Závodník: Beranová Vlasta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu veteránů
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking veteránů
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D60B 13. Beranová Vlasta UVP5450 53:13 + 25:01 00675675
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D60B 11. Beranová Vlasta UVP5450 79:09 + 33:53 014381438
OB 01.09.2019 Cena východních Čech - E3 D55B 7. Beranová Vlasta UVP5450 69:44 + 28:27 014741474
OB 31.08.2019 Veřejný závod D45 10. Beranová Vlasta UVP5450 23:00 + 9:36 016721672
OB 31.08.2019 Cena východních Čech - E2 D55B 7. Beranová Vlasta UVP5450 99:05 + 38:28 014761476
OB 30.08.2019 Cena východních Čech - E1 D55B 7. Beranová Vlasta UVP5450 89:33 + 33:45 017741774
OB 18.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 D55 17. Beranová Vlasta UVP5450 65:22 + 33:35 00138138
OB 17.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 D55 17. Beranová Vlasta UVP5450 103:17 + 55:31 000000
OB 16.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 D55 15. Beranová Vlasta UVP5450 79:12 + 41:50 00622622
OB 28.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D60 29. Beranová Vlasta UVP5450 100:27 + 59:27 000000
OB 27.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D60 34. Beranová Vlasta UVP5450 72:30 + 46:23 000000
OB 26.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D60 34. Beranová Vlasta UVP5450 75:44 + 43:55 00545545
OB 25.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D60 32. Beranová Vlasta UVP5450 66:00 + 37:16 00978978
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D60 32. Beranová Vlasta UVP5450 74:10 + 38:15 011501150
OB 21.07.2019 Grand prix Silesia - E4 D55 18. Beranová Vlasta UVP5450 74:40 + 23:42 021962196
OB 20.07.2019 Grand prix Silesia - E2 D55 25. Beranová Vlasta UVP5450 64:40 + 43:30 000000
OB 20.07.2019 Grand prix Silesia - E3 D55 15. Beranová Vlasta UVP5450 36:08 + 18:57 00772772
OB 19.07.2019 Grand prix Silesia - E1 D55 21. Beranová Vlasta UVP5450 44:43 + 20:13 011191119
OB 07.07.2019 Třemošná 2019 - E3 D55 Beranová Vlasta UVP5450 DNS 000000
OB 06.07.2019 Třemošná 2019 - E2 D55 18. Beranová Vlasta UVP5450 79:47 + 46:37 00734734
OB 05.07.2019 Třemošná 2019 - E1 D55 15. Beranová Vlasta UVP5450 49:36 + 19:15 023582358
OB 12.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva T3 123. Beranová Vlasta UVP5450 80:28 + 46:03
OB 09.06.2019 Oblastní žebříček D55 12. Beranová Vlasta UVP5450 65:15 + 28:56 010581058
OB 05.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva T5 132. Beranová Vlasta UVP5450 76:49 + 40:38
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D60B 14. Beranová Vlasta UVP5450 61:09 + 34:21 00316316
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D60B 17. Beranová Vlasta UVP5450 93:35 + 38:44 013071307
OB 29.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva T5 111. Beranová Vlasta UVP5450 78:54 + 45:11
OB 22.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva T5 136. Beranová Vlasta UVP5450 67:29 + 36:27
OB 15.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD T3 93. Beranová Vlasta UVP5450 84:33 + 45:25
OB 08.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D55 15. Beranová Vlasta UVP5450 63:48 + 26:19 014961496
OB 04.05.2019 Oblastní žebříček D45 13. Beranová Vlasta UVP5450 75:27 + 35:09 00954954
OB 04.05.2019 Oblastní žebříček D35 23. Beranová Vlasta UVP5450 28:53 + 11:35 021532153
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček D45 44. Beranová Vlasta UVP5450 19:59 + 7:15 024382438
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček D55 19. Beranová Vlasta UVP5450 66:27 + 25:57 016851685
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček D65 3. Beranová Vlasta UVP5450 38:52 + 1:40 020452045
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D65 4. Beranová Vlasta UVP5450 17:30 + 3:28 014651465
OB 31.03.2019 Oblastní žebříček D65 7. Beranová Vlasta UVP5450 34:28 + 5:04 019281928
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček D65 6. Beranová Vlasta UVP5450 60:50 + 14:20 019401940
OB 22.02.2019 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2019 D45 89 Beranová Vlasta UVP5450
OB 22.02.2019 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2019 D55 28 Beranová Vlasta UVP5450
OB 22.02.2019 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2019 D65 8 Beranová Vlasta UVP5450
OB 01.11.2018 Noční bohnický orienťák 2018 T4 134. Beranová Vlasta UVP5450 59:18 + 36:25
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček D55 14. Beranová Vlasta UVP5450 65:17 + 20:52 017281728
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D55 13. Beranová Vlasta UVP5450 63:57 + 23:55 013251325
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček D60 4. Beranová Vlasta UVP5450 25:23 + 2:15 021562156
OB 26.09.2018 Podvečerní O-běh Folimankou T3B 61. Beranová Vlasta UVP5450 49:28 + 31:26
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček D55 11. Beranová Vlasta UVP5450 87:07 + 34:06 013521352
OB 09.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D60B 16. Beranová Vlasta UVP5450 72:06 + 29:12 019521952
OB 08.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D60B 17. Beranová Vlasta UVP5450 74:24 + 37:19 00202202
OB 01.09.2018 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2018 D55 15 Beranová Vlasta UVP5450
OB 22.07.2018 Grand prix Silesia - E3 D55 12. Beranová Vlasta UVP5450 92:53 + 56:44 000000
OB 21.07.2018 Grand Prix Silesia Sprint D55 4. Beranová Vlasta UVP5450 40:42 + 19:02
OB 21.07.2018 Grand prix Silesia - E2 D55 11. Beranová Vlasta UVP5450 65:12 + 27:18 014591459
OB 20.07.2018 Grand prix Silesia - E1 D55 12. Beranová Vlasta UVP5450 81:09 + 53:46 000000
OB 20.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod JEDNOTLIVCŮ T4 62. Beranová Vlasta UVP5450 56:48 + 32:51
OB 30.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva T5 140. Vlasta Beranová UVP5450 83:35 + 51:09
OB 20.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D55C 23. Beranová Vlasta UVP5450 61:36 + 36:27 00648648
OB 19.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D60 19. Beranová Vlasta UVP5450 24:46 + 10:51 019561956
OB 16.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva T5 115. Beranová Vlasta UVP5450 91:52 + 58:08
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D60B 12. Beranová Vlasta UVP5450 76:52 + 33:37 013151315
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D60B 15. Beranová Vlasta UVP5450 77:01 + 44:09 000000
OB 22.04.2018 Veřejný závod D55 4. Beranová Vlasta UVP5450 21:14 + 4:46 022662266
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček D55 10. Beranová Vlasta UVP5450 50:07 + 10:19 027382738
OB 31.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 T3 83. Beranová Vlasta UVP5450 76:25 + 48:56
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách T3 Beranová Vlasta UVP5450 DISK
OB 15.03.2018 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2018 D55 27 Beranová Vlasta UVP5450
OB 11.03.2018 Opět na Kozla X C 42 Beranová Vlasta UVP5450
OB 05.11.2017 Oblastní žebříček D55 7. Beranová Vlasta UVP5450 49:09 + 16:15 016791679
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček D55 7. Beranová Vlasta UVP5450 54:52 + 24:28 012111211
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček D55 3. Beranová Vlasta UVP5450 14:48 + 1:00
OB 01.10.2017 Odpolední sprint O3 39. Beranová Vlasta UVP5450 29:55 + 16:11
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D55 11. Beranová Vlasta UVP5450 57:56 + 19:07 019071907
OB 03.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček D55 14. Beranová Vlasta UVP5450 66:45 + 28:30 016711671
OB 02.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček D55 15. Beranová Vlasta UVP5450 78:23 + 36:42 013421342
OB 01.09.2017 West cup - E1 D55 15. Beranová Vlasta UVP5450 106:55 + 61:18 000000
OB 01.09.2017 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2017 D55 6 Beranová Vlasta UVP5450
OB 21.06.2017 KLACKY [8] OPEN - závod JEDNOTLIVCŮ pod záštitou radní Ireny Ropkové T 97. Beranová Vlasta UVP5450 39:37 + 22:46
OB 14.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva T5B 61. Beranová Vlasta UVP5450 88:52 + 54:55
OB 07.06.2017 PPŽ Rohožník T5 125. Vlasta Beranová UVP5450 67:24 + 43:19
OB 31.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva T5 174. Beranová Vlasta UVP5450 59:01 + 31:57
OB 24.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD T5 142. Beranová Vlasta UVP5450 105:33 + 66:15
OB 17.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva T5 152. Beranová Vlasta UVP5450 88:50 + 63:19
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D55C 20. Beranová Vlasta UVP5450 58:58 + 22:07 020012001
OB 11.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) D55 29. Beranová Vlasta UVP5450 99:28 + 47:06 00909909
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D55C 21. Beranová Vlasta UVP5450 63:22 + 31:39
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček D55 7. Beranová Vlasta UVP5450 33:43 + 9:05
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D55 12. Beranová Vlasta UVP5450 60:42 + 25:36
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček D55 12. Beranová Vlasta UVP5450 63:57 + 18:47
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D55 2. Beranová Vlasta UVP5450 52:38 + 5:20
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček D55 3. Beranová Vlasta UVP5450 25:10 + 4:07
OB 15.06.2016 Pražský pohár žactva T5 125. Beranová Vlasta UVP5450 76:26 + 45:47
OB 08.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva T5 202. Beranová Vlasta UVP5450 84:20 + 50:23
OB 01.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) T5 168. Beranová Vlasta UVP5450 76:05 + 45:28
OB 25.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva T5 166. Beranová Vlasta UVP5450 75:09 + 52:39
OB 18.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva T5 147. Beranová Vlasta UVP5450 65:56 + 38:41
OB 11.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 T5 133. Beranová Vlasta UVP5450 74:28 + 43:22
OB 08.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E3 D2 19. Beranová Vlasta UVP5450 79:02 + 37:59
OB 08.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E4 D2 24. Beranová Vlasta UVP5450 32:04 + 16:49
OB 08.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E5 D2 16. Beranová Vlasta UVP5450 35:30 + 12:38
OB 07.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E1 D2 hnědá 11. Beranová Vlasta UVP5450 63:14 + 21:47
OB 07.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E2 D2 hnědá 10. Beranová Vlasta UVP5450 62:10 + 17:09
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček D55 15. Beranová Vlasta UVP5450 69:12 + 23:57
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček D60 8. Beranová Vlasta UVP5450 43:07 + 14:52
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D55 8. Beranová Vlasta UVP5450 49:35 + 13:41
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D55 8. Beranová Vlasta UVP5450 20:28 + 3:47
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček D55 17. Beranová Vlasta UVP5450 65:57 + 17:23
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D55 8. Beranová Vlasta UVP5450 52:07 + 11:56
OB 12.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) D55 16. Beranová Vlasta UVP5450 75:01 + 27:27
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D55 11. Beranová Vlasta UVP5450 70:53 + 17:34
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D55 11. Beranová Vlasta UVP5450 51:24 + 16:25
OB 10.06.2015 5. závod Pražského poháru žactva T5 96. Beranová Vlasta UVP5450 68:18 + 41:40
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D55 11. Beranová Vlasta UVP5450 103:19 + 46:31
OB 20.05.2015 PPŽ - 2 závod T5/2 56 Beranová Vlasta UVP5450
OB 01.05.2015 Litoměřický TULIPÁN E3 D55 5. Beranová Vlasta UVP5450 45:42 + 12:26
OB 01.05.2015 Litoměřický TULIPÁN E1 D55 2. Beranová Vlasta UVP5450 28:37 + 4:12
OB 01.05.2015 Litoměřický TULIPÁN E2 D55 4. Beranová Vlasta UVP5450 22:27 + 6:43
OB 01.05.2015 Litoměřický TULIPÁN D55 4. Beranová Vlasta UVP5450 22:27 + 6:43
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D55 9. Beranová Vlasta UVP5450 58:37 + 17:51
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D55 7. Beranová Vlasta UVP5450 93:58 + 30:15
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček D55 3. Beranová Vlasta UVP5450 25:16 + 4:54
OB 14.09.2014 Oblastní žebříček D55 10. Beranová Vlasta UVP5450 49:03 + 23:18
OB 03.09.2014 Veřejný závod (SPRINT PRAHA 3) D55 4. Beranová Vlasta UVP5450 19:25 + 5:08
OB 18.06.2014 6. závod Pražského poháru žactva T5 162. Beranová Vlasta UVP5450 35:58 + 21:35
OB 15.06.2014 Oblastní žebříček D55 8. Beranová Vlasta UVP5450 71:51 + 30:48
OB 14.06.2014 Vložený závod při 11. a 12. oblastním žebříčku - západ D16- 10. Beranová Vlasta UVP5450 13:12 + 8:51
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D55 3. Beranová Vlasta UVP5450 88:02 + 45:28
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D55B 22. Beranová Vlasta UVP5450 66:07 + 31:15
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D55B 27. Beranová Vlasta UVP5450 96:29 + 47:50
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D55B 21. Beranová Vlasta UVP5450 58:04 + 30:03
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D55B 24. Beranová Vlasta UVP5450 76:06 + 34:21
OB 01.05.2014 Litoměřický TULIPÁN E3, Ještědský pohár sprintů, DPT, veřejný závod D55 3. Beranová Vlasta UVP5450 28:13 + 7:15
OB 01.05.2014 Litoměřický TULIPÁN E1, Ještědský pohár sprintů, DPT, veřejný závod D55 3. Beranová Vlasta UVP5450 40:38 + 10:43
OB 01.05.2014 Litoměřický TULIPÁN E2, Ještědský pohár sprintů, DPT, veřejný závod D55 Beranová Vlasta UVP5450 DISK
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D55 15. Beranová Vlasta UVP5450 68:18 + 28:19
OB 13.04.2014 Oblastní žebříček D55 12. Beranová Vlasta UVP5450 57:44 + 21:18
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D55 4. Beranová Vlasta UVP5450 24:20 + 3:44
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček D55 11. Beranová Vlasta UVP5450 45:45 + 10:40
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček D55 7. Beranová Vlasta UVP5450 86:49 + 32:01
OB 21.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D55 10. Beranová Vlasta UVP5450 51:20 + 10:19
OB 13.04.2013 Veřejný závod D55 2. Beranová Vlasta UVP5450 22:30 + 0:34
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D55 5. Beranová Vlasta UVP5450 34:18 + 14:50
OB 07.04.2013 Oblastní žebříček D55 11. Beranová Vlasta UVP5450 77:41 + 36:10
OB 01.05.2014 Litoměřický TULIPÁN 3E D55 Beranová Vlasta UVP5450
OB 04.06.2014 4. závod ŽPPŽ - Ďáblický háj T5 Beranová Vlasta UVP5450
OB 11.06.2014 5. závod Pražského poháru žactva T5 Beranová Vlasta UVP5450
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček D55 Beranová Vlasta UVP5450
OB 08.03.2015 Praga Magica ABC Beranová Vlasta UVP5450
OB 22.03.2015 Oblastní žebříček D55 Beranová Vlasta UVP5450
OB 13.05.2015 1.závod Pražského poháru žactva - RIC T5 Beranová Vlasta UVP5450
OB 03.06.2015 4. závod PPŽ T5 Beranová Vlasta UVP5450
OB 17.06.2015 6.závod Pražského poháru žactva - KAM T5 Beranová Vlasta UVP5450
OB 05.03.2016 Praga Magica ABC Beranová Vlasta UVP5450
OB 07.05.2016 Litoměřický TULIPÁN D2 hnědá Beranová Vlasta UVP5450
OB 03.06.2016 Dny Kralup A Beranová Vlasta UVP5450
OB 11.06.2016 Trojský orienťák T4 Beranová Vlasta UVP5450
OB 03.09.2016 Dny orientace v přírodě - Kouřim 2016 Dospělí Beranová Vlasta UVP5450
OB 04.03.2017 Jarní sprint A Beranová Vlasta UVP5450
OB 05.03.2017 Praga Magica ABC Beranová Vlasta UVP5450
OB 09.06.2017 Dny Kralup Nadšenec Ž Beranová Vlasta UVP5450
OB 01.09.2017 West cup D55 Beranová Vlasta UVP5450
OB 10.03.2018 Praga Magica ABC Beranová Vlasta UVP5450
OB 17.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) D55 Beranová Vlasta UVP5450
OB 18.03.2018 Jarní sprint B Beranová Vlasta UVP5450
OB 20.07.2018 Grand prix Silesia D55 Beranová Vlasta UVP5450
OB 02.12.2018 Čertův zub C Beranová Vlasta UVP5450
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering D60- Beranová Vlasta UVP5450
OB 09.03.2019 PRAGA MAGICA ABC Beranová Vlasta UVP5450
OB 10.03.2019 Hostivické sprintování A Beranová Vlasta UVP5450
OB 17.03.2019 Jarní sprint B Beranová Vlasta UVP5450
OB 16.08.2019 Rumcajsovy míle D55 Beranová Vlasta UVP5450
OB 19.07.2019 Grand prix Silesia D55 Beranová Vlasta UVP5450
OB 07.06.2019 Dny Kralup nad Vltavou Expert-Ž Beranová Vlasta UVP5450
OB 05.07.2019 Třemošná 2019 D55 Beranová Vlasta UVP5450
OB 30.08.2019 Cena východních Čech D55B Beranová Vlasta UVP5450