Logo

Závodník: Pokorná Anežka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-11-0707.11.2021 Oblastní žebříček D14 2. Pokorná Anežka KRL0757 41:24 + 1:59
OB 2021-11-0606.11.2021 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 6. Pokorná Anežka KRL0757 25:11 + 5:02
OB 2021-10-2424.10.2021 Oblastní žebříček D14 2. Pokorná Anežka KRL0757 37:41 + 9:10
OB 2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček D14 7. Pokorná Anežka KRL0757 45:18 + 12:48
OB 2021-10-1717.10.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 43. Pokorná Anežka KRL0757 59:31 + 28:16
OB 2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček D14 4. Pokorná Anežka KRL0757 16:11 + 2:42
OB 2021-10-0303.10.2021 Oblastní žebříček D14 8. Pokorná Anežka KRL0757 43:29 + 12:07
OB 2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček D14 9. Pokorná Anežka KRL0757 46:50 + 12:08
OB 2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček D14 6. Pokorná Anežka KRL0757 30:20 + 5:24
OB 2021-08-2929.08.2021 Oblastní žebříček, West cup - E3 D14 6. Pokorná Anežka KRL0757 47:40 + 19:12
OB 2021-08-2828.08.2021 Oblastní žebříček, West cup - E2 D14 8. Pokorná Anežka KRL0757 69:32 + 31:47
OB 2021-08-2727.08.2021 West cup D14 7. Pokorná Anežka KRL0757 159:05 + 57:20
OB 2021-08-2727.08.2021 West cup - E1 D14 4. Pokorná Anežka KRL0757 41:53 + 10:40
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D14B 4. Pokorná Anežka KRL0757 26:16 + 1:47
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D14B 5. Pokorná Anežka KRL0757 17:55 + 2:41
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D14B 7. Pokorná Anežka KRL0757 34:39 + 9:10
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D14B 12. Pokorná Anežka KRL0757 29:46 + 8:39
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D14B 4. Pokorná Anežka KRL0757 34:48 + 4:42
OB 2021-06-2727.06.2021 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D14B 5. Pokorná Anežka KRL0757 41:07 + 10:53
OB 2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 D14B 3. Pokorná Anežka KRL0757 50:29 + 10:14
OB 2021-06-2525.06.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 D14B 10. Pokorná Anežka KRL0757 22:46 + 8:08
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D14B 18. Pokorná Anežka KRL0757 39:21 + 11:31
OB 2021-06-0606.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 7. Pokorná Anežka KRL0757 39:46 + 12:42
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D14 3. Pokorná Anežka KRL0757 29:55 + 3:15
OB 2021-05-2929.05.2021 Individuální měřený trénink ZČO D14 8. Pokorná Anežka KRL0757 59:33 + 20:24
OB 2021-05-0101.05.2021 Západočeský žebříček - jaro 2021 D14 5 Pokorná Anežka KRL0757
OB 2021-01-0101.01.2021 Západočeský žebříček - podzim 2021 D14 6 Pokorná Anežka KRL0757
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček D14 20. Pokorná Anežka KRL0757 72:25 + 46:25
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti D14 14. Pokorná Anežka KRL0757 57:50 + 23:00
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup D14 Pokorná Anežka KRL0757 DISK
OB 2020-02-2121.02.2020 Západočeský žebříček - podzim 2020 D14 19 Pokorná Anežka KRL0757
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D14 Pokorná Anežka KRL0757
OB 2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 Pokorná Anežka KRL0757
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D14B Pokorná Anežka KRL0757
OB 2021-05-0808.05.2021 MLOK OPEN 2021 (mapový měřený trénink ZČO) D14 (11:30) Pokorná Anežka KRL0757
OB 2021-05-1515.05.2021 Individuální měřený trénink ZČO D14 11:00-11:30 Pokorná Anežka KRL0757
OB 2021-06-2525.06.2021 Jarní trojúhelník D14B Pokorná Anežka KRL0757
OB 2021-09-1818.09.2021 Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Pokorná Anežka KRL0757
OB 2021-09-2525.09.2021 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), oblastní mistrovství D14 Pokorná Anežka KRL0757