Logo

Závodník: Filipová Tereza

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček D21C 22. Filipová Tereza SRK0050 58:40 + 22:15 038913891
OB 2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček D21D 1. Filipová Tereza SRK0050 69:24
OB 2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D21C 18. Filipová Tereza SRK0050 59:18 + 23:11 039213921
OB 2021-05-1616.05.2021 Měřený mapový trénink ostatní Ochoz modrá 18. Filipová Tereza SRK0050 57:36 + 24:40
OB 2021-05-0202.05.2021 Dvůr Orienteering Adventure modrá 19. Filipová Tereza SRK0050 48:32 + 7:29
OB 2021-01-2323.01.2021 Zimní hradubická liga - sprint DE 7. Filipová Tereza SRK0050 30:23 + 8:27
OB 2021-01-0101.01.2021 Východočeský pohár dospělých a veteránů 2021 D21C 20 Filipová Tereza SRK0050
OB 2021-01-0101.01.2021 Východočeský pohár dospělých a veteránů 2021 D21D 12 Filipová Tereza SRK0050
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček D20C Filipová Tereza SRK0050 DISK
OB 2020-09-2020.09.2020 Oblastní žebříček D20C 3. Filipová Tereza SRK0050 55:01 + 5:33 032073207
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D20C 5. Filipová Tereza SRK0050 54:25 + 18:31 015681568
OB 2020-07-1919.07.2020 Grand prix Silesia - E4 D21B 1. Filipová Tereza SRK0050 55:27
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E2 D21B 17. Filipová Tereza SRK0050 63:03 + 28:46
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E3 D21B 1. Filipová Tereza SRK0050 20:31
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia - E1 D21B 4. Filipová Tereza SRK0050 32:42 + 1:04
OB 2020-03-0808.03.2020 Zimní hradubická liga - krátká trať D 23. Filipová Tereza SRK0050 42:13 + 11:17
OB 2020-02-0909.02.2020 Zimní hradubická liga - krátká trať D 16. Filipová Tereza SRK0050 45:56 + 11:27
OB 2020-01-1212.01.2020 Zimní hradubická liga - městský sprint DE 30. Filipová Tereza SRK0050 27:33 + 9:30
OB 2020-01-0101.01.2020 Východočeský pohár 2020 D20C 5 Filipová Tereza SRK0050
OB 2019-12-2222.12.2019 Vánoční sprint 2019 DE 53. Filipová Tereza SRK0050 29:07 + 12:03
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D20B 9. Filipová Tereza SRK0050 113:55 + 35:58 034583458
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D20B 16. Filipová Tereza SRK0050 79:34 + 33:51 029082908
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D20B 3. Filipová Tereza SRK0050 47:32 + 3:40 042274227
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D20B 4. Filipová Tereza SRK0050 86:02 + 9:45
OB 2019-09-0101.09.2019 Cena východních Čech - E3 D21C 6. Filipová Tereza SRK0050 66:20 + 15:02 029672967
OB 2019-08-3131.08.2019 Veřejný závod D21 12. Filipová Tereza SRK0050 30:01 + 13:53 018961896
OB 2019-08-3131.08.2019 Cena východních Čech - E2 D21C 3. Filipová Tereza SRK0050 70:46 + 12:35 031963196
OB 2019-08-3030.08.2019 Cena východních Čech - E1 D21C 5. Filipová Tereza SRK0050 56:04 + 11:45 030073007
OB 2019-08-1111.08.2019 Orienteering Adventure - E5 D21B 4. Filipová Tereza SRK0050 65:09 + 9:09 052245224
OB 2019-08-1010.08.2019 Orienteering Adventure - E4 D21B 3. Filipová Tereza SRK0050 51:25 + 2:11 056355635
OB 2019-08-0909.08.2019 Orienteering Adventure - E3 D21B 11. Filipová Tereza SRK0050 99:18 + 23:37 043404340
OB 2019-08-0808.08.2019 Orienteering Adventure - E2 D21B 3. Filipová Tereza SRK0050 38:28 + 2:26 055175517
OB 2019-08-0707.08.2019 Veřejný závod D21 5. Filipová Tereza SRK0050 29:07 + 4:04 040154015
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure - E1 D21B 5. Filipová Tereza SRK0050 15:07 + 2:48 049534953
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D20B 3. Filipová Tereza SRK0050 31:37 + 4:48 063286328
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D20A 13. Filipová Tereza SRK0050 39:33 + 9:47 059625962
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D20B 7. Filipová Tereza SRK0050 42:03 + 3:41 038133813
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D20B 3. Filipová Tereza SRK0050 83:26 + 12:36 038663866
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D21C 21. Filipová Tereza SRK0050 19:57 + 5:37 048394839
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D20B 2. Filipová Tereza SRK0050 44:19 + 2:17
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D20B 1. Filipová Tereza SRK0050 68:38
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy východ 2019 D20B 3 Filipová Tereza SRK0050
OB 2019-05-0404.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D20C 2. Filipová Tereza SRK0050 86:16 + 6:10
OB 2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D20C 1. Filipová Tereza SRK0050 60:56
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D20 Filipová Tereza SRK0050 DISK 000000
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 83. Filipová Tereza SRK0050 59:05 + 21:01 032463246
OB 2019-03-2222.03.2019 Veřejný závod (Jarní pohár) T 14. Filipová Tereza SRK0050 55:17 + 19:46
OB 2019-01-0101.01.2019 Východočeský pohár dorostu a dospělých 2019 D21C 40 Filipová Tereza SRK0050
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D18C Filipová Tereza SRK0050 DISK
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D18A 16. Filipová Tereza SRK0050 80:54 + 37:47
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D18B 11. Filipová Tereza SRK0050 46:59 + 14:25
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D18B 11. Filipová Tereza SRK0050 78:02 + 24:27
OB 2018-09-0202.09.2018 Cena východních Čech - E3 D18B Filipová Tereza SRK0050 DISK
OB 2018-09-0101.09.2018 Cena východních Čech - E2 D18B 11. Filipová Tereza SRK0050 70:15 + 14:10
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech - E1 D18B 6. Filipová Tereza SRK0050 41:03 + 5:43
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18B 11. Filipová Tereza SRK0050 36:35 + 7:33
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D18A 8. Filipová Tereza SRK0050 35:08 + 5:08
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D18B 9. Filipová Tereza SRK0050 31:01 + 4:08
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D18B 4. Filipová Tereza SRK0050 54:45 + 2:26
OB 2018-05-0808.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D18C 15. Filipová Tereza SRK0050 44:22 + 16:04
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Čechy východ D18B 11. Filipová Tereza SRK0050 42:10 + 5:26
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D18B 1. Filipová Tereza SRK0050 62:08
OB 2018-05-0101.05.2018 Žebříček B-Čechy východ 2018 D18B 6 Filipová Tereza SRK0050
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D18C 4. Filipová Tereza SRK0050 18:33 + 2:54
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček D18C 12. Filipová Tereza SRK0050 59:34 + 21:29
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D18 11. Filipová Tereza SRK0050 44:42 + 8:43
OB 2018-04-0101.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 D18 3. Filipová Tereza SRK0050 62:42 + 3:09
OB 2018-03-3131.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 D18 2. Filipová Tereza SRK0050 59:09 + 11:12
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 D18 6. Filipová Tereza SRK0050 60:43 + 10:22
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách D18 3. Filipová Tereza SRK0050 182:34 + 24:43
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 65. Filipová Tereza SRK0050 59:10 + 19:38 032183218
OB 2018-03-2323.03.2018 Veřejný závod (Jarní pohár) D18 7. Filipová Tereza SRK0050 59:29 + 9:03
OB 2018-01-0707.01.2018 Zimní hradubická liga - delší sprint Studánka DE Filipová Tereza SRK0050 DISK
OB 2018-01-0202.01.2018 Východočeský pohár dorostu a dospělých 2018 D18C 11 Filipová Tereza SRK0050
OB 2017-11-0404.11.2017 Oblastní žebříček D18C 5. Filipová Tereza LPU0050 40:33 + 8:41
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D18C 12. Filipová Tereza LPU0050 45:32 + 18:12
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D18C 11. Filipová Tereza LPU0050 48:12 + 18:06
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D18C Filipová Tereza LPU0050 DISK
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D18B 16. Filipová Tereza LPU0050 60:07 + 24:00
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 40. Filipová Tereza LPU0050 14:35 + 3:48
OB 2017-09-1010.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 43. Filipová Tereza LPU0050 47:04 + 24:26
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 1. Filipová Tereza LPU0050 60:47
OB 2017-08-0606.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D18 10. Filipová Tereza LPU0050 70:06 + 21:51
OB 2017-08-0505.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D18 8. Filipová Tereza LPU0050 45:17 + 6:55
OB 2017-08-0404.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D18 10. Filipová Tereza LPU0050 40:51 + 14:07
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18C 11. Filipová Tereza LPU0050 34:31 + 6:43
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D18A 15. Filipová Tereza LPU0050 32:18 + 8:36
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A Filipová Tereza LPU0050 DISK
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 33. Filipová Tereza LPU0050 41:21 + 14:38
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 35. Filipová Tereza LPU0050 17:16 + 4:10
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 36. Filipová Tereza LPU0050 79:26 + 26:38
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D18C 6. Filipová Tereza LPU0050 17:15 + 3:37
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB D18 23. Filipová Tereza LPU0050 56:14 + 14:51
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D18C 4. Filipová Tereza LPU0050 30:00 + 2:17
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D18C 3. Filipová Tereza LPU0050 17:34 + 0:39
OB 2017-03-1717.03.2017 Veřejný závod (Jarní pohár) D18 7. Filipová Tereza LPU0050 50:15 + 11:50
OB 2017-01-0101.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 D18A 45 Filipová Tereza LPU0050
OB 2016-12-0303.12.2016 O´Gala sprint DE 13. Filipová Tereza LPU0050 22:41 + 7:03
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 30. Filipová Tereza LPU0050 13:37 + 3:06
OB 2016-09-1212.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 D16B 4 Filipová Tereza LPU0050
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 1. Filipová Tereza LPU0050 28:22
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 3. Filipová Tereza LPU0050 40:05 + 6:58
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D16C 5. Filipová Tereza LPU0050 56:37 + 13:02
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D16 4. Filipová Tereza LPU0050 44:15 + 3:16
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D16 15. Filipová Tereza LPU0050 44:08 + 12:26
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D16 8. Filipová Tereza LPU0050 32:45 + 3:16
OB 2016-08-1212.08.2016 Veřejný závod D16 1. Filipová Tereza LPU0050 31:24
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D16 7. Filipová Tereza LPU0050 46:55 + 5:58
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D16 14. Filipová Tereza LPU0050 34:22 + 7:25
OB 2016-06-2626.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D16C 7. Filipová Tereza LPU0050 29:46 + 4:23
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D16B 20. Filipová Tereza LPU0050 51:08 + 26:09
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D16B 19. Filipová Tereza LPU0050 34:08 + 10:43
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D16B Filipová Tereza LPU0050 DISK
OB 2016-05-2828.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16A 40. Filipová Tereza LPU0050 44:33 + 23:32
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D16B 10. Filipová Tereza LPU0050 28:11 + 3:56
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D16B 10. Filipová Tereza LPU0050 47:46 + 8:47
OB 2016-05-0707.05.2016 Oblastní žebříček D16C 7. Filipová Tereza LPU0050 48:20 + 10:10
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 17. Filipová Tereza LPU0050 34:34 + 10:27
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 6. Filipová Tereza LPU0050 40:07 + 5:46
OB 2016-04-1616.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 30. Filipová Tereza LPU0050 48:13 + 15:54
OB 2016-04-0909.04.2016 Oblastní žebříček D16C 15. Filipová Tereza LPU0050 32:24 + 11:04
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D16C 20. Filipová Tereza LPU0050 16:49 + 4:17
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D16C 12. Filipová Tereza LPU0050 38:36 + 6:05
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 82. Filipová Tereza LPU0050 63:23 + 28:11 013261326
OB 2016-03-1818.03.2016 Veřejný závod (Jarní pohár) D18 8. Filipová Tereza LPU0050 53:39 + 14:45
OB 2015-12-1313.12.2015 ZHL - sprint na Karlově Koruně DE 28. Filipová Tereza LPU0050 23:44 + 9:22
OB 2015-11-0707.11.2015 Oblastní žebříček D16C 7. Filipová Tereza LPU0050 43:19 + 11:02
OB 2015-09-2828.09.2015 INOV-8 CUP - žebříček A D16A 30 Filipová Tereza LPU0050
OB 2015-09-2626.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16B Filipová Tereza LPU0050 DISK
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 45. Filipová Tereza LPU0050 21:39 + 8:52
OB 2015-09-0606.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 25. Filipová Tereza LPU0050 34:13 + 9:56
OB 2015-09-0505.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 34. Filipová Tereza LPU0050 71:43 + 30:24
OB 2015-08-2828.08.2015 Cena východních Čech - E1 OPEN 2. Filipová Tereza LPU0050 35:55 + 2:42
OB 2015-08-2323.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E3 D16 Filipová Tereza LPU0050 DISK
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E1 D16 13. Filipová Tereza LPU0050 39:56 + 9:40
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E2 D16 5. Filipová Tereza LPU0050 32:10 + 3:59
OB 2015-07-1919.07.2015 Advanta cup - E5 D16 20. Filipová Tereza LPU0050 45:58 + 12:49
OB 2015-07-1818.07.2015 Advanta cup - E4 D16 22. Filipová Tereza LPU0050 77:51 + 35:46
OB 2015-07-1717.07.2015 Advanta cup - E2 D16 13. Filipová Tereza LPU0050 53:42 + 23:12
OB 2015-07-1717.07.2015 Advanta cup - E3 D16 7. Filipová Tereza LPU0050 44:41 + 10:58
OB 2015-07-1616.07.2015 Advanta cup - E1 D16 7. Filipová Tereza LPU0050 17:53 + 2:00
OB 2015-06-2727.06.2015 Oblastní žebříček D16C 11. Filipová Tereza LPU0050 54:39 + 15:59
OB 2015-06-2121.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D16C 10. Filipová Tereza LPU0050 27:49 + 4:11
OB 2015-06-2020.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16A 16. Filipová Tereza LPU0050 24:41 + 4:36
OB 2015-06-0707.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A 29. Filipová Tereza LPU0050 35:50 + 10:43
OB 2015-06-0606.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A 26. Filipová Tereza LPU0050 66:04 + 21:36
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 27. Filipová Tereza LPU0050 12:09 + 2:35
OB 2015-05-2323.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D16 25. Filipová Tereza LPU0050 12:46 + 2:15
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 17. Filipová Tereza LPU0050 51:59 + 13:28
OB 2015-05-1616.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A Filipová Tereza LPU0050 DISK
OB 2015-05-0808.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D16C 8. Filipová Tereza LPU0050 36:46 + 9:04
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy D16B 25. Filipová Tereza LPU0050 31:40 + 8:41
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy P 2. Filipová Tereza LPU0050 22:26 + 3:29
OB 2015-04-2525.04.2015 Oblastní žebříček P 3. Filipová Tereza LPU0050 25:15 + 4:13
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D16C 10. Filipová Tereza LPU0050 29:01 + 8:16
OB 2015-03-2121.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) D18B 5. Filipová Tereza LPU0050 58:09 + 8:41
OB 2015-03-2020.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár - noční) D18B 3. Filipová Tereza LPU0050 43:04 + 4:58
OB 2014-12-2121.12.2014 Vánoční sprint 2014 D 2. Filipová Tereza LPU0050 12:41 + 1:43
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček D14C 9. Filipová Tereza LPU0050 28:58 + 5:14
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček D14C 6. Filipová Tereza LPU0050 34:51 + 6:48
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D14C 3. Filipová Tereza LPU0050 27:28 + 1:38
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D14C 12. Filipová Tereza LPU0050 35:17 + 8:43
OB 2014-09-2828.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16C 10. Filipová Tereza LPU0050 42:09 + 5:23
OB 2014-09-2727.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16A 15. Filipová Tereza LPU0050 48:03 + 14:27
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček D14C 3. Filipová Tereza LPU0050 42:07 + 1:58
OB 2014-09-0707.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 3. Filipová Tereza LPU0050 28:13 + 2:52
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 3. Filipová Tereza LPU0050 26:09 + 2:55
OB 2014-08-3131.08.2014 Cena východních Čech - E3 D14A 7. Filipová Tereza LPU0050 28:32 + 3:23
OB 2014-08-3030.08.2014 Cena východních Čech - E2 D14A 6. Filipová Tereza LPU0050 27:32 + 2:16
OB 2014-08-2929.08.2014 Cena východních Čech - E1 D14A 3. Filipová Tereza LPU0050 23:14 + 1:16
OB 2014-08-2929.08.2014 Cena východních Čech D14A 3. Filipová Tereza LPU0050 79:18 + 5:21
OB 2014-08-2424.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 D14 10. Filipová Tereza LPU0050 33:26 + 8:58
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 D14 14. Filipová Tereza LPU0050 26:02 + 8:31
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 D14 16. Filipová Tereza LPU0050 20:06 + 5:53
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny D14 11. Filipová Tereza LPU0050 79:34 + 19:35
OB 2014-08-1616.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 D14A 3. Filipová Tereza LPU0050 19:52 + 2:40
OB 2014-08-1515.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 D14A 4. Filipová Tereza LPU0050 24:53 + 1:06
OB 2014-08-1414.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 D14A 7. Filipová Tereza LPU0050 26:41 + 4:58
OB 2014-08-1313.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 D14A 12. Filipová Tereza LPU0050 45:48 + 18:07
OB 2014-07-1313.07.2014 Veteran cup - E3 P 8. Filipová Tereza LPU0050 46:01 + 15:26
OB 2014-07-1111.07.2014 Veteran cup P Filipová Tereza LPU0050 DISK
OB 2014-06-2828.06.2014 Oblastní žebříček D14C 6. Filipová Tereza LPU0050 34:32 + 6:46
OB 2014-06-2222.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A P2 44. Filipová Tereza LPU0050 27:11 + 15:15
OB 2014-06-2121.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T4 30. Filipová Tereza LPU0050 56:34 + 14:45
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček D14C 3. Filipová Tereza LPU0050 33:47 + 2:13
OB 2014-06-0808.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 7. Filipová Tereza LPU0050 31:01 + 5:41
OB 2014-06-0707.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 13. Filipová Tereza LPU0050 36:35 + 7:03
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D14C 4. Filipová Tereza LPU0050 34:06 + 1:34
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D14B 11. Filipová Tereza LPU0050 27:10 + 4:45
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D14B 14. Filipová Tereza LPU0050 40:40 + 5:53
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D14B 16. Filipová Tereza LPU0050 27:26 + 5:10
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 10. Filipová Tereza LPU0050 33:09 + 3:58
OB 2014-05-0808.05.2014 Oblastní žebříček D14C 4. Filipová Tereza LPU0050 29:54 + 1:36
OB 2014-05-0303.05.2014 Oblastní žebříček D14 8. Filipová Tereza LPU0050 34:29 + 10:22
OB 2014-05-0101.05.2014 Oblastní žebříček D14C 3. Filipová Tereza LPU0050 27:43 + 4:17
OB 2014-04-2626.04.2014 Oblastní žebříček D14C 6. Filipová Tereza LPU0050 33:18 + 6:04
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 2. Filipová Tereza LPU0050 29:08 + 3:38
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C 1. Filipová Tereza LPU0050 13:26
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček D14C 6. Filipová Tereza LPU0050 40:07 + 9:02
OB 2014-03-2929.03.2014 Oblastní žebříček D14C 6. Filipová Tereza LPU0050 32:47 + 4:32
OB 2014-03-2222.03.2014 Veřejný závod (Jarní pohár) D14 12. Filipová Tereza LPU0050 53:01 + 14:05
OB 2014-02-2323.02.2014 6. kolo ZHL - One-man relay D 21. Filipová Tereza LPU0050 52:06 + 15:37
OB 2013-11-0202.11.2013 Oblastní žebříček D14C 14. Filipová Tereza SRK0050 28:01 + 7:59
OB 2013-10-2626.10.2013 Oblastní žebříček D14C 6. Filipová Tereza SRK0050 30:02 + 2:21
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček D14C 18. Filipová Tereza SRK0050 31:51 + 8:44
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček D14C 10. Filipová Tereza SRK0050 28:20 + 5:24
OB 2013-10-0606.10.2013 Oblastní žebříček D14C 9. Filipová Tereza SRK0050 39:45 + 9:12
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček D14C 10. Filipová Tereza SRK0050 39:29 + 5:38
OB 2013-09-2828.09.2013 Oblastní žebříček D14C 11. Filipová Tereza SRK0050 39:58 + 9:03
OB 2013-09-1515.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 8. Filipová Tereza SRK0050 30:40 + 5:59
OB 2013-09-1414.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 40. Filipová Tereza SRK0050 48:27 + 20:34
OB 2013-09-0101.09.2013 Cena východních Čech - E3 D14A Filipová Tereza SRK0050 DISK
OB 2013-08-3131.08.2013 Cena východních Čech - E2 D14A 10. Filipová Tereza SRK0050 35:36 + 6:11
OB 2013-08-3030.08.2013 Cena východních Čech - E1 D14A 13. Filipová Tereza SRK0050 35:13 + 8:17
OB 2013-08-2525.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 D14 15. Filipová Tereza SRK0050 30:42 + 10:11
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 D14 26. Filipová Tereza SRK0050 30:03 + 16:03
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 D14 20. Filipová Tereza SRK0050 23:00 + 7:10
OB 2013-07-1414.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 1. Filipová Tereza SRK0050 32:26
OB 2013-07-1313.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 2. Filipová Tereza SRK0050 34:22 + 0:18
OB 2013-07-1212.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 7. Filipová Tereza SRK0050 36:43 + 11:14
OB 2013-07-0606.07.2013 JWOC Tour - E6 D14A 19. Filipová Tereza SRK0050 37:48 + 9:57
OB 2013-07-0505.07.2013 JWOC Tour - E5 D14A 25. Filipová Tereza SRK0050 15:52 + 4:08
OB 2013-07-0404.07.2013 JWOC Tour - E4 D14A 19. Filipová Tereza SRK0050 27:14 + 6:50
OB 2013-07-0303.07.2013 JWOC Tour - E3 D14A 22. Filipová Tereza SRK0050 34:09 + 12:31
OB 2013-07-0202.07.2013 JWOC Tour - E2 D14A 10. Filipová Tereza SRK0050 33:47 + 6:40
OB 2013-07-0101.07.2013 JWOC Tour - E1 D14A 26. Filipová Tereza SRK0050 47:11 + 19:31
OB 2013-06-1616.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 23. Filipová Tereza SRK0050 31:22 + 8:59
OB 2013-06-1515.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 20. Filipová Tereza SRK0050 40:58 + 8:39
OB 2013-06-0808.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D14C 15. Filipová Tereza SRK0050 57:10 + 19:35
OB 2013-06-0808.06.2013 Východočeský pohár žactva - jaro 2013 D14C 12. Filipová Tereza SRK0050
OB 2013-06-0202.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D14B 39. Filipová Tereza SRK0050 26:48 + 10:13
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D14B 24. Filipová Tereza SRK0050 37:22 + 9:16
OB 2013-05-2525.05.2013 Oblastní žebříček D14C 7. Filipová Tereza SRK0050 38:25 + 7:59
OB 2013-05-1818.05.2013 Oblastní žebříček D14C 16. Filipová Tereza SRK0050 40:24 + 14:52
OB 2013-04-2727.04.2013 Oblastní žebříček D14C 14. Filipová Tereza SRK0050 39:36 + 7:59
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní žebříček D14C 4. Filipová Tereza SRK0050 31:33 + 3:59
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D14C 10. Filipová Tereza SRK0050 13:24 + 2:10
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D14C 10. Filipová Tereza SRK0050 30:40 + 7:06
OB 2013-04-0606.04.2013 Oblastní žebříček D14C 16. Filipová Tereza SRK0050 44:02 + 11:08
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček D18C Filipová Tereza LPU0050
OB 2021-09-2525.09.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D21C Filipová Tereza SRK0050 10:47:00 Startovka
OB 2013-03-2323.03.2013 Veřejný závod (Jarní pohár) D14 Filipová Tereza SRK0050
OB 2013-03-2424.03.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Filipová Tereza SRK0050
OB 2013-04-1010.04.2013 Otevření Areálu pevných kontrol - Andrlův chlum D14 Filipová Tereza SRK0050
OB 2013-05-0808.05.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A D14C Filipová Tereza SRK0050
OB 2013-04-2525.04.2013 Žebříček B - Čechy - přihlášky D14B Filipová Tereza SRK0050
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní žebříček D14C Filipová Tereza SRK0050
OB 2013-05-2626.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Filipová Tereza SRK0050
OB 2013-07-1212.07.2013 H.S.H. Vysočina cup D14B Filipová Tereza SRK0050
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny D14 Filipová Tereza SRK0050
OB 2013-08-3030.08.2013 Cena východních Čech D14A Filipová Tereza SRK0050
OB 2013-09-0707.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Filipová Tereza SRK0050
OB 2013-09-1111.09.2013 5. kolo Orlické ligy D14 Filipová Tereza SRK0050
OB 2013-09-2929.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Filipová Tereza SRK0050
OB 2014-01-1212.01.2014 Zimní hradubická liga - sprint na Dubině D Filipová Tereza LPU0050
OB 2014-03-2323.03.2014 Český pohár štafet D14 Filipová Tereza LPU0050
OB 2014-05-0808.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky D14B Filipová Tereza LPU0050
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Filipová Tereza LPU0050
OB 2014-05-2525.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Filipová Tereza LPU0050
OB 2014-09-1313.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Filipová Tereza LPU0050
OB 2014-09-1414.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2014-10-1212.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Filipová Tereza LPU0050
OB 2014-10-1111.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2015-03-2222.03.2015 Jarní Pohár - štafetový D18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2015-07-1616.07.2015 Advanta cup D16 Filipová Tereza LPU0050
OB 2015-04-2626.04.2015 Český pohár štafet D18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2015-05-2424.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2015-05-3131.05.2015 Český pohár štafet D21 Filipová Tereza LPU0050
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB D16 Filipová Tereza LPU0050
OB 2015-08-2828.08.2015 Cena východních Čech OPEN Filipová Tereza LPU0050
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet D18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2016-04-1717.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 D16 Filipová Tereza LPU0050
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček D16C Filipová Tereza LPU0050
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2016-09-1818.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček D16C Filipová Tereza LPU0050
OB 2017-03-1818.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2017-04-0909.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2017-08-0404.08.2017 Advanta cup 2017 D18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Filipová Tereza LPU0050
OB 2018-03-2424.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Filipová Tereza SRK0050
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Filipová Tereza SRK0050
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Filipová Tereza SRK0050
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech D18B Filipová Tereza SRK0050
OB 2018-09-1616.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE D18C Filipová Tereza SRK0050
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Filipová Tereza SRK0050
OB 2018-11-2424.11.2018 O-Gala 2018 Plzeň Vstupné O-gala Filipová Tereza SRK0050
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure D21B Filipová Tereza SRK0050
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D21 Filipová Tereza SRK0050
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti štafet D21 Filipová Tereza SRK0050
OB 2019-08-3030.08.2019 Cena východních Čech D21C Filipová Tereza SRK0050
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D21 Filipová Tereza SRK0050
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH21 Filipová Tereza SRK0050
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách D21B Filipová Tereza SRK0050
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách - E1 D21B Filipová Tereza SRK0050
OB 2020-04-1111.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 D21B Filipová Tereza SRK0050
OB 2020-04-1212.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 D21B Filipová Tereza SRK0050
OB 2020-03-3131.03.2020 Žebříček B-Čechy východ 2020 D20B Filipová Tereza SRK0050
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia D21B Filipová Tereza SRK0050
OB 2021-03-0707.03.2021 Zimní hradubická liga DE Filipová Tereza SRK0050