Logo

Závodník: Sobota Petr

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-10-0404.10.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu T 4. Sobota Petr VPM7800 20:39 + 3:38
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček T 3. Sobota Petr VPM7800 49:58 + 13:38
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček T7 2. Sobota Petr VPM7800 75:53 + 1:26
OB 2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati T4 3. Sobota Petr VPM7800 51:05 + 4:08
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti T3 9. Sobota Petr VPM7800 49:41 + 12:52
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup - E1 T3 3. Sobota Petr VPM7800 42:33 + 6:55
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup T3 Sobota Petr VPM7800 DISK
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček T5 4. Sobota Petr VPM7800 53:13 + 7:19
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček T5 1. Sobota Petr VPM7800 50:43
OB 2019-08-0404.08.2019 Veřejný závod P 3. Sobota Petr VPM7800 37:49 + 11:44
OB 2019-08-0303.08.2019 Veřejný závod P 7. Sobota Petr VPM7800 17:48 + 3:51
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti T4 4. Sobota Petr VPM7800 57:06 + 11:56
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ T5 3. Sobota Petr VPM7800 83:58 + 33:22
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati T4 1. Sobota Petr VPM7800 53:18
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati T3 9. Sobota Petr VPM7800 55:49 + 7:19
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček T1 2. Sobota Petr VPM7800 58:44 + 8:06
OB 2019-05-0101.05.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu T1 1. Sobota Petr VPM7800 20:13
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček T5 1. Sobota Petr VPM7800 58:28
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček T5 5. Sobota Petr VPM7800 51:36 + 18:33
OB 2017-05-2828.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati P Petr Sobota VPM7800
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček Prichozi Sobota Petr VPM7800
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček Prichozi Sobota Petr VPM7800
OB 2018-04-2727.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 P Sobota Petr VPM7800
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 P Sobota Petr VPM7800
OB 2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 P Sobota Petr VPM7800
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ P Sobota Petr VPM7800
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ P Sobota Petr VPM7800
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati P Sobota Petr VPM7800
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček P3 Sobota Petr VPM7800
OB 2017-04-0202.04.2017 Oblastní žebříček P3 Sobota Petr VPM7800
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 P Sobota Petr VPM7800
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček P Sobota Petr VPM7800
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček P Sobota Petr VPM7800
OB 2017-04-3030.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček P Sobota Petr VPM7800
OB 2017-05-0101.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 P Sobota Petr VPM7800
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy T5 Sobota Petr VPM7800
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy P Sobota Petr VPM7800
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy P Sobota Petr VPM7800
OB 2018-04-2727.04.2018 Jarní trojúhelník P Sobota Petr VPM7800
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček P Sobota Petr VPM7800
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček P Sobota Petr VPM7800
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering F5 Sobota Petr VPM7800
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 F5 Sobota Petr VPM7800
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 F5 Sobota Petr VPM7800
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 F5 Sobota Petr VPM7800
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 F5 Sobota Petr VPM7800
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 F5 Sobota Petr VPM7800
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Sobota Petr VPM7800
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Sobota Petr VPM7800
OB 2020-10-1010.10.2020 Oblastní žebříček T2 Sobota Petr VPM7800
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering F5 Sobota Petr VPM7800 Přihlášen
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 F5 Sobota Petr VPM7800 Přihlášen
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 F5 Sobota Petr VPM7800 Přihlášen
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 F5 Sobota Petr VPM7800 Přihlášen
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 F5 Sobota Petr VPM7800 Přihlášen
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 F5 Sobota Petr VPM7800 Přihlášen
OB 2021-06-2525.06.2021 Jarní trojúhelník T2 Sobota Petr VPM7800 Přihlášen
OB 2021-06-2525.06.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 T2 Sobota Petr VPM7800 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 T2 Sobota Petr VPM7800 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 T2 Sobota Petr VPM7800 Přihlášen