40
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu P Tomešová Evelína SJC1150 DISK
OB 2018-05-1616.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva HDR 25. Tomešová Evelína SJC1150 37:28 + 22:51
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D10L 11. Tomešová Evelína SJC1150 43:31 + 15:42
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ HDR 39. Tomešová Evelína SJC1150 63:05 + 39:28
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček HDR 29. Tomešová Evelína SJC1150 36:55 + 15:40
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A HDR 7. Tomešová Evelína SJC1150 26:39 + 4:11
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček HDR 75. Tomešová Evelína SJC1150 34:26 + 17:25
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček HDR 22. Tomešová Evelína SJC1150 22:33 + 8:06
OB 2017-08-1313.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E3 HDR Tomešová Evelína SJC1150 DISK
OB 2017-08-1212.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E2 HDR 50. Tomešová Evelína SJC1150 33:13 + 17:55
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E1 HDR 27. Tomešová Evelína SJC1150 41:46 + 22:26
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 52. Tomešová Evelína SJC1150 47:21 + 27:12
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 24. Tomešová Evelína SJC1150 34:02 + 12:08
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 30. Tomešová Evelína SJC1150 22:07 + 8:50
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy HDR Tomešová Evelína SJC1150 DISK
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček HDR 41. Tomešová Evelína SJC1150 38:41 + 23:21
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy TF 17. Tomešová Evelína SJC1150 53:14 + 27:48
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy TF 36. Tomešová Evelína SJC1150 59:15 + 28:33
MTBO 2019-09-2828.09.2019 Český pohár MTBO – 18. kolo MW10 Tomešová Evelína SJC1150
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček D10F Tomešová Evelína SJC1150
OB 2020-08-2323.08.2020 Helfenburk 2020 - E4 D10 Tomešová Evelína SJC1150
OB 2020-08-2828.08.2020 Cena východních Čech - E1 D10C Tomešová Evelína SJC1150
MTBO 2020-09-0606.09.2020 Český pohár MTBO – 7. kolo MW10 Tomešová Evelína SJC1150
MTBO 2020-09-0505.09.2020 Mistrovství ČR MTBO long, Český pohár MTBO – 6. kolo MW10 Tomešová Evelína SJC1150
MTBO 2020-09-2626.09.2020 Český pohár MTBO – 10. kolo W11 Tomešová Evelína SJC1150
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost HDR Tomešová Evelína SJC1150
OB 2018-03-1717.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) HDR Tomešová Evelína SJC1150
OB 2019-05-2929.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D10F Tomešová Evelína SJC1150
MTBO 2019-07-0303.07.2019 MTBO5Days Plzeň 2019 MW10 Tomešová Evelína SJC1150
MTBO 2019-07-0404.07.2019 MTBO5Days E1: longer middle MW10 Tomešová Evelína SJC1150
MTBO 2019-07-0505.07.2019 Český pohár MTBO – 8. kolo MW10 Tomešová Evelína SJC1150
MTBO 2019-07-0606.07.2019 Český pohár MTBO – 9. kolo MW10 Tomešová Evelína SJC1150
MTBO 2019-07-0707.07.2019 Český pohár MTBO – 10. kolo MW10 Tomešová Evelína SJC1150
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup HDR Tomešová Evelína SJC1150
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách D10 Tomešová Evelína SJC1150
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách - E1 D10 Tomešová Evelína SJC1150
OB 2020-04-1111.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 D10 Tomešová Evelína SJC1150
OB 2020-04-1212.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 D10 Tomešová Evelína SJC1150
OB 2020-03-2828.03.2020 Oblastní žebříček D10C Tomešová Evelína SJC1150
MTBO 2020-09-0101.09.2020 Český pohár MTBO 2020 W11 Tomešová Evelína SJC1150
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D10 Tomešová Evelína SJC1150
OB 2020-08-2828.08.2020 Cena východních Čech D10C Tomešová Evelína SJC1150
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 D10 Tomešová Evelína SJC1150
OB 2020-09-2323.09.2020 Závod ve Hvězdě C Tomešová Evelína SJC1150
MTBO 2021-04-0101.04.2021 Český pohár MTBO 2021 W11 Tomešová Evelína SJC1150
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 D10 Tomešová Evelína SJC1150 Přihlášen
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 - E1 D10 Tomešová Evelína SJC1150 Přihlášen
OB 2021-08-2828.08.2021 Interkompas 47 - E2 D10 Tomešová Evelína SJC1150 Přihlášen
OB 2021-08-2929.08.2021 Interkompas 47 - E3 D10 Tomešová Evelína SJC1150 Přihlášen
OB 2021-06-1616.06.2021 (6. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva D10 B Tomešová Evelína SJC1150 Přihlášen
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D10C Tomešová Evelína SJC1150 Přihlášen