Logo

Závodník: Sobota Ondřej

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-05-2929.05.2021 Individuální měřený trénink ZČO H21 14. Sobota Ondřej VPM0502 60:10 + 17:20
OB 2020-10-0404.10.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 5. Sobota Ondřej VPM0502 21:44 + 4:24
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček H16 5. Sobota Ondřej VPM0502 37:46 + 6:35
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček H16 5. Sobota Ondřej VPM0502 44:12 + 6:33
OB 2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 7. Sobota Ondřej VPM0502 37:22 + 11:57
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti H16 9. Sobota Ondřej VPM0502 66:32 + 22:41
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup - E1 H16 8. Sobota Ondřej VPM0502 45:35 + 13:13
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup H16 Sobota Ondřej VPM0502 DISK
OB 2020-02-2121.02.2020 Západočeský žebříček - podzim 2020 H16 4 Sobota Ondřej VPM0502
LOB 2020-02-1616.02.2020 Akademické MČR a Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať H17A 34. Sobota Ondřej VPM0502 99:27 + 49:38
LOB 2020-02-1515.02.2020 Mistrovství ČR a Akademické MČR na krátké trati H17A 34. Sobota Ondřej VPM0502 60:19 + 29:16
LOB 2020-02-0101.02.2020 Český pohár LOB 2020 H17A 27 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček H14 5. Sobota Ondřej VPM0502 18:42 + 4:01
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček H14 7. Sobota Ondřej VPM0502 27:28 + 6:17
OB 2019-10-1212.10.2019 Mistrovství oblasti v nočním OB H14 4. Sobota Ondřej VPM0502 46:32 + 14:07
OB 2019-09-0101.09.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - podzim H14 10 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2019-08-0404.08.2019 Veřejný závod H14 10. Sobota Ondřej VPM0502 48:24 + 16:05
OB 2019-08-0303.08.2019 Veřejný závod H14 9. Sobota Ondřej VPM0502 59:11 + 13:55
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 H14B 1. Sobota Ondřej VPM0502 41:15
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 H14B 4. Sobota Ondřej VPM0502 35:27 + 7:04
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 H14B 2. Sobota Ondřej VPM0502 28:06 + 0:36
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 H14B 2. Sobota Ondřej VPM0502 25:05 + 3:51
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 H14B 3. Sobota Ondřej VPM0502 44:55 + 5:25
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti H14B 38. Sobota Ondřej VPM0502 69:49 + 30:16
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ H14B 34. Sobota Ondřej VPM0502 49:59 + 21:29
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček H14 8. Sobota Ondřej VPM0502 49:59 + 15:42
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 9. Sobota Ondřej VPM0502 35:42 + 15:14
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 H14B 42 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 26. Sobota Ondřej VPM0502 46:59 + 21:56
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček H14 7. Sobota Ondřej VPM0502 32:57 + 7:12
OB 2019-05-0101.05.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 8. Sobota Ondřej VPM0502 20:39 + 4:43
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček H14 8. Sobota Ondřej VPM0502 62:44 + 23:39
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček H14 6. Sobota Ondřej VPM0502 32:30 + 7:16
OB 2019-04-0101.04.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - jaro H14 10 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) H14 10. Ondřej Sobota VPM0502 51:35 + 24:51
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) H14 10. Ondřej Sobota VPM0502 38:16 + 15:14
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček H14 5. Sobota Ondrej VPM0502 62:21 + 29:33
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček H14 4. Sobota Ondrej VPM0502 45:31 + 22:05
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati H14B 38. Sobota Ondřej VPM0502 71:21 + 33:09
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H14B 40. Sobota Ondřej VPM0502 66:59 + 29:22
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H14B 45. Sobota Ondřej VPM0502 36:54 + 16:10
OB 2018-05-0101.05.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 H14B 38 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 H14 8. Sobota Ondřej VPM0502 55:56 + 28:15
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 H14 8. Sobota Ondřej VPM0502 60:48 + 34:43
OB 2018-04-2727.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 H14 7. Sobota Ondřej VPM0502 26:34 + 9:31
OB 2018-04-2727.04.2018 Jarní trojúhelník H14 5. Sobota Ondřej VPM0502 143:18 + 72:29
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček H14 4. Sobota Ondřej VPM0502 37:17 + 12:21
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček H14 7. Sobota Ondřej VPM0502 24:04 + 8:25
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček H14 6. Sobota Ondřej VPM0502 35:54 + 12:46
OB 2018-04-0101.04.2018 Sprintový žebříček ZČO 2018 H14 5 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2018-04-0101.04.2018 Oblastní soutěž - Západ 2018 H14 6 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček H14 7. Sobota Ondrej VPM0502 18:02 + 6:20
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček H14 10. Sobota Ondrej VPM0502 52:37 + 27:12
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy H12C 26. Sobota Ondřej VPM0502 51:54 + 27:52
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy H12C 29. Sobota Ondřej VPM0502 45:51 + 23:21
OB 2017-07-3030.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 H12B 1. Sobota Ondřej VPM0502 26:15
OB 2017-07-2929.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 H12B 5. Sobota Ondřej VPM0502 22:38 + 3:43
OB 2017-07-2828.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 H12B 4. Sobota Ondřej VPM0502 25:53 + 1:34
OB 2017-07-2727.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 H12B 3. Sobota Ondřej VPM0502 26:25 + 2:47
OB 2017-07-2626.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 H12B 5. Sobota Ondřej VPM0502 30:48 + 6:31
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček H12 4. Sobota Ondřej VPM0502 47:27 + 12:39
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček H12 4. Sobota Ondřej VPM0502 38:47 + 14:15
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H12C 13. Sobota Ondřej VPM0502 39:18 + 17:34
OB 2017-05-2828.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 7. Sobota Ondřej VPM0502 34:41 + 16:08
OB 2017-05-0101.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 H12B 8. Sobota Ondřej VPM0502 48:45 + 23:40
OB 2017-04-3030.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček H12B 11. Sobota Ondřej VPM0502 56:48 + 29:29
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček H12B 8. Sobota Ondřej VPM0502 15:59 + 3:58
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček H12B 14. Sobota Ondřej VPM0502 46:42 + 26:53
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček H12 8. Sobota Ondřej VPM0502 10:09 + 2:35
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 6. Sobota Ondřej VPM0502 30:34 + 10:47
OB 2017-04-0202.04.2017 Oblastní žebříček H12 6. Sobota Ondrej VPM0502 26:44 + 11:05
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 7. Sobota Ondrej VPM0502 15:37 + 6:21
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček H12 8. Sobota Ondrej VPM0502 22:29 + 8:04
OB 2017-04-0101.04.2017 Sprintový žebříček ZČO 2017 H12 7 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 H12 6 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2017-03-1212.03.2017 Oblastní žebříček H12 13. Sobota Ondřej VPM0502 36:50 + 19:59
OB 2017-03-1111.03.2017 Oblastní žebříček H12 6. Sobota Ondřej VPM0502 19:39 + 4:18
OB 2016-09-2525.09.2016 Oblastní žebříček H12 7. Sobota Ondřej VPM0502 36:17 + 16:00
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček H12 8. Sobota Ondrej VPM0502 31:04 + 11:05
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H12B 12. Sobota Ondřej VPM0502 31:25 + 7:39
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H12B 14. Sobota Ondřej VPM0502 34:39 + 12:14
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H12B 13. Sobota Ondřej VPM0502 17:07 + 6:12
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H12B 7. Sobota Ondřej VPM0502 40:38 + 8:10
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H12B 6. Sobota Ondřej VPM0502 28:54 + 8:34
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy H12C 26. Sobota Ondřej VPM0502 34:38 + 11:40
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati H12C 27. Sobota Ondřej VPM0502 44:48 + 18:44
OB 2016-06-1212.06.2016 Oblastní žebříček H12 6. Sobota Ondřej VPM0502 32:42 + 9:20
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček H12 7. Sobota Ondřej VPM0502 27:09 + 11:02
OB 2016-05-2121.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati H12B 10. Sobota Ondrej VPM0502 41:51 + 20:58
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy H12C 29. Sobota Ondřej VPM0502 41:08 + 18:27
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy H12C 29. Sobota Ondřej VPM0502 52:06 + 22:34
OB 2016-05-0808.05.2016 Oblastní žebříček H12 12. Ondrej Sobota VPM0502 39:14 + 15:08
OB 2016-05-0707.05.2016 Oblastní žebříček H12 6. Ondrej Sobota VPM0502 46:19 + 19:38
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček H12 7. Sobota Ondřej VPM0502 43:39 + 18:58
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 8. Sobota Ondřej VPM0502 12:38 + 4:43
OB 2016-04-0303.04.2016 Oblastní žebříček H12 33. Sobota Ondřej VPM0502 27:48 + 11:52
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček H10 8. Sobota Ondřej VPM0502 34:43 + 13:17
OB 2015-09-0606.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 9. Sobota Ondřej VPM0502 29:10 + 14:17
OB 2015-09-0505.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 8. Sobota Ondřej VPM0502 30:16 + 12:40
OB 2015-08-0909.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 H10 9. Sobota Ondřej VPM0502 17:30 + 4:24
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 H10 13. Sobota Ondřej VPM0502 18:56 + 5:29
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 H10 12. Sobota Ondřej VPM0502 24:39 + 9:01
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 H10 13. Sobota Ondřej VPM0502 19:10 + 6:41
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 H10 15. Sobota Ondřej VPM0502 21:56 + 7:13
OB 2015-06-1414.06.2015 Oblastní žebříček H10 7. Sobota Ondřej VPM0502 19:20 + 6:14
OB 2015-06-1313.06.2015 Oblastní žebříček H10 2. Sobota Ondřej VPM0502 28:05 + 9:07
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček H10 4. Ondrej Sobota VPM0502 28:36 + 7:14
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10 9. Sobota Ondřej VPM0502 29:58 + 8:59
OB 2015-05-1616.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10 14. Sobota Ondřej VPM0502 28:06 + 10:33
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati H10C 7. Sobota Ondřej VPM0502 29:07 + 9:50
OB 2015-04-1919.04.2015 Oblastní žebříček H10 4. Sobota Ondřej VPM0502 24:53 + 8:03
OB 2015-04-1212.04.2015 Oblastní žebříček H10 5. Sobota Ondřej VPM0502 17:04 + 4:45
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 4. Sobota Ondřej VPM0502 9:22 + 2:16
OB 2015-03-2929.03.2015 Oblastní žebříček H10 4. Sobota Ondřej VPM0502 19:05 + 6:22
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček H10 6. Sobota Ondřej VPM0502 18:14 + 5:58
OB 2014-09-2121.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) HL 2. Sobota Ondřej VPM0502 30:27 + 4:14
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) HL 4. Sobota Ondřej VPM0502 25:37 + 4:07
OB 2014-06-0101.06.2014 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 H10L 14. Sobota Ondrej VPM0502 33:59 + 12:36
OB 2014-05-0404.05.2014 Oblastní žebříček HD10L Sobota Ondřej VPM0502 DISK
OB 2014-04-0606.04.2014 Oblastní žebříček LINIE 17. Sobota Ondřej VPM0502 40:07 + 17:21
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu LINIE 8. Sobota Ondřej VPM0502 25:24 + 7:24
OB 2014-03-3030.03.2014 Oblastní žebříček Linie 7. Sobota Ondřej VPM0502 22:58 + 6:47
OB 2014-03-2929.03.2014 Oblastní žebříček Linie 11. Sobota Ondřej VPM0502 34:44 + 16:10
OB 2013-09-0101.09.2013 West cup - E3, Oblastní žebříček HDR 10. Sobota Ondřej VPM0502 38:02 + 6:16
OB 2013-08-3131.08.2013 West Cup - E2, Oblastní žebříček HDR 3. Sobota Ondřej VPM0502 39:41 + 5:12
OB 2013-06-1616.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy P3 7. Sobota Ondřej VPM0502 33:42 + 10:57
OB 2013-06-1515.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy P3 11. Sobota Ondřej VPM0502 70:07 + 31:52
OB 2013-05-1919.05.2013 Oblastní žebříček HDR 1. Sobota Ondřej VPM0502 30:38
OB 2013-05-1818.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati HDR 1. Sobota Ondrej VPM0502 31:47
OB 2013-04-1414.04.2013 Oblastní žebříček HDR 1. Sobota Ondřej VPM0502 25:22
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní žebříček HDR 2. Sobota Ondřej VPM0502 24:30 + 2:19
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček H12 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14 Sobota Ondřej ZCO0510
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE H14C Sobota Ondřej ZCO0510
OB 2013-08-3030.08.2013 West Cup HDR Sobota Ondřej VPM0502
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti štafet HD10L Sobota Ondřej VPM0502
OB 2014-05-3030.05.2014 Jarní trojúhelník H10L Sobota Ondřej VPM0502
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti štafet HD12 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník H10C Sobota Ondřej VPM0502
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti štafet HD12 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2016-05-2020.05.2016 Jarní trojúhelník H12B Sobota Ondřej VPM0502
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 H12B Sobota Ondřej VPM0502
OB 2017-03-1111.03.2017 Mistrovství oblasti štafet HD12 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 H12B Sobota Ondřej VPM0502
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti štafet HD14 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering H14B Sobota Ondřej VPM0502
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Sobota Ondřej VPM0502
LOB 2020-01-1818.01.2020 Mistrovství ČR ve sprintu H17 Sobota Ondřej VPM0502
LOB 2020-01-1818.01.2020 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať H17 Sobota Ondřej VPM0502
LOB 2020-01-1919.01.2020 Mistrovství ČR na klasické trati H17 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2020-10-1010.10.2020 Oblastní žebříček H16 Sobota Ondřej VPM0502
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering H16B Sobota Ondřej VPM0502 Přihlášen
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 H16B Sobota Ondřej VPM0502 Přihlášen
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 H16B Sobota Ondřej VPM0502 Přihlášen
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 H16B Sobota Ondřej VPM0502 Přihlášen
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 H16B Sobota Ondřej VPM0502 Přihlášen
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 H16B Sobota Ondřej VPM0502 Přihlášen
OB 2021-05-0808.05.2021 MLOK OPEN 2021 (mapový měřený trénink ZČO) H16 (10:30) Sobota Ondřej VPM0502
OB 2021-05-1515.05.2021 Individuální měřený trénink ZČO H21 10:30-11:00 Sobota Ondřej VPM0502