Person: Počtová Klára

Registration database
Clubs membership overview
Functions overview
Sport
Date
Name
Class
Place
Name
Reg. number
Time
Loss
OB 2020/10/04 Oblastní žebříček D16 7. Počtová Klára OPI0453 52:09 + 17:11
OB 2020/10/03 Oblastní žebříček D16 3. Počtová Klára OPI0453 37:46 + 4:44
OB 2020/08/30 Oblastní žebříček D16 3. Počtová Klára OPI0453 44:12 + 12:38
OB 2020/08/29 Oblastní žebříček D16 3. Počtová Klára OPI0453 11:50 + 0:51
OB 2020/08/29 Oblastní žebříček D16 4. Počtová Klára OPI0453 29:42 + 4:21
OB 2020/08/23 Helfenburk 2020 - E4 D16 9. Počtová Klára OPI0453 36:00 + 7:20
OB 2020/08/22 Helfenburk 2020 - E2 D16 3. Počtová Klára OPI0453 16:12 + 1:39
OB 2020/08/22 Helfenburk 2020 - E3 D16 13. Počtová Klára OPI0453 16:03 + 5:17
OB 2020/08/21 Helfenburk 2020 - E1 D16 10. Počtová Klára OPI0453 43:50 + 12:02
OB 2020/06/08 Jihočeský žebříček 2020 D16 3 Počtová Klára OPI0453
OB 2020/06/06 4.DL - Na Kozinu D 28. Počtová Klára OPI0453 67:14 + 31:59
OB 2019/10/13 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D16 1. Počtová Klára OPI0453 40:44
OB 2019/10/12 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D16 2. Počtová Klára OPI0453 57:45 + 0:20
OB 2019/09/28 Oblastní žebříček D16 1. Počtová Klára OPI0453 41:17
OB 2019/09/08 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 26. Počtová Klára OPI0453 50:50 + 23:14
OB 2019/09/07 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 13. Počtová Klára OPI0453 69:14 + 23:55
OB 2019/09/01 Interkompas 45 - E3 D16 11. Počtová Klára OPI0453 48:17 + 10:46
OB 2019/08/31 Interkompas 45 - E2 D16 16. Počtová Klára OPI0453 63:53 + 19:05
OB 2019/08/30 Interkompas 45 - E1 D16 11. Počtová Klára OPI0453 43:58 + 10:01
OB 2019/08/30 Interkompas 45 D16 12. Počtová Klára OPI0453 156:08 + 38:57
OB 2019/08/25 Oblastní žebříček D16 3. Počtová Klára OPI0453 25:13 + 1:57
OB 2019/08/24 Oblastní žebříček D16 4. Počtová Klára OPI0453 43:08 + 2:44
OB 2019/07/14 H.S.H Vysočina cup - E3 D16B 19. Počtová Klára OPI0453 51:10 + 19:18
OB 2019/07/13 H.S.H Vysočina cup - E2 D16B 23. Počtová Klára OPI0453 68:49 + 30:27
OB 2019/07/12 H.S.H Vysočina cup - E1 D16B 32. Počtová Klára OPI0453 38:19 + 19:55
OB 2019/06/16 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D16B 34. Počtová Klára OPI0453 36:29 + 10:43
OB 2019/06/15 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 34. Počtová Klára OPI0453 71:19 + 29:15
OB 2019/06/08 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 4. Počtová Klára OPI0453 48:02 + 9:37
OB 2019/06/02 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 13. Počtová Klára OPI0453 32:05 + 6:19
OB 2019/06/01 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 15. Počtová Klára OPI0453 61:58 + 12:59
OB 2019/05/20 Žebříček B-Čechy východ 2019 D16B 16 Počtová Klára OPI0453
OB 2019/05/12 Oblastní žebříček D16 4. Počtová Klára OPI0453 34:58 + 7:06
OB 2019/03/30 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 5. Počtová Klára OPI0453 18:33 + 4:36
OB 2019/03/30 Mistrovství oblasti štafet D18 2. Počtová Klára OPI0453 38:35 + 3:57
OB 2019/02/22 Jihočeský žebříček - jaro 2019 D16 8 Počtová Klára OPI0453
OB 2019/02/22 Jihočeský žebříček - podzim 2019 D16 1 Počtová Klára OPI0453
OB 2018/10/21 Veřejný závod D14 6. Počtová Klára OPI0453 35:13 + 7:04
OB 2018/10/20 Oblastní žebříček D14 4. Počtová Klára OPI0453 30:50 + 6:27
OB 2018/10/07 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D14 8. Klára Počtová OPI0453 32:01 + 6:14
OB 2018/10/06 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D14 12. Klára Počtová OPI0453 36:00 + 13:32
OB 2018/09/23 Oblastní žebříček D14 8. Počtová Klára OPI0453 24:13 + 6:10
OB 2018/09/22 Oblastní žebříček D14 9. Počtová Klára OPI0453 30:50 + 11:00
OB 2018/08/26 Oblastní žebříček D14 3. Poètová Klára OPI0453 29:52 + 6:20
OB 2018/08/25 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 7. Počtová Klára OPI0453 42:17 + 23:12
OB 2018/06/09 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D14B 54. Počtová Klára OPI0453 59:05 + 27:40
OB 2018/05/20 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14C 8. Počtová Klára OPI0453 31:48 + 10:59
OB 2018/05/13 Oblastní žebříček D14 2. Počtová Klára OPI0453 50:50 + 9:49
OB 2018/05/06 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 53. Počtová Klára OPI0453 58:41 + 26:29
OB 2018/05/05 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 57. Počtová Klára OPI0453 33:23 + 14:02
OB 2018/04/28 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 6. Počtová Klára OPI0453 7:42 + 1:35
OB 2018/04/21 Oblastní žebříček D14 4. Počtová Klára OPI0453 31:55 + 3:19
OB 2018/04/07 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 8. Počtová Klára OPI0453 35:19 + 14:44
OB 2018/03/01 Jihočeský žebříček 2018 D14 3 Počtová Klára OPI0453
OB 2018/01/27 Zimní Cvrčkov - Sněhulákův kufr 4. závod B 9. Počtová Klára OPI0453 75:11 + 20:13
OB 2017/10/15 Veřejný závod D14 5. Počtová Klára OPI0453 39:46 + 8:40
OB 2017/10/14 Oblastní žebříček D14 9. Počtová Klára OPI0453 40:44 + 10:12
OB 2017/08/27 Oblastní žebříček D14 2. Poctová Klára OPI0453 36:41 + 8:31
OB 2017/08/26 Oblastní žebříček D14 5. PoÄŤtová Klára OPI0453 76:56 + 39:18
OB 2017/05/28 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 9. Počtová Klára OPI0453 49:48 + 21:13
OB 2017/05/27 Oblastní žebříček D14 7. Počtová Klára OPI0453 63:59 + 35:31
OB 2017/04/01 Jihočeský žebříček 2017 D14 8 Počtová Klára OPI0453
OB 2018/05/26 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Počtová Klára JCO0455
OB 2020/07/10 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B Počtová Klára OPI0453
OB 2020/07/11 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B Počtová Klára OPI0453
OB 2020/07/12 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B Počtová Klára OPI0453
OB 2017/10/08 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Počtová Klára JCO0455
OB 2018/04/28 Mistrovství oblasti štafet MIX14 Počtová Klára OPI0453
OB 2018/05/27 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Počtová Klára JCO0455
OB 2018/05/26 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Počtová Klára JCO0455
OB 2018/10/13 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Počtová Klára JCO0455
OB 2018/10/14 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Počtová Klára JCO0455
OB 2019/01/26 Sněhulákův kufr B Počtová Klára OPI0453
OB 2019/02/09 Sněhulákův kufr na Kuřidle B Počtová Klára OPI0453
OB 2019/07/12 H.S.H Vysočina cup D16B Počtová Klára OPI0453
OB 2019/09/21 Orienteering Unlimited 2019, E1 D-16 Elite Počtová Klára OPI0453
OB 2019/10/06 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Počtová Klára OPI0453
OB 2019/10/05 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Počtová Klára OPI0453
OB 2020/03/31 Žebříček B-Čechy východ 2020 D16B Počtová Klára OPI0453
OB 2020/08/21 Helfenburk 2020 D16 Počtová Klára OPI0453
OB 2020/10/24 Oblastní žebříček D16 Počtová Klára OPI0453