Person: Jareš Ondřej

Registration database
Clubs membership overview
Sport
Date
Name
Class
Place
Name
Reg. number
Time
Loss
OB 2020/10/04 Oblastní žebříček H14 14. Jareš Ondřej KUL0600 30:08 + 11:42
OB 2020/10/03 Mistrovství ČR na krátké trati T 76. Jareš Ondřej KUL0600 56:53 + 27:52
OB 2020/09/27 Oblastní žebříček H14 14. Jareš Ondřej KUL0600 44:42 + 21:31
OB 2020/09/06 Oblastní žebříček H14 31. Jareš Ondřej KUL0600 64:40 + 31:31
OB 2020/08/02 Sandstones | Pískovce - E3 H14A 7. Jareš Ondřej KUL0600 28:05 + 9:21
OB 2020/08/01 Sandstones | Pískovce - E2 H14A 8. Jareš Ondřej KUL0600 49:59 + 23:47
OB 2020/07/31 Sandstones | Pískovce - E1 H14A 10. Jareš Ondřej KUL0600 37:31 + 16:09
OB 2020/03/01 Ještědský žebříček mládeže - 2020 H14 15 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2019/11/09 Oblastní žebříček H14 18. Jareš Ondřej KUL0600 44:06 + 20:20
OB 2019/10/20 Oblastní žebříček H14 22. Jareš Ondřej KUL0600 51:06 + 23:26
OB 2019/10/19 Oblastní žebříček H14 12. Jareš Ondřej KUL0600 60:56 + 21:08
OB 2019/09/29 Oblastní žebříček H14 14. Jareš Ondřej KUL0600 22:50 + 8:01
OB 2019/09/29 Oblastní žebříček H14 12. Jareš Ondřej KUL0600 16:58 + 5:43
OB 2019/09/28 Oblastní žebříček H14 15. Jareš Ondřej KUL0600 36:55 + 16:53
OB 2019/09/28 Veřejný závod H14 17. Jareš Ondřej KUL0600 19:23 + 7:03
OB 2019/09/14 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H14C 29. Jareš Ondřej KUL0600 14:23 + 4:53
OB 2019/09/01 SUDETY OPEN - E3 MODRA 22. Ondřej Jareš KUL0600 69:46 + 31:28
OB 2019/09/01 SUDETY OPEN - E4 MODRA 21. Ondřej Jareš KUL0600 51:57 + 20:51
OB 2019/08/31 SUDETY OPEN - E1 MODRA 10. Ondřej Jareš KUL0600 20:32 + 4:44
OB 2019/08/31 SUDETY OPEN - E2 MODRA 19. Ondřej Jareš KUL0600 24:10 + 6:40
OB 2019/08/31 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 H14 15 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2019/05/26 Oblastní žebříček H14 12. Jareš Ondřej KUL0600 43:05 + 20:09
OB 2019/04/06 Oblastní žebříček H14 11. Jares Ondrej KUL0600 92:32 + 43:31
OB 2019/03/24 Oblastní žebříček H14 29. Jareš Ondřej KUL0600 58:01 + 20:29
OB 2019/02/16 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 H14 19 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2018/10/20 Oblastní žebříček H12 Jareš Ondřej KUL0600 DISK
OB 2018/09/22 Oblastní žebříček H12 16. Jareš Ondřej KUL0600 42:15 + 25:55
OB 2018/09/08 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H12C 36. Jareš Ondřej KUL0600 36:01 + 18:15
OB 2018/09/01 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018 H12 33 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2018/06/17 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 13. Jareš Ondřej KUL0600 29:17 + 13:00
OB 2018/04/22 Oblastní žebříček (Saxbo) H12 33. Jareš Ondřej KUL0600 68:36 + 44:52
OB 2018/04/21 Veřejný závod (Saxbo) H12 16. Jareš Ondřej KUL0600 46:38 + 21:58
OB 2018/04/08 Oblastní žebříček H12 40. Jareš Ondřej KUL0600 81:26 + 65:43
OB 2018/03/01 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018 H12 35 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2019/09/29 Rumburská LILIE 2E mikrosprint H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2020/09/26 Oblastní žebříček H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2020/09/26 Oblastní žebříček H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2019/08/31 SUDETY OPEN MODRÁ Jareš Ondřej KUL0600
OB 2019/09/29 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2019/09/15 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2020/07/31 Sandstones | Pískovce H14A Jareš Ondřej KUL0600
OB 2020/09/26 Rumburská LILIE 2E mikrosprint H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2020/10/10 Oblastní žebříček H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2021/07/21 Bohemia Orienteering H16A Jareš Ondřej KUL0600 Entered
OB 2021/07/21 Bohemia Orienteering - E1 H16A Jareš Ondřej KUL0600 Entered
OB 2021/07/22 Bohemia Orienteering - E2 H16A Jareš Ondřej KUL0600 Entered
OB 2021/07/23 Bohemia Orienteering - E3 H16A Jareš Ondřej KUL0600 Entered
OB 2021/07/24 Bohemia Orienteering - E4 H16A Jareš Ondřej KUL0600 Entered
OB 2021/07/25 Bohemia Orienteering - E5 H16A Jareš Ondřej KUL0600 Entered
OB 2020/12/12 Tour de Prague C Jareš Ondřej KUL0600 Entered