Závodník: Plachá Nora

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 04.10.2020 Oblastní žebříček D12 8. Plachá Nora STA0851 46:07 + 18:25
OB 19.09.2020 Oblastní žebříček D12 2. Plachá Nora STA0851 28:41 + 5:19
OB 12.09.2020 Oblastní žebříček D12 1. Plachá Nora STA0851 21:51
OB 05.09.2020 Oblastní žebříček D12 5. Plachá Nora STA0851 13:43 + 2:12
OB 05.09.2020 Oblastní žebříček D12 4. Plachá Nora STA0851 22:10 + 6:01
OB 30.08.2020 Cena východních Čech - E3 D12A 9. Plachá Nora STA0851 27:18 + 4:03
OB 29.08.2020 Cena východních Čech - E2 D12A 12. Plachá Nora STA0851 39:05 + 9:02
OB 28.08.2020 Cena východních Čech - E1 D12A 10. Plachá Nora STA0851 23:42 + 4:33
OB 08.08.2020 Dražičky - veřejný závod C 18. Plachá Nora STA0851 90:12 + 51:17
OB 20.06.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 8. Plachá Nora STA0851 21:13 + 8:31
OB 20.06.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 6. Plachá Nora STA0851 34:51 + 13:48
OB 06.06.2020 4.DL - Na Kozinu C 7. Plachá Nora STA0851 45:24 + 10:45
OB 09.05.2020 3.DL - Křížem krážem C 1. Plachá Nora STA0851 47:25
OB 18.04.2020 2.DL - V podhradí C 4. Plachá Nora STA0851 38:08 + 6:36
OB 28.03.2020 1.DL - Otevírání sezony C 4. Plachá Nora STA0851
OB 01.01.2020 Liga Vysočiny podzim 2020 D12 4 Plachá Nora STA0851
OB 01.01.2020 Liga Vysočiny celoroční 2020 D12 4 Plachá Nora STA0851
OB 26.12.2019 Závěrka na Letišti C 5. Nora Plachá STA0851
OB 14.12.2019 Převánoční - 8.DL D 6. Plachá Nora STA0851
OB 09.11.2019 Zábavné bloudění - 7.DL D 11. Plachá Nora STA0851
OB 26.10.2019 Oblastní žebříček D12 10. Plachá Nora STA0851 34:36 + 12:25
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček D12 11. Plachá Nora STA0851 36:40 + 14:17
OB 05.10.2019 Křížovou cestou - 6.DL C 8. Plachá Nora STA0851
OB 21.09.2019 Tondův kufr - 5.DL C 1 Nora Plachá STA0851
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 33. Plachá Nora STA0851 47:38 + 20:23
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 35. Plachá Nora STA0851 45:07 + 22:04
OB 01.09.2019 Interkompas 45 - E3 D12 25. Plachá Nora STA0851 46:12 + 21:24
OB 01.09.2019 Liga Vysočiny podzim 2019 D12 9 Plachá Nora STA0851
OB 31.08.2019 Interkompas 45 - E2 D12 22. Plachá Nora STA0851 39:52 + 15:52
OB 30.08.2019 Interkompas 45 - E1 D12 28. Plachá Nora STA0851 33:44 + 16:21
OB 30.08.2019 Interkompas 45 D12 23. Plachá Nora STA0851 119:48 + 50:15
OB 22.06.2019 Na hrad - 4.DL C 7 Plachá Nora STA0851
OB 08.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 5. Plachá Nora STA0851 25:15 + 6:19
OB 02.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 25. Plachá Nora STA0851 44:29 + 26:31
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček D12 12. Plachá Nora STA0851 41:28 + 16:33
OB 14.04.2019 2. závod "Dětská liga Táborska" C 3. Plachá Nora STA0851
OB 13.04.2019 Oblastní žebříček D12 17. Plachá Nora STA0851 41:18 + 22:30
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 Plachá Nora STA0851 DISK
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček D12 16. Plachá Nora STA0851 47:28 + 21:04
OB 01.04.2019 Liga Vysočiny jaro 2019 D12 21 Plachá Nora STA0851
OB 30.03.2019 1. závod "Dětská liga Táborska" B 4. Plachá Nora STA0851
OB 26.12.2018 Závěrka na letišti C 6. Plachá Nora STA0851
OB 15.12.2018 8. závod Dětská liga Táborska B 2 Plachá Nora STA0851
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D10N 1. Plachá Nora STA0851 18:14
OB 13.10.2018 6. závod "Dětská liga Táborska" B 2. Plachá Nora STA0851
OB 15.09.2018 5. závod "Dětská liga Táborska" B 6. Plachá Nora STA0851
OB 08.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10C 9. Plachá Nora STA0851 35:27 + 16:14
OB 01.09.2018 Liga Vysočiny podzim 2018 D10 18 Plachá Nora STA0851
OB 01.09.2018 Liga Vysočiny podzim 2018 D10N 6 Plachá Nora STA0851
OB 12.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D10 13. Plachá Nora STA0851 19:04 + 7:31
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D10 8. Plachá Nora STA0851 12:21 + 2:22
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D10 11. Plachá Nora STA0851 12:08 + 3:37
OB 23.06.2018 4. závod "Dětská liga Táborska" B 1. Plachá Nora STA0851
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10N 1. Plachá Nora STA0851 26:41
OB 19.05.2018 3. závod "Dětská liga Táborska" B 3. Plachá Nora STA0851
OB 14.04.2018 2. závod "Dětská liga Táborska" B 4. Nora Plachá STA0851
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček D10N 3. Plachá Nora STA0851 56:34 + 24:20
OB 08.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D10N 6. Plachá Nora STA0851 31:01 + 5:57
OB 01.04.2018 Liga Vysočiny jaro 2018 D10N 7 Plachá Nora STA0851
OB 04.05.2019 Oblastní žebříček D12 Plachá Nora STA0851
OB 04.05.2019 Oblastní žebříček D12 Plachá Nora STA0851
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D12 Plachá Nora STA0851
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D12 Plachá Nora STA0851
OB 13.06.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 Plachá Nora STA0851
OB 25.03.2017 1. závod "Dětská liga Táborska" B Plachá Nora KTA0851
OB 16.12.2017 8. závod "Dětská liga Táborska" B Plachá Nora STA0851
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle D10 Plachá Nora STA0851
OB 28.10.2018 7. závod Dětská liga Táborska B Plachá Nora STA0851
OB 29.08.2019 O-bludiště Z Plachá Nora STA0851
OB 28.08.2020 Cena východních Čech D12A Plachá Nora STA0851