Person: Zurynek Tomáš

Registration database
Clubs membership overview
Sport
Date
Name
Class
Place
Name
Reg. number
Time
Loss
OB 2019/10/20 Oblastní žebříček H10 16. Zurynek Tomáš TJN1107 52:51 + 34:00
OB 2019/09/29 Oblastní žebříček H10 16. Zurynek Tomáš TJN1107 27:22 + 20:43
OB 2019/09/29 Rumburská LILIE 2E mikrosprint H10 14. Zurynek Tomáš TJN1107 23:48 + 16:04
OB 2019/09/29 Oblastní žebříček H10 14. Zurynek Tomáš TJN1107 22:55 + 17:07
OB 2019/09/14 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H10C 16. Zurynek Tomáš TJN1107 31:48 + 22:44
OB 2019/08/31 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 H10 23 Zurynek Tomáš TJN1107
OB 2019/08/03 Veřejný závod H10 16. Zurynek Tomáš TJN1107 38:11 + 25:34
OB 2019/06/02 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H10 35. Zurynek Tomáš TJN1107 38:49 + 25:21
OB 2019/05/26 Oblastní žebříček H10 22. Zurynek Tomáš TJN1107 47:20 + 30:53
OB 2019/05/12 Oblastní žebříček H10L 12. Zurynek Tomáš TJN1107 40:51 + 19:44
OB 2019/04/28 Mistrovství oblasti na klasické trati H10L 14. Zurynek Tomáš TJN1107 28:55 + 13:46
OB 2019/04/07 Oblastní žebříček H10F 19. Zurynek Tomáš TJN1107 39:30 + 23:26
OB 2019/03/30 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 33. Zurynek Tomáš TJN1107 39:45 + 20:46
OB 2019/02/16 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 H10 27 Zurynek Tomáš TJN1107
OB 2018/10/28 Oblastní žebříček H10L 11. Zurynek Tomáš EKP1100 31:47 + 15:08
OB 2018/10/21 Oblastní žebříček H10L 18. Tomáš Zurynek EKP1100 31:52 + 20:32
OB 2018/10/20 Oblastní žebříček HDR 9. Zurynek Tomáš EKP1100 36:04 + 10:22
OB 2018/10/07 Oblastní žebříček HDR 12. Zurynek Tomáš EKP1100 18:43 + 4:38
OB 2018/09/23 Oblastní žebříček HDR 8. Zurynek Tomáš EKP1100 25:36 + 9:45
OB 2018/06/17 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 16. Zurynek Tomáš EKP1100 33:56 + 11:09
OB 2018/04/08 Oblastní žebříček HDR 74. Zurynek Tomáš EKP1100 34:04 + 17:03
OB 2017/10/15 Oblastní žebříček HDR 51. Zurynek Tomáš EKP1100 48:37 + 28:42
OB 2017/10/22 Oblastní žebříček HDR Zurynek Tomáš EKP1100
OB 2019/09/21 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T2 Zurynek Tomáš TJN1107
OB 2019/09/22 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T2 Zurynek Tomáš TJN1107
OB 2019/09/29 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa H10 Zurynek Tomáš TJN1107