Logo

Person: Borunská Alžběta

Registration database
Clubs membership overview
Functions overview
Sport
Date
Name
Class
Place
Name
Reg. number
Time
Loss
OB 2021-10-032021/10/03 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 11. Borunská Alžběta AOP0950 21:08 + 4:22
OB 2021-10-022021/10/02 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 15. Borunská Alžběta AOP0950 29:32 + 10:09
OB 2021-09-122021/09/12 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 6. Borunská Alžběta AOP0950 29:31 + 7:53
OB 2021-09-112021/09/11 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 15. Borunská Alžběta AOP0950 49:51 + 20:43
OB 2021-09-052021/09/05 Oblastní žebříček D12C 6. Borunská Alžběta AOP0950 23:50 + 4:44
OB 2021-09-042021/09/04 Oblastní žebříček D12C 9. Borunská Alžběta AOP0950 25:43 + 7:34
OB 2021-06-302021/06/30 OLM Opava, 13. závod D12 1. Borunská Alžběta AOP0950 36:44
OB 2021-06-202021/06/20 Žebříček B-Morava, Mistrovství oblasti na klasické trati D12C 7. Borunská Alžběta AOP0950 40:15 + 15:30
OB 2021-06-192021/06/19 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 13. Borunská Alžběta AOP0950 39:42 + 14:55
OB 2021-06-122021/06/12 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 2. Borunská Alžběta AOP0950 30:10 + 4:55
OB 2021-05-012021/05/01 Hanácký žebříček jaro 2021 D12C 6 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2020-09-302020/09/30 OLM Opava, 15. závod D12 2. Borunská Alžběta AOP0950 25:22 + 4:33
OB 2020-09-272020/09/27 Oblastní žebříček D12C 11. Borunská Alžběta AOP0950 36:20 + 11:57
OB 2020-09-122020/09/12 Oblastní žebříček D12C 11. Borunská Alžběta AOP0950 24:23 + 9:07
OB 2020-09-122020/09/12 Mistrovství oblasti ve sprintu D12C 10. Borunská Alžběta AOP0950 16:19 + 4:03
OB 2020-09-092020/09/09 OLM Opava, 12. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950 DISK
OB 2020-09-052020/09/05 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 11. Borunská Alžběta AOP0950 26:30 + 7:23
OB 2020-08-232020/08/23 Hanácky žebříček 2020 D12C 11 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2020-06-272020/06/27 Oblastní žebříček D12C 11. Borunská Alžběta AOP0950 54:01 + 25:33
OB 2020-06-242020/06/24 OLM Opava, 11. závod D12 2. Borunská Alžběta AOP0950 11:55 + 1:01
OB 2020-06-172020/06/17 OLM Opava, 10. závod D12 1. Borunská Alžběta AOP0950 24:06
OB 2020-06-172020/06/17 OLM Opava, 10. závod H10 8. Kollarovitsová Julie AOP0950 27:12 + 6:24
OB 2020-06-102020/06/10 OLM Opava, 9. závod D12 2. Borunská Alžběta AOP0950 34:51 + 6:00
OB 2020-06-032020/06/03 OLM Opava, 8. závod D12 2. Borunská Alžběta AOP0950 29:10 + 6:58
OB 2020-05-272020/05/27 OLM Opava, 7. závod D12 2. Borunská Alžběta AOP0950 79:35 + 8:18
OB 2020-05-202020/05/20 OLM Opava, 6. závod D12 1. Borunská Alžběta AOP0950 37:07
OB 2020-05-132020/05/13 OLM Opava, 5. závod D12 2. Borunská Alžběta AOP0950 19:05 + 0:58
OB 2020-05-012020/05/01 OLM Opava D12 3 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2020-05-012020/05/01 OLM Opava H10 13 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-10-122019/10/12 Oblastní žebříček D10C 4. Borunská Alžběta AOP0950 13:05 + 0:57
OB 2019-10-032019/10/03 OLM Opava, 16. závod D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 22:21
OB 2019-09-292019/09/29 Oblastní žebříček D12C 5. Borunská Alžběta AOP0950 53:45 + 25:02
OB 2019-09-262019/09/26 OLM Opava, 15. závod D12 1. Borunská Alžběta AOP0950 59:27
OB 2019-09-182019/09/18 OLM Opava, 14. závod D12 1. Borunská Alžběta AOP0950 51:16
OB 2019-09-142019/09/14 Oblastní žebříček D12 30. Borunská Alžběta AOP0950 30:10 + 15:08
OB 2019-09-082019/09/08 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D12C 22. Borunská Alžběta AOP0950 40:15 + 22:55
OB 2019-09-072019/09/07 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D12C 25. Borunská Alžběta AOP0950 70:10 + 44:19
OB 2019-07-212019/07/21 Grand prix Silesia - E4 D12 MS Borunská Alžběta AOP0950 43:26 + 18:45
OB 2019-07-202019/07/20 Grand prix Silesia - E2 D12 MS Borunská Alžběta AOP0950 25:44 + 9:18
OB 2019-07-202019/07/20 Grand prix Silesia - E3 D12 MS Borunská Alžběta AOP0950 38:10 + 24:16
OB 2019-07-192019/07/19 Grand prix Silesia - E1 D12 MS Borunská Alžběta AOP0950 45:59 + 29:48
OB 2019-06-262019/06/26 OLM Opava, 11. závod D10 5. Borunská Alžběta AOP0950 10:40 + 4:13
OB 2019-06-192019/06/19 OLM Opava, 10. závod D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 39:07
OB 2019-06-122019/06/12 OLM Opava, 9. závod D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 74:01
OB 2019-06-082019/06/08 Oblastní žebříček D10C 11. Borunská Alžběta AOP0950 36:02 + 17:57
OB 2019-06-052019/06/05 OLM Opava, 8. závod D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 75:04
OB 2019-05-222019/05/22 OLM Opava, 6. závod D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 33:53
OB 2019-05-162019/05/16 OLM Opava, 5. závod, WOD D10 2. Borunská Alžběta AOP0950 24:45 + 2:17
OB 2019-05-112019/05/11 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D10C 5. Borunská Alžběta AOP0950 16:16 + 3:24
OB 2019-05-082019/05/08 OLM Opava, 4. závod D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 22:53
OB 2019-05-042019/05/04 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 3. Borunská Alžběta AOP0950 25:47 + 4:15
OB 2019-05-012019/05/01 OLM Opava, 3. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950 DISK
OB 2019-04-282019/04/28 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 3. Borunská Alžběta AOP0950 10:56 + 1:29
OB 2019-04-272019/04/27 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 2. Borunská Alžběta AOP0950 26:02 + 1:02
OB 2019-04-252019/04/25 OLM Opava, 2. závod D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 32:10
OB 2019-04-132019/04/13 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 5. Borunská Alžběta AOP0950 29:00 + 7:52
OB 2019-04-082019/04/08 OLM Opava, 0. závod D12 3. Borunská Alžběta AOP0950 58:40 + 19:24
OB 2019-04-062019/04/06 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 5. Borunská Alžbeta AOP0950 23:08 + 5:11
OB 2019-04-012019/04/01 OLM Opava D10 1 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-04-012019/04/01 OLM Opava D12 2 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-03-302019/03/30 Oblastní žebříček D10C 2. Borunská Alžběta AOP0950 22:47 + 2:07
OB 2019-03-112019/03/11 Hanácký žebříček jaro 2019 D10C 4 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-03-112019/03/11 Hanácký žebříček podzim 2019 D10C 14 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-03-112019/03/11 Hanácký žebříček podzim 2019 D12C 26 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2018-10-272018/10/27 Oblastní žebříček D10C 13. Borunská Alžběta AOP0950 30:04 + 9:39
OB 2018-10-172018/10/17 OLM Opava, 18. závod, zakončení DH10 2. Borunská Alžběta AOP0950 27:48 + 2:33
OB 2018-10-102018/10/10 OLM Opava, 17. závod D10 5. Borunská Alžběta AOP0950 37:22 + 5:31
OB 2018-10-062018/10/06 Oblastní žebříček D10C 12. Borunská Alžběta AOP0950 25:20 + 7:23
OB 2018-10-032018/10/03 OLM Opava, 16. závod D10 2. Borunská Alžběta AOP0950 37:42 + 0:16
OB 2018-09-262018/09/26 OLM Opava, 15. závod D10 2. Borunská Alžběta AOP0950 38:47 + 16:30
OB 2018-09-222018/09/22 Oblastní žebříček D10C 5. Borunská Alžběta AOP0950 17:59 + 3:21
OB 2018-09-192018/09/19 OLM Opava, 14. závod D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 34:05
OB 2018-09-122018/09/12 OLM Opava, 13. závod D10 3. Borunská Alžběta AOP0950 37:05 + 14:26
OB 2018-09-092018/09/09 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 16. Borunská Alžběta AOP0950 34:53 + 14:21
OB 2018-09-082018/09/08 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 10. Borunská Alžběta AOP0950 33:08 + 12:19
OB 2018-09-012018/09/01 Hanácký žebříček podzim D10C 9 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2018-07-222018/07/22 Grand prix Silesia - E3 D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 29:13
OB 2018-07-212018/07/21 Grand Prix Silesia Sprint D10 3. Borunská Alžběta AOP0950 22:06 + 2:16
OB 2018-07-212018/07/21 Grand prix Silesia - E2 D10 4. Borunská Alžběta AOP0950 35:21 + 19:12
OB 2018-07-202018/07/20 Grand prix Silesia - E1 D10 1. Borunská Alžběta AOP0950 41:12
OB 2018-06-202018/06/20 OLM Opava, 12. závod D10 3. Borunská Alžběta AOP0950 26:07 + 3:24
OB 2018-06-162018/06/16 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 2. Borunská Alžběta AOP0950 28:28 + 1:51
OB 2018-06-132018/06/13 OLM Opava, 11. závod D10 2. Borunská Alžběta AOP0950 52:06 + 21:47
OB 2018-06-062018/06/06 OLM Opava, 10. závod D10 3. Borunská Alžběta AOP0950 57:27 + 33:10
OB 2018-05-232018/05/23 OLM Opava, 8. závod, WOD D10 7. Borunská Alžběta AOP0950 36:10 + 23:07
OB 2018-05-162018/05/16 OLM Opava, 7. závod D10 8. Borunská Alžběta AOP0950 31:25 + 9:40
OB 2018-05-162018/05/16 OLM Opava, 7. závod D12 Borunská Alžběta #2 AOP0950 DISK
OB 2018-05-122018/05/12 Oblastní žebříček D10C 14. Borunská Alžběta AOP0950 24:10 + 7:54
OB 2018-05-082018/05/08 OLM Opava, 5. závod D10 4. Borunská Alžběta AOP0950 30:24 + 8:51
OB 2018-05-062018/05/06 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 8. Borunská Alžběta AOP0950 26:26 + 9:18
OB 2018-05-052018/05/05 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 10. Borunská Alžběta AOP0950 28:14 + 12:23
OB 2018-04-282018/04/28 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 13. Borunská Alžběta AOP0950 33:47 + 16:57
OB 2018-04-242018/04/24 OLM Opava, 2. závod D10 2. Borunská Alžběta AOP0950 74:49 + 19:51
OB 2018-04-172018/04/17 OLM Opava, 1. závod D10 3. Borunská Alžběta AOP0950 29:30 + 7:41
OB 2018-04-172018/04/17 OLM Opava, 1. závod D12 3. Borunská Alžběta #2 AOP0950 43:35 + 19:24
OB 2018-04-072018/04/07 Mistrovství oblasti ve sprintu HD10N 5. Borunská Alžběta AOP0950 8:30 + 1:20
OB 2018-04-012018/04/01 Hanácký žebříček jaro D10C 8 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2018-04-012018/04/01 OLM Opava D10 3 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2018-04-012018/04/01 OLM Opava D12 9 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2018-03-242018/03/24 Oblastní žebříček HD10N 6. Borunská Alžběta AOP0950 23:30 + 4:46
OB 2017-10-112017/10/11 Okresní liga mládeže Opava ... zakončení D10 7. Borunská Alžběta AOP0950 40:59 + 24:30
OB 2017-09-282017/09/28 Oblastní žebříček HD10N 8. Borunská Alžběta AOP0950 30:27 + 13:07
OB 2017-09-162017/09/16 Oblastní žebříček D10N 5. Borunská Alžběta AOP0950 48:48 + 10:28
OB 2017-09-092017/09/09 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10N 5. Borunská Alžběta AOP0950 55:44 + 10:16
OB 2017-07-162017/07/16 Grand prix Silesia - E4 D10N 4. Borunská Alžběta AOP0950 37:49 + 15:15
OB 2017-07-152017/07/15 Grand prix Silesia - E3 D10N 3. Borunská Alžběta AOP0950 40:34 + 11:08
OB 2017-07-142017/07/14 Grand prix Silesia - E2 D10N 2. Borunská Alžběta AOP0950 19:11 + 4:35
OB 2017-07-132017/07/13 Grand prix Silesia - E1 D10N 2. Borunská Alžběta AOP0950 27:19 + 7:00
OB 2017-06-242017/06/24 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček DH10N 20. Borunská Alžběta AOP0950 43:15 + 26:18
OB 2017-06-182017/06/18 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10N 7. Borunská Alžběta AOP0950 47:31 + 18:52
OB 2017-06-172017/06/17 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10N 6. Borunská Alžběta AOP0950 52:08 + 20:27
OB 2017-06-142017/06/14 Okresní liga mládeže Opava ... 9. závod D10 3. Borunská Alžběta AOP0950 32:18 + 1:45
OB 2017-06-072017/06/07 Okresní liga mládeže Opava ... 8. závod, Dny orientace v přírodě D10 7. Borunská Alžběta AOP0950 71:57 + 22:02
OB 2017-05-272017/05/27 Mistrovství oblasti na krátké trati HD10N 6. Borunská Alžběta AOP0950 48:26 + 15:34
OB 2017-05-242017/05/24 Okresní liga mládeže Opava ... 6. závod, World Orienteering Day D10 11. Borunská Alžběta AOP0950 16:09 + 5:26
OB 2017-05-242017/05/24 Okresní liga mládeže Opava ... 6. závod, World Orienteering Day D12 8. Borunská Alžběta AOP0950 29:29 + 14:52
OB 2017-05-032017/05/03 Okresní liga mládeže Opava ... 1. závod D10 6. Borunská Alžběta AOP0950 118:52 + 85:55
OB 2017-05-012017/05/01 Okresní liga mládeže Opava ... 3. závod D10 9. Borunská Alžběta AOP0950 66:55 + 21:36
OB 2017-04-262017/04/26 Okresní liga mládeže Opava ... 2. závod D10 2. Borunská Alžběta AOP0950 48:31 + 7:46
OB 2017-04-082017/04/08 Oblastní žebříček DH10N 15. Borunská Alžběta AOP0950 29:17 + 11:18
OB 2017-04-012017/04/01 Mistrovství oblasti ve sprintu HD10N 8. Borunská Alžběta AOP0950 30:08 + 20:31
OB 2017-03-252017/03/25 Oblastní žebříček HD10N 9. Borunská Alžběta AOP0950 29:59 + 15:58
OB 2017-03-012017/03/01 Okresní liga mládeže Opava ... žebříček D10 2 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2017-03-012017/03/01 Okresní liga mládeže Opava ... žebříček D12 15 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2016-09-242016/09/24 Oblastní žebříček HDR 15. Borunská Alžběta AOP0950 60:43 + 42:46
OB 2016-09-172016/09/17 Oblastní žebříček HDR 20. Borunská Alžběta AOP0950 37:37 + 21:48
OB 2016-09-142016/09/14 Okresní liga mládeže Opava ..... 10. závod H10 2. Alľběta Borunská AOP0950 28:49 + 3:48
OB 2016-09-062016/09/06 Okresní liga mládeže Opava ..... 9. závod D10 3. Alžběta Borunská AOP0950 35:58 + 16:42
OB 2016-09-042016/09/04 Oblastní žebříček HDR 14. Borunská Alžběta AOP0950 33:16 + 12:03
OB 2016-06-112016/06/11 Oblastní žebříček HDR 29. Borunská Alžběta AOP0950 40:26 + 22:37
OB 2016-05-112016/05/11 Okresní liga mládeže Opava ..... 4. závod, Kufrování D10 7. Alľběta Borunská AOP0950 25:33 + 13:56
OB 2016-04-162016/04/16 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 44. Borunská Alžběta AOP0950 35:24 + 20:03
OB 2016-03-272016/03/27 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 HDR 30. Borunská Alžběta AOP0950 64:46 + 39:14
OB 2016-03-262016/03/26 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 HDR 42. Borunská Alžběta AOP0950 60:57 + 40:06
OB 2016-03-252016/03/25 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 HDR 44. Borunská Alžběta AOP0950 79:19 + 60:54
OB 2016-03-192016/03/19 Oblastní žebříček HDR 35. Borunská Alžběta AOP0950 44:35 + 21:45
OB 2015-10-182015/10/18 Oblastní žebříček HDR 35. Borunská Alžběta AOP0950 46:59 + 23:15
OB 2015-10-032015/10/03 Oblastní žebříček HDR 22. Borunská Alžběta AOP0950 60:07 + 40:27
OB 2015-10-032015/10/03 Oblastní žebříček HDR 18. Borunská Alžběta AOP0950 36:29 + 25:18
OB 2015-05-162015/05/16 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 29. Borunská Alžběta AOP0950 53:28 + 31:17
OB 2014-10-252014/10/25 Oblastní žebříček HDR 18. Borunská Alžběta AOP0950 56:22 + 28:13
OB 2020-10-042020/10/04 Oblastní žebříček D12C Borunská Alžběta AOP0950
OB 2014-07-312014/07/31 Grand Prix Silesia 2014 HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2014-07-312014/07/31 Grand Prix Silesia 2014 - E1 HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2014-08-012014/08/01 Grand Prix Silesia 2014 - E2 HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2014-08-022014/08/02 Grand Prix Silesia 2014 - E3 HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2014-08-022014/08/02 Grand Prix Silesia 2014 - E4 HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2014-08-032014/08/03 Grand Prix Silesia 2014 - E5 HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2014-10-192014/10/19 Oblastní žebříček HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2014-10-282014/10/28 Oblastní žebříček HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2015-09-122015/09/12 Oblastní žebříček HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2016-03-252016/03/25 Velikonoce ve skalách 2016 HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2016-05-212016/05/21 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček HDR Borunská Alžběta AOP0950
OB 2016-09-212016/09/21 Okresní liga mládeže Opava ..... 11. závod D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2017-05-312017/05/31 Okresní liga mládeže Opava ... 7. závod, Dny orientace v přírodě D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2017-07-132017/07/13 Grand prix Silesia D10N Borunská Alžběta AOP0950
OB 2017-06-212017/06/21 Okresní liga mládeže Opava ... 10. závod D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2017-09-132017/09/13 Okresní liga mládeže Opava ... 12. závod D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2017-09-202017/09/20 Okresní liga mládeže Opava ... 13. závod D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2017-09-302017/09/30 Oblastní žebříček DH10N Borunská Alžběta AOP0950
OB 2018-05-092018/05/09 OLM Opava, 6. závod D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2018-07-202018/07/20 Grand prix Silesia D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2018-05-302018/05/30 OLM Opava, 9. závod D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2018-09-222018/09/22 Oblastní závod štafet DH12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-04-072019/04/07 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti DH12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-04-162019/04/16 OLM Opava, 1. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-05-112019/05/11 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-05-122019/05/12 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-07-192019/07/19 Grand prix Silesia D12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-09-112019/09/11 OLM Opava, 13. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-10-102019/10/10 OLM Opava, 17. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-10-152019/10/15 OLM Opava, 18. závod, zakončení D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2019-11-172019/11/17 OBO Cup ... Běžecký závod D10 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2020-09-192020/09/19 Oblastní žebříček D12C Borunská Alžběta AOP0950
OB 2021-05-022021/05/02 OLM Opava, 4. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2021-05-192021/05/19 OLM Opava, 7. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2021-06-022021/06/02 OLM Opava, 9. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2021-06-232021/06/23 OLM Opava, 12. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2021-09-012021/09/01 OLM Opava, 14. závod D14 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2021-09-152021/09/15 OLM Opava, 16. závod D12 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2021-09-182021/09/18 Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Borunská Alžběta AOP0950
OB 2021-09-292021/09/29 OLM Opava, 18. závod Lehká 1500m Borunská Alžběta AOP0950