Logo

Závodník: Müller Jonáš

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček H21C Müller Jonáš KSU9906 DISK 000000
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček H21C 5. Müller Jonáš KSU9906 36:33 + 3:33 070297029
OB 2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu H21C Müller Jonáš KSU9906 DISK 000000
OB 2020-09-0202.09.2020 Veřejný závod (Akademické M ČR) H 32. Müller Jonáš KSU9906 13:54 + 2:27 075827582
OB 2020-08-3030.08.2020 Cena východních Čech - E3 H21E 10. Müller Jonáš KSU9906 71:28 + 7:57
OB 2020-08-2929.08.2020 Cena východních Čech - E2 H21E 13. Müller Jonáš KSU9906 95:16 + 12:17
OB 2020-08-2828.08.2020 Cena východních Čech - E1 H21E 14. Müller Jonáš KSU9906 43:08 + 5:18
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 H20A 11 Müller Jonáš KSU9906
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H20A 10. Müller Jonáš KSU9906 104:18 + 18:06 075717571
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H20B 8. Müller Jonáš KSU9906 59:07 + 6:01 076977697
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H20A 12. Müller Jonáš KSU9906 14:49 + 1:54 070717071
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H20A 17. Müller Jonáš KSU9906 32:00 + 7:17 061716171
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H20A 14. Müller Jonáš KSU9906 80:10 + 14:31 068386838
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 H21A 12. Müller Jonáš KSU9906 48:10 + 3:59 067756775
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 H21A 14. Müller Jonáš KSU9906 72:55 + 5:08 068226822
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 H21A 11. Müller Jonáš KSU9906 39:05 + 4:19 066926692
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H20B 1. Müller Jonáš KSU9906 27:48 072787278
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H20A 10. Müller Jonáš KSU9906 37:11 + 9:17 056685668
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H20A 13. Müller Jonáš KSU9906 30:01 + 8:13 058215821
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H20A 14. Müller Jonáš KSU9906 113:47 + 34:33 059305930
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H20 13. Müller Jonáš KSU9906 15:04 + 2:24 075387538
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H20A 9. Müller Jonáš KSU9906 29:57 + 5:44 071177117
OB 2019-03-3131.03.2019 INOV-8 CUP - žebříček A 2019 H20A 12 Müller Jonáš KSU9906
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H20A 18. Müller Jonáš KSU9906 108:58 + 32:45 055905590
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H20A 8. Müller Jonáš KSU9906 67:58 + 13:50 073037303
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 H21E 38. Müller Jonáš KSU9906 69:02 + 16:03 060516051
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 H21E 53. Müller Jonáš KSU9906 83:42 + 26:40 051025102
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 H21E 32. Müller Jonáš KSU9906 42:03 + 7:22 072227222
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H20A 13. Müller Jonáš KSU9906 32:16 + 6:32 073877387
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H20B 9. Müller Jonáš KSU9906 32:15 + 5:25 073467346
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H20A 6. Müller Jonáš KSU9906 89:22 + 15:25 075227522
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H20A 9. Müller Jonáš KSU9906 34:43 + 6:25 074977497
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček H21C 4. Müller Jonáš KSU9906 42:11 + 2:24 077797779
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H20A 17. Müller Jonáš KSU9906 13:52 + 3:04 071567156
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H20A 12. Müller Jonáš KSU9906 29:59 + 6:33 067836783
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H20A 10. Müller Jonáš KSU9906 15:45 + 3:16 064906490
OB 2018-04-0303.04.2018 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 H20A 17 Müller Jonáš KSU9906
OB 2017-09-0202.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 H18B Müller Jonáš KSU9906 DISK
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 H18B Müller Jonáš KSU9906 DISK
OB 2017-08-1313.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 H21E Müller Jonáš KSU9906 DISK 000000
OB 2017-08-1212.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 H21E Müller Jonáš KSU9906 DISK 000000
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 H21E Müller Jonáš KSU9906 DISK 000000
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H18A 4. Müller Jonáš KSU9906 32:12 + 0:48
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H18C 2. Müller Jonáš KSU9906 25:29 + 1:56
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A Müller Jonáš KSU9906 DISK
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 14. Müller Jonáš KSU9906 34:22 + 5:40
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H18 1. Müller Jonáš KSU9906 37:32
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H18A 14. Müller Jonáš KSU9906 13:47 + 1:32
OB 2017-05-1414.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A 30. Müller Jonáš KSU9906 35:23 + 12:43
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A 5. Müller Jonáš KSU9906 66:23 + 6:39
OB 2017-04-1515.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 H18 9. Müller Jonáš KSU9906 73:22 + 15:10
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H18 1. Müller Jonáš KSU9906 14:36
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček H18C 1. Müller Jonáš KSU9906 53:39
OB 2017-03-1919.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 22. Müller Jonáš KSU9906 43:17 + 4:32 072357235
OB 2017-01-0101.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 H18A 21 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016-10-2929.10.2016 Oblastní žebříček H18C 1. Müller Jonáš KSU9906 39:39
OB 2016-10-2828.10.2016 Oblastní žebříček H18C 1. Müller Jonáš KSU9906 31:33
OB 2016-10-0303.10.2016 INOV-8 CUP - žebříček A 2016 H18A 18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016-10-0202.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) H18A 18. Müller Jonáš KSU9906 63:45 + 13:00
OB 2016-10-0101.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H18A 5. Müller Jonáš KSU9906 44:30 + 3:13
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček H18C 1. Müller Jonáš KSU9906 47:41
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A 22. Müller Jonáš KSU9906 13:06 + 1:50
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 10. Müller Jonáš KSU9906 26:04 + 3:08
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 12. Müller Jonáš KSU9906 80:13 + 14:28
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H18 3. Müller Jonáš KSU9906 53:42 + 4:08
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H18 12. Müller Jonáš KSU9906 40:17 + 7:01
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H18 16. Müller Jonáš KSU9906 29:42 + 7:29
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H18 10. Müller Jonáš KSU9906 51:57 + 7:19
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H18 6. Müller Jonáš KSU9906 28:08 + 2:36
OB 2016-06-2626.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H18B 2. Müller Jonáš KSU9906 27:37 + 2:29
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H18B 13. Müller Jonáš KSU9906 41:37 + 13:25
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Morava H18B 1. Šrámek Ondřej KSU9906 33:49
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček H18C 1. Müller Jonáš KSU9906 49:38
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A 18. Müller Jonáš KSU9906 15:34 + 1:59
OB 2016-05-2929.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A 21. Müller Jonáš KSU9906 75:25 + 16:06
OB 2016-05-2828.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A 16. Müller Jonáš KSU9906 25:40 + 3:38
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček H18 1. Müller Jonáš KSU9906 30:47
OB 2016-05-0707.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H18 22. Müller Jonáš KSU9906 16:48 + 2:34
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 14. Müller Jonáš KSU9906 28:42 + 4:01
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 14. Müller Jonáš KSU9906 68:22 + 6:55
OB 2016-04-2323.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 9. Müller Jonáš KSU9906 68:33 + 16:01
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H18 2. Müller Jonáš KSU9906 14:10 + 0:34
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček H18C 4. Müller Jonáš KSU9906 37:10 + 1:52
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 25. Müller Jonáš KSU9906 44:01 + 6:18 066046604
OB 2015-10-3131.10.2015 Oblastní žebříček H16C 1. Müller Jonáš KSU9906 38:59
OB 2015-10-2828.10.2015 Oblastní žebříček H16C 5. Müller Jonáš KSU9906 30:05 + 5:30
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček H16C 1. Müller Jonáš KSU9906 27:32
OB 2015-09-2727.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H16A 12. Müller Jonáš KSU9906 59:09 + 11:13
OB 2015-09-2626.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16B 3. Müller Jonáš KSU9906 39:12 + 2:16
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček H16C 2. Müller Jonáš KSU9906 43:29 + 0:48
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 25. Müller Jonáš KSU9906 18:26 + 3:48
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B-Morava H16B 9. Müller Jonáš KSU9906 28:07 + 6:19
OB 2015-09-0505.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 1. Müller Jonáš KSU9906 42:44
OB 2015-08-3030.08.2015 Cena východních Čech - E3 H16B 10. Müller Jonáš KSU9906 51:47 + 11:16
OB 2015-08-2929.08.2015 Cena východních Čech - E2 H16B 19. Müller Jonáš KSU9906 51:57 + 18:24
OB 2015-08-2828.08.2015 Cena východních Čech - E1 H16B 13. Müller Jonáš KSU9906 49:12 + 15:24
OB 2015-08-0909.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 H16A 7. Müller Jonáš KSU9906 50:59 + 3:19
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 H16A 8. Müller Jonáš KSU9906 33:47 + 3:18
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 H16A 10. Müller Jonáš KSU9906 44:58 + 6:57
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 H16A 10. Müller Jonáš KSU9906 53:58 + 5:06
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 H16A 15. Müller Jonáš KSU9906 28:48 + 5:57
OB 2015-06-2727.06.2015 Oblastní žebříček H16C 1. Müller Jonáš KSU9906 24:55
OB 2015-06-2121.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H16B 14. Müller Jonáš KSU9906 28:41 + 6:41
OB 2015-06-2020.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16A 16. Müller Jonáš KSU9906 27:02 + 5:25
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 1. Müller Jonáš KSU9906 42:25
OB 2015-06-0707.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16A 24. Müller Jonáš KSU9906 38:26 + 9:09
OB 2015-06-0606.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 1. Müller Jonáš KSU9906 59:34
OB 2015-05-1717.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 1. Müller Jonáš KSU9906 24:46
OB 2015-05-1616.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 1. Müller Jonáš KSU9906 52:44
OB 2015-05-0101.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 2. Müller Jonáš KSU9906 15:30 + 0:18
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H16 18. Müller Jonáš KSU9906 57:57 + 10:58
OB 2015-04-1818.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H16B 6. Müller Jonáš KSU9906 48:42 + 8:00
OB 2015-04-1111.04.2015 Oblastní žebříček H16C 2. Müller Jonáš KSU9906 44:06 + 3:29
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) H16C 2. Müller Jonáš KSU9906 39:53 + 1:40
OB 2015-03-2121.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) H18B 1. Müller Jonáš KSU9906 65:06
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H16C 4. Müller Jonáš KSU9906 24:45 + 2:57
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček H16C 5. Müller Jonáš KSU9906 35:32 + 4:54
OB 2014-09-2828.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16B 17. Müller Jonáš KSU9906 75:14 + 24:40
OB 2014-09-2727.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16B 10. Müller Jonáš KSU9906 58:00 + 13:35
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček H16C 5. Müller Jonáš KSU9906 70:55 + 17:43
OB 2014-09-1313.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 25. Müller Jonáš KSU9906 14:41 + 3:04
OB 2014-09-0707.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16A 21. Müller Jonáš KSU9906 34:45 + 9:52
OB 2014-09-0606.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16A 29. Müller Jonáš KSU9906 67:12 + 25:51
OB 2014-08-2424.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 H16 5. Müller Jonáš KSU9906 49:44 + 4:00
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 H16 6. Müller Jonáš KSU9906 30:55 + 5:37
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 H16 6. Müller Jonáš KSU9906 17:48 + 1:32
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny H16 5. Müller Jonáš KSU9906 98:27 + 8:20
OB 2014-06-2222.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16B 13. Müller Jonáš KSU9906 45:00 + 17:46
OB 2014-06-2121.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16B 9. Müller Jonáš KSU9906 40:09 + 10:20
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček H16C 2. Müller Jonáš KSU9906 52:12 + 3:10
OB 2014-06-0808.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16A 15. Müller Jonáš KSU9906 29:07 + 5:27
OB 2014-06-0707.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16A 27. Müller Jonáš KSU9906 64:09 + 21:49
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček H16 8. Müller Jonáš KSU9906 49:22 + 8:52
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H16A 32. Müller Jonáš KSU9906 39:41 + 19:07
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H16A 26. Müller Jonáš KSU9906 70:23 + 21:49
OB 2014-05-0808.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček H16 29. Müller Jonáš KSU9906 16:08 + 4:19
OB 2014-04-1212.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) H16B 13. Müller Jonáš KSU9906 82:20 + 30:52
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček H16C 1. Müller Jonáš KSU9906 44:04
OB 2014-03-2929.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H16C 4. Müller Jonáš KSU9906 13:50 + 3:00
OB 2013-11-0202.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H14C 4. Müller Jonáš KSU9906 34:49 + 4:36
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček H16C 1. Müller Jonáš KSU9906 30:43
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček H16C 2. Müller Jonáš KSU9906 30:10 + 1:52
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček H14C 5. Müller Jonáš KSU9906 38:16 + 6:48
OB 2013-09-1515.09.2013 Žebříček B - Morava H14B 7. Jonáš Müller KSU9906 30:44 + 4:47
OB 2013-09-1414.09.2013 Žebříček B - Morava H14B 19. Jonáš Müller KSU9906 61:06 + 20:40
OB 2013-06-0202.06.2013 Žebříček B - Morava H14B 1. Müller Jonáš KSU9906 26:02
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Morava H14B 25. Müller Jonáš KSU9906 44:55 + 19:17
OB 2013-05-1919.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H14B 18. Müller Jonáš KSU9906 38:16 + 9:51
OB 2013-05-1818.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H14B 14. Müller Jonáš KSU9906 44:45 + 9:30
OB 2013-05-1212.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava H14B 7. Müller Jonáš KSU9906 32:19 + 7:10
OB 2013-05-1111.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček H14B 20. Müller Jonáš KSU9906 52:10 + 13:36
OB 2013-04-2727.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H14 7. Müller Jonáš KSU9906 48:12 + 10:31
OB 2013-04-2525.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky H14B 10. Müller Jonáš KSU9906
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu H14 8. Müller Jonáš KSU9906 16:14 + 2:13
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní žebříček H14C 6. Müller Jonáš KSU9906 28:52 + 3:40
OB 2013-03-2323.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) H14C 6. Müller Jonáš KSU9906 36:40 + 5:21
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H18A Müller Jonáš KSU9906
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H20 Müller Jonáš KSU9906
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H20A Müller Jonáš KSU9906
OB 2018-09-0101.09.2018 Cena východních Čech - E2 H21E Müller Jonáš KSU9906
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech - E1 H21E Müller Jonáš KSU9906
OB 2018-09-0202.09.2018 Cena východních Čech - E3 H21E Müller Jonáš KSU9906
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček H21C Müller Jonáš KSU9906
OB 2013-04-1919.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.2 HS Müller Jonáš KSU9906
OB 2013-05-2525.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Müller Jonáš KSU9906
OB 2013-05-2626.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Müller Jonáš KSU9906
OB 2013-09-0707.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Müller Jonáš KSU9906
OB 2013-09-0808.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Müller Jonáš KSU9906
OB 2013-09-2828.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK H14 Müller Jonáš KSU9906
OB 2013-09-2929.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Müller Jonáš KSU9906
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček štafet H14 Müller Jonáš KSU9906
OB 2014-03-2323.03.2014 Český pohár štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2014-09-2828.09.2014 INOV-8 CUP - žebříček A - celkové výsledky H16A Müller Jonáš KSU9906
OB 2014-04-1313.04.2014 Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2014-04-2727.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2014-05-0303.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 Müller Jonáš KSU9906
OB 2014-05-1717.05.2014 Oblastní žebříček H16C Müller Jonáš KSU9906
OB 2014-09-1414.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2014-10-1212.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DOROST Müller Jonáš KSU9906
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B - Morava H16B Müller Jonáš KSU9906
OB 2015-04-1919.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2015-05-2323.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H16 Müller Jonáš KSU9906
OB 2015-06-2727.06.2015 Oblastní žebříček štafet H18-99 Müller Jonáš KSU9906
OB 2015-08-2828.08.2015 Cena východních Čech H16B Müller Jonáš KSU9906
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček štafet H15-99 Müller Jonáš KSU9906
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Müller Jonáš KSU9906
OB 2016-03-1919.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016-04-2424.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B Müller Jonáš KSU9906
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016-09-1818.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Müller Jonáš KSU9906
OB 2017-04-1414.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček H18C Müller Jonáš KSU9906
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle H21E Müller Jonáš KSU9906
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 H18B Müller Jonáš KSU9906
OB 2017-09-0303.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 H18B Müller Jonáš KSU9906
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Müller Jonáš KSU9906
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Müller Jonáš KSU9906
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní závod štafet H15-99 Müller Jonáš KSU9906
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup H21E Müller Jonáš KSU9906
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech H21E Müller Jonáš KSU9906
OB 2018-09-1616.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE H20A Müller Jonáš KSU9906
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Müller Jonáš KSU9906
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H21 Müller Jonáš KSU9906
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H21 Müller Jonáš KSU9906
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH21 Müller Jonáš KSU9906
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup H21E Müller Jonáš KSU9906
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H21 Müller Jonáš KSU9906
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H21 Müller Jonáš KSU9906
OB 2020-08-2828.08.2020 Cena východních Čech H21E Müller Jonáš KSU9906
OB 2020-09-2626.09.2020 Mistrovství ČR štafet H21 Müller Jonáš KSU9906
OB 2021-04-0202.04.2021 Velikonoce ve skalách H21E Müller Jonáš KSU9906
OB 2021-04-0202.04.2021 Velikonoce ve skalách - E1 H21E Müller Jonáš KSU9906
OB 2021-05-2222.05.2021 Mistrovství ČR ve sprintu H21 Müller Jonáš KSU9906 Přihlášen