Logo

Závodník: Auermüllerová Anna

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2021-05-0909.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D21E Auermüllerová Anna ZBM0060 DISK 000000
OB 2021-05-0808.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A W21E 47. Auermüllerová Anna ZBM0060 19:51 + 5:06 067956795
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati D20 16. Auerműllerová Anna ZBM0060 50:26 + 14:58 051075107
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D20 19. Auerműllerová Anna ZBM0060 92:27 + 21:39 056795679
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D20 22. Auerműllerová Anna ZBM0060 16:27 + 3:39 057765776
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet DH21 MS Auerműllerová Anna ZBM0060 18:22 + 4:09
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 D20 21 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 D20A 20 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D20A 21 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D20A 22. Auermüllerová Anna ZBM0060 44:41 + 16:48 039003900
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D20A 18. Auermüllerová Anna ZBM0060 78:55 + 25:56 050305030
OB 2019-08-1111.08.2019 Orienteering Adventure - E5 T 40. Auermüllerová Anna ZBM0060 96:30 + 44:43
OB 2019-08-1010.08.2019 Orienteering Adventure - E4 T 11. Auermüllerová Anna ZBM0060 47:12 + 8:06
OB 2019-08-0909.08.2019 Orienteering Adventure - E3 T 9. Auermüllerová Anna ZBM0060 85:54 + 27:47
OB 2019-08-0808.08.2019 Orienteering Adventure - E2 T 14. Auermüllerová Anna ZBM0060 58:28 + 17:09
OB 2019-08-0707.08.2019 Veřejný závod D21 6. Auermülerová Anna ZBM0060 29:22 + 4:19 039793979
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure - E1 T 8. Auermüllerová Anna ZBM0060 17:03 + 2:38
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D20B 2. Auerműllerová Anna ZBM0060 29:56 + 3:07 067186718
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D20A 11. Auerműllerová Anna ZBM0060 39:04 + 9:18 060806080
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D20A 23. Auerműllerová Anna ZBM0060 35:52 + 9:33 058095809
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D20A 18. Auerműllerová Anna ZBM0060 92:18 + 26:33 055435543
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D20 18. Auerműllerová Anna ZBM0060 15:32 + 3:09 069896989
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D20A 25. Auermüllerová Anna ZBM0060 18:19 + 5:12 056185618
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D20A 15. Auerműllerová Anna ZBM0060 33:01 + 7:53 061516151
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D20 13. Auerműllerová Anna ZBM0060 62:12 + 17:32 057635763
OB 2019-03-3131.03.2019 INOV-8 CUP - žebříček A 2019 D20A 21 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček T 1. Auermüllerová Anna ZBM0060 39:58
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D18A 18. Auermüllerová Anna ZBM0060 83:18 + 19:58
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D18B 6. Auermüllerová Anna ZBM0060 57:19 + 8:42
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D18A 19. Auerműllerová Anna ZBM0060 75:42 + 19:53
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D18A 27. Auerműllerová Anna ZBM0060 41:57 + 15:00
OB 2018-07-0101.07.2018 Cena střední Moravy - E3 T 3. Auermüllerová Anna ZBM0060 53:58 + 6:18
OB 2018-06-3030.06.2018 Cena střední Moravy - E2 T 4. Auermüllerová Anna ZBM0060 55:05 + 13:15
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18C 4. Auermüllerová Anna ZBM0060 25:32 + 1:55
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D18B 15. Auermüllerová Anna ZBM0060 41:14 + 10:08
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 20. Auermüllerová Anna ZBM0060 42:44 + 11:52
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D18 30. Auermüllerová Anna ZBM0060 14:16 + 3:00
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D18A 23. Auerműllerová Anna ZBM0060 58:44 + 10:33
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D18A 29. Auerműllerová Anna ZBM0060 33:27 + 9:52
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 20. Auerműllerová Anna ZBM0060 18:18 + 2:45
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D18 22. Auerműllerová Anna ZBM0060 48:33 + 12:34
OB 2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu P 1. Auermüllerová Anna ZBM0060 14:00
OB 2018-04-0303.04.2018 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 D18A 25 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D18A 17. Auerműllerová Anna ZBM0060 67:26 + 19:35
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D18A 5. Auerműllerová Anna ZBM0060 41:38 + 4:08
OB 2017-09-1010.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 11. Auermüllerová Anna ZBM0060 27:57 + 5:19
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 38. Auermüllerová Anna ZBM0060 84:03 + 35:19
OB 2017-09-0303.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D18B 8. Auermüllerová Anna ZBM0060 49:33 + 13:20
OB 2017-09-0202.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D18B 7. Auermüllerová Anna ZBM0060 58:59 + 9:32
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D18B 7. Auermüllerová Anna ZBM0060 39:04 + 3:07
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18C 10. Auermüllerová Anna ZBM0060 33:57 + 6:09
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D18A 16. Auermüllerová Anna ZBM0060 34:06 + 10:24
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 19. Auerműllerová Anna ZBM0060 71:36 + 13:59
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 31. Auermüllerová Anna ZBM0060 40:42 + 13:59
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 18. Auermüllerová Anna ZBM0060 15:41 + 2:35
OB 2017-05-1414.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 10. Auermüllerová Anna ZBM0060 29:38 + 2:22
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 25. Auermüllerová Anna ZBM0060 72:13 + 19:25
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE D18 32. Auermüllerová Anna ZBM0060 17:56 + 3:35
OB 2017-04-2222.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D18B 5. Auermüllerová Anna ZBM0060 59:51 + 4:55
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB D18 16. Auermüllerová Anna ZBM0060 53:52 + 12:29
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D18 1. Auerműllerová Anna ZBM0060 42:09
OB 2017-01-0101.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 D18A 23 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2016-10-0303.10.2016 INOV-8 CUP - žebříček A 2016 D16A 8 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 6. Auermüllerová Anna ZBM0060 11:43 + 1:12
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 7. Auerműllerová Anna ZBM0060 28:56 + 1:51
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 5. Auerműllerová Anna ZBM0060 50:06 + 5:04
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D16 7. Auerműllerová Anna ZBM0060 46:30 + 5:31
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D16 13. Auerműllerová Anna ZBM0060 40:12 + 8:30
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D16 10. Auerműllerová Anna ZBM0060 34:06 + 4:37
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D16 11. Auerműllerová Anna ZBM0060 52:00 + 11:03
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D16 9. Auerműllerová Anna ZBM0060 31:14 + 4:17
OB 2016-06-2626.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D16C 31. Auermüllerová Anna ZBM0060 49:36 + 24:13
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D16B Auermüllerová Anna ZBM0060 DISK
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 2. Auermüllerová Anna ZBM0060 55:25 + 1:03
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 8. Auermüllerová Anna ZBM0060 15:31 + 1:37
OB 2016-05-2929.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A 20. Auermüllerová Anna ZBM0060 58:48 + 16:18
OB 2016-05-2828.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16A 15. Auermüllerová Anna ZBM0060 28:01 + 7:00
OB 2016-05-0707.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D16 13. Auermüllerová Anna ZBM0060 13:14 + 1:43
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 13. Auerműllerová Anna ZBM0060 32:07 + 6:46
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 17. Auerműllerová Anna ZBM0060 52:00 + 13:57
OB 2016-04-2323.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 3. Auermüllerová Anna ZBM0060 40:13 + 0:52
OB 2016-04-1616.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 18. Auerműllerová Anna ZBM0060 42:41 + 10:22
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D16C 2. Auerműllerová Anna ZBM0060 13:56 + 0:18
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 27. Auerműllerová Anna ZBM0060 44:07 + 8:55 042834283
OB 2016-03-1818.03.2016 Veřejný závod (Jarní pohár) D18 Auerműllerová Anna ZBM0060 DISK
LOB 2016-01-3131.01.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17 6. Auerműllerová Anna ZBM0060 60:16 + 13:00
LOB 2016-01-3030.01.2016 Mistrovství ČR na krátké trati D17 7. Auerműllerová Anna ZBM0060 53:00 + 14:35
OB 2015-09-2727.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D16C 2. Auermüllerová Anna ZBM0060 41:15 + 1:46
OB 2015-09-2626.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16A 14. Auermüllerová Anna ZBM0060 52:28 + 16:40
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B-Morava D16B 2. Auermüllerová Anna ZBM0060 26:25 + 2:19
OB 2015-09-0505.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 1. Auermüllerová Anna ZBM0060 35:37
OB 2015-08-0909.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D16B 1. Auerműllerová Anna ZBM0060 36:29
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D16B 2. Auerműllerová Anna ZBM0060 33:48 + 2:17
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D16B 6. Auerműllerová Anna ZBM0060 41:49 + 8:17
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D16B 2. Auerműllerová Anna ZBM0060 27:05 + 0:55
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D16B 4. Auerműllerová Anna ZBM0060 31:54 + 1:30
OB 2015-07-1212.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B 7. Auerműllerová Anna ZBM0060 57:29 + 13:06
OB 2015-07-1111.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B 2. Auerműllerová Anna ZBM0060 51:28 + 0:06
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 9. Auerműllerová Anna ZBM0060 36:06 + 9:08
OB 2015-06-2121.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D16C 5. Auermüllerová Anna ZBM0060 25:58 + 2:20
OB 2015-06-2020.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16B 15. Auermüllerová Anna ZBM0060 27:22 + 7:26
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 1. Auermüllerová Anna ZBM0060 42:37
OB 2015-06-0707.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 2. Auermüllerová Anna ZBM0060 29:06 + 0:50
OB 2015-06-0606.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 1. Auermüllerová Anna ZBM0060 54:46
OB 2015-05-2323.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D16C 1. Auermüllerová Anna ZBM0060 10:18
OB 2015-05-1717.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 6. Auermüllerová Anna ZBM0060 27:20 + 2:11
OB 2015-05-1616.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 4. Auermüllerová Anna ZBM0060 43:08 + 3:09
OB 2015-05-0808.05.2015 Oblastní žebříček D16 2. Auermüllerová Anna ZBM0060 15:00 + 0:43
OB 2015-05-0808.05.2015 Oblastní žebříček D16 2. Auermüllerová Anna ZBM0060 13:58 + 1:16
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 42. Auermüllerová Anna ZBM0060 68:44 + 31:02
OB 2015-04-1818.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D16B 8. Auermüllerová Anna ZBM0060 40:12 + 6:41
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 2. Auermüllerová Anna ZBM0060 15:47 + 0:56
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D16 1. Auermüllerová Anna ZBM0060 38:43
OB 2015-03-2121.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) D18B 2. Auerműllerová Anna ZBM0060 53:31 + 4:03
OB 2015-03-2020.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár - noční) D18B 1. Auerműllerová Anna ZBM0060 38:06
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D14 2. Auermüllerová Anna ZBM0060 28:19 + 2:53
OB 2014-09-1313.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D14C 8. Auerműllerová Anna ZBM0060 14:27 + 1:28
OB 2014-09-0707.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D14B 18. Auermüllerová Anna ZBM0060 35:32 + 14:42
OB 2014-09-0606.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D14B 14. Auermüllerová Anna ZBM0060 36:55 + 9:22
OB 2014-07-0606.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 D14 10. Auerműllerová Anna ZBM0060 36:35 + 7:35
OB 2014-07-0505.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 D14 Auerműllerová Anna ZBM0060 DISK
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 D14 5. Auerműllerová Anna ZBM0060 25:10 + 3:02
OB 2014-06-2222.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A P2 9. Auermüllerová Anna ZBM0060 14:50 + 2:54
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček D14 1. Auermüllerová Anna ZBM0060 30:41
OB 2014-06-0808.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D14B 12. Auermüllerová Anna ZBM0060 32:32 + 9:13
OB 2014-06-0707.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D14B 9. Auermüllerová Anna ZBM0060 44:24 + 14:22
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček D16 2. Auerműllerová Anna ZBM0060 39:41 + 3:17
OB 2014-05-1717.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 1. Auermüllerová Anna ZBM0060 25:02
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Morava D14B 13. Auermüllerová Anna ZBM0060 36:40 + 9:36
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D14B 12. Auermüllerová Anna ZBM0060 53:47 + 20:01
OB 2014-05-0303.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 2. Auermüllerová Anna ZBM0060 25:57 + 2:20
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 33. Auermüllerová Anna ZBM0060 56:41 + 20:23
OB 2014-04-1212.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D14B 7. Auermüllerová Anna ZBM0060 40:52 + 7:49
OB 2014-04-0808.04.2014 Žebříček B - Morava - přihlášky D14B 14. Auermüllerová Anna ZBM0060
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 3. Auermüllerová Anna ZBM0060 13:12 + 2:01
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček D14 2. Auermüllerová Anna ZBM0060 27:45 + 0:24
OB 2014-03-2929.03.2014 Oblastní žebříček D14 2. Auermüllerová Anna ZBM0060 23:06 + 0:36
OB 2014-03-2222.03.2014 Veřejný závod (Jarní pohár) D14 4. Auerműllerová Anna ZBM0060 44:55 + 5:59
OB 2013-09-1515.09.2013 Žebříček B - Morava D14B Anna Auerműllerová ZBM0060 DISK
OB 2013-09-1414.09.2013 Žebříček B - Morava D14B 7. Anna Auerműllerová ZBM0060 44:57 + 10:12
OB 2013-09-0707.09.2013 Sprint cup, Žebříček A D14C 13. Auerműllerová Anna ZBM0060 13:55 + 2:40
OB 2013-06-1515.06.2013 Oblastní žebříček D14 2. Auermüllerová Anna ZBM0060 44:30 + 14:09
OB 2013-06-0202.06.2013 Žebříček B - Morava D14B 7. Auermüllerová Anna ZBM0060 27:22 + 4:44
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Morava D14B 19. Auermüllerová Anna ZBM0060 44:20 + 16:19
OB 2013-05-2525.05.2013 Oblastní žebříček D14 Auermüllerová Anna ZBM0060 DISK
OB 2013-05-1111.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D14B 20. Auermüllerová Anna ZBM0060 44:51 + 15:32
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D14 2. Auermüllerová Anna ZBM0060 42:20 + 2:15
OB 2013-04-2727.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D14 6. Auermüllerová Anna ZBM0060 46:11 + 12:55
OB 2013-04-2525.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky D14B 16. Auermüllerová Anna ZBM0060
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní žebříček D14 3. Auermüllerová Anna ZBM0060 37:30 + 7:45
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21B Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A Auermüllerová Anna ZBM0060
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A Auermüllerová Anna ZBM0060
OB 2013-04-0606.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D14B Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2013-09-0808.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2013-09-2828.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK D14 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2013-10-2828.10.2013 Oblastní žebříček D14C Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2014-04-1313.04.2014 Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D14B Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D14B Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2014-05-2525.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 D14 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2014-09-1313.09.2014 Oblastní žebříček D14C Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2014-09-1313.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2014-09-1414.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH21 Auerműllerová Anna ZBM0060
LOB 2015-02-2121.02.2015 Mistrovství ČR na krátké trati D17 Auerműllerová Anna ZBM0060
LOB 2015-02-2121.02.2015 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint D17 Auerműllerová Anna ZBM0060
LOB 2015-02-2222.02.2015 Český pohár, ŽA, ŽB D17 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2015-03-2222.03.2015 Jarní Pohár - štafetový D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B - Morava D16B Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2015-04-1919.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2015-05-3131.05.2015 Český pohár štafet D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D16B Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2015-06-1212.06.2015 Mistrovství oblasti štafet D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2016-03-1919.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2016-04-2424.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Morava D16B Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Morava D16B Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2016-05-0808.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Morava D16B Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 D16 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2016-10-0101.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D16 Auerműllerová Anna ZBM0060
LOB 2017-01-2222.01.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2017-04-0909.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2017-05-0606.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 D18B Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2018-06-2727.06.2018 Mistrovství oblasti štafet D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2018-09-1616.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE D18A Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2019-05-1919.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH21 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D20 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2019-06-0505.06.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH21 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2020-10-1010.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti D20 Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D20A Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2020-12-0303.12.2020 MB NOPB D Auerműllerová Anna ZBM0060
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D21A Auermüllerová Anna ZBM0060 Přihlášen
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D21A Auermüllerová Anna ZBM0060 Přihlášen
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D21A Auermüllerová Anna ZBM0060 Přihlášen
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D21A Auermüllerová Anna ZBM0060 Přihlášen
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D21A Auermüllerová Anna ZBM0060 Přihlášen
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D21A Auermüllerová Anna ZBM0060 Přihlášen
OB 2021-05-2323.05.2021 Mistrovství ČR sprintových štafet DH21 Auermüllerová Anna ZBM0060