Závodník: Fišerová Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 16.11.2019 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti D14 11. Fišerová Markéta TZL0851 25:38 + 9:58
OB 09.11.2019 1.závod zimní ligy Hanácké oblasti D14 3. Fišerová Markéta TZL0851 18:45 + 3:22
OB 02.11.2019 Oblastní žebříček D12C 7. Fišerová Markéta TZL0851 22:23 + 6:29
OB 26.10.2019 Oblastní žebříček D12C 6. Fišerová Markéta TZL0851 30:39 + 11:29
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček D12C 4. Fišerová Markéta TZL0851 33:12 + 8:27
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D12C 9. Fišerová Markéta TZL0851 28:29 + 11:26
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D12C 2. Fišerová Markéta TZL0851 29:15 + 5:17
OB 14.09.2019 Oblastní žebříček D12C 3. Fišerová Markéta TZL0851 25:20 + 3:33
OB 07.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D12C 10. Fišerová Markéta TZL0851 32:58 + 7:07
OB 08.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12C 3. Fišerová Markéta TZL0851 35:23 + 6:54
OB 02.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 10. Fišerová Markéta TZL0851 23:10 + 7:13
OB 18.05.2019 Oblastní žebříček D12C 6. Fišerová Markéta TZL0851 17:29 + 5:15
OB 08.05.2019 Oblastní žebříček D12 7. Fišerová Markéta TZL0851 26:05 + 9:10
OB 27.04.2019 Oblastní žebříček D12C 3. Fišerová Markéta TZL0851 32:34 + 5:14
OB 27.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12C 9. Fišerová Markéta TZL0851 13:48 + 4:37
OB 13.04.2019 Oblastní žebříček D12C 2. Fišerová Markéta TZL0851 17:03 + 0:53
OB 13.04.2019 Oblastní žebříček D12C 6. Fišerová Markéta TZL0851 34:17 + 11:25
OB 06.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 16. Fišerová Markéta TZL0851 38:13 + 20:54
OB 30.03.2019 Oblastní žebříček D12C Fišerová Markéta TZL0851 DISK
OB 30.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12C 3. Fišerová Markéta TZL0851 22:54 + 7:26
OB 20.03.2019 Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti 2019 D12C 4 Fišerová Markéta TZL0851
OB 20.03.2019 Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti 2019 D12C 4 Fišerová Markéta TZL0851
OB 20.03.2019 Oblastní žebříček Valašské oblasti 2019 D12C 4 Fišerová Markéta TZL0851
OB 08.12.2018 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti D10 3. Fišerová Markéta TZL0851 18:59 + 4:58
OB 17.11.2018 Zimní kotár D10 3. Fišerová Markéta TZL0851 18:21 + 4:16
OB 01.09.2018 Oblastní žebříček D10C 8. Fišerová Markéta TZL0851 74:00 + 41:42
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 11. Fišerová Markéta TZL0851 30:14 + 9:25
OB 21.04.2018 Žebříček B-Morava D10C 7. Fišerová Markéta TZL0851 28:15 + 12:07
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 54. Fišerová Markéta TZL0851 36:16 + 21:23
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček HDR 15. Fišerová Markéta TZL0851 24:57 + 8:07
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 33. Fišerová Markéta TZL0851 27:24 + 10:13
OB 19.03.2018 Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti D10C 10 Fišerová Markéta TZL0851
OB 19.03.2018 Oblastní žebříček Valašské oblasti D10C 12 Fišerová Markéta TZL0851
OB 19.03.2018 Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti D10C 14 Fišerová Markéta TZL0851
MTBO 08.09.2018 Český pohár MTBO – 14. kolo MW10 Fišerová Markéta TZL0851
LOB 12.01.2019 Mistrovství ČR ve sprintu D12 Fišerová Markéta TZL0851
LOB 13.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D12 Fišerová Markéta TZL0851
MTBO 04.05.2019 Český pohár MTBO – 2. kolo MW11 Fišerová Markéta TZL0851
MTBO 04.05.2019 Český pohár MTBO – 1. kolo MW11 Fišerová Markéta TZL0851
MTBO 05.05.2019 Český pohár MTBO – 3. kolo MW11 Fišerová Markéta TZL0851
OB 01.12.2018 1. kolo Valašské zimní ligy - Vracov T6 Fišerová Markéta TZL0851
OB 11.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Fišerová Markéta TZL0851
OB 12.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Fišerová Markéta TZL0851
OB 05.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H12 Fišerová Markéta TZL0851
OB 06.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Fišerová Markéta TZL0851
OB 30.11.2019 1. kolo Valašské zimní ligy - Vracov T5 Fišerová Markéta TZL0851