Person: Ouzká Eliška

Registration database
Clubs membership overview
Sport
Date
Name
Class
Place
Name
Reg. number
Time
Loss
OB 2020/10/04 Oblastní žebříček D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 10:53
OB 2020/09/27 Oblastní žebříček D10 3. Ouzká Eliška BOR1051 28:36 + 7:26
OB 2020/09/26 Oblastní žebříček D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 23:56
OB 2020/09/26 Oblastní žebříček D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 17:54
OB 2020/09/06 Oblastní žebříček D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 16:06
OB 2020/06/13 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2020 (2.závod 2020) D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 27:33
OB 2020/05/30 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2020 (1.závod 2020) D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 20:45
OB 2020/03/01 Ještědský žebříček mládeže - 2020 D10 1 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2019/11/09 Oblastní žebříček D10 Ouzká Eliška BOR1051 DISK
OB 2019/10/20 Oblastní žebříček D10 2. Ouzká Eliška BOR1051 27:10 + 4:55
OB 2019/10/19 Oblastní žebříček D10 2. Ouzká Eliška BOR1051 15:20 + 0:09
OB 2019/09/29 Oblastní žebříček D10 3. Ouzká Eliška BOR1051 10:03 + 0:39
OB 2019/09/29 Oblastní žebříček D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 6:39
OB 2019/09/28 Oblastní žebříček D10 7. Ouzká Eliška BOR1051 26:37 + 6:54
OB 2019/08/31 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 D10 2 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2019/06/02 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 5. Ouzká Eliška BOR1051 18:43 + 3:26
OB 2019/06/01 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 14:29
OB 2019/05/26 Oblastní žebříček D10 7. Ouzká Eliška BOR1051 24:18 + 4:51
OB 2019/05/12 Oblastní žebříček D10 7. Ouzká Eliška BOR1051 31:34 + 11:56
OB 2019/04/28 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 5. Ouzká Eliška BOR1051 27:35 + 3:10
OB 2019/03/30 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 6. Ouzká Eliška BOR1051 27:55 + 4:54
OB 2019/03/24 Oblastní žebříček D10 14. Ouzká Eliška BOR1051 19:23 + 7:16
OB 2019/03/10 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2019 (2.závod 2019) D10 2. Ouzká Eliška BOR1051 18:49 + 4:17
OB 2019/02/16 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 D10 5 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2018/10/28 Oblastní žebříček D10 7. Ouzká Eliška BOR1051 19:45 + 4:59
OB 2018/10/21 Oblastní žebříček D10 10. Ouzká Eliška BOR1051 17:45 + 5:14
OB 2018/10/20 Oblastní žebříček D10 10. Ouzká Eliška BOR1051 24:33 + 7:45
OB 2018/10/07 Oblastní žebříček D10 Ouzká Eliška BOR1051 DISK
OB 2018/09/23 Oblastní žebříček D10 5. Ouzká Eliška BOR1051 17:56 + 3:40
OB 2018/09/22 Oblastní žebříček D10 15. Ouzká Eliška BOR1051 27:19 + 11:03
OB 2018/09/01 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018 D10 5 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2018/06/17 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 Ouzká Eliška BOR1051 DISK
OB 2018/06/03 Oblastní žebříček D10 3. Ouzká Eliška BOR1051 22:05 + 2:37
OB 2018/06/02 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 5. Ouzká Eliška BOR1051 26:48 + 4:11
OB 2018/05/12 Oblastní žebříček D10L 2. Ouzká Eliška BOR1051 20:58 + 2:36
OB 2018/05/12 Oblastní žebříček D10 3. Ouzká Eliška BOR1051 23:43 + 3:20
OB 2018/04/22 Oblastní žebříček (Saxbo) D10L 1. Ouzká Eliška BOR1051 21:44
OB 2018/04/08 Oblastní žebříček D10L 3. Ouzká Eliška BOR1051 22:33 + 2:57
OB 2018/04/07 Mistrovství oblasti ve sprintu D10L 3. Ouzká Eliška BOR1051 12:41 + 1:46
OB 2018/03/01 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018 D10 20 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2017/10/22 Oblastní žebříček D10L 2. Ouzká Eliška BOR1051 16:07 + 1:03
OB 2017/10/21 Oblastní žebříček D10L 3. Ouzká Eliška BOR1051 24:39 + 7:58
OB 2017/10/15 Oblastní žebříček D10L 18. Ouzká Eliška BOR1051 44:33 + 22:49
OB 2017/10/01 Oblastní žebříček D10L 4. Ouzká Eliška BOR1051 24:40 + 1:30
OB 2017/09/30 Oblastní žebříček D10L 5. Ouzká Eliška BOR1051 26:08 + 5:08
OB 2017/06/25 Oblastní žebříček D10L 5. Ouzká Eliška BOR1051 16:22 + 2:18
OB 2017/06/25 Oblastní žebříček D10L Ouzká Eliška BOR1051 DISK
OB 2017/06/10 3. závod jarní dětské ligy v OB D10L 1. Ouzká Eliška BOR1051 18:54
OB 2017/05/27 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 9. Ouzká Eliška BOR1051 35:48 + 9:47
OB 2017/05/20 2. závod jarní dětské ligy v OB D10L 2. Ouzká Eliška BOR1051 33:23 + 1:26
OB 2017/05/06 1. Závod jarní dětské ligy v OB D10L 2. Ouzká Eliška BOR1051 20:06 + 1:37
OB 2017/04/23 Oblastní žebříček D10L 7. Ouzká Eliška BOR1051 31:52 + 10:25
OB 2017/04/22 Oblastní žebříček D10L 2. Ouzká Eliška BOR1051 21:40 + 3:36
OB 2017/04/01 Oblastní žebříček HDR 45. Ouzká Eliška BOR1051 41:35 + 20:53
OB 2017/03/04 3.závod „Žákovské ligy DOK/BOR 2017“ HDR 7. Ouzká Eliška BOR1051 33:43 + 7:29
OB 2019/02/23 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2019 (1.závod 2019) D10 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2019/09/29 Rumburská LILIE 2E mikrosprint D10 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2017/10/29 Oblastní žebříček D10L Ouzká Eliška BOR1051
OB 2018/06/02 Mistrovství oblasti štafet DH10L Ouzká Eliška BOR1051
OB 2019/09/29 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa D10 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2020/09/11 Soustředění SCD JO D12 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2020/09/26 Rumburská LILIE 2E mikrosprint D10 Ouzká Eliška BOR1051