Závodník: Chrástová Barbora

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
LOB 03.01.2020 Nominačky na ZODM P, STcK, HK, LK D14 2. Barbora Chrástová STH0851 28:28 + 1:30
OB 02.11.2019 Oblastní žebříček D12C 4. Chrástová Barbora STH0851 24:17 + 1:15
OB 26.10.2019 Oblastní žebříček D12C 3. Chrástová Barbora STH0851 25:17 + 1:38
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček D12C 4. Chrástová Barbora STH0851 25:00 + 2:54
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček D12C 10. Chrástová Barbora STH0851 22:47 + 2:59
OB 01.10.2019 Podkrkonošská liga žactva D12 2. Chrástová Barbora STH0851 17:15 + 0:18
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D12C 1. Chrástová Barbora STH0851 21:34
OB 24.09.2019 Podkrkonošská liga žactva D12 1. Chrástová Barbora STH0851 19:51
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 8. Chrástová Barbora STH0851 30:36 + 3:21
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 5. Chrástová Barbora STH0851 24:37 + 1:34
OB 11.06.2019 Podkrkonošská liga žactva D12 1. Chrástová Barbora STH0851 23:20
OB 08.06.2019 Oblastní žebříček D12C 4. Chrástová Barbora STH0851 12:33 + 1:06
OB 25.05.2019 Oblastní žebříček D12C 9. Chrástová Barbora STH0851 15:46 + 2:59
OB 25.05.2019 Oblastní žebříček D12C 3. Chrástová Barbora STH0851 11:45 + 0:45
OB 04.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12C 4. Chrástová Barbora STH0851 20:29 + 2:07
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček D12C 5. Chrástová Barbora STH0851 28:00 + 4:13
OB 28.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 2. Chrástová Barbora STH0851 25:50 + 3:08
OB 27.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12C 7. Chrástová Barbora STH0851 20:00 + 4:09
OB 14.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12C 3. Chrástová Barbora STH0851 20:37 + 0:24
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček D12C 6. Chrástová Barbora STH0851 27:10 + 2:33
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12C 6. Chrástová Barbora STH0851 14:49 + 1:43
OB 30.03.2019 Oblastní žebříček D12C 2. Chrástová Barbora STH0851 18:42 + 0:24
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12C 4. Chrástová Barbora STH0851 25:33 + 3:07
OB 01.01.2019 Východočeský pohár žactva - jaro 2019 D12C 5 Chrástová Barbora STH0851
OB 01.01.2019 Východočeský pohár žactva - podzim 2019 D12C 4 Chrástová Barbora STH0851
OB 03.11.2018 Oblastní žebříček D10C 1. Chrástová Barbora STH0851 16:01
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček D10 1. Chrástová Barbora STH0851 12:31
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D10C 1. Chrástová Barbora STH0851 16:30
OB 13.10.2018 Oblastní žebříček D10C 2. Chrástová Barbora STH0851 19:23 + 0:19
OB 09.10.2018 Podkrkonošská liga žactva D12 1. Chrástová Barbora STH0851 17:00
OB 29.09.2018 Oblastní žebříček D10C 1. Chrástová Barbora STH0851 19:15
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D10C 1. Chrástová Barbora STH0851 19:55
OB 18.09.2018 Podkrkonošská liga žactva D12 2. Chrástová Barbora STH0851 27:25 + 3:11
OB 11.09.2018 Podkrkonošské ligy žactva D12 2. Chrástová Barbora STH0851 34:02 + 5:07
OB 02.09.2018 Cena východních Čech - E3 D10C 7. Chrástová Barbora STH0851 21:46 + 3:59
OB 01.09.2018 Cena východních Čech - E2 D10C 2. Chrástová Barbora STH0851 23:12 + 1:52
OB 31.08.2018 Cena východních Čech - E1 D10C 1. Chrástová Barbora STH0851 15:36
OB 26.06.2018 Podkrkonošská liga žactva D12 2. Chrástová Barbora STH0851 26:23 + 3:02
OB 16.06.2018 Oblastní žebříček D10C 1. Chrástová Barbora STH0851 15:19
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček D10C 4. Chrástová Barbora STH0851 10:54 + 1:49
OB 29.05.2018 2.závod Podkrkonošské ligy žactva D12 1. Chrástová Barbora STH0851 23:52
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 1. Chrástová Barbora STH0851 18:12
OB 08.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 1. Chrástová Barbora STH0851 17:09
OB 05.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10C 1. Chrástová Barbora STH0851 26:48
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 4. Chrástová Barbora STH0851 13:13 + 2:42
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček D10C 8. Chrástová Barbora STH0851 36:56 + 12:19
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček D10C 1. Chrástová Barbora STH0851 14:11
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček D10C 1. Chrástová Barbora STH0851 16:05
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D10C 1. Chrástová Barbora STH0851 16:50
LOB 25.02.2018 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D12 4. Chrástová Barbora STH0851 27:35 + 4:46
OB 02.01.2018 Východočeský pohár žactva - jaro 2018 D10C 1 Chrástová Barbora STH0851
OB 02.01.2018 Východočeský pohár žactva - podzim 2018 D10C 1 Chrástová Barbora STH0851
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček D10C 5. Chrástová Barbora STH0851 17:35 + 1:49
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D10C 2. Chrástová Barbora STH0851 20:19 + 3:24
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček D10C 26. Chrástová Barbora STH0851 23:01 + 10:59
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D10C 6. Chrástová Barbora STH0851 23:18 + 5:06
OB 07.10.2017 Oblastní žebříček D10C 1. Chrástová Barbora STH0851 22:14
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D10C 5. Chrástová Barbora STH0851 23:35 + 6:10
OB 26.09.2017 PLŽ - 7.kolo STH D10 1. Chrástová Barbora STH0851 19:06
OB 19.09.2017 PLŽ - 6.kolo HOR D10 1. Chrástová Barbora STH0851 19:03
OB 12.09.2017 PLŽ - 5.kolo SJC D12 Chrástová Barbora STH0851 DISK
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D10C 15. Chrástová Barbora STH0851 27:47 + 6:45
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D10C 9. Chrástová Barbora STH0851 24:41 + 4:58
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D10C 2. Chrástová Barbora STH0851 15:27 + 1:27
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 D10C 2. Chrástová Barbora STH0851 14:59 + 0:12
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D10C 5. Chrástová Barbora STH0851 20:29 + 5:05
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 D10C 2. Chrástová Barbora STH0851 14:45 + 1:16
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček D10 16. Chrástová Barbora STH0851 31:13 + 10:40
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček D10C 4. Chrástová Barbora STH0851 17:08 + 2:34
OB 30.05.2017 PLŽ - 3.kolo JIL D10 3. Chrástová Barbora STH0851 19:57 + 2:51
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 9. Chrástová Barbora STH0851 26:19 + 7:22
OB 08.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 1. Chrástová Barbora STH0851 14:23
OB 01.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) D10 5. Barbora Chrástová STH0851 22:45 + 5:23
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1) D10 2. Barbora Chrástová STH0851 9:32 + 0:46
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 2. Chrástová Barbora STH0851 14:45 + 0:19
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček D10C 5. Chrástová Barbora STH0851 23:30 + 4:11
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D10C 10. Chrástová Barbora STH0851 28:03 + 7:49
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D10C 1. Chrástová Barbora STH0851 21:42
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D10C 3. Chrástová Barbora STH0851 9:36 + 1:18
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D10C 7. Chrástová Barbora STH0851 23:48 + 3:44
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D10C 1. Chrástová Barbora STH0851 20:51
OB 04.01.2017 Východočeský pohár žactva - jaro 2017 D10C 2 Chrástová Barbora STH0851
OB 04.01.2017 Východočeský pohár žactva - podzim 2017 D10C 5 Chrástová Barbora STH0851
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D10N 1. Chrástová Barbora STH0851 22:16
OB 08.10.2016 Oblastní žebříček D10N 1. Chrástová Barbora STH0851 23:28
OB 27.09.2016 7.závod Podkrkonošské ligy žáků D10 2. Chrástová Barbora STH0851 21:45 + 2:26
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D10N 3. Chrástová Barbora STH0851 21:55 + 6:43
OB 13.09.2016 6. závod Podkrkonošské ligy a veřejný závod v OB D10 4. Chrástová Barbora STH0851 17:29 + 3:34
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D10N 2. Chrástová Barbora STH0851 25:36 + 2:49
OB 28.08.2016 Cena východních Čech - E3 D10N 6. Chrástová Barbora STH0851 27:24 + 3:33
OB 27.08.2016 Cena východních Čech - E2 D10N 3. Chrástová Barbora STH0851 38:01 + 1:56
OB 26.08.2016 Cena východních Čech - E1 D10N 5. Chrástová Barbora STH0851 32:49 + 6:04
OB 26.08.2016 Cena východních Čech D10N 4. Chrástová Barbora STH0851 98:14 + 5:12
OB 12.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 1. Chrástová Barbora STH0851 23:42
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček D10N 2. Chrástová Barbora STH0851 12:15 + 0:14
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček D10N 3. Chrástová Barbora STH0851 22:22 + 5:04
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček D10N 6. Chrástová Barbora STH0851 19:16 + 4:28
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10N 1. Chrástová Barbora STH0851 16:44
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček HDR 3. Chrástová Barbora STH0851 18:11 + 2:14
OB 28.08.2015 Cena východních Čech - E1 HDR 1. Chrástová Barbora STH0851 17:38
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 2. Chrástová Barbora STH0851 33:59 + 1:42
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček HDR 34. Chrástová Barbora STH0851 58:39 + 32:20
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček D10C Chrástová Barbora STH0851
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček D10C Chrástová Barbora STH0851
OB 27.10.2018 Oblastní žebříček D10C Chrástová Barbora STH0851
OB 28.05.2019 Podkrkonošská liga žactva D12 Chrástová Barbora STH0851
OB 14.09.2019 Oblastní žebříček D12C Chrástová Barbora STH0851
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček HDR Chrástová Barbora STH0851
OB 28.08.2015 Cena východních Čech HDR Chrástová Barbora STH0851
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D10N Chrástová Barbora STH0851
OB 28.05.2016 Oblastní žebříček D10N Chrástová Barbora STH0851
OB 14.06.2016 3. závod Podkrkonošské ligy a veřejný závod v OB D10 Chrástová Barbora STH0851
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D10N Chrástová Barbora STH0851
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D10N Chrástová Barbora STH0851
OB 30.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2) D10 Chrástová Barbora STH0851
OB 25.04.2017 PLŽ - 1.kolo NPA D10 Chrástová Barbora STH0851
OB 16.05.2017 PLŽ - 2.kolo LTU D10 Chrástová Barbora STH0851
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy D10C Chrástová Barbora STH0851
OB 27.06.2017 PLŽ - 4.kolo VRL D10 Chrástová Barbora STH0851
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 D10C Chrástová Barbora STH0851
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti štafet D12 Chrástová Barbora STH0851
OB 12.06.2018 Podkrkonošská liga - PLŽ VRL D12 Chrástová Barbora STH0851
OB 31.08.2018 Cena východních Čech D10C Chrástová Barbora STH0851
LOB 26.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB, Akademické M ČR - sprint D12 Chrástová Barbora STH0851
LOB 27.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB, Akademické M ČR - klasická trať P Chrástová Barbora STH0851
OB 11.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Chrástová Barbora STH0851
OB 12.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Chrástová Barbora STH0851
OB 14.05.2019 PLŽ - Podkrkonošská liga žactva D12 Chrástová Barbora STH0851
OB 08.06.2019 Mistrovství oblasti štafet D12 Chrástová Barbora STH0851
OB 05.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D12 Chrástová Barbora STH0851
OB 06.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Chrástová Barbora STH0851
OB 23.12.2019 Vánoční skalní scorelauf Open Chrástová Barbora STH0851
LOB 18.01.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D14A Chrástová Barbora STH0851
LOB 18.01.2020 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D14A Chrástová Barbora STH0851
LOB 19.01.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D12 Chrástová Barbora STH0851