Závodník: Počtová Klára

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 13.10.2019 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D16 1. Počtová Klára OPI0453 40:44
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D16 2. Počtová Klára OPI0453 57:45 + 0:20
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D16 1. Počtová Klára OPI0453 41:17
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 26. Počtová Klára OPI0453 50:50 + 23:14
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 13. Počtová Klára OPI0453 69:14 + 23:55
OB 01.09.2019 Interkompas 45 - E3 D16 11. Počtová Klára OPI0453 48:17 + 10:46
OB 31.08.2019 Interkompas 45 - E2 D16 16. Počtová Klára OPI0453 63:53 + 19:05
OB 30.08.2019 Interkompas 45 - E1 D16 11. Počtová Klára OPI0453 43:58 + 10:01
OB 30.08.2019 Interkompas 45 D16 12. Počtová Klára OPI0453 156:08 + 38:57
OB 25.08.2019 Oblastní žebříček D16 3. Počtová Klára OPI0453 25:13 + 1:57
OB 24.08.2019 Oblastní žebříček D16 4. Počtová Klára OPI0453 43:08 + 2:44
OB 14.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D16B 19. Počtová Klára OPI0453 51:10 + 19:18
OB 13.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D16B 23. Počtová Klára OPI0453 68:49 + 30:27
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D16B 32. Počtová Klára OPI0453 38:19 + 19:55
OB 16.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D16B 34. Počtová Klára OPI0453 36:29 + 10:43
OB 15.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 34. Počtová Klára OPI0453 71:19 + 29:15
OB 08.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 4. Počtová Klára OPI0453 48:02 + 9:37
OB 02.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 13. Počtová Klára OPI0453 32:05 + 6:19
OB 01.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 15. Počtová Klára OPI0453 61:58 + 12:59
OB 20.05.2019 Žebříček B-Čechy východ 2019 D16B 16 Počtová Klára OPI0453
OB 12.05.2019 Oblastní žebříček D16 4. Počtová Klára OPI0453 34:58 + 7:06
OB 30.03.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 5. Počtová Klára OPI0453 18:33 + 4:36
OB 30.03.2019 Mistrovství oblasti štafet D18 2. Počtová Klára OPI0453 38:35 + 3:57
OB 22.02.2019 Jihočeský žebříček - jaro 2019 D16 8 Počtová Klára OPI0453
OB 22.02.2019 Jihočeský žebříček - podzim 2019 D16 1 Počtová Klára OPI0453
OB 21.10.2018 Veřejný závod D14 6. Počtová Klára OPI0453 35:13 + 7:04
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D14 4. Počtová Klára OPI0453 30:50 + 6:27
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D14 8. Klára Počtová OPI0453 32:01 + 6:14
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D14 12. Klára Počtová OPI0453 36:00 + 13:32
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček D14 8. Počtová Klára OPI0453 24:13 + 6:10
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D14 9. Počtová Klára OPI0453 30:50 + 11:00
OB 26.08.2018 Oblastní žebříček D14 3. Poètová Klára OPI0453 29:52 + 6:20
OB 25.08.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 7. Počtová Klára OPI0453 42:17 + 23:12
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D14B 54. Počtová Klára OPI0453 59:05 + 27:40
OB 20.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14C 8. Počtová Klára OPI0453 31:48 + 10:59
OB 13.05.2018 Oblastní žebříček D14 2. Počtová Klára OPI0453 50:50 + 9:49
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 53. Počtová Klára OPI0453 58:41 + 26:29
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 57. Počtová Klára OPI0453 33:23 + 14:02
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 6. Počtová Klára OPI0453 7:42 + 1:35
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček D14 4. Počtová Klára OPI0453 31:55 + 3:19
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 8. Počtová Klára OPI0453 35:19 + 14:44
OB 01.03.2018 Jihočeský žebříček 2018 D14 3 Počtová Klára OPI0453
OB 27.01.2018 Zimní Cvrčkov - Sněhulákův kufr 4. závod B 9. Počtová Klára OPI0453 75:11 + 20:13
OB 15.10.2017 Veřejný závod D14 5. Počtová Klára OPI0453 39:46 + 8:40
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D14 9. Počtová Klára OPI0453 40:44 + 10:12
OB 27.08.2017 Oblastní žebříček D14 2. Poctová Klára OPI0453 36:41 + 8:31
OB 26.08.2017 Oblastní žebříček D14 5. PoÄŤtová Klára OPI0453 76:56 + 39:18
OB 28.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 9. Počtová Klára OPI0453 49:48 + 21:13
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D14 7. Počtová Klára OPI0453 63:59 + 35:31
OB 01.04.2017 Jihočeský žebříček 2017 D14 8 Počtová Klára OPI0453
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Počtová Klára JCO0455
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Počtová Klára JCO0455
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti štafet MIX14 Počtová Klára OPI0453
OB 27.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Počtová Klára JCO0455
OB 26.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Počtová Klára JCO0455
OB 13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Počtová Klára JCO0455
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Počtová Klára JCO0455
OB 26.01.2019 Sněhulákův kufr B Počtová Klára OPI0453
OB 09.02.2019 Sněhulákův kufr na Kuřidle B Počtová Klára OPI0453
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup D16B Počtová Klára OPI0453
OB 21.09.2019 Orienteering Unlimited 2019, E1 D-16 Elite Počtová Klára OPI0453
OB 06.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Počtová Klára OPI0453
OB 05.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Počtová Klára OPI0453