Logo

Závodník: Kmínek Ondřej

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček H10 12. Kmínek Ondřej DOK1000 19:12 + 9:00
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček H10 11. Kmínek Ondřej DOK1000 28:37 + 15:19
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček H10 4. Kmínek Ondřej DOK1000 30:25 + 11:56
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček H10C 5. Kmínek Ondřej DOK1000 15:56 + 4:25
OB 2020-09-0606.09.2020 Oblastní žebříček H10 10. Kmínek Ondřej DOK1000 19:21 + 5:15
OB 2020-06-1313.06.2020 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2020 (2.závod 2020) H10 4. Kmínek Ondřej DOK1000 48:07 + 23:50
OB 2020-06-0606.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (dopoledne) H12 9. Kmínek Ondřej DOK1000 22:17 + 8:37
OB 2020-05-3030.05.2020 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2020 (1.závod 2020) H10 4. Kmínek Ondřej DOK1000 35:55 + 14:21
OB 2020-03-0101.03.2020 Ještědský žebříček mládeže - 2020 H10 7 Kmínek Ondřej DOK1000
OB 2019-11-0909.11.2019 Oblastní žebříček H10 13. Kmínek Ondřej DOK1000 43:46 + 18:45
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček H10 7. Kmínek Ondřej DOK1000 28:41 + 9:50
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček H10 11. Kmínek Ondřej DOK1000 16:42 + 5:09
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček H10 5. Kmínek Ondřej DOK1000 17:01 + 4:32
OB 2019-08-3131.08.2019 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 H10 13 Kmínek Ondřej DOK1000
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H10 20. Kmínek Ondřej DOK1000 22:10 + 8:42
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H10 14. Kmínek Ondřej DOK1000 18:20 + 6:07
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček H10 12. Kmínek Ondřej DOK1000 25:46 + 9:19
OB 2019-05-1212.05.2019 Oblastní žebříček H10 19. Kmínek Ondřej DOK1000 40:04 + 20:27
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 14. Kmínek Ondřej DOK1000 34:22 + 14:25
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček H10 17. Kmínek Ondřej DOK1000 34:59 + 19:11
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 Kmínek Ondřej DOK1000 DISK
OB 2019-03-1010.03.2019 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2019 (2.závod 2019) H10 2. Kmínek Ondřej DOK1000 19:48 + 4:18
OB 2019-02-2323.02.2019 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2019 (1.závod 2019) H10 3. Kmínek Ondřej DOK1000 24:11 + 8:48
OB 2019-02-1616.02.2019 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 H10 11 Kmínek Ondřej DOK1000
OB 2018-10-2828.10.2018 Oblastní žebříček HDR 4. Kmínek Ondřej DOK1000 22:25 + 5:20
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček H10L Kmínek Ondřej DOK1000 DISK
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček H10 Kmínek Ondřej DOK1000
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách H10 Kmínek Ondřej DOK1000
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách - E1 H10 Kmínek Ondřej DOK1000
OB 2020-04-1111.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 H10 Kmínek Ondřej DOK1000
OB 2020-04-1212.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 H10 Kmínek Ondřej DOK1000
OB 2020-09-2626.09.2020 Rumburská LILIE 2E mikrosprint H10 Kmínek Ondřej DOK1000