Závodník: Fantová Libuše

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu veteránů
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking veteránů
OB 03.11.2019 Oblastní žebříček D45L 4. Fantová Libuše EKP5650 51:34 + 3:34 048864886
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček D45 9. Fantová Libuše EKP5650 19:57 + 3:00 044164416
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček D45 4. Fantová Libuše EKP5650 39:31 + 4:07 045464546
OB 13.10.2019 Oblastní žebříček D45L 10. Fantová Libuše EKP5650 52:01 + 9:50 041844184
OB 22.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D60A 8. Fantová Libuše EKP5650 66:26 + 11:53 037473747
OB 21.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D60 3. Fantová Libuše EKP5650 46:21 + 4:26 043434343
OB 14.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D45C 9. Fantová Libuše EKP5650 16:10 + 4:18 041074107
OB 01.09.2019 West cup - E3, oblastní žebříček D55 2. Fantová Libuše EKP5650 42:30 + 3:24 042624262
OB 31.08.2019 West cup - E2, oblastní žebříček D55 5. Fantová Libuše EKP5650 59:50 + 16:11 036383638
OB 30.08.2019 West cup - E1 D55 2. Fantová Libuše EKP5650 41:24 + 7:03 040874087
OB 30.08.2019 West cup D55 3. Fantová Libuše EKP5650 143:44 + 26:38
OB 23.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D60B 2. Fantová Libuše EKP5650 23:04 + 2:08 042894289
OB 22.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D60 20. Fantová Libuše EKP5650 43:48 + 10:05 031673167
OB 16.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D50B 4. Fantová Libuše EKP5650 58:37 + 4:34 045244524
OB 15.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D50B 11. Fantová Libuše EKP5650 44:54 + 7:53 039243924
OB 09.06.2019 Oblastní žebříček D45 8. Fantová Libuše EKP5650 47:19 + 8:05 041854185
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D50B 15. Fantová Libuše EKP5650 37:32 + 8:07 038593859
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D50B 2. Fantová Libuše EKP5650 53:25 + 0:02 048184818
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D45L 5. Fantová Libuše EKP5650 68:44 + 11:42 041614161
OB 18.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D60 3. Fantová Libuše EKP5650 15:13 + 1:29 041924192
OB 12.05.2019 Oblastní žebříček D45 31. Fantová Libuše EKP5650 38:40 + 12:03 036493649
OB 11.05.2019 Veřejný závod D45 12. Fantová Libuše EKP5650 68:44 + 15:05 042904290
OB 08.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 16. Fantová Libuše EKP5650 46:12 + 10:26 038313831
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 13. Fantová Libuše EKP5650 17:43 + 2:43 042184218
OB 31.03.2019 Oblastní žebříček D45 15. Fantová Libuše EKP5650 32:13 + 8:07 040074007
OB 22.02.2019 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2019 D45 15 Fantová Libuše EKP5650
OB 22.02.2019 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2019 D45 6 Fantová Libuše EKP5650
OB 06.10.2018 Veřejný závod D50 5. Fantová Libuše EKP5650 39:34 + 2:31 040994099
OB 26.09.2018 Podvečerní O-běh Folimankou T3B 51. Fantová Libuše EKP5650 38:01 + 19:59
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D45 2. Fantová Libuše EKP5650 37:36 + 0:24 045734573
OB 09.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D50B 2. Fantová Libuše EKP5650 57:04 + 2:42 044814481
OB 08.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D50B 8. Fantová Libuše EKP5650 43:54 + 5:55 040414041
OB 01.09.2018 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2018 D45 45 Fantová Libuše EKP5650
OB 05.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) D50 5. Fantová Libuše EKP5650 40:19 + 4:04 042304230
OB 04.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) D50 8. Fantová Libuše EKP5650 53:22 + 7:04 039873987
OB 24.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D60A 1. Fantová Libuše EKP5650 31:16 044334433
OB 23.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D60 1. Fantová Libuše EKP5650 30:36 044634463
OB 17.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D50 1. Fantová Libuše EKP5650 62:32 042994299
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D50B 2. Fantová Libuše EKP5650 32:32 + 0:12 045624562
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D50B 6. Fantová Libuše EKP5650 45:00 + 3:41 041844184
OB 03.06.2018 Oblastní žebříček D50 2. Fantová Libuše EKP5650 43:27 + 1:41 040914091
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček D45 4. Fantová Libuše EKP5650 31:37 + 1:18 045794579
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D45 12. Fantová Libuše EKP5650 19:34 + 2:49 048024802
OB 19.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D60 3. Fantová Libuše EKP5650 16:17 + 2:22 042104210
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D50B 4. Fantová Libuše EKP5650 51:57 + 7:14 043844384
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D50B 5. Fantová Libuše EKP5650 36:05 + 3:31 042764276
OB 01.05.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 D50B 3 Fantová Libuše EKP5650
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) D45 7. Fantová Libuše EKP5650 39:46 + 4:03 046194619
OB 21.04.2018 Veřejný závod (Saxbo) D45 8. Fantová Libuše EKP5650 57:59 + 4:03 048394839
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 10. Fantová Libuše EKP5650 43:24 + 6:09 040244024
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček D45L 13. Fantová Libuse EKP5650 47:15 + 7:39 041814181
OB 15.03.2018 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2018 D45 15 Fantová Libuše EKP5650
OB 05.11.2017 Oblastní žebříček D45 6. Fantová Libuše EKP5650 32:10 + 4:38 042124212
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček D45 5. Fantová Libuše EKP5650 49:03 + 6:04 041614161
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D45 5. Fantová Libuše EKP5650 28:00 + 3:05 043924392
OB 15.10.2017 Veřejný závod D55 2. Fantová Libuše EKP5650 40:45 + 0:38 037473747
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D55 1. Fantová Libuše EKP5650 42:56 039013901
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D55 4. Fantová Libuše EKP5650 15:10 + 1:44 037433743
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D50B 1. Fantová Libuše EKP5650 29:35 047914791
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D50B 5. Fantová Libuše EKP5650 47:25 + 8:12 044264426
OB 01.09.2017 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2017 D45 6 Fantová Libuše EKP5650
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D50B 8. Fantová Libuše EKP5650 44:48 + 8:58 042094209
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D50B 9. Fantová Libuše EKP5650 60:09 + 12:14 039633963
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D50B 11. Fantová Libuše EKP5650 33:51 + 7:11 040704070
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček D45 2. Fantová Libuše EKP5650 16:42 + 1:16 047304730
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček D45 13. Fantová Libuše EKP5650 54:32 + 10:10 041544154
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D50B 8. Fantová Libuše EKP5650 41:18 + 6:24 042524252
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D50B 9. Fantová Libuše EKP5650 46:11 + 4:03 045374537
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D60A 7. Fantová Libuše EKP5650 37:25 + 7:19 032653265
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D60 3. Fantová Libuše EKP5650 26:20 + 1:01 040894089
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 19. Fantová Libuše EKP5650 77:54 + 24:06 037493749
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 7. Fantová Libuše EKP5650 46:08 + 6:03 043324332
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D45L 4. Fantová Libuše EKP5650 58:15 + 8:48 044004400
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D50B 8. Fantová Libuše EKP5650 64:48 + 15:54 042924292
OB 08.05.2017 Oblastní žebříček D45L 11. Fantová Libuše EKP5650 61:43 + 14:44 038383838
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 T3 11. Fantová Libuše EKP5650 55:10 + 21:19
OB 02.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 9. Fantová Libuše EKP5650 17:21 + 1:50 043654365
OB 01.04.2017 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2017 D45 18 Fantová Libuše EKP5650
OB 01.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D50B 3 Fantová Libuše EKP5650
OB 16.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D55 2. Fantová Libuše EKP5650 32:53 + 0:33
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D55 2. Fantová Libuše EKP5650 49:11 + 0:20
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D45 6. Fantová Libuše EKP5650 43:26 + 4:40
OB 12.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 D55B 4 Fantová Libuše EKP5650
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D55B 5. Fantová Libuše EKP5650 29:46 + 4:11
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D55B 1. Fantová Libuše EKP5650 42:06
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D55B 10. Fantová Libuše EKP5650 40:21 + 7:37
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D60B 1. Fantová Libuše EKP5650 33:01
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D60 Fantová Libuše EKP5650 DISK
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D55B 4. Fantová Libuše EKP5650 32:09 + 1:28
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D55B 3. Fantová Libuše EKP5650 42:30 + 4:10
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D55B 6. Fantová Libuše EKP5650 35:29 + 7:38
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D55B 5. Fantová Libuše EKP5650 53:57 + 9:53
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D55B 4. Fantová Libuše EKP5650 33:55 + 4:51
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D55B 3. Fantová Libuše EKP5650 41:21 + 3:05
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček D45L 8. Fantová Libuše EKP5650 43:50 + 4:50
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 7. Fantová Libuše EKP5650 31:33 + 6:37
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D45 6. Fantová Libuše EKP5650 30:32 + 7:15
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D45L 11. Fantová Libuše EKP5650 38:49 + 9:12
OB 25.10.2015 Oblastní žebříček D45 1. Fantová Libuše EKP5650 28:16
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D45L 4. Fantová Libuše EKP5650 54:01 + 5:01
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D45L 4. Fantová Libuše EKP5650 40:42 + 3:22
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D55A 6. Fantová Libuše EKP5650 46:52 + 4:26
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D55 8. Fantová Libuše EKP5650 45:18 + 6:29
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček D45 10. Fantová Libuše EKP5650 35:36 + 7:09
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D45L 3. Fantová Libuse EKP5650 43:14 + 2:49
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D45B 11. Fantová Libuše EKP5650 38:17 + 8:15
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D45B 12. Fantová Libuše EKP5650 61:06 + 8:52
OB 23.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E3 D55 7. Fantová Libuše EKP5650 61:21 + 8:12
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E1 D55 1. Fantová Libuše EKP5650 31:48
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E2 D55 5. Fantová Libuše EKP5650 35:14 + 5:58
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D50B 6. Fantová Libuše EKP5650 55:49 + 7:34
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D50B 6. Fantová Libuše EKP5650 36:01 + 3:50
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D45L 1. Fantová Libuše EKP5650 56:03
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy D45B 9. Fantová Libuše EKP5650 35:39 + 5:02
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy D45B 9. Fantová Libuše EKP5650 50:29 + 7:58
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D45C 10. Fantová Libuše EKP5650 18:17 + 3:42
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D45B 11. Fantová Libuše EKP5650 57:39 + 12:03
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D45B 6. Fantová Libuše EKP5650 34:22 + 2:43
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D45B 8. Fantová Libuše EKP5650 35:07 + 4:09
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D45B 15. Fantová Libuše EKP5650 56:01 + 10:10
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 7. Fantová Libuše EKP5650 16:31 + 3:37
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 3. Fantová Libuše EKP5650 43:26 + 2:00
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 7. Fantová Libuše EKP5650 34:36 + 4:57
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D45 6. Fantová Libuše EKP5650 35:59 + 4:44
OB 22.03.2015 Oblastní žebříček D45 7. Fantová Libuše EKP5650 35:24 + 4:51
OB 08.02.2015 Zimní hradubická liga D 10. Fantová Libuše EKP5650 51:49 + 8:50
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček D45L 3. Fantová Libuše EKP5650 48:00 + 7:12
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D55 1. Fantová Libuše EKP5650 25:56
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D55 1. Fantová Libuše EKP5650 45:07
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D45L 2. Libuse Fantová EKP5650 48:46 + 2:19
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D55A 3. Fantová Libuše EKP5650 55:01 + 2:15
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D55 1. Fantová Libuše EKP5650 42:42
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček D45L 4. Fantová Libuše EKP5650 16:34 + 1:12
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D45L 3. Fantová Libuše EKP5650 55:35 + 4:42
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D45B 5. Fantová Libuše EKP5650 36:42 + 7:52
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D45B 6. Fantová Libuše EKP5650 62:32 + 9:38
OB 06.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 D45 1. Fantová Libuše EKP5650 45:57
OB 05.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 D45 4. Fantová Libuše EKP5650 45:14 + 2:19
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 D45 3. Fantová Libuše EKP5650 37:41 + 2:51
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D45B 15. Fantová Libuše EKP5650 54:42 + 10:46
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D45B 12. Fantová Libuše EKP5650 76:18 + 14:24
OB 01.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D45L 3. Fantová Libuse EKP5650 53:59 + 6:21
OB 31.05.2014 Oblastní žebříček D45 1. Fantová Libuse EKP5650 31:18
OB 31.05.2014 Veřejný závod D45 3. Fantová Libuse EKP5650 25:21 + 0:20
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D45B 8. Fantová Libuše EKP5650 40:14 + 5:50
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D45B 3. Fantová Libuše EKP5650 61:41 + 1:23
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D45B 4. Fantová Libuše EKP5650 30:04 + 5:32
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D45B 8. Fantová Libuše EKP5650 50:59 + 5:38
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D45 4. Fantová Libuše EKP5650 39:15 + 5:20
OB 13.04.2014 Oblastní žebříček D45 3. Fantová Libuse EKP5650 39:51 + 0:10
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 5. Fantová Libuše EKP5650 18:25 + 1:52
OB 06.04.2014 Oblastní žebříček D45L 2. Fantová Libuše EKP5650 47:34 + 1:02
OB 15.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) D45 4. Fantová Libuše EKP5650 64:15 + 9:29
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček D45 4. Fantová Libuse EKP5650 15:23 + 1:37
OB 27.10.2013 Oblastní žebříček D45 3. Fantová Libuše EKP5650 35:08 + 4:11
OB 13.10.2013 Oblastní žebříček D55 1. Fantová Libuše EKP5650 30:52
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D55 1. Fantová Libuše EKP5650 40:35
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA D55A 3. Fantová Libuše EKP5650 41:28 + 3:29
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D55 2. Fantová Libuše EKP5650 38:38 + 4:42
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D45B 8. Fantová Libuse EKP5650 42:28 + 4:25
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D45B 6. Fantová Libuše EKP5650 58:27 + 9:32
OB 01.09.2013 Sklárna - E4, Oblastní žebříček D45L 18. Fantová Libuše EKP5650 68:51 + 28:04
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 D50B 2. Fantová Libuše EKP5650 53:35 + 2:25
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 D50B 3. Fantová Libuše EKP5650 52:29 + 4:59
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 D50B 3. Fantová Libuše EKP5650 33:15 + 2:41
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D45B 13. Fantová Libuše EKP5650 36:43 + 7:33
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D45B 7. Fantová Libuše EKP5650 58:35 + 7:33
OB 08.06.2013 Oblastní žebříček D45 6. Fantová Libuše EKP5650 19:10 + 2:09
OB 08.06.2013 Veřejný závod D45 4. Fantová Libuše EKP5650 13:57 + 1:16
OB 19.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D45L 8. Fantová Libuše EKP5650 73:27 + 12:41
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček D45 7. Fantová Libuše EKP5650 34:41 + 4:35
OB 12.05.2013 Žebříček B - Čechy D45B 10. Fantová Libuse EKP5650 34:52 + 6:40
OB 11.05.2013 Žebříček B - Čechy D45B 20. Fantová Libuse EKP5650 69:29 + 16:21
OB 05.05.2013 Oblastní žebříček D50 10. Fantová Libuše EKP5650 52:50 + 12:17
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D50 4. Fantová Libuše EKP5650 46:21 + 7:52
OB 01.05.2013 Litoměřický TULIPÁN E1, Ještědský pohár sprintů, veřejný závod D45 7. Fantová Libuše EKP5650 32:13 + 11:45
OB 01.05.2013 Litoměřický TULIPÁN E2, veřejný závod D45 4. Fantová Libuše EKP5650 22:29 + 2:37
OB 01.05.2013 Litoměřický TULIPÁN E3, Ještědský pohár sprintů, veřejný závod D45 2. Fantová Libuše EKP5650 39:34 + 4:25
OB 07.04.2013 Oblastní žebříček D35 4. Fantová Libuse EKP5650 43:11 + 7:34
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D50B Fantová Libuše EKP5650
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček D55 Fantová Libuše EKP5650
OB 06.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (odpoledne) D21K Fantová Libuše EKP5650 15:22:00 Startovka
OB 14.04.2013 Oblastní žebříček D45L Fantová Libuše EKP5650
OB 25.04.2013 Žebříček B - Čechy - přihlášky D45B Fantová Libuše EKP5650
OB 01.05.2013 Litoměřický TULIPÁN D45 Fantová Libuše EKP5650
OB 01.06.2013 Mistrovství Německa na krátké trati 2013 D45 Fantová Libuše EKP5650
OB 02.06.2013 Pohár Robotronu - klasická trať D45 Fantová Libuše EKP5650
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup D50B Fantová Libuše EKP5650
OB 30.08.2013 Sklárna D45L Fantová Libuše EKP5650
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK D165 Fantová Libuše EKP5650
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH275 Fantová Libuše EKP5650
OB 20.10.2013 Oblastní žebříček D50 Fantová Libuše EKP5650
OB 08.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky D45B Fantová Libuše EKP5650
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny D55 Fantová Libuše EKP5650
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 D55 Fantová Libuše EKP5650
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 D55 Fantová Libuše EKP5650
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 D55 Fantová Libuše EKP5650
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 D45 Fantová Libuše EKP5650
OB 24.09.2014 Mistrovství oblasti žactva ve štafetách OPEN Fantová Libuše EKP5650
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D165 Fantová Libuše EKP5650
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva HD275 Fantová Libuše EKP5650
OB 07.02.2015 Školení R2 Rozhodčí Fantová Libuše EKP5650
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti štafet DH165 Fantová Libuše EKP5650
OB 06.09.2015 Žebříček B - Čechy D45B Fantová Libuše EKP5650
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D135 Fantová Libuše EKP5650
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB D55 Fantová Libuše EKP5650
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D50B Fantová Libuše EKP5650
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D50B Fantová Libuše EKP5650
OB 14.09.2015 Výběrové řízení R1 2016-17 R1 Fantová Libuše EKP5650
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D165 Fantová Libuše EKP5650
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva HD275 Fantová Libuše EKP5650
OB 05.12.2015 Čertovy rohy B Fantová Libuše EKP5650
OB 20.02.2016 Brdy Speciál D Fantová Libuše EKP5650
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček D45L Fantová Libuše EKP5650
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D55B Fantová Libuše EKP5650
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D60 Fantová Libuše EKP5650
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D165 Fantová Libuše EKP5650
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH275 Fantová Libuše EKP5650
OB 04.12.2016 Čertovy hrby C Fantová Libuše EKP5650
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 T3 Fantová Libuše EKP5650
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D50B Fantová Libuše EKP5650
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D165 Fantová Libuše EKP5650
OB 10.09.2017 Výběrové řízení na přidělení kvalifikace R1 2018-19 R1 Fantová Libuše EKP5650
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D165 Fantová Libuše EKP5650
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH275 Fantová Libuše EKP5650
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček D45 Fantová Libuše EKP5650
OB 24.11.2017 Metodický seminář sekce OB ROZHODČÍ Fantová Libuše EKP5650
OB 26.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D135 Fantová Libuše EKP5650
OB 27.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H135 Fantová Libuše EKP5650
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D45 Fantová Libuše EKP5650
OB 09.03.2019 PRAGA MAGICA ABC Fantová Libuše EKP5650
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti štafet H165 Fantová Libuše EKP5650
OB 19.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH220 Fantová Libuše EKP5650
OB 15.09.2019 Výběrové řízení na R1 do roku 2021 R1 Fantová Libuše EKP5650
OB 14.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D165 Fantová Libuše EKP5650
OB 15.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) MIX Fantová Libuše EKP5650
OB 05.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D165 Fantová Libuše EKP5650
OB 06.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH275 Fantová Libuše EKP5650
OB 14.08.2020 Tis 2020 D60 Fantová Libuše EKP5650 Přihlášen
OB 14.08.2020 Tis 2020 - E1 D60 Fantová Libuše EKP5650 Přihlášen
OB 15.08.2020 Tis 2020 - E2 D60 Fantová Libuše EKP5650 Přihlášen
OB 16.08.2020 Tis 2020 - E3 D60 Fantová Libuše EKP5650 Přihlášen
OB 18.07.2020 Rumcajsovy míle D60 Fantová Libuše EKP5650 Přihlášen
OB 18.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 D60 Fantová Libuše EKP5650 Přihlášen
OB 18.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 D60 Fantová Libuše EKP5650 Přihlášen
OB 19.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 D60 Fantová Libuše EKP5650 Přihlášen