Závodník: Placek Tomas

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
LOB 16.02.2020 Akademické MČR a Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať H12 18. Placek Tomas MLA0902 50:16 + 19:20
LOB 15.02.2020 Mistrovství ČR a Akademické MČR na krátké trati H12 21. Placek Tomas MLA0902 78:20 + 49:22
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček H10 1. Placek Tomas MLA0902 13:53
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček H10 2. Placek Tomas MLA0902 15:56 + 1:11
OB 13.10.2019 Oblastní žebříček H10 1. Placek Tomas MLA0902 12:41
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček H10 2. Placek Tomas MLA0902 26:52 + 1:42
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček H12 9. Placek Tomas MLA0902 41:28 + 18:20
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček H12 18. Placek Tomas MLA0902 45:59 + 27:22
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H10C 19. Placek Tomas MLA0902 19:23 + 6:44
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H10C 11. Placek Tomas MLA0902 27:52 + 5:05
OB 01.09.2019 West cup - E3, oblastní žebříček H10 1. Placek Tomas MLA0902 21:37
OB 01.09.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - podzim H10 1 Placek Tomas MLA0902
OB 01.09.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - podzim H12 19 Placek Tomas MLA0902
OB 31.08.2019 West cup - E2, oblastní žebříček H10 6. Placek Tomas MLA0902 26:19 + 5:09
OB 30.08.2019 West cup - E1 H10 2. Placek Tomas MLA0902 25:19 + 1:27
OB 30.08.2019 West cup H10 2. Placek Tomas MLA0902 73:15 + 4:09
OB 28.07.2019 Bohemia orienteering - E5 H10 17. Placek Tomas MLA0902 45:07 + 23:18
OB 27.07.2019 Bohemia orienteering - E4 H10 5. Placek Tomas MLA0902 23:55 + 5:44
OB 26.07.2019 Bohemia orienteering - E3 H10 8. Placek Tomas MLA0902 21:38 + 5:13
OB 25.07.2019 Bohemia orienteering - E2 H10 9. Placek Tomas MLA0902 19:13 + 4:34
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering - E1 H10 3. Placek Tomas MLA0902 24:30 + 3:22
OB 07.07.2019 Třemošná 2019 - E3 H10 4. Placek Tomas MLA0902 46:18 + 19:19
OB 06.07.2019 Třemošná 2019 - E2 H10 3. Placek Tomas MLA0902 16:58 + 3:16
OB 05.07.2019 Třemošná 2019 - E1 H10 7. Placek Tomas MLA0902 34:29 + 18:33
OB 16.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti H10 12. Placek Tomas MLA0902 34:33 + 13:18
OB 15.06.2019 Žebříček B-Čechy západ H10 4. Placek Tomas MLA0902 35:22 + 11:03
OB 09.06.2019 Oblastní žebříček H10 2. Placek Tomas MLA0902 29:30 + 0:04
OB 08.06.2019 Oblastní žebříček H10 3. Placek Tomas MLA0902 18:33 + 7:44
OB 08.06.2019 Oblastní žebříček H10 2. Placek Tomas MLA0902 15:20 + 0:43
OB 26.05.2019 Oblastní žebříček H10 1. Placek Tomas MLA0902 25:39
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 1. Placek Tomas MLA0902 19:44
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček H10 4. Placek Tomas MLA0902 17:25 + 2:07
OB 01.05.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 1. Placek Tomas MLA0902 7:28
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček (Ašský štít, 56. roč.) H10 1. Placek Tomas MLA0902 18:19
OB 27.04.2019 Oblastní žebříček (Aprílový závod) H10 1. Placek Tomas MLA0902 19:40
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček H10 4. Placek Tomas MLA0902 20:16 + 4:03
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček H10 2. Placek Tomas MLA0902 21:24 + 0:24
OB 01.04.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - jaro H10 1 Placek Tomas MLA0902
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) H10 5. Tomas Placek MLA0902 30:43 + 8:00
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) H10 5. Tomas Placek MLA0902 23:26 + 7:11
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček H10 3. Placek Tomas MLA0902 28:43 + 5:06
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H10 3. Placek Tomas MLA0902 23:30 + 3:18
OB 02.09.2018 West cup - E3 H10 5. Placek Tomas MLA0902 30:28 + 9:05
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10 12. Placek Tomas MLA0902 28:18 + 13:28
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10 21. Placek Tomas MLA0902 39:00 + 20:48
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10 19. Placek Tomas MLA0902 22:08 + 9:45
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati H10C 14. Placek Tomas MLA0902 37:34 + 16:33
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H10 15. Placek Tomas MLA0902 25:52 + 9:04
OB 13.05.2018 Oblastní žebříček H10 4. Placek Tomas MLA0902 50:26 + 19:59
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 2. Placek Tomas MLA0902 19:47 + 2:03
OB 29.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 H10 9. Placek Tomas MLA0902 44:29 + 16:46
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 H10 13. Placek Tomas MLA0902 63:04 + 40:21
OB 27.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 H10 12. Placek Tomas MLA0902 24:41 + 9:46
OB 27.04.2018 Jarní trojúhelník H10 10. Placek Tomas MLA0902 132:14 + 59:49
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček (Ašský štít, 55.ročník) LINIE 8. Placek Tomas MLA0902 57:13 + 31:09
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček Linie 4. Placek Tomas MLA0902 51:34 + 10:16
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček Linie 5. Placek Tomas MLA0902 18:45 + 5:55
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček Linie 1. Placek Tomas MLA0902 21:30
OB 01.04.2018 Sprintový žebříček ZČO 2018 H10 9 Placek Tomas MLA0902
OB 01.04.2018 Oblastní soutěž - Západ 2018 H10 7 Placek Tomas MLA0902
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček HDR 2. Placek Tomas MLA0902 42:31 + 9:03
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček HDR 9. Placek Tomas MLA0902 62:18 + 36:14
OB 03.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček HDR 14. Placek Tomas MLA0902 31:31 + 10:30
OB 02.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček HDR 6. Placek Tomas MLA0902 23:32 + 4:04
OB 01.09.2017 West cup - E1 HDR 3. Placek Tomas MLA0902 25:23 + 4:10
LOB 20.01.2018 Mistrovství ČR ve sprintu Open Placek Tomas MLA0902
OB 01.09.2017 West cup HDR Placek Tomas MLA0902
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček H10L Placek Tomas MLA0902
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček H10L Placek Tomas MLA0902
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček H10L Placek Tomas MLA0902
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup H10 Placek Tomas MLA0902
OB 31.08.2018 West cup H10 Placek Tomas MLA0902
OB 13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Placek Tomas MLA0902
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX žáci Placek Tomas MLA0902
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering H10 Placek Tomas MLA0902
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti štafet HD12 Placek Tomas MLA0902
OB 05.07.2019 Třemošná 2019 H10 Placek Tomas MLA0902
OB 05.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H12 Placek Tomas MLA0902
OB 06.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Placek Tomas MLA0902
LOB 18.01.2020 Mistrovství ČR ve sprintu H12 Placek Tomas MLA0902
LOB 18.01.2020 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať H12 Placek Tomas MLA0902
LOB 19.01.2020 Mistrovství ČR na klasické trati H12 Placek Tomas MLA0902