Person: Luterová Laura

Registration database
Clubs membership overview
Sport
Date
Name
Class
Place
Name
Reg. number
Time
Loss
OB 2020/07/12 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 7. Luterová Laura PLU1051 25:19 + 6:18
OB 2020/07/11 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 4. Luterová Laura PLU1051 18:39 + 2:43
OB 2020/07/10 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 9. Luterová Laura PLU1051 32:10 + 11:55
OB 2020/06/27 Oblastní žebříček D10C 5. Luterová Laura PLU1051 32:12 + 7:29
OB 2020/03/07 Zimní kotár D10 2. Luterová Laura PLU1051 15:20 + 1:42
OB 2020/02/22 5. závod Valašské zimní ligy - Otrokovice T3 11. Luterová Laura PLU1051 39:14:00 + 13:24
OB 2019/12/07 Mikulášský orienťák - 31.ročník D10 3. Luterová Laura PLU1051 27:14 + 8:37
OB 2019/11/16 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti D10 5. Luterová Laura PLU1051 33:05 + 17:01
OB 2019/11/02 Oblastní žebříček D10C 6. Luterová Laura PLU1051 20:47 + 4:44
OB 2019/10/26 Oblastní žebříček D10C 13. Luterová Laura PLU1051 22:31 + 9:03
OB 2019/10/12 Oblastní žebříček D10C 6. Luterová Laura PLU1051 15:02 + 2:54
OB 2019/09/28 Oblastní žebříček D10C 11. Luterová Laura PLU1051 25:53 + 4:10
OB 2019/09/14 Oblastní žebříček D10 17. Luterová Laura PLU1051 36:31 + 18:01
OB 2019/08/25 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D10 20. Luterová Laura PLU1051 41:53 + 25:34
OB 2019/08/24 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D10 8. Luterová Laura PLU1051 25:14 + 7:15
OB 2019/08/23 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D10 4. Luterová Laura PLU1051 21:44 + 3:11
OB 2019/07/14 H.S.H Vysočina cup - E3 D10 10. Luterová Laura PLU1051 25:48 + 9:02
OB 2019/07/13 H.S.H Vysočina cup - E2 D10 14. Luterová Laura PLU1051 36:31 + 17:03
OB 2019/07/12 H.S.H Vysočina cup - E1 D10 20. Luterová Laura PLU1051 69:47 + 51:37
OB 2019/06/30 Cena střední Moravy - E3 D10C 8. Luterová Laura PLU1051 24:49 + 7:32
OB 2019/06/29 Cena střední Moravy - E2 D10C 18. Luterová Laura PLU1051 52:23 + 30:32
OB 2019/06/28 Cena střední Moravy - E1 D10C 12. Luterová Laura PLU1051 14:06 + 5:37
OB 2019/06/16 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D10C 6. Luterová Laura PLU1051 17:19 + 3:14
OB 2019/06/15 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10C Luterová Laura PLU1051 DISK
OB 2019/06/02 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 12. Luterová Laura PLU1051 24:24 + 6:24
OB 2019/06/01 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 11. Luterová Laura PLU1051 27:00 + 8:47
OB 2019/05/25 Oblastní žebříček D10C 7. Luterová Laura PLU1051 38:34 + 15:07
OB 2019/05/11 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D10C Luterová Laura PLU1051 DISK
OB 2019/05/04 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 9. Luterová Laura PLU1051 43:06 + 21:34
OB 2019/04/13 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 11. Luterová Laura PLU1051 48:05 + 26:57
OB 2019/03/31 Veřejný závod D10C 5. Luterová Laura PLU1051 13:51 + 5:54
OB 2019/03/30 Oblastní žebříček HD10N 11. Luterová Laura PLU1051 44:03 + 22:31
OB 2019/03/11 Hanácký žebříček jaro 2019 D10C 10 Luterová Laura PLU1051
OB 2019/03/11 Hanácký žebříček podzim 2019 D10C 6 Luterová Laura PLU1051
OB 2018/10/06 Oblastní žebříček HD10N Luterová Laura PLU1051
OB 2018/10/20 Oblastní žebříček HD10N Luterová Laura PLU1051
OB 2018/11/03 Oblastní žebříček DH10N Luterová Laura PLU1051
OB 2018/11/10 Oblastní žebříček HD10N Luterová Laura PLU1051
OB 2019/04/28 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH14 Luterová Laura PLU1051
OB 2019/08/23 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D10 Luterová Laura PLU1051
OB 2019/06/28 Cena střední Moravy D10C Luterová Laura PLU1051
OB 2019/07/12 H.S.H Vysočina cup D10 Luterová Laura PLU1051
OB 2019/11/23 3. závod zimní ligy Hanácké oblasti D10 Luterová Laura PLU1051
OB 2020/07/18 Rumcajsovy míle D10 Luterová Laura PLU1051 Entered
OB 2020/07/18 Rumcajsovy míle - E1 D10 Luterová Laura PLU1051 Entered
OB 2020/07/18 Rumcajsovy míle - E2 D10 Luterová Laura PLU1051 Entered
OB 2020/07/19 Rumcajsovy míle - E3 D10 Luterová Laura PLU1051 Entered
OB 2020/07/10 H.S.H. Vysočina cup D10 Luterová Laura PLU1051 Entered