Závodník: Ehl Ondřej

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 3. Ehl Ondřej TBM0404 28:36 + 2:32
OB 06.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 11. Ehl Ondřej TBM0404 29:08 + 4:20
OB 05.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 8. Ehl Ondřej TBM0404 39:32 + 5:43
OB 16.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 H14B 10 Ehl Ondřej TBM0404
OB 08.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 8. Ehl Ondřej TBM0404 13:51 + 0:44
OB 08.04.2018 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2018 H14 7 Ehl Ondřej TBM0404
OB 04.11.2017 Oddílový přebor KOS Tesla Brno H14 1. Ehl Ondřej TBM0404 31:47
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H14 5. Ehl Ondřej TBM0404 38:11 + 7:01
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček H14 4. Ehl Ondřej TBM0404 30:44 + 2:10
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 9. Ehl Ondřej TBM0404 30:10 + 5:58
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 3. Ehl Ondřej TBM0404 49:56 + 8:50
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 H14A 12. Ehl Ondřej TBM0404 40:05 + 8:02
OB 01.09.2017 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2017 H14 11 Ehl Ondřej TBM0404
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 H14 4. Ehl Ondřej TBM0404 32:31 + 3:34
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 H14 8. Ehl Ondřej TBM0404 29:32 + 5:39
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 H14 11. Ehl Ondřej TBM0404 34:12 + 9:33
OB 18.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 8. Ehl Ondřej TBM0404 24:35 + 3:15
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 13. Ehl Ondřej TBM0404 63:11 + 18:44
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE P5 39. Ehl Ondřej TBM0404 72:56 + 32:04
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) P5 28. Ehl Ondřej TBM0404 47:54 + 16:25
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 11. Ehl Ondřej TBM0404 21:13 + 3:15
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 11. Ehl Ondřej TBM0404 57:35 + 12:42
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček H14C 11. Ehl Ondřej TBM0404 11:10 + 1:30
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) H14B 9. Ehl Ondřej TBM0404 43:56 + 9:29
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 5. Ehl Ondřej TBM0404 15:15 + 2:28
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H14 8. Ehl Ondřej TBM0404 40:05 + 9:29
OB 01.04.2017 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 H14 14 Ehl Ondřej TBM0404
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 H14B 11 Ehl Ondřej TBM0404
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) T3 9. Ehl Ondřej TBM0404 24:55 + 5:14
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H14 5. Ehl Ondřej TBM0404 36:42 + 4:58
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H12C 9. Ehl Ondřej TBM0404 11:07 + 2:11
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H12C 3. Ehl Ondřej TBM0404 22:21 + 1:53
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H12A 11. Ehl Ondřej TBM0404 30:25 + 9:19
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H12A 10. Ehl Ondřej TBM0404 26:49 + 9:33
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava H14B 13. Ehl Ondřej TBM0404 28:39 + 7:54
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 5. Ehl Ondřej TBM0404 27:16 + 6:34
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 2. Ehl Ondřej TBM0404 22:27 + 1:30
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 2. Ehl Ondřej TBM0404 25:03 + 1:27
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 20. Ehl Ondřej TBM0404 28:14 + 9:05
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H12C 3. Ehl Ondřej TBM0404 29:18 + 0:53
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava H12C 1. Ehl Ondřej TBM0404 22:09
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava H12C 3. Ehl Ondřej TBM0404 35:30 + 5:33
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 4. Ehl Ondřej TBM0404 26:38 + 0:50
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H12C 4. Ehl Ondřej TBM0404 9:27 + 1:54
OB 02.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 3. Ehl Ondřej TBM0404 15:09 + 1:19
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H12C 7. Ehl Ondřej TBM0404 29:08 + 3:49
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček H12 2. Ehl Ondřej TBM0404 20:25 + 0:45
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava H12C 1. Ehl Ondřej TBM0404 17:48
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 4. Ehl Ondřej TBM0404 28:04 + 7:08
OB 16.08.2015 Grand Prix Silesia - E5 H12 3. Ehl Ondřej TBM0404 26:26 + 1:34
OB 15.08.2015 Grand Prix Silesia - E3 H12 2. Ehl Ondřej TBM0404 25:30 + 2:09
OB 15.08.2015 Grand Prix Silesia - E4 H12 5. Ehl Ondřej TBM0404 27:04 + 10:04
OB 14.08.2015 Grand Prix Silesia - E2 H12 2. Ehl Ondřej TBM0404 21:36 + 2:56
OB 13.08.2015 Grand Prix Silesia - E1 H12 5. Ehl Ondřej TBM0404 23:53 + 4:25
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 5. Ehl Ondřej TBM0404 25:53 + 3:45
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 6. Ehl Ondřej TBM0404 26:27 + 3:24
OB 23.05.2015 Oblastní žebříček H12C 11. Ehl Ondřej TBM0404 30:12 + 4:51
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H12C 5. Ehl Ondřej TBM0404 26:41 + 3:44
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 5. Ehl Ondřej TBM0404 26:00 + 7:51
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H12 2. Ehl Ondřej TBM0404 32:04 + 10:49
OB 14.12.2014 OB liga - Pomikulášský běh K 11. Ehl Ondřej TBM0404 36:14 + 8:08
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček H12 14. Ehl Ondřej TBM0404 37:04 + 15:06
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček H12 10. Ehl Ondřej TBM0404 27:15 + 8:26
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H10 1. Ehl Ondřej TBM0404 21:42
OB 13.09.2014 Oblastní žebříček H10C 4. Ehl Ondřej TBM0404 28:35 + 1:14
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H10C 1. Ehl Ondřej TBM0404 17:05
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H10C 8. Ehl Ondřej TBM0404 16:05 + 2:30
OB 31.08.2014 Cena východních Čech - E3 H10C 12. Ehl Ondřej TBM0404 25:18 + 6:21
OB 30.08.2014 Cena východních Čech - E2 H10C 4. Ehl Ondřej TBM0404 17:37 + 2:27
OB 29.08.2014 Cena východních Čech - E1 H10C 4. Ehl Ondřej TBM0404 19:19 + 1:35
OB 29.08.2014 Cena východních Čech H10C 3. Ehl Ondřej TBM0404 62:14 + 6:09
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10 2. Ehl Ondřej TBM0404 20:45 + 0:50
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10 2. Ehl Ondřej TBM0404 19:33 + 0:08
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10 5. Ehl Ondřej TBM0404 28:21 + 5:09
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H10C 1. Ehl Ondřej TBM0404 13:10
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H10C 6. Ehl Ondřej TBM0404 14:46 + 2:51
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček H10 7. Ehl Ondřej TBM0404 23:53 + 3:41
OB 17.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 5. Ehl Ondřej TBM0404 22:18 + 1:27
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 3. Ehl Ondřej TBM0404 10:30 + 1:46
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček H10 1. Ehl Ondřej TBM0404 18:35
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček H10 3. Ehl Ondřej TBM0404 20:08 + 0:54
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček H10 2. Ehl Ondřej TBM0404 17:52 + 2:21
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček H10 3. Ehl Ondřej TBM0404 21:05 + 1:41
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček H10 4. Ehl Ondřej TBM0404 23:30 + 3:41
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček H10 4. Ehl Ondřej TBM0404 25:43 + 5:14
OB 10.08.2013 Advanta cup - E2 H10 8. Ehl Ondřej TBM0404 21:18 + 6:54
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10 11. Ehl Ondřej TBM0404 25:00 + 10:32
OB 15.06.2013 Oblastní žebříček H10 8. Ehl Ondřej TBM0404 28:35 + 13:18
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček H10 6. Ehl Ondřej TBM0404 12:06 + 4:01
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava H10N 1. Ehl Ondřej TBM0404 20:29
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček H10N 2. Ehl Ondřej TBM0404 18:52 + 3:57
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček H10N 3. Ehl Ondřej TBM0404 21:51 + 4:19
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček H14 Ondřej Ehl TBM0404
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček H14C Ehl Ondřej TBM0404
OB 02.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček H10C Ehl Ondřej TBM0404
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup H10 Ehl Ondřej TBM0404
OB 09.08.2013 Advanta cup H10 Ehl Ondřej TBM0404
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup H10 Ehl Ondřej TBM0404
OB 17.01.2015 Radostický sprint K Ehl Ondřej TBM0404
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet DH12 Ehl Ondřej TBM0404
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H12C Ehl Ondřej JMO0404
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet H12 Ehl Ondřej JMO0404
OB 31.05.2015 Český pohár štafet H12 Ehl Ondřej JMO0404
OB 13.08.2015 Grand Prix Silesia H12 Ehl Ondřej TBM0404
MTBO 26.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati, Český pohár MTBO - 14. kolo M14 Ehl Ondřej TBM0404
MTBO 27.09.2015 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati, Český pohár MTBO - 15. kolo M14 Ehl Ondřej TBM0404
MTBO 28.09.2015 Český pohár MTBO - 16. kolo M14 Ehl Ondřej TBM0404
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Ehl Ondřej JMO0404
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Ehl Ondřej JMO0404
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet DH12 Ehl Ondřej TBM0404
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H12 Ehl Ondřej JMO0404
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H12 Ehl Ondřej JMO0404
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H12 Ehl Ondřej JMO0404
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H12A Ehl Ondřej TBM0404
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček štafet DH12 Ehl Ondřej TBM0404
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H12 Ehl Ondřej TBM0404
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H12 Ehl Ondřej TBM0404
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Ehl Ondřej JMO0404
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Ehl Ondřej JMO0404
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Ehl Ondřej TBM0404
OB 23.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti H14 Ehl Ondřej TBM0404
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH14 Ehl Ondřej TBM0404
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H14 Ehl Ondřej JMO0404
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 H14 Ehl Ondřej TBM0404
OB 28.06.2017 Mistrovství oblasti štafet DH14 Ehl Ondřej TBM0404
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 H14A Ehl Ondřej TBM0404
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) H14 Ehl Ondřej JMO0404
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Ehl Ondřej JMO0404
LOB 09.12.2017 kontrolní závod mládeže H14 Ehl Ondřej TBM0404
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle H14 Ehl Ondřej TBM0404 Přihlášen
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14 Ehl Ondřej JMO0404 Přihlášen
OB 09.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B Ehl Ondřej TBM0404 Přihlášen
OB 10.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B Ehl Ondřej TBM0404 Přihlášen