Závodník: Beneš Max

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 19.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 H10 6. Beneš Max VLI1100 23:06 + 10:01
OB 18.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 H10 7. Beneš Max VLI1100 25:34 + 11:12
OB 18.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 H10 4. Beneš Max VLI1100 13:20 + 1:24
OB 06.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (dopoledne) H12 10. Beneš Max VLI1100 23:39 + 9:59
OB 09.11.2019 Oblastní žebříček H10 11. Beneš Max VLI1100 40:10 + 15:09
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček H10 11. Beneš Max VLI1100 33:10 + 14:19
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček H10 6. Beneš Max VLI1100 14:52 + 3:19
OB 13.10.2019 Oblastní žebříček H10 25. Beneš Max VLI1100 26:59 + 14:30
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček H10 8. Beneš Max VLI1100 11:21 + 4:42
OB 29.09.2019 Rumburská LILIE 2E mikrosprint H10 5. Beneš Max VLI1100 10:37 + 2:53
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček H10 6. Beneš Max VLI1100 7:44 + 1:56
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček H10 12. Beneš Max VLI1100 32:38 + 14:12
OB 28.09.2019 Veřejný závod P 10. Beneš Max VLI1100 19:36 + 4:54
OB 14.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H10C 11. Beneš Max VLI1100 14:05 + 5:01
OB 31.08.2019 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 H10 6 Beneš Max VLI1100
OB 25.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H10L 1. Beneš Max VLI1100 20:25
OB 24.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H10L 2. Beneš Max VLI1100 22:42 + 2:37
OB 23.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H10L 1. Beneš Max VLI1100 24:42
OB 11.08.2019 Orienteering Adventure - E5 HDR 5. Beneš Max VLI1100 22:08 + 3:54
OB 10.08.2019 Orienteering Adventure - E4 HDR 8. Beneš Max VLI1100 15:49 + 3:06
OB 09.08.2019 Orienteering Adventure - E3 HDR 3. Beneš Max VLI1100 13:15 + 1:30
OB 08.08.2019 Orienteering Adventure - E2 HDR Beneš Max VLI1100 DISK
OB 07.08.2019 Orienteering Adventure - E1 HDR 4. Beneš Max VLI1100 15:24 + 3:52
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H10L 5. Beneš Max VLI1100 21:00 + 8:27
OB 26.05.2019 Oblastní žebříček H10L 9. Beneš Max VLI1100 28:44 + 11:23
OB 12.05.2019 Oblastní žebříček H10L 8. Beneš Max VLI1100 33:39 + 12:32
OB 11.05.2019 Veřejný závod H10L 5. Beneš Max VLI1100 35:23 + 15:45
OB 28.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H10L 7. Beneš Max VLI1100 21:07 + 5:58
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček H10L 6. Benes Max VLI1100 24:42 + 6:47
OB 30.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H10L Beneš Max VLI1100 DISK
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček H10L 9. Beneš Max VLI1100 18:49 + 7:29
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H10L 10. Beneš Max VLI1100 29:58 + 11:29
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček HDR 7. Beneš Max VLI1100 20:49 + 6:03
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček HDR Beneš Max VLI1100
OB 27.10.2018 Oblastní žebříček H10N Beneš Max VLI1100
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H10C Beneš Max VLI1100
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H10C Beneš Max VLI1100
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering T10 Beneš Max VLI1100
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering - E1 T10 Beneš Max VLI1100
OB 25.07.2019 Bohemia orienteering - E2 T10 Beneš Max VLI1100
OB 26.07.2019 Bohemia orienteering - E3 T10 Beneš Max VLI1100
OB 07.08.2019 Orienteering Adventure BEGINNERS Beneš Max VLI1100
OB 23.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H10L Beneš Max VLI1100
OB 21.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T2 Beneš Max VLI1100
OB 22.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T2 Beneš Max VLI1100
OB 29.09.2019 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa H10 Beneš Max VLI1100
OB 10.04.2020 Velikonoce ve skalách H10 Beneš Max VLI1100
OB 10.04.2020 Velikonoce ve skalách - E1 H10 Beneš Max VLI1100
OB 11.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 H10 Beneš Max VLI1100
OB 12.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 H10 Beneš Max VLI1100
OB 21.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H10 Beneš Max VLI1100 Přihlášen
OB 18.07.2020 Rumcajsovy míle H10 Beneš Max VLI1100