Logo

Závodník: Synek Antonín

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati H20 30. Synek Antonín DOK0001 62:22 + 33:04 000000
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu H20 27. Synek Antonín DOK0001 17:27 + 5:08 054865486
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 H20 34 Synek Antonín DOK0001
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 H21B 51. Synek Antonín DOK0001 54:38 + 21:26
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 H21B 21. Synek Antonín DOK0001 19:33 + 5:32
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 H20A 31 Synek Antonín DOK0001
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 H20A 40 Synek Antonín DOK0001
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H20B 2. Synek Antonín DOK0001 38:30 + 2:19 046534653
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H20B 2. Synek Antonín DOK0001 79:48 + 9:41
OB 2019-08-1818.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 H21B 18. Synek Antonín DOK0001 63:01 + 20:51 035273527
OB 2019-08-1717.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 H21B 19. Synek Antonín DOK0001 73:58 + 23:36 036423642
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 H21B 22. Synek Antonín DOK0001 51:49 + 16:15 033083308
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H20B 6. Synek Antonín DOK0001 34:40 + 6:52 056905690
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H20B 17. Synek Antonín DOK0001 41:30 + 16:54 037073707
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti H20B 3. Synek Antonín DOK0001 81:06 + 11:47 040604060
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ H20B 3. Synek Antonín DOK0001 39:47 + 5:44 039503950
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček H21L 26. Synek Antonín DOK0001 49:55 + 13:37 052205220
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 H20B 2 Synek Antonín DOK0001
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H20 17. Synek Antonín DOK0001 16:04 + 3:24 068446844
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H20 2. Synek Antonín DOK0001 57:52 + 0:19
OB 2019-04-2121.04.2019 Velikonoce ve skalách - E3 H21A 30. Synek Antonín DOK0001 88:58 + 23:48 041244124
OB 2019-04-2020.04.2019 Velikonoce ve skalách - E2 H21A 16. Synek Antonín DOK0001 85:48 + 19:26 048784878
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách - E1 H21A 24. Synek Antonín DOK0001 58:52 + 15:05 045784578
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách H21A 20. Synek Antonín DOK0001 233:38 + 58:19
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H21B 53. Synek Antonín DOK0001 47:29 + 13:45 043514351
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H20 Synek Antonín DOK0001 DISK 000000
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček H21L 41. Synek Antonín DOK0001 57:09 + 24:03 022682268
OB 2019-04-0707.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H20 1. Synek Antonín DOK0001 13:38
OB 2019-03-1616.03.2019 Veřejný závod (Jarní skály) H21B 46. Synek Antonín DOK0001 103:09 + 41:21 036593659
OB 2019-02-1616.02.2019 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 H20 2 Synek Antonín DOK0001
OB 2019-02-1616.02.2019 Ještědský žebříček dospělých 2019 H21L 44 Synek Antonín DOK0001
OB 2018-10-2828.10.2018 Oblastní žebříček H18 2. Synek Antonín DOK0001 25:43 + 3:57
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H18C 8. Synek Antonín DOK0001 65:50 + 4:22
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H18C 18. Synek Antonín DOK0001 64:37 + 18:07
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H18A 30. Synek Antonín DOK0001 90:23 + 29:24
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H18A 29. Synek Antonín DOK0001 36:01 + 9:57
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H18C 12. Synek Antonín DOK0001 30:23 + 5:49
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H18B 13. Synek Antonín DOK0001 36:05 + 9:23
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A 30. Synek Antonín DOK0001 91:20 + 22:42
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A 26. Synek Antonín DOK0001 36:41 + 8:39
OB 2018-06-0303.06.2018 Oblastní žebříček H21L Synek Antonín DOK0001 DISK 000000
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H21L 47. Synek Antonín DOK0001 44:56 + 14:50 052645264
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A 37. Synek Antonín DOK0001 16:03 + 3:28
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A 36. Synek Antonín DOK0001 37:38 + 11:06
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H18 22. Synek Antonín DOK0001 14:05 + 1:50
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H18A 40. Synek Antonín DOK0001 64:02 + 13:45
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H18A 33. Synek Antonín DOK0001 30:07 + 7:39
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) H18 2. Synek Antonín DOK0001 26:04 + 1:07
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H18A 23. Synek Antonín DOK0001 13:40 + 1:54
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H18 20. Synek Antonín DOK0001 73:16 + 14:14
OB 2018-04-0303.04.2018 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 H18A 35 Synek Antonín DOK0001
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 29. Synek Antonín DOK0001 47:16 + 5:53 066706670
OB 2018-03-1717.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) H21B 14. Synek Antonín DOK0001 80:11 + 14:26 060576057
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček H21L 17. Synek Antonín DOK0001 47:40 + 8:23 067636763
OB 2017-09-2828.09.2017 Oblastní žebříček H21L Synek Antonín DOK0001 DISK 000000
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H18B 11. Synek Antonín DOK0001 76:02 + 9:48
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H18B 12. Synek Antonín DOK0001 62:00 + 22:04
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H18A 31. Synek Antonín DOK0001 13:29 + 1:43
OB 2017-09-1010.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A 18. Synek Antonín DOK0001 29:30 + 8:21
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A 29. Synek Antonín DOK0001 91:14 + 33:40
OB 2017-08-1313.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 H18 1. Synek Antonín DOK0001 40:16
OB 2017-08-1212.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 H18 1. Synek Antonín DOK0001 64:08
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 H18 2. Synek Antonín DOK0001 40:15 + 1:57
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček H21L 46. Synek Antonín DOK0001 21:30 + 7:58 050425042
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy H18B 3. Synek Antonín DOK0001 33:24 + 2:23
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy H18B 3. Synek Antonín DOK0001 58:29 + 2:23
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H18B 5. Synek Antonín DOK0001 33:47 + 1:26
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H18B 12. Synek Antonín DOK0001 31:21 + 6:52
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 25. Synek Antonín DOK0001 84:43 + 22:36
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 23. Synek Antonín DOK0001 37:32 + 8:50
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H18 6. Synek Antonín DOK0001 86:42 + 23:44
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H18A 15. Synek Antonín DOK0001 13:49 + 1:34
OB 2017-05-1414.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A 22. Synek Antonín DOK0001 30:46 + 8:06
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A 30. Synek Antonín DOK0001 87:01 + 27:17
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE H18 33. Synek Antonín DOK0001 16:13 + 4:31
OB 2017-05-0101.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) H21L 44. Antonín Synek DOK0001 64:16 + 18:46 054465446
OB 2017-05-0101.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) H21L 59. Antonín Synek DOK0001 81:33 + 36:03 054465446
OB 2017-04-3030.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2) H18 8. Antonín Synek DOK0001 54:28 + 22:11
OB 2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček H21AL 12. Synek Antonín DOK0001 116:40 + 37:59
OB 2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček H21L 32. Synek Antonín DOK0001 97:37 + 31:45 053235323
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H18 3. Synek Antonín DOK0001 15:21 + 0:53
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB H18 Synek Antonín DOK0001 DISK
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H21L 34. Synek Antonín DOK0001 16:10 + 3:26 072017201
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček H21L 21. Synek Antonín DOK0001 49:07 + 10:52 061296129
OB 2017-03-1919.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 45. Synek Antonín DOK0001 47:21 + 8:36 064126412
OB 2017-03-1111.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) H21B 40. Synek Antonín DOK0001 84:13 + 18:37 052435243
OB 2017-02-1111.02.2017 2.závod „Zimní žákovské ligy DOK/BOR 2016-2017“ T 6. Synek Antonín DOK0001 23:43 + 3:17
OB 2017-01-0101.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 H18A 29 Synek Antonín DOK0001
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček H21L 37. Synek Antonín DOK0001 42:51 + 10:39 061376137
OB 2016-10-1616.10.2016 Oblastní žebříček H21K 8. Synek Antonín DOK0001 44:58 + 9:22 045454545
OB 2016-10-0202.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) H16C 6. Synek Antonín DOK0001 54:07 + 5:58
OB 2016-10-0101.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H16C 14. Synek Antonín DOK0001 56:26 + 12:43
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 8. Synek Antonín DOK0001 12:43 + 1:28
OB 2016-09-1212.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 H16B 2 Synek Antonín DOK0001
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B 3. Synek Antonín DOK0001 32:55 + 0:25
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B 13. Synek Antonín DOK0001 59:13 + 10:37
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček H16 5. Synek Antonín DOK0001 41:08 + 9:53
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček H16 2. Synek Antonín DOK0001 23:13 + 0:55
OB 2016-08-0707.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 H21B 17. Synek Antonín DOK0001 40:34 + 7:49 051035103
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 H21B 30. Synek Antonín DOK0001 61:53 + 15:58 045324532
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 H21B 11. Synek Antonín DOK0001 32:46 + 3:49 057775777
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 H21B 14. Synek Antonín DOK0001 36:05 + 7:21 053195319
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle H21B 17. Synek Antonín DOK0001 171:18 + 34:57
OB 2016-06-2626.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H16B 14. Synek Antonín DOK0001 35:26 + 7:51
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H16C 12. Synek Antonín DOK0001 37:15 + 8:30
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy H16B 5. Synek Antonín DOK0001 25:58 + 4:42
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati H16B 4. Synek Antonín DOK0001 50:14 + 4:27
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 13. Synek Antonín DOK0001 15:41 + 2:13
OB 2016-05-2222.05.2016 Veřejný závod (SAXBO) H21AK 3. Synek Antonín DOK0001 54:23 + 0:43 047774777
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy H16B 1. Synek Antonín DOK0001 22:37
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy H16B 6. Synek Antonín DOK0001 56:23 + 3:42
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B 16. Synek Antonín DOK0001 31:48 + 5:13
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B 9. Synek Antonín DOK0001 56:25 + 9:54
OB 2016-04-2424.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 1. Synek Antonín DOK0001 33:50
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček H16 1. Synek Antonín DOK0001 29:19
OB 2016-04-0909.04.2016 Oblastní žebříček H16 8. Synek Antonín DOK0001 53:33 + 10:11
OB 2016-04-0202.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 Synek Antonín DOK0001 DISK
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček H16 5. Synek Antonín DOK0001 30:56 + 6:45
OB 2016-03-2626.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 H16 17. Synek Antonín DOK0001 62:01 + 14:43
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček H16 1. Synek Antonín DOK0001 44:17
OB 2016-03-1212.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) H21B 18. Synek Antonín DOK0001 80:22 + 18:22 057055705
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček H16 1. Synek Antonín DOK0001 27:20
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček H16 1. Synek Antonín DOK0001 51:09
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček H16 2. Synek Antonín DOK0001 27:51 + 0:38
OB 2015-09-2727.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H16C 19. Synek Antonín DOK0001 48:06 + 12:11
OB 2015-09-2626.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16A 16. Synek Antonín DOK0001 54:28 + 16:36
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16C 1. Synek Antonín DOK0001 16:18
OB 2015-08-0909.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 F5 13. Synek Antonín DOK0001 55:39 + 11:48
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 F5 9. Synek Antonín DOK0001 42:55 + 14:46
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 F5 8. Synek Antonín DOK0001 47:54 + 11:21
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 F5 4. Synek Antonín DOK0001 56:09 + 16:29
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 F5 16. Synek Antonín DOK0001 49:55 + 23:25
OB 2015-06-2727.06.2015 Oblastní žebříček H16 2. Synek Antonín DOK0001 60:03 + 2:40
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 7. Synek Antonín DOK0001 73:55 + 15:24
OB 2015-06-0707.06.2015 Žebříček B-Čechy H16B 8. Synek Antonín DOK0001 30:41 + 2:55
OB 2015-06-0606.06.2015 Žebříček B-Čechy H16B 8. Synek Antonín DOK0001 54:23 + 8:11
OB 2015-05-2323.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H16 22. Synek Antonín DOK0001 14:06 + 1:54
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy H16B 11. Synek Antonín DOK0001 30:26 + 6:05
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy H16B 8. Synek Antonín DOK0001 74:27 + 13:18
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 2. Synek Antonín DOK0001 12:27 + 0:36
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H16 35. Synek Antonín DOK0001 91:02 + 44:03
OB 2015-04-1818.04.2015 Oblastní žebříček H16 5. Synek Antonín DOK0001 38:19 + 10:49
OB 2015-04-0505.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E3 H16 10. Synek Antonín DOK0001 57:30 + 10:56
OB 2015-04-0404.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E2 H16 14. Synek Antonín DOK0001 62:36 + 16:32
OB 2015-04-0303.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1 H16 8. Synek Antonín DOK0001 59:48 + 13:13
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček H16 8. Synek Antonín DOK0001 30:46 + 8:17
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček H16 3. Synek Antonín DOK0001 12:20 + 0:52
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček H14 3. Synek Antonín DOK0001 38:06 + 3:01
OB 2014-10-0505.10.2014 Oblastní žebříček H14 1. Antonín Synek DOK0001 27:10
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček H14 5. Synek Antonín DOK0001 36:34 + 2:14
OB 2014-09-2828.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A T3 6. Synek Antonín DOK0001 28:35 + 4:12
OB 2014-09-2727.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 4. Synek Antonín DOK0001 23:09 + 1:32
OB 2014-09-1313.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H14C 10. Synek Antonín DOK0001 14:08 + 3:37
OB 2014-09-0707.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H14B 51. Synek Antonín DOK0001 58:42 + 34:52
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H14B 27. Synek Antonín DOK0001 50:52 + 18:01
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček H14 3. Synek Antonín DOK0001 48:28 + 7:15
OB 2014-06-0808.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H14B 35. Synek Antonín DOK0001 43:11 + 18:02
OB 2014-06-0707.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H14B 48. Synek Antonín DOK0001 68:51 + 33:43
OB 2014-06-0101.06.2014 Oblastní žebříček H14 10. Synek Antonín DOK0001 57:11 + 18:12
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H14C 32. Synek Antonín DOK0001 12:54 + 3:54
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H14B 30. Synek Antonín DOK0001 25:23 + 7:32
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H14B 46. Synek Antonín DOK0001 61:07 + 26:40
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček H14B 42. Synek Antonín DOK0001 42:14 + 19:56
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H14B 43. Synek Antonín DOK0001 56:50 + 26:52
OB 2014-05-0303.05.2014 Oblastní žebříček H14 9. Synek Antonín DOK0001 61:11 + 21:58
OB 2014-05-0303.05.2014 Oblastní žebříček H14 6. Synek Antonín DOK0001 16:28 + 4:35
OB 2014-04-2727.04.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 10. Synek Antonín DOK0001 58:29 + 20:32
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček H14 8. Synek Antonín DOK0001 38:50 + 8:31
OB 2014-04-2020.04.2014 Velikonoce ve skalách - E3 H14 17. Synek Antonín DOK0001 53:16 + 21:00
OB 2014-04-1919.04.2014 Velikonoce ve skalách - E2 H14 15. Synek Antonín DOK0001 52:44 + 15:37
OB 2014-04-1818.04.2014 Velikonoce ve skalách - E1 H14 16. Synek Antonín DOK0001 42:01 + 13:37
OB 2014-04-1313.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 8. Synek Antonín DOK0001 13:00 + 3:09
OB 2014-04-1313.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 6. Synek Antonín DOK0001 28:04 + 8:03
OB 2014-04-1212.04.2014 Oblastní žebříček H14 7. Synek Antonín DOK0001 42:37 + 10:10
OB 2014-03-1515.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) H14 8. Synek Antonín DOK0001 49:10 + 13:54
OB 2013-10-2626.10.2013 Oblastní žebříček H14 9. Synek Antonín DOK0001 33:14 + 9:14
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček H14 13. Synek Antonín DOK0001 59:21 + 25:34
OB 2013-06-1616.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H14B 33. Synek Antonín DOK0001 41:17 + 18:43
OB 2013-06-1515.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H14B 37. Synek Antonín DOK0001 111:27 + 69:20
OB 2013-06-0808.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H14 9. Synek Antonín DOK0001 61:24 + 23:46
OB 2013-06-0202.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček H14B 33. Synek Antonín DOK0001 57:39 + 36:35
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček H14B 28. Synek Antonín DOK0001 65:43 + 32:48
OB 2013-05-1818.05.2013 Oblastní žebříček H14 14. Synek Antonín DOK0001 41:16 + 18:49
OB 2013-05-1212.05.2013 Žebříček B - Čechy H14B 24. Synek Antonín DOK0001 37:28 + 10:39
OB 2013-05-1111.05.2013 Žebříček B - Čechy H14B 27. Synek Antonín DOK0001 69:36 + 30:43
OB 2013-05-0505.05.2013 Oblastní žebříček H14 18. Synek Antonín DOK0001 60:29 + 24:52
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní žebříček H14 16. Synek Antonín DOK0001 65:50 + 29:02
OB 2013-04-2727.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati H14 10. Synek Antonín DOK0001 27:55 + 11:23
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní žebříček H14 10. Antonín Synek DOK0001 64:49 + 32:30
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní žebříček H14 10. Synek Antonín DOK0001 35:18 + 14:22
OB 2013-04-0606.04.2013 Oblastní žebříček H14 9. Synek Antonín DOK0001 30:50 + 11:52
OB 2013-03-3131.03.2013 Velikonoce ve skalách - E3 H14 8. Synek Antonín DOK0001 53:36 + 18:44
OB 2013-03-3030.03.2013 Velikonoce ve skalách - E2 H14 10. Synek Antonín DOK0001 59:41 + 23:49
OB 2013-03-2929.03.2013 Velikonoce ve skalách - E1 H14 14. Synek Antonín DOK0001 42:13 + 20:25
OB 2013-03-1616.03.2013 Veřejný závod (Jarní skály) H14 5. Synek Antonín DOK0001 57:04 + 13:11
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček H21L Synek Antonín DOK0001
OB 2018-10-0606.10.2018 Veřejný závod H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 H21B Synek Antonín DOK0001
OB 2013-03-2929.03.2013 Velikonoce ve skalách H14 Synek Antonín DOK0001
OB 2013-04-2525.04.2013 Žebříček B - Čechy - přihlášky H14B Synek Antonín DOK0001
OB 2013-09-1414.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H14B Synek Antonín DOK0001
OB 2013-09-1515.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H14B Synek Antonín DOK0001
OB 2013-10-2020.10.2013 Oblastní žebříček H14 Synek Antonín DOK0001
OB 2014-04-1818.04.2014 Velikonoce ve skalách H14 Synek Antonín DOK0001
OB 2014-05-0808.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky H14B Synek Antonín DOK0001
OB 2014-05-2525.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H14 Synek Antonín DOK0001
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H14 Synek Antonín DOK0001
OB 2014-09-1313.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H14 Synek Antonín DOK0001
OB 2014-09-1414.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Synek Antonín DOK0001
OB 2014-10-1111.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Synek Antonín DOK0001
OB 2014-10-1212.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Synek Antonín DOK0001
OB 2014-10-2626.10.2014 Oblastní žebříček H16 Synek Antonín DOK0001
OB 2015-02-0808.02.2015 Ve stopách TULIPÁNU H_BC Synek Antonín DOK0001
OB 2015-04-0303.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter H16 Synek Antonín DOK0001
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B - Čechy H16B Synek Antonín DOK0001
OB 2015-05-1616.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B Synek Antonín DOK0001
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B Synek Antonín DOK0001
OB 2015-05-2424.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Synek Antonín DOK0001
OB 2015-09-0606.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B Synek Antonín DOK0001
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Synek Antonín DOK0001
OB 2016-03-2525.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 H16 Synek Antonín DOK0001
OB 2016-03-1919.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2016-04-1717.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2016-04-2424.04.2016 Mistrovství oblasti štafet H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2016-05-2121.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) H21K Synek Antonín DOK0001
OB 2016-06-1212.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 Synek Antonín DOK0001
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2016-09-1818.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Synek Antonín DOK0001
OB 2017-03-1818.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2017-04-0909.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2017-05-0606.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Synek Antonín DOK0001
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2017-09-1717.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) MIX Synek Antonín DOK0001
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček H21L Synek Antonín DOK0001
OB 2018-03-2424.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti štafet H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2018-09-1616.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE H18C Synek Antonín DOK0001
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet MIX Synek Antonín DOK0001
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Synek Antonín DOK0001
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Synek Antonín DOK0001
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle H21B Synek Antonín DOK0001
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti štafet H21 Synek Antonín DOK0001
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H20 Synek Antonín DOK0001
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách H21B Synek Antonín DOK0001
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách - E1 H21B Synek Antonín DOK0001
OB 2020-04-1111.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 H21B Synek Antonín DOK0001
OB 2020-04-1212.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 H21B Synek Antonín DOK0001
OB 2020-06-0606.06.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H20 Synek Antonín DOK0001
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle H21B Synek Antonín DOK0001