Person: Plachá Nora

Registration database
Clubs membership overview
Sport
Date
Name
Class
Place
Name
Reg. number
Time
Loss
OB 2020/11/15 7. závod DL C 4. Nora Plachá STA0851 47:47 + 12:31
OB 2020/11/01 6. závod DL C Nora Plachá STA0851 DISK
OB 2020/10/04 Oblastní žebříček D12 8. Plachá Nora STA0851 46:07 + 18:25
OB 2020/09/19 Oblastní žebříček D12 2. Plachá Nora STA0851 28:41 + 5:19
OB 2020/09/12 Oblastní žebříček D12 1. Plachá Nora STA0851 21:51
OB 2020/09/05 Oblastní žebříček D12 5. Plachá Nora STA0851 13:43 + 2:12
OB 2020/09/05 Oblastní žebříček D12 4. Plachá Nora STA0851 22:10 + 6:01
OB 2020/08/30 Cena východních Čech - E3 D12A 9. Plachá Nora STA0851 27:18 + 4:03
OB 2020/08/29 Cena východních Čech - E2 D12A 12. Plachá Nora STA0851 39:05 + 9:02
OB 2020/08/28 Cena východních Čech - E1 D12A 10. Plachá Nora STA0851 23:42 + 4:33
OB 2020/08/08 Dražičky - veřejný závod C 18. Plachá Nora STA0851 90:12 + 51:17
OB 2020/06/20 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 8. Plachá Nora STA0851 21:13 + 8:31
OB 2020/06/20 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 6. Plachá Nora STA0851 34:51 + 13:48
OB 2020/06/06 4.DL - Na Kozinu C 7. Plachá Nora STA0851 45:24 + 10:45
OB 2020/05/09 3.DL - Křížem krážem C 1. Plachá Nora STA0851 47:25
OB 2020/04/18 2.DL - V podhradí C 4. Plachá Nora STA0851 38:08 + 6:36
OB 2020/03/28 1.DL - Otevírání sezony C 4. Plachá Nora STA0851
OB 2020/01/01 Liga Vysočiny podzim 2020 D12 4 Plachá Nora STA0851
OB 2020/01/01 Liga Vysočiny celoroční 2020 D12 4 Plachá Nora STA0851
OB 2019/12/26 Závěrka na Letišti C 5. Nora Plachá STA0851
OB 2019/12/14 Převánoční - 8.DL D 6. Plachá Nora STA0851
OB 2019/11/09 Zábavné bloudění - 7.DL D 11. Plachá Nora STA0851
OB 2019/10/26 Oblastní žebříček D12 10. Plachá Nora STA0851 34:36 + 12:25
OB 2019/10/12 Oblastní žebříček D12 11. Plachá Nora STA0851 36:40 + 14:17
OB 2019/10/05 Křížovou cestou - 6.DL C 8. Plachá Nora STA0851
OB 2019/09/21 Tondův kufr - 5.DL C 1 Nora Plachá STA0851
OB 2019/09/08 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 33. Plachá Nora STA0851 47:38 + 20:23
OB 2019/09/07 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 35. Plachá Nora STA0851 45:07 + 22:04
OB 2019/09/01 Interkompas 45 - E3 D12 25. Plachá Nora STA0851 46:12 + 21:24
OB 2019/09/01 Liga Vysočiny podzim 2019 D12 9 Plachá Nora STA0851
OB 2019/08/31 Interkompas 45 - E2 D12 22. Plachá Nora STA0851 39:52 + 15:52
OB 2019/08/30 Interkompas 45 - E1 D12 28. Plachá Nora STA0851 33:44 + 16:21
OB 2019/08/30 Interkompas 45 D12 23. Plachá Nora STA0851 119:48 + 50:15
OB 2019/06/22 Na hrad - 4.DL C 7 Plachá Nora STA0851
OB 2019/06/08 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 5. Plachá Nora STA0851 25:15 + 6:19
OB 2019/06/02 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 25. Plachá Nora STA0851 44:29 + 26:31
OB 2019/04/28 Oblastní žebříček D12 12. Plachá Nora STA0851 41:28 + 16:33
OB 2019/04/14 2. závod "Dětská liga Táborska" C 3. Plachá Nora STA0851
OB 2019/04/13 Oblastní žebříček D12 17. Plachá Nora STA0851 41:18 + 22:30
OB 2019/04/13 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 Plachá Nora STA0851 DISK
OB 2019/04/06 Oblastní žebříček D12 16. Plachá Nora STA0851 47:28 + 21:04
OB 2019/04/01 Liga Vysočiny jaro 2019 D12 21 Plachá Nora STA0851
OB 2019/03/30 1. závod "Dětská liga Táborska" B 4. Plachá Nora STA0851
OB 2018/12/26 Závěrka na letišti C 6. Plachá Nora STA0851
OB 2018/12/15 8. závod Dětská liga Táborska B 2 Plachá Nora STA0851
OB 2018/10/20 Oblastní žebříček D10N 1. Plachá Nora STA0851 18:14
OB 2018/10/13 6. závod "Dětská liga Táborska" B 2. Plachá Nora STA0851
OB 2018/09/15 5. závod "Dětská liga Táborska" B 6. Plachá Nora STA0851
OB 2018/09/08 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10C 9. Plachá Nora STA0851 35:27 + 16:14
OB 2018/09/01 Liga Vysočiny podzim 2018 D10 18 Plachá Nora STA0851
OB 2018/09/01 Liga Vysočiny podzim 2018 D10N 6 Plachá Nora STA0851
OB 2018/08/12 Rumcajsovy míle - E3 D10 13. Plachá Nora STA0851 19:04 + 7:31
OB 2018/08/11 Rumcajsovy míle - E1 D10 8. Plachá Nora STA0851 12:21 + 2:22
OB 2018/08/11 Rumcajsovy míle - E2 D10 11. Plachá Nora STA0851 12:08 + 3:37
OB 2018/06/23 4. závod "Dětská liga Táborska" B 1. Plachá Nora STA0851
OB 2018/06/09 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10N 1. Plachá Nora STA0851 26:41
OB 2018/05/19 3. závod "Dětská liga Táborska" B 3. Plachá Nora STA0851
OB 2018/04/14 2. závod "Dětská liga Táborska" B 4. Nora Plachá STA0851
OB 2018/04/08 Oblastní žebříček D10N 3. Plachá Nora STA0851 56:34 + 24:20
OB 2018/04/08 Mistrovství oblasti ve sprintu D10N 6. Plachá Nora STA0851 31:01 + 5:57
OB 2018/04/01 Liga Vysočiny jaro 2018 D10N 7 Plachá Nora STA0851
OB 2019/05/04 Oblastní žebříček D12 Plachá Nora STA0851
OB 2019/05/04 Oblastní žebříček D12 Plachá Nora STA0851
OB 2019/09/28 Oblastní žebříček D12 Plachá Nora STA0851
OB 2019/09/29 Oblastní žebříček D12 Plachá Nora STA0851
OB 2020/06/13 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 Plachá Nora STA0851
OB 2017/03/25 1. závod "Dětská liga Táborska" B Plachá Nora KTA0851
OB 2017/12/16 8. závod "Dětská liga Táborska" B Plachá Nora STA0851
OB 2018/08/11 Rumcajsovy míle D10 Plachá Nora STA0851
OB 2018/10/28 7. závod Dětská liga Táborska B Plachá Nora STA0851
OB 2019/08/29 O-bludiště Z Plachá Nora STA0851
OB 2020/08/28 Cena východních Čech D12A Plachá Nora STA0851