Logo

Závodník: Řadová Lucie

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2021-09-0505.09.2021 Žebříček B-Čechy západ D20B 4. Řadová Lucie DKP0251 43:40 + 6:18 024512451
OB 2021-09-0404.09.2021 Žebříček B-Čechy západ D20B 1. Řadová Lucie DKP0251 68:46 022372237
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D20A 8. Řadová Lucie DKP0251 84:49 + 38:55 013641364
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D20A 10. Řadová Lucie DKP0251 67:21 + 32:06 013091309
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D20A 9. Řadová Lucie DKP0251 65:08 + 23:31 031313131
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D20A 12. Řadová Lucie DKP0251 58:14 + 24:27 022582258
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D20A 8. Řadová Lucie DKP0251 82:24 + 32:56 023892389
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D21K 4. Řadová Lucie DKP0251 50:54 + 7:34 00541541
OB 2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D20B 3. Řadová Lucie DKP0251 47:37 + 7:36
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Čechy západ 2021 D20B 4 Řadová Lucie DKP0251
OB 2021-05-1515.05.2021 Májové brdské proběhnutí (měřený mapový trénink) D21 13. Lucie Řadová DKP0251 129:04 + 46:17
OB 2020-09-1515.09.2020 Manufaktura pražský žebříček 2020 D18 2 Řadová Lucie DKP0251
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D18 16. Řadová Lucie DKP0251 72:45 + 29:00
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D18 16. Řadová Lucie DKP0251 53:45 + 27:02
OB 2020-01-0505.01.2020 PZL Na Plazech B 57. Lucie Řadová DKP0251 205:42 + 113:58
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D18A 74 Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D18 11. Řadová Lucie DKP0251 18:32 + 3:52
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D18 19. Řadová Lucie DKP0251 41:48 + 13:59
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D18 7. Řadová Lucie DKP0251 50:38 + 16:04
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D18 11. Řadová Lucie DKP0251 101:45 + 46:40
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D18 4. Řadová Lucie DKP0251 18:08 + 1:33
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D18B 16. Řadová Lucie DKP0251 45:24 + 9:11
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D18B 21. Řadová Lucie DKP0251 102:00 + 49:49
OB 2019-08-2525.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D18 37. Řadová Lucie DKP0251 60:58 + 22:57
OB 2019-08-2424.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D18 38. Řadová Lucie DKP0251 75:25 + 30:43
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D18 32. Řadová Lucie DKP0251 61:18 + 21:49
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D18A 19. Řadová Lucie DKP0251 79:41 + 32:54
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D18A 27. Řadová Lucie DKP0251 92:55 + 68:08
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D18A 26. Řadová Lucie DKP0251 92:49 + 43:42
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D18A 21. Řadová Lucie DKP0251 52:14 + 23:07
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D18A 24. Řadová Lucie DKP0251 92:02 + 39:26
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D18B 12. Řadová Lucie DKP0251 80:15 + 22:44
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D18B 13. Řadová Lucie DKP0251 48:55 + 16:16
OB 2019-06-1212.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva T2 26. Řadová Lucie DKP0251 46:02 + 10:50
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D18 14. Řadová Lucie DKP0251 89:58 + 30:44
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 D18B 16 Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D18A 55. Řadová Lucie DKP0251 20:28 + 6:08
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 19. Řadová Lucie DKP0251 83:15 + 51:20
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D18 11. Řadová Lucie DKP0251 13:41 + 3:10
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D18 11. Řadová Lucie DKP0251 65:00 + 19:17
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 5. Řadová Lucie DKP0251 14:26 + 1:28
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D18 3. Řadová Lucie DKP0251 71:09 + 10:44
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 D18 6 Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 D18 2 Řadová Lucie DKP0251
OB 2018-11-2525.11.2018 PZL v Nymburku T7 39. Řadová Lucie DKP0251 71:32 + 25:46
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček D16 17. Řadová Lucie DKP0251 60:12 + 25:34
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček D16 7. Řadová Lucie DKP0251 50:17 + 3:45
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D16 14. Řadová Lucie DKP0251 57:43 + 20:16
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D16 8. Řadová Lucie DKP0251 18:08 + 4:15
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D16 11. Řadová Lucie DKP0251 52:14 + 14:46
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D16 6. Řadová Lucie DKP0251 41:17 + 10:23
OB 2018-09-0101.09.2018 Pražský žebříček - podzim 2018 D16 2 Řadová Lucie DKP0251
OB 2018-08-0505.08.2018 Rumpál - E3 D16 5. Řadová Lucie DKP0251 38:57 + 11:54
OB 2018-08-0404.08.2018 Rumpál - E2 D16 7. Řadová Lucie DKP0251 65:15 + 27:21
OB 2018-08-0303.08.2018 Rumpál - E1 D16 7. Řadová Lucie DKP0251 20:06 + 5:33
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D16C 20. Řadová Lucie DKP0251 34:42 + 10:01
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16B 22. Řadová Lucie DKP0251 53:52 + 26:51
OB 2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 11. Řadová Lucie DKP0251 87:26 + 37:30
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D16 6. Řadová Lucie DKP0251 38:10 + 8:05
OB 2018-05-3030.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva T5 133. Lucie Řadová DKP0251 70:30 + 38:04
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 62. Řadová Lucie DKP0251 19:17 + 8:06
OB 2018-05-2323.05.2018 2. Pražský pohár žactva T3 10. Řadová Lucie DKP0251 29:50 + 10:01
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 55. Řadová Lucie DKP0251 52:40 + 26:52
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D16C 2. Řadová Lucie DKP0251 14:39 + 0:09
OB 2018-05-1616.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva T5 76. Řadová Lucie DKP0251 60:30 + 26:46
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 13. Řadová Lucie DKP0251 57:23 + 16:06
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D16B 26. Řadová Lucie DKP0251 64:04 + 24:47
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D16B 15. Řadová Lucie DKP0251 35:57 + 10:06
OB 2018-05-0101.05.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 D16B 22 Řadová Lucie DKP0251
OB 2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 16. Řadová Lucie DKP0251 21:51 + 6:47
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 46. Řadová Lucie DKP0251 19:20 + 6:15
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 10. Řadová Lucie DKP0251 49:59 + 16:36
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D16 24. Radová Lucie DKP0251 66:13 + 28:59
OB 2018-04-0101.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 D16 14. Řadová Lucie DKP0251 59:05 + 19:52
OB 2018-03-3131.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 D16 16. Řadová Lucie DKP0251 60:14 + 21:28
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 D16 Řadová Lucie DKP0251 DISK
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách D16 Řadová Lucie DKP0251 DISK
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 84. Řadová Lucie DKP0251 66:24 + 26:52 020782078
OB 2018-03-1515.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 D16 8 Řadová Lucie DKP0251
OB 2017-12-1717.12.2017 Večerník Praha A 106. Řadová Lucie DKP0251 67:30 + 35:06
OB 2017-12-0505.12.2017 Mikulášův kufr ČERTICE Řadová Lucie DKP0251
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček D16 16. Řadová Lucie DKP0251 49:42 + 25:00
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček D16 3. Radová Lucie DKP0251 13:12 + 1:25
OB 2017-10-0101.10.2017 Odpolední sprint O3 33. Řadová Lucie DKP0251 22:58 + 9:14
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D16 12. Řadová Lucie DKP0251 53:25 + 22:58
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D16C 24. Řadová Lucie DKP0251 74:42 + 31:49
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D16B 24. Řadová Lucie DKP0251 70:10 + 38:13
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 56. Řadová Lucie DKP0251 17:47 + 6:14
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D16B 31. Řadová Lucie DKP0251 39:05 + 12:05
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D16B 37. Řadová Lucie DKP0251 69:22 + 27:11
OB 2017-09-0303.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D16B Řadová Lucie DKP0251 DISK
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D16B 28. Řadová Lucie DKP0251 64:38 + 37:09
OB 2017-09-0101.09.2017 Pražský žebříček - podzim 2017 D16 4 Řadová Lucie DKP0251
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy D16B 34. Řadová Lucie DKP0251 36:30 + 10:20
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy D16B 52. Řadová Lucie DKP0251 67:36 + 31:44
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D16C 42. Řadová Lucie DKP0251 65:26 + 37:02
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D16C 15. Řadová Lucie DKP0251 29:34 + 6:22
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 13. Řadová Lucie DKP0251 56:39 + 8:52
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 21. Řadová Lucie DKP0251 39:05 + 11:37
OB 2017-05-3131.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva T5 Řadová Lucie DKP0251 DISK
OB 2017-05-2828.05.2017 Oblastní žebříček D16 2. Radová Lucie DKP0251 37:38 + 6:50
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 3. Řadová Lucie DKP0251 43:36 + 6:53
OB 2017-05-2424.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD T5 98. Řadová Lucie DKP0251 67:36 + 28:18
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 42. Řadová Lucie DKP0251 15:58 + 4:03
OB 2017-05-1717.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva T5 98. Řadová Lucie DKP0251 51:39 + 26:08
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D16B Řadová Lucie DKP0251 DISK
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D16B 44. Řadová Lucie DKP0251 96:03 + 42:19
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 8. Řadová Lucie DKP0251 30:44 + 6:23
OB 2017-04-1616.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E3 D16 20. Řadová Lucie DKP0251 55:34 + 18:31
OB 2017-04-1515.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 D16 23. Řadová Lucie DKP0251 63:47 + 25:25
OB 2017-04-1414.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E1 D16 25. Řadová Lucie DKP0251 66:13 + 33:46
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D16 9. Řadová Lucie DKP0251 23:25 + 6:49
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 15. Řadová Lucie DKP0251 17:27 + 5:10
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D16 7. Řadová Lucie DKP0251 40:06 + 9:24
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský žebříček - jaro 2017 D16 3 Řadová Lucie DKP0251
OB 2017-03-2626.03.2017 Slánský jarní orienťák B 10. Řadová Lucie DKP0251 64:00 + 25:22
OB 2017-01-0101.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D16B 33 Řadová Lucie DKP0251
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček D16 13. Řadová Lucie DKP0251 40:36 + 17:00
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D16 6. Řadová Lucie DKP0251 39:02 + 9:02
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14C 27. Řadová Lucie DKP0251 13:57 + 4:13
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 50. Řadová Lucie DKP0251 45:04 + 23:29
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 49. Řadová Lucie DKP0251 44:44 + 19:35
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D14A 18. Řadová Lucie DKP0251 64:07 + 31:15
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D14A 23. Řadová Lucie DKP0251 43:12 + 25:13
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D14A 21. Řadová Lucie DKP0251 38:34 + 17:43
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D14A 21. Řadová Lucie DKP0251 58:09 + 29:54
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D14A 16. Řadová Lucie DKP0251 36:17 + 14:36
OB 2016-06-1515.06.2016 Pražský pohár žactva D14 19. Řadová Lucie DKP0251 52:38 + 29:39
OB 2016-06-0808.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva D14 8. Řadová Lucie DKP0251 40:41 + 12:13
OB 2016-06-0101.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) D14 2. Řadová Lucie DKP0251 24:05 + 4:07
OB 2016-05-2525.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva D14 6. Řadová Lucie DKP0251 39:34 + 18:35
OB 2016-05-2222.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček D14B Radová Lucie DKP0251 DISK
OB 2016-05-2121.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati D14B 8. Radová Lucie DKP0251 44:33 + 14:18
OB 2016-05-2020.05.2016 Jarní trojúhelník - E1 D14B 5. Radová Lucie DKP0251 25:30 + 4:57
OB 2016-05-1818.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva D14 7. Řadová Lucie DKP0251 23:47 + 3:29
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D14B Řadová Lucie DKP0251 DISK
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D14B 29. Řadová Lucie DKP0251 45:02 + 14:20
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D14 13. Řadová Lucie DKP0251 39:36 + 15:39
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 11. Řadová Lucie DKP0251 16:40 + 5:57
OB 2016-03-2727.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 D14 9. Řadová Lucie DKP0251 35:58 + 5:49
OB 2016-03-2626.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 D14 Řadová Lucie DKP0251 DISK
OB 2016-03-2525.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 D14 23. Řadová Lucie DKP0251 57:20 + 29:11
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček D14 13. Řadová Lucie DKP0251 42:15 + 13:31
OB 2015-12-2727.12.2015 Ve stopách TULIPÁNU D_PZL 15. Řadová Lucie DKP0251
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D14 10. Řadová Lucie DKP0251 33:47 + 9:07
OB 2015-09-2020.09.2015 Oblastní žebříček D14 18. Řadová Lucie DKP0251 67:11 + 41:54
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D14 11. Radová Lucie DKP0251 45:32 + 15:29
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 51. Řadová Lucie DKP0251 18:47 + 8:33
OB 2015-09-0606.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 42. Řadová Lucie DKP0251 41:35 + 20:32
OB 2015-09-0505.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 54. Řadová Lucie DKP0251 64:03 + 32:36
OB 2015-08-1414.08.2015 Grand Prix Silesia - E2 D14 10. Řadová Lucie DKP0251 64:56 + 37:31
OB 2015-08-1313.08.2015 Grand Prix Silesia - E1 D14 9. Řadová Lucie DKP0251 33:49 + 17:04
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 51. Řadová Lucie DKP0251 62:56 + 34:06
OB 2015-05-1616.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 45. Řadová Lucie DKP0251 39:14 + 20:56
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 24. Řadová Lucie DKP0251 28:37 + 8:01
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 41. Řadová Lucie DKP0251 40:08 + 14:14
OB 2015-05-0101.05.2015 Litoměřický TULIPÁN E3 D14 7. Řadová Lucie DKP0251 34:09 + 9:34
OB 2015-05-0101.05.2015 Litoměřický TULIPÁN E1 D14 7. Řadová Lucie DKP0251 26:11 + 6:23
OB 2015-05-0101.05.2015 Litoměřický TULIPÁN E2 D14 2. Řadová Lucie DKP0251 9:46 + 0:15
OB 2015-05-0101.05.2015 Litoměřický TULIPÁN D14 2. Řadová Lucie DKP0251 9:46 + 0:15
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 Řadová Lucie DKP0251 DISK
OB 2015-04-0505.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E3 D14 12. Radová Lucie DKP0251 43:29 + 14:01
OB 2015-04-0404.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E2 D14 27. Radová Lucie DKP0251 69:12 + 37:51
OB 2015-04-0303.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1 D14 20. Radová Lucie DKP0251 55:52 + 25:39
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D14 6. Řadová Lucie DKP0251 26:36 + 3:18
OB 2014-11-1515.11.2014 SMIK - 21.Mistrovství světa ve SMIKu D 45 Lucie Řadová DKP0251
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček D12 7. Řadová Lucie DKP0251 27:08 + 4:08
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D12 9. Řadová Lucie DKP0251 56:11 + 16:34
OB 2014-09-2121.09.2014 Oblastní žebříček D14 13. Řadová Lucie DKP0251 16:23 + 4:08
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček D12 10. Řadová Lucie DKP0251 58:00 + 16:48
OB 2014-09-1414.09.2014 Oblastní žebříček D12 1. Řadová Lucie DKP0251 16:27
OB 2014-06-1818.06.2014 6. závod Pražského poháru žactva D12 5. Řadová Lucie DKP0251 10:18 + 1:51
OB 2014-04-2020.04.2014 Velikonoce ve skalách - E3 D12 16. Řadová Lucie DKP0251 56:13 + 29:48
OB 2014-04-1919.04.2014 Velikonoce ve skalách - E2 D12 19. Řadová Lucie DKP0251 48:31 + 26:31
OB 2014-04-1818.04.2014 Velikonoce ve skalách - E1 D12 14. Řadová Lucie DKP0251 36:48 + 13:21
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 10. Řadová Lucie DKP0251 28:54 + 18:29
OB 2014-03-3030.03.2014 Oblastní žebříček D12 4. Řadová Lucie DKP0251 20:48 + 1:37
OB 2014-03-0909.03.2014 80 minut na Vrabci A 80. Řadová Lucie DKP0251 63:48 + 20:59
OB 2013-10-2020.10.2013 Oblastní žebříček D12 16. Řadová Lucie DKP0251 58:00 + 29:32
OB 2013-10-0606.10.2013 Oblastní žebříček D12 15. Řadová Lucie DKP0251 36:30 + 14:24
OB 2013-09-1515.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D12C 13. Radová Lucie DKP0251 29:27 + 14:10
OB 2013-09-1414.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D12C 18. Řadová Lucie DKP0251 52:47 + 25:55
OB 2013-05-1515.05.2013 1. závod Pražského poháru žactva D12 19. Řadová Lucie DKP0251 58:29 + 36:46
OB 2013-04-2121.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D12 14. Řadová Lucie DKP0251 39:02 + 20:03
OB 2013-04-1313.04.2013 Veřejný závod D12 6. Řadová Lucie DKP0251 32:26 + 18:39
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D12 13. Řadová Lucie DKP0251 29:46 + 16:00
OB 2013-04-0707.04.2013 Oblastní žebříček D12 15. Radová Lucie DKP0251 34:29 + 17:01
OB 2013-03-3131.03.2013 Velikonoce ve skalách - E3 D12 7. Řadová Lucie DKP0251 37:09 + 18:06
OB 2013-03-3030.03.2013 Velikonoce ve skalách - E2 D12 7. Řadová Lucie DKP0251 39:32 + 16:22
OB 2013-03-2929.03.2013 Velikonoce ve skalách - E1 D12 7. Řadová Lucie DKP0251 47:55 + 26:18
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D18 Řadová Lucie DKP0251
OB 2013-03-2929.03.2013 Velikonoce ve skalách D12 Řadová Lucie DKP0251
OB 2013-05-2222.05.2013 2. závod Pražského poháru žactva D12 Řadová Lucie DKP0251
OB 2013-11-1717.11.2013 SMIK D Řadová Lucie DKP0251
OB 2014-04-1818.04.2014 Velikonoce ve skalách D12 Řadová Lucie DKP0251
OB 2014-05-1414.05.2014 1. závod Pražského poháru žactva D12 Řadová Lucie DKP0251
OB 2014-05-2121.05.2014 Pražský pohár žactva - 2 závod D12 Řadová Lucie DKP0251
OB 2014-06-0404.06.2014 4. závod ŽPPŽ - Ďáblický háj D12 Řadová Lucie DKP0251
OB 2014-06-1111.06.2014 5. závod Pražského poháru žactva D12 Řadová Lucie DKP0251
OB 2014-10-1212.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Řadová Lucie DKP0251
OB 2014-10-1111.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů HD12 Řadová Lucie DKP0251
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček D12 Řadová Lucie DKP0251
OB 2014-11-2929.11.2014 Ztraceni v pralese - 1.závod Pražské zimní ligy Děti Řadová Lucie DKP0251
OB 2014-12-0707.12.2014 Čertova Blýskava A Řadová Lucie DKP0251
OB 2015-01-1010.01.2015 Opět na Kozla D Řadová Lucie DKP0251
OB 2015-01-2424.01.2015 Po stopách císařovny Elišky C Řadová Lucie DKP0251
OB 2015-02-0808.02.2015 Ve stopách TULIPÁNU D_PZL Řadová Lucie DKP0251
OB 2015-04-0303.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter D14 Řadová Lucie DKP0251
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti štafet D14 Řadová Lucie DKP0251
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B - Čechy D14B Řadová Lucie DKP0251
OB 2015-08-1313.08.2015 Grand Prix Silesia D14 Řadová Lucie DKP0251
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D14 Řadová Lucie DKP0251
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet D14 Řadová Lucie DKP0251
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Řadová Lucie DKP0251
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Řadová Lucie DKP0251
OB 2015-11-1717.11.2015 SMIK - 22.Mistrovství světa ve SMIKu D Řadová Lucie DKP0251
OB 2015-12-1313.12.2015 Modřanské kufrování sv. Lucie T3 (nepříliš náročná 3 km trať) Řadová Lucie DKP0251
OB 2016-03-2525.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 D14 Řadová Lucie DKP0251
OB 2016-04-1717.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Řadová Lucie DKP0251
OB 2016-05-2020.05.2016 Jarní trojúhelník D14B Řadová Lucie DKP0251
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Řadová Lucie POB0257
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 D14A Řadová Lucie DKP0251
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Řadová Lucie DKP0251
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Řadová Lucie DKP0251
OB 2016-06-2222.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX 14 Řadová Lucie DKP0251
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček D14 Řadová Lucie DKP0251
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet MIX Řadová Lucie DKP0251
OB 2016-09-1818.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů MIX Řadová Lucie DKP0251
OB 2016-09-2121.09.2016 Žákovské štafety D14 Řadová Lucie DKP0251
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Řadová Lucie DKP0251
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Řadová Lucie DKP0251
OB 2016-11-1717.11.2016 SMIK - 23.Mistrovství světa ve SMIKu D Řadová Lucie DKP0251
OB 2016-12-1010.12.2016 Tour de Vypich D Řadová Lucie DKP0251
OB 2017-01-1515.01.2017 Srbský Obr A Řadová Lucie DKP0251
OB 2017-03-0505.03.2017 Praga Magica ABC Řadová Lucie DKP0251
OB 2017-04-1414.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 D16 Řadová Lucie DKP0251
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Řadová Lucie DKP0251
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Řadová Lucie DKP0251
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 D16B Řadová Lucie DKP0251
OB 2017-09-0202.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D16B Řadová Lucie DKP0251
OB 2017-06-2121.06.2017 KLACKY [8] OPEN - závod ŠTAFET pod záštitou radní Ireny Ropkové HD21 Řadová Lucie DKP0251
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Řadová Lucie DKP0251
OB 2017-09-1717.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Řadová Lucie DKP0251
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D18 Řadová Lucie DKP0251
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Řadová Lucie DKP0251
OB 2017-12-0909.12.2017 Tour de Prague C Řadová Lucie DKP0251
OB 2018-03-1010.03.2018 Praga Magica ABC Řadová Lucie DKP0251
OB 2018-03-2424.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Řadová Lucie DKP0251
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Řadová Lucie DKP0251
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Řadová Lucie DKP0251
OB 2018-06-2020.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH21 Řadová Lucie DKP0251
OB 2018-08-0303.08.2018 Rumpál D16 Řadová Lucie DKP0251
OB 2018-10-0505.10.2018 Petřín OPEN Dlouhá Řadová Lucie DKP0251
OB 2018-11-1717.11.2018 SMIK - 25.Mistrovství světa ve SMIKu D Řadová Lucie DKP0251
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Řadová Lucie DKP0251
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Řadová Lucie DKP0251
OB 2018-12-0202.12.2018 Čertův zub B Řadová Lucie DKP0251
OB 2018-12-0909.12.2018 Tour de Prague C Řadová Lucie DKP0251
OB 2018-12-2323.12.2018 Večerník Praha A Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-01-1919.01.2019 PZL Veltruský park B Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-03-0909.03.2019 PRAGA MAGICA ABC Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-03-1010.03.2019 Hostivické sprintování A Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering D18A Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-03-1717.03.2019 Jarní sprint C Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-08-0303.08.2019 YO!camp YO!camp Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti štafet D18 Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D18 Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-06-1919.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH21 Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-07-1616.07.2019 O-liga #5 A Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-07-3030.07.2019 O-liga #6 A Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-11-2323.11.2019 O-Gala 2019 O-GALA Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-11-1717.11.2019 SMIK - 26.Mistrovství světa ve SMIKu D Řadová Lucie DKP0251
OB 2019-12-0707.12.2019 Tour de Prague B Řadová Lucie DKP0251
OB 2020-02-0909.02.2020 Únor v Úvalech B Řadová Lucie DKP0251
OB 2020-10-1111.10.2020 Oblastní žebříček D18 Řadová Lucie DKP0251
OB 2020-12-1212.12.2020 Tour de Prague (8:30-10:30) B Řadová Lucie DKP0251
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D20A Řadová Lucie DKP0251