Logo

Závodník: Teringlová Vendula

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-1313.06.2021 Český pohár, žebříček A D18A 49. Teringlová Vendula VCB0451 76:16 + 31:10
OB 2021-06-1212.06.2021 Mistrovství ČR na krátké trati D18 35. Teringlová Vendula VCB0451 30:57 + 9:11
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D18 12. Teringlová Vendula VCB0451 46:43 + 13:40
OB 2021-05-2323.05.2021 Měřený trénink na Martě A 10. Teringlová Vendula VCB0451 57:46 + 17:06
OB 2021-05-0909.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 35. Teringlová Vendula VCB0451 41:21 + 12:50
OB 2021-05-0808.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 44. Teringlová Vendula VCB0451 21:18 + 6:34
OB 2021-05-0303.05.2021 INOV-8 CUP - žebříček A 2021 D18A 43 Teringlová Vendula VCB0451
LOB 2021-01-3131.01.2021 Mistrovství ČR na krátké trati, nominační závod na MS, MSJ, MED, Akademické M ČR D17A 23. Teringlová Vendula VCB0451 66:52 + 24:10
LOB 2021-01-3030.01.2021 Mistrovství ČR ve sprintu, nominační závod na MS, MSJ a MED, Akademické M ČR D17 23. Teringlová Vendula VCB0451 37:36 + 15:55
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D16 2. Teringlová Vendula VCB0451 41:17 + 6:19
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati D16 42. Teringlová Vendula VCB0451 38:31 + 10:38
OB 2020-09-2828.09.2020 Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček P 4. Teringlová Vendula VCB0451 27:38 + 9:05
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D16 26. Teringlová Vendula VCB0451 63:53 + 19:23
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D16 8. Teringlová Vendula VCB0451 45:36 + 5:24
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 D16 49 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2020-08-3030.08.2020 Oblastní žebříček D16 1. Teringlová Vendula VCB0451 31:34
OB 2020-08-2929.08.2020 Oblastní žebříček D16 4. Teringlová Vendula VCB0451 12:39 + 1:40
OB 2020-08-2929.08.2020 Oblastní žebříček D16 3. Teringlová Vendula VCB0451 28:04 + 2:43
OB 2020-08-2323.08.2020 Helfenburk 2020 - E4 D16 8. Teringlová Vendula VCB0451 35:58 + 7:18
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E2 D16 9. Teringlová Vendula VCB0451 19:05 + 4:32
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E3 D16 12. Teringlová Vendula VCB0451 15:55 + 5:09
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 - E1 D16 5. Teringlová Vendula VCB0451 39:16 + 7:28
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B 20. Teringlová Vendula VCB0451 41:15 + 12:37
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B 16. Teringlová Vendula VCB0451 55:02 + 13:40
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 8. Teringlová Vendula VCB0451 29:25 + 7:58
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 5. Teringlová Vendula VCB0451 16:37 + 3:07
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 8. Teringlová Vendula VCB0451 34:05 + 7:02
OB 2020-06-1313.06.2020 Panda-O-Race D16 3. Vendula Teringlová VCB0451 45:42 + 14:14
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 D16A 44 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2020-02-2929.02.2020 Sněhulákův kufr na Ryšavé B 6. Teringlová Vendula VCB0451 56:11 + 11:04
LOB 2020-02-1616.02.2020 Akademické MČR a Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17A Teringlová Vendula VCB0451 DNS
LOB 2020-02-1515.02.2020 Mistrovství ČR a Akademické MČR na krátké trati D17A Teringlová Vendula VCB0451 DNS
LOB 2020-02-0909.02.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D17 15. Teringlová Vendula VCB0451 80:51 + 24:46
LOB 2020-02-0808.02.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D17 17. Teringlová Vendula VCB0451 29:43 + 9:44
LOB 2020-02-0101.02.2020 Český pohár LOB 2020 D17A 27 Teringlová Vendula VCB0451
LOB 2020-01-0303.01.2020 Nominačky na ZODM P, STcK, HK, LK D16 20. Vendula Teringlová VCB0451 44:11 + 14:13
OB 2019-11-0909.11.2019 Zábavné bloudění - 7.DL D 6. Teringlová Vendula VCB0451
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D16A 82 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D16 3. Teringlová Vendula VCB0451 51:21 + 12:32
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D16C 13. Teringlová Vendula VCB0451 60:30 + 12:26
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16A 20. Teringlová Vendula VCB0451 53:32 + 20:54
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 5. Teringlová Vendula VCB0451 35:22 + 7:46
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 5. Teringlová Vendula VCB0451 57:15 + 11:56
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 D16 8. Teringlová Vendula VCB0451 43:43 + 6:12
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 D16 4. Teringlová Vendula VCB0451 49:24 + 4:36
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 - E1 D16 2. Teringlová Vendula VCB0451 33:58 + 0:01
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 D16 4. Teringlová Vendula VCB0451 127:05 + 9:54
OB 2019-08-2525.08.2019 Oblastní žebříček D16 2. Teringlová Vendula VCB0451 23:55 + 0:39
OB 2019-08-2424.08.2019 Oblastní žebříček D16 3. Teringlová Vendula VCB0451 41:26 + 1:02
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D16A 8. Teringlová Vendula VCB0451 48:43 + 7:07
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D16A 22. Teringlová Vendula VCB0451 36:20 + 13:15
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D16A 16. Teringlová Vendula VCB0451 45:54 + 13:12
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D16A 14. Teringlová Vendula VCB0451 39:08 + 9:45
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D16A 17. Teringlová Vendula VCB0451 55:11 + 12:12
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D16C 11. Teringlová Vendula VCB0451 24:36 + 5:44
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16C 16. Teringlová Vendula VCB0451 33:32 + 11:03
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D16B 5. Teringlová Vendula VCB0451 29:18 + 3:32
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 22. Teringlová Vendula VCB0451 59:32 + 17:28
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 1. Teringlová Vendula VCB0451 38:25
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 2. Teringlová Vendula VCB0451 28:41 + 2:55
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B 3. Teringlová Vendula VCB0451 49:57 + 0:58
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy východ 2019 D16B 4 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D16 41. Teringlová Vendula VCB0451 19:28 + 7:01
OB 2019-05-1212.05.2019 Oblastní žebříček D16 1. Teringlová Vendula VCB0451 27:52
OB 2019-05-1111.05.2019 Oblastní žebříček D16 2. Teringlová Vendula VCB0451 10:44 + 0:56
OB 2019-05-1111.05.2019 Oblastní žebříček D16 3. Teringlová Vendula VCB0451 33:37 + 2:28
OB 2019-05-0404.05.2019 Oblastní žebříček D16 1. Teringlová Vendula VCB0451 30:53
OB 2019-05-0404.05.2019 Oblastní žebříček D16 2. Teringlová Vendula VCB0451 18:11 + 1:16
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 2. Teringlová Vendula VCB0451 15:31 + 1:34
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti štafet MIX 4. Teringlová Vendula VCB0451 31:35 + 4:51
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D16 1. Teringlová Vendula VCB0451 16:27
LOB 2019-03-0404.03.2019 Český pohár LOB 2019 D17 25 Teringlová Vendula VCB0451
LOB 2019-03-0202.03.2019 Mistrovství ČR na klasické trati D17 20. Teringlová Vendula VCB0451 69:02 + 23:20
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihočeský žebříček - jaro 2019 D16 2 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihočeský žebříček - podzim 2019 D16 3 Teringlová Vendula VCB0451
LOB 2019-01-1919.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint D17 20. Teringlová Vendula VCB0451 24:38 + 7:53
LOB 2019-01-1919.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint hromadný start D17 27. Teringlová Vendula VCB0451 24:43 + 8:15
LOB 2019-01-1313.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D17 24. Teringlová Vendula VCB0451 55:39 + 23:52
LOB 2019-01-1212.01.2019 Mistrovství ČR ve sprintu D17 28. Teringlová Vendula VCB0451 34:11 + 16:08
OB 2018-10-2121.10.2018 Veřejný závod D14 4. Teringlová Vendula VCB0451 32:36 + 4:27
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D14 6. Teringlová Vendula VCB0451 34:36 + 10:13
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D14 6. Vendula Teringlová VCB0451 30:50 + 5:03
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D14 17. Vendula Teringlová VCB0451 40:37 + 18:09
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D14 1. Teringlová Vendula VCB0451 18:03
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D14 3. Teringlová Vendula VCB0451 26:20 + 6:30
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE T4 35. Teringlová Vendula VCB0451 73:14 + 26:37
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T4 56. Teringlová Vendula VCB0451 54:40 + 24:16
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 9. Teringlová Vendula VCB0451 35:47 + 7:03
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 13. Teringlová Vendula VCB0451 43:05 + 15:02
OB 2018-08-2626.08.2018 Oblastní žebříček D14 2. Teringlová Vendula VCB0451 27:56 + 4:24
OB 2018-08-2525.08.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 3. Teringlová Vendula VCB0451 23:10 + 4:05
OB 2018-07-2929.07.2018 Šumperský divočák - E3 D14 6. Teringlová Vendula VCB0451 35:50 + 6:49
OB 2018-07-2828.07.2018 Šumperský divočák - E2 D14 3. Teringlová Vendula VCB0451 40:07 + 4:49
OB 2018-07-2727.07.2018 Šumperský divočák - E1 D14 1. Teringlová Vendula VCB0451 25:55
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 15. Teringlová Vendula VCB0451 41:09 + 13:56
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 22. Teringlová Vendula VCB0451 51:06 + 18:01
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 19. Teringlová Vendula VCB0451 32:10 + 9:53
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE T3 11. Teringlová Vendula VCB0451 34:03 + 10:04
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T3 20. Teringlová Vendula VCB0451 38:22 + 14:17
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 11. Teringlová Vendula VCB0451 32:27 + 10:00
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 11. Teringlová Vendula VCB0451 47:10 + 18:05
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14C 11. Teringlová Vendula VCB0451 33:36 + 12:47
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D14C 12. Teringlová Vendula VCB0451 14:32 + 3:43
OB 2018-05-1313.05.2018 Oblastní žebříček D14 1. Teringlová Vendula VCB0451 41:01
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Čechy východ D14B 12. Teringlová Vendula VCB0451 26:29 + 6:45
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 15. Teringlová Vendula VCB0451 49:42 + 18:42
OB 2018-05-0101.05.2018 Žebříček B-Čechy východ 2018 D14B 12 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 4. Teringlová Vendula VCB0451 7:37 + 1:30
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček D14 3. Teringlová Vendula VCB0451 30:43 + 2:07
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 4. Teringlová Vendula VCB0451 30:33 + 9:58
OB 2018-03-0101.03.2018 Jihočeský žebříček 2018 D14 1 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2017-10-1515.10.2017 Veřejný závod D14 4. Teringlová Vendula VCB0451 39:08 + 8:02
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D14 4. Teringlová Vendula VCB0451 31:52 + 1:20
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE T4A 27. Teringlová Vendula VCB0451 50:10 + 20:14
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) T4A 31. Teringlová Vendula VCB0451 55:04 + 24:40
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D14B 41. Teringlová Vendula VCB0451 49:39 + 18:39
OB 2017-09-0303.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D14A 18. Teringlová Vendula VCB0451 40:47 + 12:41
OB 2017-09-0202.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D14A 15. Teringlová Vendula VCB0451 46:59 + 16:27
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D14A 9. Teringlová Vendula VCB0451 36:27 + 10:25
OB 2017-08-2727.08.2017 Oblastní žebříček D14 1. Teringlová Vendula VCB0451 28:10
OB 2017-08-2626.08.2017 Oblastní žebříček D14 2. Teringlová Vendula VCB0451 38:11 + 0:33
OB 2017-07-3030.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 D14A 15. Teringlová Vendula VCB0451 57:26 + 23:35
OB 2017-07-2929.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 D14A 16. Teringlová Vendula VCB0451 39:50 + 16:04
OB 2017-07-2828.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 D14A 15. Teringlová Vendula VCB0451 55:50 + 21:31
OB 2017-07-2727.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 D14A 16. Teringlová Vendula VCB0451 41:37 + 13:37
OB 2017-07-2626.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 D14A 27. Teringlová Vendula VCB0451 69:39 + 37:08
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 11. Teringlová Vendula VCB0451 38:07 + 14:36
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 15. Teringlová Vendula VCB0451 66:00 + 27:16
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 16. Teringlová Vendula VCB0451 38:24 + 14:51
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE P3 11. Teringlová Vendula VCB0451 46:59 + 18:00
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) P3 15. Teringlová Vendula VCB0451 39:12 + 15:06
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 48. Teringlová Vendula VCB0451 43:02 + 17:39
OB 2017-05-2828.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 2. Teringlová Vendula VCB0451 32:07 + 3:32
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D14 2. Teringlová Vendula VCB0451 29:57 + 1:29
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D14B 34. Teringlová Vendula VCB0451 29:19 + 9:41
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D14B 32. Teringlová Vendula VCB0451 56:10 + 14:18
OB 2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček D14 2. Teringlová Vendula VCB0451 24:39 + 2:19
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 8. Teringlová Vendula VCB0451 13:47 + 2:59
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 11. Teringlová Vendula VCB0451 48:30 + 18:09
OB 2017-04-1515.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 4. Teringlová Vendula VCB0451 17:31 + 2:41
OB 2017-04-1515.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 2. Teringlová Vendula VCB0451 33:48 + 1:14
OB 2017-04-0101.04.2017 Jihočeský žebříček 2017 D14 1 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2017-03-2525.03.2017 6. Sněhulákův kufr (finále) C 4. VCB0451 37:18 + 3:37
OB 2017-01-0101.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D14B 41 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2016-10-2828.10.2016 Oblastní žebříček D12 3. Teringlová Vendula VCB0451 37:48 + 8:14
OB 2016-10-1616.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D12 7. Teringlová Vendula VCB0451 42:02 + 3:58
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D12 5. Teringlová Vendula VCB0451 35:23 + 6:56
OB 2016-10-0101.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) T3 42. Teringlová Vendula VCB0451 39:14 + 19:33
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 17. Teringlová Vendula VCB0451 29:39 + 9:11
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) D12 4. Teringlová Vendula VCB0451 36:48 + 8:13
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) D12 3. Teringlová Vendula VCB0451 22:34 + 1:13
OB 2016-08-2828.08.2016 Oblastní žebříček D14 2. Teringlová Vendula VCB0451 71:47 + 6:02
OB 2016-08-2727.08.2016 Oblastní žebříček D12 2. Teringlová Vendula VCB0451 21:33 + 1:40
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D12B 5. Teringlová Vendula VCB0451 33:44 + 14:55
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D12B 4. Teringlová Vendula VCB0451 24:06 + 3:28
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D12B 5. Teringlová Vendula VCB0451 15:51 + 2:59
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D12B 3. Teringlová Vendula VCB0451 38:43 + 1:21
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D12B 2. Teringlová Vendula VCB0451 26:04 + 0:33
OB 2016-07-1010.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 10. Teringlová Vendula VCB0451 36:41 + 8:28
OB 2016-07-0909.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 7. Teringlová Vendula VCB0451 34:02 + 8:25
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 2. Teringlová Vendula VCB0451 27:01 + 2:35
OB 2016-06-2626.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D12 6. Teringlová Vendula VCB0451 28:19 + 6:56
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D12 10. Teringlová Vendula VCB0451 29:46 + 7:51
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblati na klasické trati D12 2. Teringlová Vendula VCB0451 35:08 + 2:10
OB 2016-06-0505.06.2016 Oblastní žebříček D12 1. Vendula Teringlová VCB0451 27:32
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D12C 24. Teringlová Vendula VCB0451 40:23 + 17:54
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D12C 20. Teringlová Vendula VCB0451 50:37 + 21:55
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 13. Teringlová Vendula VCB0451 25:40 + 7:35
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 15. Teringlová Vendula VCB0451 26:44 + 10:23
OB 2016-04-1010.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 2. Teringlová Vendula VCB0451 13:35 + 0:45
OB 2015-10-1818.10.2015 Veřejný závod D12 6. Teringlová Vendula VCB0451 29:42 + 5:37
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček D12 4. Teringlová Vendula VCB0451 35:19 + 9:49
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček D12 2. Teringlová Vendula VCB0451 32:52 + 3:05
OB 2015-09-1212.09.2015 Oblastní žebříček D12 2. Teringlová Vendula VCB0451 37:22 + 6:00
OB 2015-08-3030.08.2015 Oblastní žebříček D12 3. Teringlová Vendula VCB0451 24:39 + 2:15
OB 2015-08-2929.08.2015 Oblastní žebříček D12 2. Teringlová Vendula VCB0451 17:35 + 0:40
OB 2015-08-0909.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D12B 3. Teringlová Vendula VCB0451 18:24 + 1:59
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D12B 3. Teringlová Vendula VCB0451 17:44 + 2:21
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D12B 5. Teringlová Vendula VCB0451 21:40 + 4:02
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D12B 5. Teringlová Vendula VCB0451 23:52 + 9:48
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D12B 2. Teringlová Vendula VCB0451 20:54 + 4:18
OB 2015-07-1212.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 13. Teringlová Vendula VCB0451 31:42 + 10:23
OB 2015-07-1111.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 14. Teringlová Vendula VCB0451 39:05 + 16:53
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 12. Teringlová Vendula VCB0451 17:49 + 6:36
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12 23. Teringlová Vendula VCB0451 48:43 + 23:04
OB 2015-05-1616.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12 23. Teringlová Vendula VCB0451 45:50 + 28:54
OB 2015-04-2626.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 1. Teringlová Vendula VCB0451 32:03
OB 2015-04-1919.04.2015 Oblastní žebříček D12 4. Teringlová Vendula VCB0451 43:42 + 7:44
OB 2015-04-1212.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 Teringlová Vendula VCB0451 DISK
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 1. Teringlová Vendula VCB0451 40:11
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček D10 Teringlová Vendula VCB0451 DISK
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D10 4. Teringlová Vendula VCB0451 31:40 + 7:40
OB 2014-10-0505.10.2014 Oblastní žebříček D10 3. Teringlová Vendula VCB0451 18:15 + 4:22
OB 2014-09-2121.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) D10 6. Teringlová Vendula VCB0451 31:36 + 10:45
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) D10 6. Teringlová Vendula VCB0451 25:03 + 6:11
OB 2014-09-0707.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10C 15. Teringlová Vendula VCB0451 55:59 + 35:12
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10C 16. Teringlová Vendula VCB0451 47:59 + 32:42
OB 2014-08-3131.08.2014 Oblastní žebříček D10 2. Teringlová Vendula VCB0451 38:15 + 11:15
OB 2014-08-3030.08.2014 Oblastní žebříček D10 2. Teringlová Vendula VCB0451 16:44 + 0:09
OB 2014-07-2020.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 6. Teringlová Vendula VCB0451 36:41 + 13:40
OB 2014-07-1919.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 3. Teringlová Vendula VCB0451 22:24 + 2:21
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 5. Teringlová Vendula VCB0451 42:32 + 12:42
OB 2014-07-0606.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 D10 7. Teringlová Vendula VCB0451 35:47 + 15:59
OB 2014-07-0505.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 D10 5. Teringlová Vendula VCB0451 31:37 + 12:31
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 D10 3. Teringlová Vendula VCB0451 24:14 + 2:48
OB 2014-06-0808.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10C 10. Teringlová Vendula VCB0451 34:36 + 12:43
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 1. Vendula Teringlová VCB0451 41:03
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D10C 9. Teringlová Vendula VCB0451 28:51 + 11:26
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D10C 15. Teringlová Vendula VCB0451 23:50 + 9:55
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10C 17. Teringlová Vendula VCB0451 29:27 + 13:14
OB 2014-04-2727.04.2014 Oblastní žebříček D10 1. Teringlová Vendula VCB0451 27:36
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 8. Teringlová Vendula VCB0451 19:29 + 7:22
OB 2013-10-1313.10.2013 Oblastní žebříček D10 8. Teringlová Vendula VCB0451 27:26 + 8:27
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček D10 7. Teringlová Vendula VCB0451 29:10 + 9:42
OB 2013-09-2929.09.2013 Oblastní žebříček DF 1. Teringlová Vendula VCB0451 19:32
OB 2013-09-0707.09.2013 Oblastní žebříček DF 1. Teringlová Vendula VCB0451 27:22
OB 2013-08-3131.08.2013 Oblastní žebříček DF 1. Teringlová Vendula VCB0451 11:58
OB 2013-07-2828.07.2013 Bohemia - E5 T10 7. Teringlová Vendula VCB0451 26:01 + 5:45
OB 2013-07-2727.07.2013 Bohemia - E4 T10 8. Teringlová Vendula VCB0451 24:20 + 7:18
OB 2013-07-2626.07.2013 Bohemia - E3 T10 12. Teringlová Vendula VCB0451 31:04 + 9:33
OB 2013-07-2525.07.2013 Bohemia - E2 T10 Teringlová Vendula VCB0451 DISK
OB 2013-07-2424.07.2013 Bohemia - E1 T10 7. Teringlová Vendula VCB0451 31:40 + 4:52
OB 2013-06-0909.06.2013 Oblastní žebříček D10 1. Teringlová Vendula VCB0451 42:30
OB 2013-06-0808.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati DF 1. Teringlová Vendula VCB0451 36:22
OB 2013-06-0202.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D10N 1. Teringlová Vendula VCB0451 19:05
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D10N 1. Teringlová Vendula VCB0451 27:30
OB 2013-05-1818.05.2013 Oblastní žebříček D10N 1. Teringlová Vendula VCB0451 12:40
OB 2013-05-1212.05.2013 Žebříček B - Čechy HDR 11. Teringlová Vendula VCB0451 39:31 + 13:04
OB 2013-05-0505.05.2013 Oblastní žebříček DF 3. Teringlová Vendula VCB0451 25:29 + 2:02
OB 2013-04-2828.04.2013 Oblastní žebříček HDR 6. Teringlová Vendula VCB0451 39:46 + 19:34
LOB 2018-01-2020.01.2018 Mistrovství ČR ve sprintu D14 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Teringlová Vendula JCO0451
LOB 2019-03-0303.03.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint D17A Teringlová Vendula VCB0451
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati HDR Teringlová Vendula VCB0451
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu HDR Teringlová Vendula VCB0451
OB 2014-01-1818.01.2014 4.závod IX.ročníku Sněhulákova kufru C Teringlová Vendula VCB0451
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 D10 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D10 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2014-11-2929.11.2014 Nebojte se mapy C Teringlová Vendula VCB0451
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy D12C Teringlová Vendula VCB0451
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy D12C Teringlová Vendula VCB0451
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D12B Teringlová Vendula VCB0451
OB 2016-04-1010.04.2016 Budějovický pohár S Teringlová Vendula VCB0451
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 D12B Teringlová Vendula VCB0451
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D12B Teringlová Vendula VCB0451
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D12C Teringlová Vendula VCB0451
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D12C Teringlová Vendula VCB0451
OB 2016-09-1717.09.2016 Oblastní žebříček D14 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Teringlová Vendula VCB0451
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B Teringlová Vendula VCB0451
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D14B Teringlová Vendula VCB0451
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 D14A Teringlová Vendula VCB0451
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) H14 Teringlová Vendula JCO0451
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Teringlová Vendula VCB0451
LOB 2018-01-2020.01.2018 Mistrovství ČR na krátké trati D14 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti štafet MIX14 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Teringlová Vendula JCO0451
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Teringlová Vendula JCO0451
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D14B Teringlová Vendula VCB0451
OB 2018-07-2727.07.2018 Šumperský divočák D14 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Teringlová Vendula JCO0451
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Teringlová Vendula JCO0451
LOB 2019-01-2727.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB, Akademické M ČR - klasická trať D17A Teringlová Vendula VCB0451
LOB 2019-01-2626.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB, Akademické M ČR - sprint D17A Teringlová Vendula VCB0451
OB 2019-02-2323.02.2019 Sněhulákův kufr Písek C Teringlová Vendula VCB0451
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering D16A Teringlová Vendula VCB0451
LOB 2019-03-0303.03.2019 Mistrovství ČR štafet P Teringlová Vendula VCB0451
OB 2019-08-2929.08.2019 O-bludiště Z Teringlová Vendula VCB0451
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D16 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2019-10-1313.10.2019 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D16 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2019-11-2323.11.2019 O-Gala 2019 O-GALA Teringlová Vendula VCB0451
LOB 2020-01-1818.01.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D17 Teringlová Vendula VCB0451
LOB 2020-01-1818.01.2020 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D17 Teringlová Vendula VCB0451
LOB 2020-02-0808.02.2020 Mistrovství ČR štafet D18 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2020-03-1414.03.2020 Sněhulákův kufr České Budějovice B Teringlová Vendula VCB0451
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D16B Teringlová Vendula VCB0451
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 D16 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D16A Teringlová Vendula VCB0451
OB 2020-11-1414.11.2020 Oblastní žebříček D16 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2020-11-1515.11.2020 Veřejný závod D16 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček D16 Teringlová Vendula VCB0451
OB 2020-10-3131.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D16A Teringlová Vendula VCB0451
OB 2020-11-0101.11.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D16A Teringlová Vendula VCB0451
OB 2021-08-2323.08.2021 YO!Camp 2021 YOCAMP Teringlová Vendula VCB0451 Přihlášen
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup D18B Teringlová Vendula VCB0451 Přihlášen
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E1 D18B Teringlová Vendula VCB0451 Přihlášen
OB 2021-07-1717.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E2 D18B Teringlová Vendula VCB0451 Přihlášen
OB 2021-07-1818.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E3 D18B Teringlová Vendula VCB0451 Přihlášen
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy východ D18B Teringlová Vendula VCB0451 Přihlášen
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy východ D18B Teringlová Vendula VCB0451 Přihlášen