Závodník: Gajdová Michaela

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 03.11.2019 Oblastní žebříček D12 15. Gajdová Michaela VSP0752 27:48 + 7:07
OB 31.10.2019 Noční bohnický orienťák 2019 T2B Gajdová Michaela VSP0752 DNS
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček D12 18. Gajdová Michaela VSP0752 17:12 + 5:03
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček D12 33. Gajdová Michaela VSP0752 34:06 + 16:08
OB 13.10.2019 Oblastní žebříček D12 5. Gajdová Michaela VSP0752 18:52 + 0:39
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček D12 6. Gajdová Michaela VSP0752 33:07 + 7:58
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D12 4. Gajdová Michaela VSP0752 29:59 + 1:34
OB 26.09.2019 Podvečerní O-běh Folimankou T2 3. Gajdová Michaela VSP0752 17:07 + 2:39
OB 01.09.2019 Interkompas 45 - E3 D12 18. Gajdová Michaela VSP0752 37:19 + 12:31
OB 31.08.2019 Interkompas 45 - E2 D12 29. Gajdová Michaela VSP0752 45:31 + 21:31
OB 30.08.2019 Interkompas 45 - E1 D12 23. Gajdová Michaela VSP0752 30:43 + 13:20
OB 30.08.2019 Interkompas 45 D12 22. Gajdová Michaela VSP0752 113:33 + 44:00
OB 14.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D12B 5. Gajdová Michaela VSP0752 20:44 + 2:02
OB 13.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D12B 8. Gajdová Michaela VSP0752 38:09 + 9:19
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D12B 4. Gajdová Michaela VSP0752 22:27 + 2:22
OB 12.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D12 15. Gajdová Michaela VSP0752 25:33 + 9:02
OB 29.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D12 7. Gajdová Michaela VSP0752 23:12 + 7:10
OB 22.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva D12 9. Gajdová Michaela VSP0752 21:26 + 3:09
OB 08.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 10. Gajdová Michaela VSP0752 28:01 + 7:01
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček D12 25. Gajdová Michaela VSP0752 12:25 + 4:47
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček D12 4. Gajdová Michaela VSP0752 24:26 + 2:45
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 7. Gajdová Michaela VSP0752 12:21 + 1:31
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček D12 50. Gajdová Michaela VSP0752 52:23 + 28:20
OB 16.03.2019 Veřejný závod (Jarní skály) D12 16. Gajdová Michaela VSP0752 33:27 + 12:49
LOB 03.03.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint D12 5. Gajdová Michaela SZP0750 20:20 + 3:45
LOB 02.03.2019 Mistrovství ČR na klasické trati D12 5. Gajdová Michaela SZP0750 44:20 + 16:26
OB 22.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 D12 9 Gajdová Michaela VSP0752
OB 22.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 D12 11 Gajdová Michaela VSP0752
OB 22.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 D12 7 Gajdová Michaela VSP0752
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček D12 11. Gajdová Michaela VSP0752 30:51 + 6:25
OB 01.11.2018 Noční bohnický orienťák 2018 T2 5. Gajdová Michaela VSP0752 15:21 + 0:37
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček D12 16. Gajdová Michaela VSP0752 26:55 + 7:16
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D12 47. Gajdová Michaela VSP0752 86:34 + 67:13
OB 26.09.2018 Podvečerní O-běh Folimankou T2 33. Gajdová Michaela VSP0752 28:07 + 16:37
OB 01.09.2018 Cena východních Čech - E2 D12A 23. Gajdová Michaela VSP0752 59:58 + 33:55
OB 01.09.2018 Pražský žebříček - podzim 2018 D12 19 Gajdová Michaela VSP0752
OB 31.08.2018 Cena východních Čech - E1 D12A 27. Gajdová Michaela VSP0752 36:26 + 20:18
OB 17.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 21. Gajdová Michaela VSP0752 44:07 + 25:55
OB 06.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva D12 5. Gajdová Michaela VSP0752 22:32 + 5:24
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček D12 5. Gajdová Michaela VSP0752 25:11 + 2:43
OB 16.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 D12 35 Gajdová Michaela VSP0752
OB 13.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 12. Gajdová Michaela VSP0752 28:10 + 7:10
OB 22.04.2018 Veřejný závod D12 4. Gajdová Michaela VSP0752 17:38 + 3:52
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček D12 11. Gajdová Michaela VSP0752 15:44 + 3:39
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček D12 2. Gajdová Michaela VSP0752 36:00 + 7:44
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 6. Gajdová Michaela VSP0752 42:01 + 17:45
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček D12 41. Gajdová Michaela VSP0752 55:47 + 36:11
OB 15.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 D12 8 Gajdová Michaela VSP0752
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D10C 17. Gajdová Michaela VSP0752 29:24 + 8:22
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D10C 17. Gajdová Michaela VSP0752 33:17 + 13:34
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D10C 15. Gajdová Michaela VSP0752 20:24 + 6:24
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 D10 11. Gajdová Michaela VSP0752 32:13 + 9:46
OB 12.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 D10 4. Gajdová Michaela VSP0752 29:48 + 5:18
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 D10 15. Gajdová Michaela VSP0752 63:11 + 43:56
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D10 13. Gajdová Michaela VSP0752 25:27 + 9:01
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D10 16. Gajdová Michaela VSP0752 36:52 + 21:04
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D10 18. Gajdová Michaela VSP0752 31:14 + 14:54
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 23. Gajdová Michaela VSP0752 36:52 + 19:40
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 10. Gajdová Michaela VSP0752 25:38 + 5:00
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE DH10 Gajdová Michaela VSP0752 DISK
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) DH10 13. Gajdová Michaela VSP0752 21:48 + 6:30
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 16. Gajdová Michaela VSP0752 39:12 + 16:06
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 20. Gajdová Michaela VSP0752 44:20 + 28:11
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D10C 21. Gajdová Michaela VSP0752 40:21 + 23:40
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D10C 14. Gajdová Michaela VSP0752 40:38 + 16:43
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D10 10. Gajdová Michaela VSP0752 33:51 + 9:14
OB 01.04.2017 Pražský žebříček DH10 - jaro 2017 D10 35 Gajdová Michaela VSP0752
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D10 12. Gajdová Michaela VSP0752 30:16 + 11:00
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 10. Gajdová Michaela VSP0752 24:34 + 8:52
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 13. Gajdová Michaela VSP0752 45:24 + 17:12
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D10 21. Gajdová Michaela VSP0752 42:46 + 22:43
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D10 28. Gajdová Michaela VSP0752 60:47 + 39:00
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D10 12. Gajdová Michaela VSP0752 19:48 + 6:57
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D10 17. Gajdová Michaela VSP0752 44:36 + 23:28
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D10 10. Gajdová Michaela VSP0752 28:32 + 11:58
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D10C 23. Gajdová Michaela VSP0752 34:43 + 14:07
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D10C 25. Gajdová Michaela VSP0752 62:58 + 39:05
OB 15.06.2016 Pražský pohár žactva D10 30. Gajdová Michaela VSP0752 41:14 + 23:02
OB 18.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva D10 9. Gajdová Michaela VSP0752 21:58 + 6:48
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 21. Gajdová Michaela VSP0752 46:16 + 22:28
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 16. Gajdová Michaela VSP0752 31:23 + 10:57
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 6. Gajdová Michaela VSP0752 19:40 + 2:03
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 7. Gajdová Michaela VSP0752 37:38 + 18:12
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček D10 19. Gajdová Michaela VSP0752 50:00 + 24:57
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D10 21. Gajdová Michaela VSP0752 28:12 + 13:23
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 3. Gajdová Michaela VSP0752 23:54 + 5:31
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D10 15. Gajdová Michaela VSP0752 34:00 + 15:45
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D10 20. Gajdová Michaela VSP0752 41:57 + 27:36
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček D10 12. Gajdová Michaela VSP0752 57:20 + 25:27
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D10 13. Gajdová Michaela VSP0752 38:28 + 14:53
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 10. Gajdová Michaela VSP0752 40:33 + 19:00
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 13. Gajdová Michaela VSP0752 74:08 + 54:30
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy D10N 12. Gajdová Michaela VSP0752 32:35 + 12:23
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy D10N Gajdová Michaela VSP0752 DISK
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy HDR 13. Gajdová Michaela VSP0752 47:08 + 23:29
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10L 9. Gajdová Michaela VSP0752 66:43 + 34:45
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy HDR 20. Gajdová Michaela VSP0752 52:24 + 30:06
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy HDR 17. Gajdová Michaela VSP0752 45:52 + 24:13
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 Gajdová Michaela VSP0752 DISK
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) HDR 39. Gajdová Michaela VSP0752 44:05 + 27:49
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček HDR 43. Gajdová Michaela VSP0752 28:04 + 17:08
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček HDR Gajdová Michaela VSP0752 DISK
OB 18.06.2014 6. závod Pražského poháru žactva D10L 10. Gajdová Michaela VSP0752 18:49 + 9:07
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D10L 13. Gajdová Michaela VSP0752 148:18 + 130:16
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D10L 22. Gajdová Michaela VSP0752 59:04 + 42:39
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu P 19. Gajdová Michaela VSP0752 49:13 + 37:56
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček HDR 83. Gajdová Michaela VSP0752 78:42 + 52:05
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček HDR 68. Gajdová Michaela VSP0752 76:25 + 59:29
OB 15.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) HDR 8. Gajdová Michaela VSP0752 36:09 + 9:34
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček HDR 60. Gajdová Michaela VSP0752 42:00 + 29:37
OB 06.10.2013 Oblastní žebříček HDR 68. Gajdová Michaela VSP0752 63:44 + 45:40
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček HDR 46. Gajdová Michaela VSP0752 40:26 + 29:36
OB 08.09.2013 Oblastní žebříček HDR 3. Gajdová Michaela VSP0752 24:29 + 2:36
OB 01.09.2013 Sklárna - E4, Oblastní žebříček HDR 16. Gajdová Michaela VSP0752 62:10 + 37:11
OB 31.08.2013 Sklárna - E2, Oblastní žebříček HDR 24. Gajdová Michaela VSP0752 62:29 + 44:40
OB 31.08.2013 Sklárna - E3 HDR 18. Gajdová Michaela VSP0752 66:33 + 49:34
OB 30.08.2013 Sklárna - E1 HDR 11. Gajdová Michaela VSP0752 50:09 + 23:17
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 HDR 29. Gajdová Michaela VSP0752 43:51 + 24:12
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 HDR 44. Gajdová Michaela VSP0752 46:09 + 36:07
OB 08.06.2013 Oblastní žebříček HDR 13. Gajdová Michaela VSP0752 24:14 + 10:10
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati HDR 22. Gajdová Michaela VSP0752 37:19 + 23:16
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu HDR 18. Gajdová Michaela VSP0752 27:50 + 17:45
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D3 Gajdová Michaela VSP0752
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D21C Gajdová Michaela VSP0752
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček D12 Gajdová Michaela VSP0752
OB 11.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D12C Gajdová Michaela POB0752
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D12C Gajdová Michaela VSP0752
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D14B Gajdová Michaela VSP0752
OB 19.06.2013 Klacky 4 Open - závod firemních a žákovských štafet Mix11Linie Gajdová Michaela VSP0752
OB 30.08.2013 Sklárna HDR Gajdová Michaela VSP0752
OB 11.09.2013 4. závod Pražského poháru žactva HDR Gajdová Michaela VSP0752
OB 25.09.2013 Přebor Stč kraje žákovských štafet DH10L Gajdová Michaela VSP0752
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D10L Gajdová Michaela VSP0752
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10L Gajdová Michaela VSP0752
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti štafet DH10L Gajdová Michaela VSP0752
OB 20.05.2015 PPŽ - 2 závod D10L Gajdová Michaela VSP0752
OB 03.06.2015 4. závod PPŽ D10L Gajdová Michaela VSP0752
OB 10.06.2015 5. závod Pražského poháru žactva D10 Gajdová Michaela VSP0752
OB 24.06.2015 Klacky [6] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX Linie Gajdová Michaela VSP0752
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 Gajdová Michaela VSP0752
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D10 Gajdová Michaela VSP0752
OB 12.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 Gajdová Michaela VSP0752
OB 21.09.2016 Žákovské štafety DH10 Gajdová Michaela VSP0752
OB 16.10.2016 Oblastní žebříček D10 Gajdová Michaela VSP0752
OB 17.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva D10 Gajdová Michaela VSP0752
OB 21.06.2017 KLACKY [8] OPEN - závod ŠTAFET pod záštitou radní Ireny Ropkové HD10 Gajdová Michaela VSP0752
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle D10 Gajdová Michaela VSP0752
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 D10 Gajdová Michaela VSP0752
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 D10C Gajdová Michaela VSP0752
OB 31.08.2018 Cena východních Čech D12A Gajdová Michaela VSP0752
OB 05.10.2018 Petřín OPEN Krátká Gajdová Michaela VSP0752
OB 19.09.2018 Žákovské štafety DH12 Gajdová Michaela VSP0752
OB 13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Gajdová Michaela VSP0752
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX žáci Gajdová Michaela VSP0752
OB 11.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Gajdová Michaela POB0752
OB 12.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Gajdová Michaela POB0752
OB 15.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD D12 Gajdová Michaela VSP0752
OB 05.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva D12 Gajdová Michaela VSP0752
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup D12B Gajdová Michaela VSP0752
OB 19.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH12 Gajdová Michaela VSP0752
OB 18.09.2019 OB - štafety mládeže DH12 Gajdová Michaela VSP0752
OB 05.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D12 Gajdová Michaela VSP0752
OB 06.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Gajdová Michaela VSP0752