Logo

Závodník: Borunská Alžběta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-10-0303.10.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 11. Borunská Alžběta AOP0950 21:08 + 4:22
OB 2021-10-0202.10.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 15. Borunská Alžběta AOP0950 29:32 + 10:09
OB 2021-09-1212.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 6. Borunská Alžběta AOP0950 29:31 + 7:53
OB 2021-09-1111.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 15. Borunská Alžběta AOP0950 49:51 + 20:43
OB 2021-09-0505.09.2021 Oblastní žebříček D12C 6. Borunská Alžběta AOP0950 23:50 + 4:44
OB 2021-09-0404.09.2021 Oblastní žebříček D12C 9. Borunská Alžběta AOP0950 25:43 + 7:34
OB 2021-06-3030.06.2021 OLM Opava, 13. závod D12 1. Borunská Alžběta AOP0950 36:44
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Morava, Mistrovství oblasti na klasické trati D12C 7. Borunská Alžběta AOP0950 40:15 + 15:30
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 13. Borunská Alžběta AOP0950 39:42 + 14:55
OB 2021-06-1212.06.2021 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 2. Borunská Alžběta AOP0950 30:10 + 4:55
OB 2021-05-0101.05.2021 Hanácký žebříček jaro 2021 D12C 6 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2020-09-3030.09.2020 OLM Opava, 15. závod D12 2. Borunská Alžběta AOP0950 25:22 + 4:33
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček D12C 11. Borunská Alžběta AOP0950 36:20 + 11:57
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D12C 11. Borunská Alžběta AOP0950 24:23 + 9:07
OB 2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D12C 10. Borunská Alžběta AOP0950 16:19 + 4:03
OB 2020-09-0909.09.2020 OLM Opava, 12. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950 DISK
OB 2020-09-0505.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 11. Borunská Alžběta AOP0950 26:30 + 7:23
OB 2020-08-2323.08.2020 Hanácky žebříček 2020 D12C 11 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2020-06-2727.06.2020 Oblastní žebříček D12C 11. Borunská Alžběta AOP0950 54:01 + 25:33
OB 2020-06-2424.06.2020 OLM Opava, 11. závod D12 2. Borunská Alžběta AOP0950 11:55 + 1:01
OB 2020-06-1717.06.2020 OLM Opava, 10. závod D12 1. Borunská Alžběta AOP0950 24:06
OB 2020-06-1717.06.2020 OLM Opava, 10. závod H10 8. Kollarovitsová Julie AOP0950 27:12 + 6:24
OB 2020-06-1010.06.2020 OLM Opava, 9. závod D12 2. Borunská Alžběta AOP0950 34:51 + 6:00
OB 2020-06-0303.06.2020 OLM Opava, 8. závod D12 2. Borunská Alžběta AOP0950 29:10 + 6:58
OB 2020-05-2727.05.2020 OLM Opava, 7. závod D12 2. Borunská Alžběta AOP0950 79:35 + 8:18
OB 2020-05-2020.05.2020 OLM Opava, 6. závod D12 1. Borunská Alžběta AOP0950 37:07
OB 2020-05-1313.05.2020 OLM Opava, 5. závod D12 2. Borunská Alžběta AOP0950 19:05 + 0:58
OB 2020-05-0101.05.2020 OLM Opava D12 3 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2020-05-0101.05.2020 OLM Opava H10 13 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D10C 4. Borunská Alžběta AOP0950 13:05 + 0:57
OB 2019-10-0303.10.2019 OLM Opava, 16. závod D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 22:21
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D12C 5. Borunská Alžběta AOP0950 53:45 + 25:02
OB 2019-09-2626.09.2019 OLM Opava, 15. závod D12 1. Borunská Alžběta AOP0950 59:27
OB 2019-09-1818.09.2019 OLM Opava, 14. závod D12 1. Borunská Alžběta AOP0950 51:16
OB 2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček D12 30. Borunská Alžběta AOP0950 30:10 + 15:08
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D12C 22. Borunská Alžběta AOP0950 40:15 + 22:55
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D12C 25. Borunská Alžběta AOP0950 70:10 + 44:19
OB 2019-07-2121.07.2019 Grand prix Silesia - E4 D12 MS Borunská Alžběta AOP0950 43:26 + 18:45
OB 2019-07-2020.07.2019 Grand prix Silesia - E2 D12 MS Borunská Alžběta AOP0950 25:44 + 9:18
OB 2019-07-2020.07.2019 Grand prix Silesia - E3 D12 MS Borunská Alžběta AOP0950 38:10 + 24:16
OB 2019-07-1919.07.2019 Grand prix Silesia - E1 D12 MS Borunská Alžběta AOP0950 45:59 + 29:48
OB 2019-06-2626.06.2019 OLM Opava, 11. závod D10 5. Borunská Alžběta AOP0950 10:40 + 4:13
OB 2019-06-1919.06.2019 OLM Opava, 10. závod D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 39:07
OB 2019-06-1212.06.2019 OLM Opava, 9. závod D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 74:01
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D10C 11. Borunská Alžběta AOP0950 36:02 + 17:57
OB 2019-06-0505.06.2019 OLM Opava, 8. závod D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 75:04
OB 2019-05-2222.05.2019 OLM Opava, 6. závod D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 33:53
OB 2019-05-1616.05.2019 OLM Opava, 5. závod, WOD D10 2. Borunská Alžběta AOP0950 24:45 + 2:17
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D10C 5. Borunská Alžběta AOP0950 16:16 + 3:24
OB 2019-05-0808.05.2019 OLM Opava, 4. závod D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 22:53
OB 2019-05-0404.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 3. Borunská Alžběta AOP0950 25:47 + 4:15
OB 2019-05-0101.05.2019 OLM Opava, 3. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950 DISK
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 3. Borunská Alžběta AOP0950 10:56 + 1:29
OB 2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 2. Borunská Alžběta AOP0950 26:02 + 1:02
OB 2019-04-2525.04.2019 OLM Opava, 2. závod D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 32:10
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 5. Borunská Alžběta AOP0950 29:00 + 7:52
OB 2019-04-0808.04.2019 OLM Opava, 0. závod D12 3. Borunská Alžběta AOP0950 58:40 + 19:24
OB 2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 5. Borunská Alžbeta AOP0950 23:08 + 5:11
OB 2019-04-0101.04.2019 OLM Opava D10 1 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-04-0101.04.2019 OLM Opava D12 2 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček D10C 2. Borunská Alžběta AOP0950 22:47 + 2:07
OB 2019-03-1111.03.2019 Hanácký žebříček jaro 2019 D10C 4 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-03-1111.03.2019 Hanácký žebříček podzim 2019 D10C 14 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-03-1111.03.2019 Hanácký žebříček podzim 2019 D12C 26 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček D10C 13. Borunská Alžběta AOP0950 30:04 + 9:39
OB 2018-10-1717.10.2018 OLM Opava, 18. závod, zakončení DH10 2. Borunská Alžběta AOP0950 27:48 + 2:33
OB 2018-10-1010.10.2018 OLM Opava, 17. závod D10 5. Borunská Alžběta AOP0950 37:22 + 5:31
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D10C 12. Borunská Alžběta AOP0950 25:20 + 7:23
OB 2018-10-0303.10.2018 OLM Opava, 16. závod D10 2. Borunská Alžběta AOP0950 37:42 + 0:16
OB 2018-09-2626.09.2018 OLM Opava, 15. závod D10 2. Borunská Alžběta AOP0950 38:47 + 16:30
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D10C 5. Borunská Alžběta AOP0950 17:59 + 3:21
OB 2018-09-1919.09.2018 OLM Opava, 14. závod D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 34:05
OB 2018-09-1212.09.2018 OLM Opava, 13. závod D10 3. Borunská Alžběta AOP0950 37:05 + 14:26
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 16. Borunská Alžběta AOP0950 34:53 + 14:21
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 10. Borunská Alžběta AOP0950 33:08 + 12:19
OB 2018-09-0101.09.2018 Hanácký žebříček podzim D10C 9 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2018-07-2222.07.2018 Grand prix Silesia - E3 D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 29:13
OB 2018-07-2121.07.2018 Grand Prix Silesia Sprint D10 3. Borunská Alžběta AOP0950 22:06 + 2:16
OB 2018-07-2121.07.2018 Grand prix Silesia - E2 D10 4. Borunská Alžběta AOP0950 35:21 + 19:12
OB 2018-07-2020.07.2018 Grand prix Silesia - E1 D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 41:12
OB 2018-06-2020.06.2018 OLM Opava, 12. závod D10 3. Borunská Alžběta AOP0950 26:07 + 3:24
OB 2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 2. Borunská Alžběta AOP0950 28:28 + 1:51
OB 2018-06-1313.06.2018 OLM Opava, 11. závod D10 2. Borunská Alžběta AOP0950 52:06 + 21:47
OB 2018-06-0606.06.2018 OLM Opava, 10. závod D10 3. Borunská Alžběta AOP0950 57:27 + 33:10
OB 2018-05-2323.05.2018 OLM Opava, 8. závod, WOD D10 7. Borunská Alžběta AOP0950 36:10 + 23:07
OB 2018-05-1616.05.2018 OLM Opava, 7. závod D10 8. Borunská Alžběta AOP0950 31:25 + 9:40
OB 2018-05-1616.05.2018 OLM Opava, 7. závod D12 Borunská Alžběta #2 AOP0950 DISK
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D10C 14. Borunská Alžběta AOP0950 24:10 + 7:54
OB 2018-05-0808.05.2018 OLM Opava, 5. závod D10 4. Borunská Alžběta AOP0950 30:24 + 8:51
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 8. Borunská Alžběta AOP0950 26:26 + 9:18
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 10. Borunská Alžběta AOP0950 28:14 + 12:23
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 13. Borunská Alžběta AOP0950 33:47 + 16:57
OB 2018-04-2424.04.2018 OLM Opava, 2. závod D10 2. Borunská Alžběta AOP0950 74:49 + 19:51
OB 2018-04-1717.04.2018 OLM Opava, 1. závod D10 3. Borunská Alžběta AOP0950 29:30 + 7:41
OB 2018-04-1717.04.2018 OLM Opava, 1. závod D12 3. Borunská Alžběta #2 AOP0950 43:35 + 19:24
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu HD10N 5. Borunská Alžběta AOP0950 8:30 + 1:20
OB 2018-04-0101.04.2018 Hanácký žebříček jaro D10C 8 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2018-04-0101.04.2018 OLM Opava D10 3 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2018-04-0101.04.2018 OLM Opava D12 9 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček HD10N 6. Borunská Alžběta AOP0950 23:30 + 4:46
OB 2017-10-1111.10.2017 Okresní liga mládeže Opava ... zakončení D10 7. Borunská Alžběta AOP0950 40:59 + 24:30
OB 2017-09-2828.09.2017 Oblastní žebříček HD10N 8. Borunská Alžběta AOP0950 30:27 + 13:07
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček D10N 5. Borunská Alžběta AOP0950 48:48 + 10:28
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10N 5. Borunská Alžběta AOP0950 55:44 + 10:16
OB 2017-07-1616.07.2017 Grand prix Silesia - E4 D10N 4. Borunská Alžběta AOP0950 37:49 + 15:15
OB 2017-07-1515.07.2017 Grand prix Silesia - E3 D10N 3. Borunská Alžběta AOP0950 40:34 + 11:08
OB 2017-07-1414.07.2017 Grand prix Silesia - E2 D10N 2. Borunská Alžběta AOP0950 19:11 + 4:35
OB 2017-07-1313.07.2017 Grand prix Silesia - E1 D10N 2. Borunská Alžběta AOP0950 27:19 + 7:00
OB 2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček DH10N 20. Borunská Alžběta AOP0950 43:15 + 26:18
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10N 7. Borunská Alžběta AOP0950 47:31 + 18:52
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10N 6. Borunská Alžběta AOP0950 52:08 + 20:27
OB 2017-06-1414.06.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 9. závod D10 3. Borunská Alžběta AOP0950 32:18 + 1:45
OB 2017-06-0707.06.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 8. závod, Dny orientace v přírodě D10 7. Borunská Alžběta AOP0950 71:57 + 22:02
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati HD10N 6. Borunská Alžběta AOP0950 48:26 + 15:34
OB 2017-05-2424.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 6. závod, World Orienteering Day D10 11. Borunská Alžběta AOP0950 16:09 + 5:26
OB 2017-05-2424.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 6. závod, World Orienteering Day D12 8. Borunská Alžběta AOP0950 29:29 + 14:52
OB 2017-05-0303.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 1. závod D10 6. Borunská Alžběta AOP0950 118:52 + 85:55
OB 2017-05-0101.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 3. závod D10 9. Borunská Alžběta AOP0950 66:55 + 21:36
OB 2017-04-2626.04.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 2. závod D10 2. Borunská Alžběta AOP0950 48:31 + 7:46
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček DH10N 15. Borunská Alžběta AOP0950 29:17 + 11:18
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu HD10N 8. Borunská Alžběta AOP0950 30:08 + 20:31
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček HD10N 9. Borunská Alžběta AOP0950 29:59 + 15:58
OB 2017-03-0101.03.2017 Okresní liga mládeže Opava ... žebříček D10 2 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2017-03-0101.03.2017 Okresní liga mládeže Opava ... žebříček D12 15 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček HDR 15. Borunská Alžběta AOP0950 60:43 + 42:46
OB 2016-09-1717.09.2016 Oblastní žebříček HDR 20. Borunská Alžběta AOP0950 37:37 + 21:48
OB 2016-09-1414.09.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 10. závod H10 2. Alľběta Borunská AOP0950 28:49 + 3:48
OB 2016-09-0606.09.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 9. závod D10 3. Alžběta Borunská AOP0950 35:58 + 16:42
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček HDR 14. Borunská Alžběta AOP0950 33:16 + 12:03
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček HDR 29. Borunská Alžběta AOP0950 40:26 + 22:37
OB 2016-05-1111.05.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 4. závod, Kufrování D10 7. Alľběta Borunská AOP0950 25:33 + 13:56
OB 2016-04-1616.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 44. Borunská Alžběta AOP0950 35:24 + 20:03
OB 2016-03-2727.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 HDR 30. Borunská Alžběta AOP0950 64:46 + 39:14
OB 2016-03-2626.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 HDR 42. Borunská Alžběta AOP0950 60:57 + 40:06
OB 2016-03-2525.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 HDR 44. Borunská Alžběta AOP0950 79:19 + 60:54
OB 2016-03-1919.03.2016 Oblastní žebříček HDR 35. Borunská Alžběta AOP0950 44:35 + 21:45
OB 2015-10-1818.10.2015 Oblastní žebříček HDR 35. Borunská Alžběta AOP0950 46:59 + 23:15
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček HDR 22. Borunská Alžběta AOP0950 60:07 + 40:27
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček HDR 18. Borunská Alžběta AOP0950 36:29 + 25:18
OB 2015-05-1616.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 29. Borunská Alžběta AOP0950 53:28 + 31:17
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček HDR 18. Borunská Alžběta AOP0950 56:22 + 28:13
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D12C Borunská Alžběta AOP0950
OB 2014-07-3131.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2014-07-3131.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E1 HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2014-08-0101.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E2 HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2014-08-0202.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E3 HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2014-08-0202.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E4 HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2014-08-0303.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E5 HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2014-10-2828.10.2014 Oblastní žebříček HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2015-09-1212.09.2015 Oblastní žebříček HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2016-03-2525.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2016-09-2121.09.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 11. závod D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2017-05-3131.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 7. závod, Dny orientace v přírodě D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2017-07-1313.07.2017 Grand prix Silesia D10N Borunská Alžběta AOP0950
OB 2017-06-2121.06.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 10. závod D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2017-09-1313.09.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 12. závod D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2017-09-2020.09.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 13. závod D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček DH10N Borunská Alžběta AOP0950
OB 2018-05-0909.05.2018 OLM Opava, 6. závod D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2018-07-2020.07.2018 Grand prix Silesia D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2018-05-3030.05.2018 OLM Opava, 9. závod D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní závod štafet DH12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-04-0707.04.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti DH12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-04-1616.04.2019 OLM Opava, 1. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-07-1919.07.2019 Grand prix Silesia D12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-09-1111.09.2019 OLM Opava, 13. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-10-1010.10.2019 OLM Opava, 17. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-10-1515.10.2019 OLM Opava, 18. závod, zakončení D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-11-1717.11.2019 OBO Cup ... Běžecký závod D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D12C Borunská Alžběta AOP0950
OB 2021-05-0202.05.2021 OLM Opava, 4. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2021-05-1919.05.2021 OLM Opava, 7. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2021-06-0202.06.2021 OLM Opava, 9. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2021-06-2323.06.2021 OLM Opava, 12. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2021-09-0101.09.2021 OLM Opava, 14. závod D14 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2021-09-1515.09.2021 OLM Opava, 16. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2021-09-1818.09.2021 Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2021-09-2929.09.2021 OLM Opava, 18. závod Lehká 1500m Borunská Alžběta AOP0950