Závodník: Troupová Vladěna

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu veteránů
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking veteránů
OB 13.10.2019 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D45 15. Troupová Vladěna KRE6351 59:16 + 22:07 025002500
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D45 12. Troupová Vladěna KRE6351 72:06 + 20:40 032363236
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladěna KRE6351 45:02 + 8:29 025792579
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 7. Troupová Vladěna KRE6351 56:52 + 13:01 030533053
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 6. Troupová Vladěna KRE6351 68:22 + 14:41 035583558
OB 25.08.2019 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladěna KRE6351 45:11 + 12:40 029042904
OB 24.08.2019 Oblastní žebříček DBK 1. Troupová Vladěna KRE6351 41:11
OB 11.08.2019 Orienteering Adventure - E5 D55A 13. Troupová Vladěna KRE6351 71:54 + 16:58 032013201
OB 10.08.2019 Orienteering Adventure - E4 D55A 10. Troupová Vladěna KRE6351 62:23 + 21:30 032193219
OB 09.08.2019 Orienteering Adventure - E3 D55A 9. Troupová Vladěna KRE6351 90:22 + 26:03 036263626
OB 08.08.2019 Orienteering Adventure - E2 D55A 18. Troupová Vladěna KRE6351 71:03 + 32:05 022112211
OB 07.08.2019 Orienteering Adventure - E1 D55A 15. Troupová Vladěna KRE6351 19:35 + 5:43 034403440
OB 16.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D55B 13. Troupová Vladěna KRE6351 51:48 + 20:53 017381738
OB 15.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 12. Troupová Vladěna KRE6351 57:58 + 20:52 026122612
OB 08.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 3. Troupová Vladěna KRE6351 67:48 + 14:19 033643364
OB 02.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 5. Troupová Vladěna KRE6351 32:27 + 4:56 036313631
OB 01.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 4. Troupová Vladěna KRE6351 55:22 + 10:34 036633663
OB 20.05.2019 Žebříček B-Čechy východ 2019 D55B 3 Troupová Vladěna KRE6351
OB 12.05.2019 Oblastní žebříček D45 5. Troupová Vladěna KRE6351 48:54 + 18:30 024702470
OB 11.05.2019 Oblastní žebříček D45 9. Troupová Vladěna KRE6351 17:43 + 5:59 022582258
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček D45 8. Troupová Vladěna KRE6351 50:32 + 12:02 033593359
OB 30.03.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 5. Troupová Vladěna KRE6351 21:08 + 5:42 031413141
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladěna KRE6351 16:01 + 0:56 031583158
OB 22.02.2019 Jihočeský žebříček - jaro 2019 D45 7 Troupová Vladěna KRE6351
OB 22.02.2019 Jihočeský žebříček - podzim 2019 D45 3 Troupová Vladěna KRE6351
OB 21.10.2018 Veřejný závod D45 2. Troupová Vladěna KRE6351 48:02 + 3:24 033783378
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D45 6. Troupová Vladěna KRE6351 56:56 + 13:05 027592759
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D45 9. Vladěna Troupová KRE6351 63:56 + 16:29 023902390
OB 09.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 6. Troupová Vladěna KRE6351 44:26 + 8:01 029432943
OB 08.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 7. Troupová Vladěna KRE6351 58:27 + 6:41 032263226
OB 26.08.2018 Oblastní žebříček D45 10. Troupová Vladìna KRE6351 49:43 + 17:48 022392239
OB 25.08.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 8. Troupová Vladěna KRE6351 75:40 + 27:13 020372037
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 1. Troupová Vladěna KRE6351 39:52 028662866
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 1. Troupová Vladěna KRE6351 63:13
OB 13.05.2018 Oblastní žebříček D45 3. Troupová Vladěna KRE6351 60:13 + 12:46 021842184
OB 06.05.2018 Žebříček B-Čechy východ D55B 3. Troupová Vladěna KRE6351 46:19 + 5:01
OB 05.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 7. Troupová Vladěna KRE6351 80:52 + 23:10 022492249
OB 01.05.2018 Žebříček B-Čechy východ 2018 D55B 1 Troupová Vladěna KRE6351
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček D45 6. Troupová Vladěna KRE6351 62:17 + 16:06 030463046
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 5. Troupová Vladěna KRE6351 57:49 + 14:10 023572357
OB 01.03.2018 Jihočeský žebříček 2018 D45 2 Troupová Vladěna KRE6351
OB 15.10.2017 Veřejný závod D45 12. Troupová Vladěna KRE6351 62:01 + 21:03 024212421
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D45 9. Troupová Vladěna KRE6351 78:45 + 21:50 031003100
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D50B 29. Troupová Vladěna KRE6351 48:09 + 18:34 018761876
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D50B 23. Troupová Vladěna KRE6351 56:51 + 17:38 033113311
OB 27.08.2017 Oblastní žebříček D45 3. Troupová Vladena KRE6351 67:17 + 17:42 027292729
OB 26.08.2017 Oblastní žebříček D45 3. Troupová VladÄ›na KRE6351 58:52 + 16:53 026892689
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D50B 20. Troupová Vladěna KRE6351 50:07 + 15:13 030653065
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D50B 19. Troupová Vladěna KRE6351 55:36 + 13:28 034623462
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D50B 6. Troupová Vladěna KRE6351 41:10 + 6:24 034493449
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D50 28. Troupová Vladěna KRE6351 32:14 + 9:25 036483648
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 22. Troupová Vladěna KRE6351 80:17 + 26:29 035513551
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 18. Troupová Vladěna KRE6351 52:16 + 12:11 036143614
OB 28.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 3. Troupová Vladěna KRE6351 73:00 + 14:37 029252925
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D50B 19. Troupová Vladěna KRE6351 49:49 + 18:27 028782878
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D50B 25. Troupová Vladěna KRE6351 82:22 + 33:28 027102710
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D50 17. Troupová Vladěna KRE6351 25:09 + 12:11 00611611
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček D45 2. Troupová Vladěna KRE6351 46:29 + 12:25 024292429
OB 15.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 2. Troupová Vladěna KRE6351 17:04 + 2:38 025632563
OB 15.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 3. Troupová Vladěna KRE6351 50:37 + 10:50 030763076
OB 01.04.2017 Jihočeský žebříček 2017 D45 2 Troupová Vladěna KRE6351
OB 01.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D50B 18 Troupová Vladěna KRE6351
OB 16.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D45 12. Troupová Vladěna KRE6351 47:47 + 16:07
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D45 10. Troupová Vladěna KRE6351 66:37 + 22:14
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D50B 8. Troupová Vladěna KRE6351 66:04 + 10:03
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D50 34. Troupová Vladěna KRE6351 61:21 + 19:44
OB 12.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 D50B 24 Troupová Vladěna KRE6351
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B Troupová Vladěna KRE6351 DNS
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B Troupová Vladěna KRE6351 DNS
OB 28.08.2016 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladěna KRE6351 71:51 + 18:35
OB 27.08.2016 Oblastní žebříček D45 3. Troupová Vladěna KRE6351 62:11 + 6:20
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D50B 14. Troupová Vladěna KRE6351 67:00 + 29:30
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D50 17. Troupová Vladěna KRE6351 42:43 + 13:18
OB 11.06.2016 Mistrovství oblati na klasické trati D45 Troupová Vladena KRE6351 DISK
OB 05.06.2016 Oblastní žebříček D45 4. Vladěna Troupová KRE6351 40:44 + 5:45
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D50B 17. Troupová Vladěna KRE6351 46:03 + 8:48
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D50B Troupová Vladěna KRE6351 DISK
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 22. Troupová Vladěna KRE6351 86:49 + 50:32
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 24. Troupová Vladěna KRE6351 67:42 + 27:16
OB 10.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 3. Troupová Vladěna KRE6351 22:21 + 2:46
OB 18.10.2015 Veřejný závod D45 13. Troupová Vladěna KRE6351 56:19 + 16:19
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D45 9. Troupová Vladěna KRE6351 63:01 + 19:39
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D45 2. Troupová Vladena KRE6351 62:39 + 3:22
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D50B 8. Troupová Vladěna KRE6351 57:35 + 14:17
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 25. Troupová Vladěna KRE6351 66:06 + 22:10
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 18. Troupová Vladěna KRE6351 35:43 + 10:12
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 8. Troupová Vladěna KRE6351 65:39 + 16:58
OB 30.08.2015 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladěna KRE6351 46:59 + 5:59
OB 29.08.2015 Oblastní žebříček D45 2. Troupová Vladěna KRE6351 58:07 + 0:51
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D50B 1. Troupová Vladislava KRE6351 38:33
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D50B 4. Troupová Vladislava KRE6351 41:53 + 8:49
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D50B 2. Troupová Vladislava KRE6351 42:50 + 4:50
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D50B 2. Troupová Vladislava KRE6351 35:41 + 4:14
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D50B Troupová Vladislava KRE6351 DISK
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 6. Troupová Vladěna KRE6351 58:43 + 14:30
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 19. Troupová Vladěna KRE6351 81:19 + 28:07
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 15. Troupová Vladěna KRE6351 43:19 + 13:39
OB 19.04.2015 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladena KRE6351 67:45 + 12:47
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 1. Troupová Vladena KRE6351 16:14
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 2. Troupová Vladěna KRE6351 54:54 + 11:05
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D45 6. Troupová Vladěna KRE6351 47:11 + 7:34
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D45 7. Troupová Vladěna KRE6351 53:48 + 10:19
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladena KRE6351 44:27 + 13:48
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D50B 9. Troupová Vladěna KRE6351 66:29 + 13:55
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 29. Troupová Vladěna KRE6351 68:37 + 23:43
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 17. Troupová Vladěna KRE6351 43:32 + 12:12
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 14. Troupová Vladěna KRE6351 69:39 + 20:07
OB 31.08.2014 Oblastní žebříček D45 5. Troupová Vladěna KRE6351 74:58 + 16:33
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 19. Troupová Vladěna KRE6351 80:34 + 40:19
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 19. Troupová Vladěna KRE6351 102:38 + 51:19
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 2. Vladena Troupová KRE6351 50:38 + 10:33
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D50B 15. Troupová Vladěna KRE6351 40:46 + 14:50
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 14. Troupová Vladěna KRE6351 69:20 + 25:54
OB 13.10.2013 Oblastní žebříček D45 7. Troupová Vladěna KRE6351 49:39 + 10:46
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D45 11. Troupová Vladěna KRE6351 59:48 + 16:03
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA D50B 9. Troupová Vladěna KRE6351 53:06 + 11:50
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 23. Troupová Vladěna KRE6351 60:36 + 23:26
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D50B 11. Troupová Vladěna KRE6351 40:17 + 9:10
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D50B 10. Troupová Vladěna KRE6351 72:32 + 21:53
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladěna KRE6351 28:35 + 4:19
OB 12.05.2013 Žebříček B - Čechy D50B 9. Troupová Vladena KRE6351 44:12 + 15:43
OB 11.05.2013 Žebříček B - Čechy D50B 12. Troupová Vladena KRE6351 66:30 + 24:25
OB 28.04.2013 Oblastní žebříček D45 1. Troupová Vladena KRE6351 73:53
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D45 5. Troupová Vladěna KRE6351 49:50 + 15:59
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D45 7. Troupová Vladěna KRE6351 31:57 + 10:02
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D45 Vladěna Troupová KRE6351
OB 26.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 Troupová Vladěna KRE6351
OB 07.08.2019 Orienteering Adventure D55A Troupová Vladěna KRE6351 034403440
OB 21.09.2019 Orienteering Unlimited 2019, E1 D55- Troupová Vladěna KRE6351
OB 22.09.2019 Orienteering Unlimited 2019, E2 D55- Troupová Vladěna KRE6351