Logo

Závodník: Beránková Kamila

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2022-01-0909.01.2022 BZL - Pohár Legendy ZV 11. Beránková Kamila ZBM1152 18:58 + 5:14
OB 2021-10-2424.10.2021 Oblastní žebříček D10 1. Beránková Kamila ZBM1152 25:07
OB 2021-10-0303.10.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 4. Beránková Kamila ZBM1152 20:05 + 1:18
OB 2021-10-0202.10.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 3. Beránková Kamila ZBM1152 19:11 + 1:48
OB 2021-09-2828.09.2021 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 2. Beránková Kamila ZBM1152 15:49 + 2:20
OB 2021-09-2828.09.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 1. Beránková Kamila ZBM1152 9:31
OB 2021-09-2525.09.2021 Oblastní žebříček D10 1. Beránková Kamila ZBM1152 17:01
OB 2021-09-1919.09.2021 Oblastní žebříček D10 5. Beránková Kamila ZBM1152 21:50 + 4:33
OB 2021-08-0808.08.2021 Zlínský (Š)krpál - E3 D10C 1. Beránková Kamila ZBM1152 15:50
OB 2021-08-0707.08.2021 Zlínský (Š)krpál - E2 D10C 1. Beránková Kamila ZBM1152 21:55
OB 2021-08-0606.08.2021 Zlínský (Š)krpál - E1 D10C 1. Beránková Kamila ZBM1152 16:10
OB 2021-07-1818.07.2021 Grand prix Silesia - E4 D10 1. Beránková Kamila ZBM1152 28:57
OB 2021-07-1717.07.2021 Grand prix Silesia - E3 D10 3. Beránková Kamila ZBM1152 23:26 + 5:01
OB 2021-07-1717.07.2021 Grand prix Silesia - E2 D10 1. Beránková Kamila ZBM1152 17:31
OB 2021-07-1616.07.2021 Grand prix Silesia - E1 D10 1. Beránková Kamila ZBM1152 22:16
OB 2021-06-1212.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 1. Kamila Beránková ZBM1152 28:04
OB 2021-05-2929.05.2021 Měřený trénink D10 2. Beránková Kamila ZBM1152 13:19 + 1:04
OB 2021-05-1515.05.2021 5. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) D10 1. Kamila Beránková ZBM1152 20:02
OB 2021-04-0101.04.2021 Jarní jihomoravská liga 2021 D10 18 Beránková Kamila ZBM1152
OB 2021-01-0202.01.2021 Letní jihomoravská liga 2021 D10 1 Beránková Kamila ZBM1152
OB 2021-01-0101.01.2021 Podzimní jihomoravská liga 2021 D10 2 Beránková Kamila ZBM1152
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D10 5. Beránková Kamila ZBM1152 25:32 + 3:18
OB 2020-09-2828.09.2020 Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček D10C 4. Beránková Kamila ZBM1152 23:23 + 1:09
OB 2020-09-2020.09.2020 Oblastní žebříček D10C 3. Beránková Kamila ZBM1152 28:06 + 4:29
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D10 3. Beránková Kamila ZBM1152 23:09 + 2:44
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček D10 2. Beránková Kamila ZBM1152 16:40 + 2:59
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 8. Beránková Kamila ZBM1152 25:53 + 6:52
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 7. Beránková Kamila ZBM1152 20:07 + 4:11
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 6. Beránková Kamila ZBM1152 28:58 + 8:43
OB 2020-03-0101.03.2020 9. BZL: Hruška cup HDD 8. Beránková Kamila ZBM1152 24:33 + 10:31
OB 2020-02-2929.02.2020 8. BZL: Kauflauf 2020 2km 5. Beránková Kamila ZBM1152 26:46 + 4:33
OB 2020-02-0909.02.2020 7. BZL: O-mikron HDD 2. Beránková Kamila ZBM1152 17:10 + 4:04
OB 2020-01-2525.01.2020 6. BZL, Hromniční trápení 2020 HDD 7. Beránková Kamila ZBM1152 19:55 + 6:14
OB 2020-01-1818.01.2020 5. BZL . Kufrování s medvědem HDD 6. Beránková Kamila ZBM1152 29:48 + 7:49
OB 2020-01-1212.01.2020 4. BZL: Onos cup HDD 7. Beránková Kamila ZBM1152 16:16 + 5:06
OB 2020-01-0101.01.2020 Jihomoravská liga 2020 D10 2 Beránková Kamila ZBM1152
OB 2019-12-0101.12.2019 1. BZL: Adamna Cup 2019 HDD 5. Beránková Kamila ZBM1152 19:48 + 1:48
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček D10C 5. Beránková Kamila ZBM1152 18:08 + 4:40
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D10 8. Beránková Kamila ZBM1152 21:49 + 4:41
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D10 4. Beránková Kamila ZBM1152 20:33 + 4:13
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D10 3. Beránková Kamila ZBM1152 19:15 + 3:10
OB 2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček D10 6. Beránková Kamila ZBM1152 23:20 + 4:50
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 D10 7. Beránková Kamila ZBM1152 33:41 + 12:19
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 D10 5. Beránková Kamila ZBM1152 31:17 + 6:04
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 - E1 D10 19. Beránková Kamila ZBM1152 45:49 + 28:54
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 D10 9. Beránková Kamila ZBM1152 110:47 + 40:47
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D10 11. Beránková Kamila ZBM1152 25:55 + 9:09
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D10 12. Beránková Kamila ZBM1152 33:25 + 13:57
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D10 8. Beránková Kamila ZBM1152 26:23 + 8:13
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10C 2. Beránková Kamila ZBM1152 29:46 + 0:38
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 7. Beránková Kamila ZBM1152 22:52 + 6:04
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček D10 2. Beránková Kamila ZBM1152 25:21 + 1:32
OB 2019-05-0808.05.2019 Oblastní žebříček D10 9. Beránková Kamila ZBM1152 21:18 + 10:36
OB 2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 11. Beránková Kamila ZBM1152 30:08 + 15:52
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 5. Beránková Kamila ZBM1152 29:18 + 5:30
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček D10 4. Beránková Kamila ZBM1152 31:47 + 10:42
OB 2019-03-1717.03.2019 Brněnská zimní liga - Hruška Cup HDD 8. Beránková Kamila ZBM1152 18:15 + 5:10
OB 2019-02-2424.02.2019 Brněnská zimní liga - Onos Cup HDD 9. Beránková Kamila ZBM1152 19:43 + 7:31
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2019 D10 3 Beránková Kamila ZBM1152
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2019 D10 4 Beránková Kamila ZBM1152
OB 2018-12-2222.12.2018 Vánoční Magnus cup 2018 HDR 1. Beránková Kamila ZBM1152 9:16
OB 2018-12-0909.12.2018 Brněnská zimní liga - Jelen Cup HDD 8. Beránková Kamila ZBM1152 15:23 + 6:09
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D10N 1. Beránková Kamila ZBM1152 16:53
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D10N 1. Beránková Kamila ZBM1152 20:33
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D10N 3. Beránková Kamila ZBM1152 24:33 + 3:40
OB 2018-09-0101.09.2018 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2018 D10N 2 Beránková Kamila ZBM1152
OB 2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček D10N 3. Beránková Kamila ZBM1152 17:00 + 3:06
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10N 4. Beránková Kamila ZBM1152 31:59 + 2:53
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR Beránková Kamila ZBM1152 DISK
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček D10N 2. Beránková Kamila ZBM1152 35:33 + 10:36
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček D10N 3. Beránková Kamila ZBM1152 31:46 + 1:52
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček HDR 9. Beránková Kamila ZBM1152 26:50 + 11:45
OB 2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 18. Beránková Kamila ZBM1152 25:04 + 8:52
OB 2018-04-0808.04.2018 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2018 D10N 4 Beránková Kamila ZBM1152
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) HDR 11. Beránková Kamila ZBM1152 30:10 + 7:43
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček HDR 43. Beránková Kamila ZBM1152 48:56 + 30:02
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček HDR 39. Beránková Kamila ZBM1152 30:48 + 15:23
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček HDR 27. Beránková Kamila ZBM1152 32:54 + 15:20
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček HDR 13. Beránková Kamila ZBM1152 22:17 + 7:32
OB 2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 21. Beránková Kamila ZBM1152 28:22 + 11:53
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček HDR 21. Beránková Kamila ZBM1152 31:55 + 12:53
OB 2017-05-2020.05.2017 Oblastní žebříček HDR 13. Beránková Kamila ZBM1152 27:04 + 5:11
OB 2017-04-2929.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 23. Beránková Kamila ZBM1152 29:07 + 13:00
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 24. Beránková Kamila ZBM1152 21:24 + 10:45
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček HDR 41. Beránková Kamila ZBM1152 37:07 + 15:31
OB 2017-06-1010.06.2017 Test TBM D10N Beránková Kamila ZBM1152
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček HDR Beránková Kamila ZBM1152
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček HDR Beránková Kamila ZBM1152
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček HDR Beránková Kamila ZBM1152
OB 2018-06-2727.06.2018 Mistrovství oblasti štafet DH10 Beránková Kamila ZBM1152
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup D10 Beránková Kamila ZBM1152
OB 2019-12-2121.12.2019 Vánoční Magnus cup 2019 HDD Beránková Kamila ZBM1152
OB 2019-06-2626.06.2019 Mistrovství oblasti štafet DH10 Beránková Kamila ZBM1152
OB 2019-06-0505.06.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH10 Beránková Kamila ZBM1152
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D10 Beránková Kamila ZBM1152
OB 2020-06-2424.06.2020 Mistrovství oblasti štafet DH10 Beránková Kamila ZBM1152
OB 2021-07-1616.07.2021 Grand prix Silesia D10 Beránková Kamila ZBM1152
OB 2021-06-2323.06.2021 Mistrovství oblasti štafet DH10 Beránková Kamila ZBM1152
OB 2021-08-0606.08.2021 Zlínský (Š)krpál D10C Beránková Kamila ZBM1152
OB 2021-09-1818.09.2021 Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Beránková Kamila JMO1152