Logo

Závodník: Zurynek Tomáš

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-0606.06.2021 Oblastní žebříček H10 Zurynek Tomáš TJN1107 DISK
OB 2021-06-0505.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 6. Zurynek Tomáš TJN1107 78:33 + 62:21
OB 2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček H10C 4. Zurynek Tomáš TJN1107 18:02 + 4:42
OB 2021-04-0101.04.2021 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2021 H10 5 Zurynek Tomáš TJN1107
OB 2020-10-1717.10.2020 Saxbo (závod v Německu) H10 (Herren bis 10) Zurynek Tomáš TJN1107 DNS
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček H10 13. Zurynek Tomáš TJN1107 22:03 + 11:51
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček H10 10. Zurynek Tomáš TJN1107 41:09 + 22:40
OB 2020-09-0606.09.2020 Oblastní žebříček H10 15. Zurynek Tomáš TJN1107 22:26 + 8:20
OB 2020-08-2323.08.2020 Helfenburk 2020 - E4 H10 11. Zurynek Tomáš TJN1107 34:20 + 18:52
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E2 H10 Zurynek Tomáš TJN1107 DISK
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E3 H10 Zurynek Tomáš TJN1107 DISK
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 - E1 H10 Zurynek Tomáš TJN1107 DISK
OB 2020-06-2727.06.2020 Běhej s mapou - Tanvald H12 Zurynek Tomáš TJN1107 DISK
OB 2020-06-0606.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (odpoledne) DH10L 18. Zurynek Tomáš TJN1107 29:53 + 19:07
OB 2020-05-3030.05.2020 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2020 (1.závod 2020) H10 6. Zurynek Tomáš TJN1107 43:39 + 22:05
OB 2020-03-0101.03.2020 Ještědský žebříček mládeže - 2020 H10 9 Zurynek Tomáš TJN1107
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček H10 16. Zurynek Tomáš TJN1107 52:51 + 34:00
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček H10 16. Zurynek Tomáš TJN1107 27:22 + 20:43
OB 2019-09-2929.09.2019 Rumburská LILIE 2E mikrosprint H10 14. Zurynek Tomáš TJN1107 23:48 + 16:04
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček H10 14. Zurynek Tomáš TJN1107 22:55 + 17:07
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H10C 16. Zurynek Tomáš TJN1107 31:48 + 22:44
OB 2019-08-3131.08.2019 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 H10 23 Zurynek Tomáš TJN1107
OB 2019-08-0303.08.2019 Veřejný závod H10 16. Zurynek Tomáš TJN1107 38:11 + 25:34
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H10 35. Zurynek Tomáš TJN1107 38:49 + 25:21
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček H10 22. Zurynek Tomáš TJN1107 47:20 + 30:53
OB 2019-05-1212.05.2019 Oblastní žebříček H10L 12. Zurynek Tomáš TJN1107 40:51 + 19:44
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H10L 14. Zurynek Tomáš TJN1107 28:55 + 13:46
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček H10F 19. Zurynek Tomáš TJN1107 39:30 + 23:26
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 33. Zurynek Tomáš TJN1107 39:45 + 20:46
OB 2019-02-1616.02.2019 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 H10 27 Zurynek Tomáš TJN1107
OB 2018-10-2828.10.2018 Oblastní žebříček H10L 11. Zurynek Tomáš EKP1100 31:47 + 15:08
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček H10L 18. Tomáš Zurynek EKP1100 31:52 + 20:32
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček HDR 9. Zurynek Tomáš EKP1100 36:04 + 10:22
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček HDR 12. Zurynek Tomáš EKP1100 18:43 + 4:38
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček HDR 8. Zurynek Tomáš EKP1100 25:36 + 9:45
OB 2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 16. Zurynek Tomáš EKP1100 33:56 + 11:09
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček HDR 74. Zurynek Tomáš EKP1100 34:04 + 17:03
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček HDR 51. Zurynek Tomáš EKP1100 48:37 + 28:42
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček H10 Zurynek Tomáš TJN1107
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček HDR Zurynek Tomáš EKP1100
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T2 Zurynek Tomáš TJN1107
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T2 Zurynek Tomáš TJN1107
OB 2019-09-2929.09.2019 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa H10 Zurynek Tomáš TJN1107
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 H10 Zurynek Tomáš TJN1107
OB 2020-09-2626.09.2020 Rumburská LILIE 2E mikrosprint H10 Zurynek Tomáš TJN1107
OB 2020-12-1313.12.2020 Běhej s mapou - WINTER EDITION DĚTI Zurynek Tomáš TJN1107
OB 2021-01-0303.01.2021 BOR CUP 1.závod K Zurynek Tomáš TJN1107
OB 2021-06-1313.06.2021 Ve stopách RUMBURSKÉ LILIE´20 - KT T3 modrá Zurynek Tomáš TJN1107 Přihlášen
OB 2021-06-1313.06.2021 Ve stopách RUMBURSKÉ LILIE´20 - sprint T3 modrá Zurynek Tomáš TJN1107 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open 2021 ZELENÁ Zurynek Tomáš TJN1107 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open E1 ZELENÁ Zurynek Tomáš TJN1107 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open E2 ZELENÁ Zurynek Tomáš TJN1107 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Sudety Open E3 ZELENÁ Zurynek Tomáš TJN1107 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Sudety Open E4 ZELENÁ Zurynek Tomáš TJN1107 Přihlášen