Závodník: Sklenář Josef

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 05.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) H50 7. Sklenář Josef SBR6601 42:28 + 10:22
OB 04.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) H50 6. Sklenář Josef SBR6601 61:31 + 8:42
OB 22.07.2018 Grand prix Silesia - E3 H45A 12. Sklenář Josef SBR6601 72:27 + 25:31
OB 21.07.2018 Grand Prix Silesia Sprint H45 4. Sklenář Josef SBR6601 27:30 + 8:35
OB 21.07.2018 Grand prix Silesia - E2 H45A 9. Sklenář Josef SBR6601 63:47 + 20:26
OB 20.07.2018 Grand prix Silesia - E1 H45A 9. Sklenář Josef SBR6601 44:25 + 14:25
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 H50B 10. Sklenář Josef SBR6601 57:35 + 12:36
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 H50B 19. Sklenář Josef SBR6601 73:25 + 22:26
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 H50B 11. Sklenář Josef SBR6601 39:46 + 7:34
OB 24.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H50B 9. Sklenář Josef SBR6601 42:11 + 8:47
OB 23.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H50 41. Sklenář Josef SBR6601 42:01 + 10:17
OB 16.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H45 10. Sklenář Josef SBR6601 59:07 + 11:32
OB 10.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H50B 20. Sklenář Josef SBR6601 91:53 + 34:21
OB 09.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H50B 18. Sklenář Josef SBR6601 45:39 + 15:56
OB 30.05.2018 OLM Opava, 9. závod H 14. Sklenář Josef SBR6601 41:10 + 16:49
OB 20.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H45C 28. Sklenář Josef SBR6601 38:18 + 9:43
OB 19.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H50 38. Sklenář Josef SBR6601 24:28 + 11:11
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček H45C 12. Sklenář Josef SBR6601 71:11 + 20:35
OB 09.05.2018 OLM Opava, 6. závod H 13. Sklenář Josef SBR6601 96:13 + 41:06
OB 06.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H50B 7. Sklenář Josef SBR6601 49:43 + 13:58
OB 05.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H50B 12. Sklenář Josef SBR6601 88:38 + 26:11
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H45C 16. Sklenář Josef SBR6601 45:07 + 16:38
OB 24.04.2018 OLM Opava, 2. závod H 16. Sklenář Josef SBR6601 82:49 + 33:35
OB 21.04.2018 Žebříček B-Morava H50B 14. Sklenář Josef SBR6601 68:55 + 17:07
OB 17.04.2018 OLM Opava, 1. závod H Sklenář Josef SBR6601 DISK
OB 16.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 H50B 12 Sklenář Josef SBR6601
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H45 12. Sklenář Josef SBR6601 16:27 + 3:59
OB 01.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 H50A 21. Sklenář Josef SBR6601 74:40 + 26:07
OB 01.04.2018 OLM Opava H 29 Sklenář Josef SBR6601
OB 31.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 H50A 18. Sklenář Josef SBR6601 77:16 + 24:34
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 H50A 21. Sklenář Josef SBR6601 59:36 + 14:06
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách H50A 18. Sklenář Josef SBR6601 211:32 + 64:17
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček H45C 21. Sklenář Josef SBR6601 58:42 + 19:39
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček H45C 10. Sklenář Josef SBR6601 43:05 + 7:55
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H45C 9. Sklenář Josef SBR6601 41:35 + 8:50
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček H45C 6. Sklenář Josef SBR6601 45:06 + 12:51
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H50B 11. Sklenář Josef SBR6601 65:21 + 10:47
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H50 40. Sklenář Josef SBR6601 62:45 + 20:20
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H50B 7. Sklenář Josef SBR6601 39:13 + 9:11
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H50B 12. Sklenář Josef SBR6601 93:29 + 26:23
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 H45B 33. Sklenář Josef SBR6601 55:59 + 20:48
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 H45B 37. Sklenář Josef SBR6601 84:28 + 36:22
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 H45B 32. Sklenář Josef SBR6601 56:03 + 18:45
OB 16.07.2017 Grand prix Silesia - E4 H45A 7. Sklenář Josef SBR6601 76:07 + 24:31
OB 15.07.2017 Grand prix Silesia - E3 H45A 10. Sklenář Josef SBR6601 58:35 + 20:11
OB 14.07.2017 Grand prix Silesia - E2 H45A 8. Sklenář Josef SBR6601 40:23 + 8:38
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček H45 18. Sklenář Josef SBR6601 65:36 + 14:50
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H50B 5. Sklenář Josef SBR6601 38:16 + 4:12
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H50 35. Sklenář Josef SBR6601 36:08 + 8:30
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H50B 12. Sklenář Josef SBR6601 44:08 + 8:46
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H50B 14. Sklenář Josef SBR6601 71:14 + 14:03
OB 16.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E3 H50A 25. Sklenář Josef SBR6601 64:22 + 18:27
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 H50A 31. Sklenář Josef SBR6601 73:09 + 26:26
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E1 H50A 23. Sklenář Josef SBR6601 48:20 + 14:01
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček H45C 26. Sklenář Josef SBR6601 63:41 + 21:57
OB 01.04.2017 Žebříček dospělých a veteránů MSKS 2017 H45C 25 Sklenář Josef SBR6601
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček H45C 19. Sklenář Josef SBR6601 76:52 + 23:54
OB 25.03.2017 Mistrovství oblasti v nočním OB H45C 3. Sklenář Josef SBR6601 28:01 + 4:53
OB 18.03.2017 SZL 2016/2017 HA 55. Sklenář Josef SBR6601
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 H50B 12 Sklenář Josef SBR6601
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček H45C 13. Sklenář Josef SBR6601 66:21 + 14:25
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček H45C 6. Sklenář Josef SBR6601 65:22 + 12:40
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) H50B 28. Sklenář Josef SBR6601 89:25 + 28:17
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H50 49. Sklenář Josef SBR6601 65:47 + 23:57
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 H50B 11 Sklenář Josef SBR6601
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H50B 21. Sklenář Josef SBR6601 45:15 + 13:39
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H50B 24. Sklenář Josef SBR6601 98:41 + 36:37
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H45C 22. Sklenář Josef SBR6601 45:51 + 14:59
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H45A 33. Sklenář Josef SBR6601 74:27 + 31:28
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H45A 30. Sklenář Josef SBR6601 73:58 + 26:26
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H45A 24. Sklenář Josef SBR6601 39:23 + 11:46
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H45A 30. Sklenář Josef SBR6601 74:38 + 28:27
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H45A 24. Sklenář Josef SBR6601 44:31 + 15:24
OB 07.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 H50 12. Sklenář Josef SBR6601 40:11 + 13:40
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 H50 11. Sklenář Josef SBR6601 46:44 + 13:27
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 H50 14. Sklenář Josef SBR6601 37:02 + 14:07
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 H50 10. Sklenář Josef SBR6601 27:52 + 8:59
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle H50 13. Sklenář Josef SBR6601 151:49 + 43:52
OB 24.07.2016 Šumperský divočák - E3 H50 4. Sklenář Josef SBR6601 66:15 + 9:41
OB 23.07.2016 Šumperský divočák - E2 H50 5. Sklenář Josef SBR6601 96:27 + 19:04
OB 22.07.2016 Šumperský divočák - E1 H50 5. Sklenář Josef SBR6601 57:51 + 13:02
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H50B 5. Sklenář Josef SBR6601 41:01 + 4:51
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H50 29. Sklenář Josef SBR6601 44:29 + 12:37
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H50B 9. Sklenář Josef SBR6601 104:30 + 39:14
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček H45C 6. Sklenář Josef SBR6601 56:12 + 9:13
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H50B 14. Sklenář Josef SBR6601 93:24 + 25:15
OB 18.05.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 5. závod H 7. Josef Sklenář SBR6601 82:48 + 27:51
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava H50B 13. Sklenář Josef SBR6601 43:40 + 13:53
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava H50B 10. Sklenář Josef SBR6601 88:57 + 26:27
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H50 15. Sklenář Josef SBR6601 22:10 + 6:08
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček H45C 12. Sklenář Josef SBR6601 60:12 + 14:07
OB 17.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H45 4. Sklenář Josef SBR6601 37:19 + 6:26
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H45 9. Sklenář Josef SBR6601 67:00 + 12:03
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H45C 6. Sklenář Josef SBR6601 45:31 + 6:40
OB 01.04.2016 WRE, Veřejný závod H50C 2. Sklenář Josef SBR6601 13:15 + 1:25
OB 19.03.2016 Oblastní žebříček H45C 14. Sklenář Josef SBR6601 60:00 + 20:07
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček H45C 15. Sklenář Josef SBR6601 60:18 + 15:11
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H45B 8. Sklenář Josef SBR6601 74:50 + 8:46
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H45 36. Sklenář Josef SBR6601 83:44 + 29:53
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H45 29. Sklenář Josef SBR6601 23:54 + 5:34
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H45B 15. Sklenář Josef SBR6601 38:03 + 8:19
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H45B 18. Sklenář Josef SBR6601 84:02 + 21:36
OB 16.08.2015 Grand Prix Silesia - E5 H45A 13. Sklenář Josef SBR6601 63:59 + 20:45
OB 15.08.2015 Grand Prix Silesia - E3 H45A 15. Sklenář Josef SBR6601 46:20 + 15:02
OB 15.08.2015 Grand Prix Silesia - E4 H45A 13. Sklenář Josef SBR6601 34:15 + 14:30
OB 14.08.2015 Grand Prix Silesia - E2 H45A 10. Sklenář Josef SBR6601 68:58 + 20:37
OB 13.08.2015 Grand Prix Silesia - E1 H45A 17. Sklenář Josef SBR6601 56:27 + 20:21
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 H45B 32. Sklenář Josef SBR6601 78:59 + 27:41
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 H45B 29. Sklenář Josef SBR6601 73:40 + 20:42
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 H45B 24. Sklenář Josef SBR6601 37:54 + 10:45
OB 27.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H45C 8. Sklenář Josef SBR6601 63:35 + 22:40
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H45B 7. Sklenář Josef SBR6601 42:39 + 7:30
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H45 25. Sklenář Josef SBR6601 43:50 + 14:45
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H45B 14. Sklenář Josef SBR6601 43:10 + 10:45
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H45B 23. Sklenář Josef SBR6601 102:08 + 39:18
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H45 18. Sklenář Josef SBR6601 21:38 + 6:39
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H45B 25. Sklenář Josef SBR6601 99:39 + 27:31
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H45B 38. Sklenář Josef SBR6601 56:34 + 24:32
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H45C 11. Sklenář Josef SBR6601 19:34 + 4:43
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček H45C 3. Sklenář Josef SBR6601 39:52 + 1:36
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H45B 14. Sklenář Josef SBR6601 74:07 + 26:38
OB 05.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E3 H45A 30. Sklenár Josef SBR6601 83:06 + 31:36
OB 04.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E2 H45A 31. Sklenár Josef SBR6601 97:11 + 36:25
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1 H45A 24. Sklenár Josef SBR6601 73:16 + 25:09
OB 20.03.2015 Mistrovství oblasti v nočním OB H45 5. Sklenář Josef SBR6601 78:24 + 28:28
OB 14.03.2015 SZL 2014/2015 HB 37. Sklenář Josef SBR6601
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H45C 12. Sklenář Josef SBR6601 34:27 + 6:51
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček H45C 9. Sklenář Josef SBR6601 38:03 + 7:39
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček H45C 8. Sklenář Josef SBR6601 44:54 + 10:26
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček H45C 14. Sklenář Josef SBR6601 90:55 + 34:55
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H45B 20. Sklenář Josef SBR6601 87:54 + 20:21
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H45 48. Sklenář Josef SBR6601 62:28 + 21:21
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H45C 8. Sklenář Josef SBR6601 74:33 + 14:53
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H21C 38. Sklenář Josef SBR6601 18:34 + 6:00 039623962
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H45B 16. Sklenář Josef SBR6601 55:15 + 16:43
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H45B 21. Sklenář Josef SBR6601 90:00 + 30:36
OB 05.09.2014 Veřejný závod (Haná Orienteering Festival) H45 6. Sklenář Josef SBR6601 19:30 + 5:40
OB 17.08.2014 Rumcajsovy míle - E3 H45 10. Sklenář Josef SBR6601 44:56 + 8:57
OB 17.08.2014 Rumcajsovy míle - E4 H45 11. Sklenář Josef SBR6601 40:43 + 10:56
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle - E1 H45 12. Sklenář Josef SBR6601 30:59 + 6:41
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle - E2 H45 8. Sklenář Josef SBR6601 21:31 + 5:30
OB 12.08.2014 Veřejný závod H21 40. Sklenář Josef SBR6601 23:44 + 10:13 034193419
OB 10.08.2014 Magnus cup - E3 H35 4. Sklenář Josef SBR6601 45:07 + 8:48
OB 03.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E5 H45A 11. Sklenář Josef SBR6601 63:23 + 20:19
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E4 H45A 11. Sklenář Josef SBR6601 20:24 + 7:52
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E3 H45A 9. Sklenář Josef SBR6601 52:55 + 13:49
OB 01.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E2 H45A 8. Sklenář Josef SBR6601 76:49 + 24:22
OB 01.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - vložený sprint H45 3. Sklenář Josef SBR6601 30:55 + 10:30
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E1 H45A 8. Sklenář Josef SBR6601 48:27 + 16:42
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H45B 10. Sklenář Josef SBR6601 55:47 + 4:43
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H45 34. Sklenář Josef SBR6601 47:23 + 12:51
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H45B 17. Sklenář Josef SBR6601 40:02 + 10:52
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H45B 29. Sklenář Josef SBR6601 87:43 + 29:16
OB 01.06.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H35 13. Sklenář Josef SBR6601 54:37 + 16:05
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H45C 30. Sklenář Josef SBR6601 22:34 + 7:46
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava H45B 10. Sklenář Josef SBR6601 50:51 + 12:35
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H45B 10. Sklenář Josef SBR6601 91:09 + 24:33
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček H45 32. Sklenář Josef SBR6601 24:19 + 7:57
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H45 7. Sklenář Josef SBR6601 46:52 + 10:58
OB 20.04.2014 Velikonoce ve skalách - E3 H45A 20. Sklenář Josef SBR6601 78:32 + 31:13
OB 19.04.2014 Velikonoce ve skalách - E2 H45A 20. Sklenář Josef SBR6601 78:46 + 27:33
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách - E1 H45A 13. Sklenář Josef SBR6601 54:51 + 11:42
OB 08.04.2014 Žebříček B - Morava - přihlášky H45B 12. Sklenář Josef SBR6601
OB 06.04.2014 Oblastní žebříček H45C 11. Sklenář Josef SBR6601 51:49 + 12:28
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček H45C 13. Sklenář Josef SBR6601 59:02 + 12:32
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H45C Sklenář Josef SBR6601 DISK
OB 28.03.2014 Mistrovství oblasti v nočním OB H45 5. Sklenář Josef SBR6601 38:22 + 5:11
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H45C 17. Sklenář Josef SBR6601 62:46 + 19:50
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček H45C 14. Sklenář Josef SBR6601 61:16 + 15:06
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček H45C 8. Sklenář Josef SBR6601 68:38 + 10:02
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček H45C 6. Sklenář Josef SBR6601 31:42 + 2:59
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček H45C 5. Sklenář Josef SBR6601 72:58 + 20:15
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA H45B 15. Sklenář Josef SBR6601 74:10 + 16:29
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H45 40. Sklenář Josef SBR6601 67:32 + 21:16
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava H45B 16. Josef Sklenář SBR6601 48:52 + 17:32
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava H45B 11. Josef Sklenář SBR6601 79:01 + 12:00
OB 17.08.2013 Magnus cup - E2 H45C 1. Sklenář Josef SBR6601 40:16
OB 17.08.2013 Magnus cup - E3 H45C 1. Sklenář Josef SBR6601 35:16
OB 16.08.2013 Magnus cup - E1 H45C 3. Sklenář Josef SBR6601 30:24 + 1:03
OB 28.07.2013 Bohemia - E5 H45A 20. Sklenář Josef SBR6601 74:32 + 20:43
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 H45A 20. Sklenář Josef SBR6601 61:44 + 23:01
OB 26.07.2013 Bohemia - E3 H45A 10. Sklenář Josef SBR6601 42:23 + 10:43
OB 25.07.2013 Bohemia - E2 H45A 14. Sklenář Josef SBR6601 64:41 + 18:51
OB 24.07.2013 Bohemia - E1 H45A 15. Sklenář Josef SBR6601 50:10 + 16:09
OB 05.07.2013 JWOC Tour - E5 T3 55. Sklenář Josef SBR6601 16:54 + 5:58
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA H45B 12. Sklenář Josef SBR6601 41:05 + 10:25
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H45 32. Sklenář Josef SBR6601 39:45 + 12:25
OB 02.06.2013 Žebříček B - Morava H45B 18. Sklenář Josef SBR6601 32:15 + 8:38
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava H45B 19. Sklenář Josef SBR6601 76:27 + 23:50
OB 31.05.2013 Veřejný závod H40B Sklenář Josef SBR6601 DISK
OB 25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A H45C 11. Sklenář Josef SBR6601 18:56 + 4:19
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H45B 7. Sklenář Josef SBR6601 48:39 + 10:16
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H45B 10. Sklenář Josef SBR6601 66:16 + 17:41
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava H45B 12. Sklenář Josef SBR6601 37:03 + 8:42
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček H45B 18. Sklenář Josef SBR6601 84:27 + 27:24
OB 25.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky H45B 12. Sklenář Josef SBR6601
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H21C Sklenář Josef SBR6601
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H45 Sklenář Josef SBR6601
OB 16.08.2013 Magnus cup H45C Sklenář Josef SBR6601
OB 18.08.2013 Magnus cup - E4 H45C Sklenář Josef SBR6601
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách H45A Sklenář Josef SBR6601
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 H45A Sklenář Josef SBR6601
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle H45 Sklenář Josef SBR6601
OB 20.12.2014 4.závod SZL 2014/15 HB Sklenář Josef SBR6601
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter H45A Sklenář Josef SBR6601
OB 06.09.2015 Žebříček B - Morava H45B Sklenář Josef SBR6601
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H45 Sklenář Josef SBR6601
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup H45B Sklenář Josef SBR6601
OB 13.08.2015 Grand Prix Silesia H45A Sklenář Josef SBR6601
OB 13.11.2015 Metodický seminář sekce OB TRENÉŘI Sklenář Josef SBR6601
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H45A Sklenář Josef SBR6601
OB 22.07.2016 Šumperský divočák H50 Sklenář Josef SBR6601
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H165 Sklenář Josef SBR6601
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH225 Sklenář Josef SBR6601
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 H50A Sklenář Josef SBR6601
OB 18.03.2017 19. ročník veřejného závodu První jarní kufrování HA Sklenář Josef SBR6601
OB 13.07.2017 Grand prix Silesia H45A Sklenář Josef SBR6601
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 H45B Sklenář Josef SBR6601
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH225 Sklenář Josef SBR6601
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) H165 Sklenář Josef SBR6601
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH15-99 Sklenář Josef SBR6601
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup H50B Sklenář Josef SBR6601
OB 13.06.2018 OLM Opava, 11. závod H Sklenář Josef SBR6601
OB 20.07.2018 Grand prix Silesia H45A Sklenář Josef SBR6601
OB 31.08.2018 Cena východních Čech H50B Sklenář Josef SBR6601 Přihlášen
OB 31.08.2018 Cena východních Čech - E1 H50B Sklenář Josef SBR6601 Přihlášen
OB 01.09.2018 Cena východních Čech - E2 H50B Sklenář Josef SBR6601 Přihlášen
OB 02.09.2018 Cena východních Čech - E3 H50B Sklenář Josef SBR6601 Přihlášen
OB 15.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H50 Sklenář Josef SBR6601 Přihlášen