Person: Müller Jonáš

Registration database
Clubs membership overview
Functions overview
Ranking overview
Sport
Date
Name
Class
Place
Name
Reg. number
Time
Loss
Ranking
OB 2019/10/31 STM 2019 H20A 11 Müller Jonáš KSU9906
OB 2019/09/22 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H20A 10. Müller Jonáš KSU9906 104:18 + 18:06 075717571
OB 2019/09/21 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H20B 8. Müller Jonáš KSU9906 59:07 + 6:01 076977697
OB 2019/09/14 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H20A 12. Müller Jonáš KSU9906 14:49 + 1:54 070717071
OB 2019/09/08 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H20A 17. Müller Jonáš KSU9906 32:00 + 7:17 061716171
OB 2019/09/07 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H20A 14. Müller Jonáš KSU9906 80:10 + 14:31 068386838
OB 2019/07/14 H.S.H Vysočina cup - E3 H21A 12. Müller Jonáš KSU9906 48:10 + 3:59 067756775
OB 2019/07/13 H.S.H Vysočina cup - E2 H21A 14. Müller Jonáš KSU9906 72:55 + 5:08 068226822
OB 2019/07/12 H.S.H Vysočina cup - E1 H21A 11. Müller Jonáš KSU9906 39:05 + 4:19 066926692
OB 2019/06/23 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H20B 1. Müller Jonáš KSU9906 27:48 072787278
OB 2019/06/22 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H20A 10. Müller Jonáš KSU9906 37:11 + 9:17 056685668
OB 2019/06/02 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H20A 13. Müller Jonáš KSU9906 30:01 + 8:13 058215821
OB 2019/06/01 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H20A 14. Müller Jonáš KSU9906 113:47 + 34:33 059305930
OB 2019/05/18 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H20 13. Müller Jonáš KSU9906 15:04 + 2:24 075387538
OB 2019/04/14 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H20A 9. Müller Jonáš KSU9906 29:57 + 5:44 071177117
OB 2019/03/31 INOV-8 CUP - žebříček A 2019 H20A 12 Müller Jonáš KSU9906
OB 2018/09/16 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H20A 18. Müller Jonáš KSU9906 108:58 + 32:45 055905590
OB 2018/09/15 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H20A 8. Müller Jonáš KSU9906 67:58 + 13:50 073037303
OB 2018/07/15 H.S.H. Vysočina cup - E3 H21E 38. Müller Jonáš KSU9906 69:02 + 16:03 060516051
OB 2018/07/14 H.S.H. Vysočina cup - E2 H21E 53. Müller Jonáš KSU9906 83:42 + 26:40 051025102
OB 2018/07/13 H.S.H. Vysočina cup - E1 H21E 32. Müller Jonáš KSU9906 42:03 + 7:22 072227222
OB 2018/06/24 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H20A 13. Müller Jonáš KSU9906 32:16 + 6:32 073877387
OB 2018/06/23 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H20B 9. Müller Jonáš KSU9906 32:15 + 5:25 073467346
OB 2018/06/10 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H20A 6. Müller Jonáš KSU9906 89:22 + 15:25 075227522
OB 2018/06/09 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H20A 9. Müller Jonáš KSU9906 34:43 + 6:25 074977497
OB 2018/06/02 Oblastní žebříček H21C 4. Müller Jonáš KSU9906 42:11 + 2:24 077797779
OB 2018/05/26 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H20A 17. Müller Jonáš KSU9906 13:52 + 3:04 071567156
OB 2018/05/05 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H20A 12. Müller Jonáš KSU9906 29:59 + 6:33 067836783
OB 2018/04/15 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H20A 10. Müller Jonáš KSU9906 15:45 + 3:16 064906490
OB 2018/04/03 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 H20A 17 Müller Jonáš KSU9906
OB 2017/09/02 Cena východních Čech 2017 - E2 H18B Müller Jonáš KSU9906 DISK
OB 2017/09/01 Cena východních Čech 2017 - E1 H18B Müller Jonáš KSU9906 DISK
OB 2017/08/13 Rumcajsovy míle - E3 H21E Müller Jonáš KSU9906 DISK 000000
OB 2017/08/12 Rumcajsovy míle - E2 H21E Müller Jonáš KSU9906 DISK 000000
OB 2017/08/11 Rumcajsovy míle - E1 H21E Müller Jonáš KSU9906 DISK 000000
OB 2017/06/11 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H18A 4. Müller Jonáš KSU9906 32:12 + 0:48
OB 2017/06/10 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H18C 2. Müller Jonáš KSU9906 25:29 + 1:56
OB 2017/06/04 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A Müller Jonáš KSU9906 DISK
OB 2017/06/03 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 14. Müller Jonáš KSU9906 34:22 + 5:40
OB 2017/05/27 Mistrovství oblasti na krátké trati H18 1. Müller Jonáš KSU9906 37:32
OB 2017/05/20 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H18A 14. Müller Jonáš KSU9906 13:47 + 1:32
OB 2017/05/14 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A 30. Müller Jonáš KSU9906 35:23 + 12:43
OB 2017/05/13 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A 5. Müller Jonáš KSU9906 66:23 + 6:39
OB 2017/04/15 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 H18 9. Müller Jonáš KSU9906 73:22 + 15:10
OB 2017/04/01 Mistrovství oblasti ve sprintu H18 1. Müller Jonáš KSU9906 14:36
OB 2017/03/25 Oblastní žebříček H18C 1. Müller Jonáš KSU9906 53:39
OB 2017/03/19 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 22. Müller Jonáš KSU9906 43:17 + 4:32 072357235
OB 2017/01/01 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 H18A 21 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016/10/29 Oblastní žebříček H18C 1. Müller Jonáš KSU9906 39:39
OB 2016/10/28 Oblastní žebříček H18C 1. Müller Jonáš KSU9906 31:33
OB 2016/10/03 INOV-8 CUP - žebříček A 2016 H18A 18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016/10/02 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) H18A 18. Müller Jonáš KSU9906 63:45 + 13:00
OB 2016/10/01 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H18A 5. Müller Jonáš KSU9906 44:30 + 3:13
OB 2016/09/24 Oblastní žebříček H18C 1. Müller Jonáš KSU9906 47:41
OB 2016/09/17 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A 22. Müller Jonáš KSU9906 13:06 + 1:50
OB 2016/09/11 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 10. Müller Jonáš KSU9906 26:04 + 3:08
OB 2016/09/10 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 12. Müller Jonáš KSU9906 80:13 + 14:28
OB 2016/08/14 Česká Kanada 2016 - E5 H18 3. Müller Jonáš KSU9906 53:42 + 4:08
OB 2016/08/13 Česká Kanada 2016 - E4 H18 12. Müller Jonáš KSU9906 40:17 + 7:01
OB 2016/08/12 Česká Kanada 2016 - E3 H18 16. Müller Jonáš KSU9906 29:42 + 7:29
OB 2016/08/11 Česká Kanada 2016 - E2 H18 10. Müller Jonáš KSU9906 51:57 + 7:19
OB 2016/08/10 Česká Kanada 2016 - E1 H18 6. Müller Jonáš KSU9906 28:08 + 2:36
OB 2016/06/26 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H18B 2. Müller Jonáš KSU9906 27:37 + 2:29
OB 2016/06/25 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H18B 13. Müller Jonáš KSU9906 41:37 + 13:25
OB 2016/06/19 Žebříček B-Morava H18B 1. Šrámek Ondřej KSU9906 33:49
OB 2016/06/11 Oblastní žebříček H18C 1. Müller Jonáš KSU9906 49:38
OB 2016/06/04 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A 18. Müller Jonáš KSU9906 15:34 + 1:59
OB 2016/05/29 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A 21. Müller Jonáš KSU9906 75:25 + 16:06
OB 2016/05/28 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A 16. Müller Jonáš KSU9906 25:40 + 3:38
OB 2016/05/21 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček H18 1. Müller Jonáš KSU9906 30:47
OB 2016/05/07 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H18 22. Müller Jonáš KSU9906 16:48 + 2:34
OB 2016/05/01 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 14. Müller Jonáš KSU9906 28:42 + 4:01
OB 2016/04/30 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 14. Müller Jonáš KSU9906 68:22 + 6:55
OB 2016/04/23 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 9. Müller Jonáš KSU9906 68:33 + 16:01
OB 2016/04/09 Mistrovství oblasti ve sprintu H18 2. Müller Jonáš KSU9906 14:10 + 0:34
OB 2016/04/02 Oblastní žebříček H18C 4. Müller Jonáš KSU9906 37:10 + 1:52
OB 2016/03/20 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 25. Müller Jonáš KSU9906 44:01 + 6:18 066046604
OB 2015/10/31 Oblastní žebříček H16C 1. Müller Jonáš KSU9906 38:59
OB 2015/10/28 Oblastní žebříček H16C 5. Müller Jonáš KSU9906 30:05 + 5:30
OB 2015/10/03 Oblastní žebříček H16C 1. Müller Jonáš KSU9906 27:32
OB 2015/09/27 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H16A 12. Müller Jonáš KSU9906 59:09 + 11:13
OB 2015/09/26 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16B 3. Müller Jonáš KSU9906 39:12 + 2:16
OB 2015/09/19 Oblastní žebříček H16C 2. Müller Jonáš KSU9906 43:29 + 0:48
OB 2015/09/12 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 25. Müller Jonáš KSU9906 18:26 + 3:48
OB 2015/09/06 Žebříček B-Morava H16B 9. Müller Jonáš KSU9906 28:07 + 6:19
OB 2015/09/05 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 1. Müller Jonáš KSU9906 42:44
OB 2015/08/30 Cena východních Čech - E3 H16B 10. Müller Jonáš KSU9906 51:47 + 11:16
OB 2015/08/29 Cena východních Čech - E2 H16B 19. Müller Jonáš KSU9906 51:57 + 18:24
OB 2015/08/28 Cena východních Čech - E1 H16B 13. Müller Jonáš KSU9906 49:12 + 15:24
OB 2015/08/09 Bohemia Orienteering - E5 H16A 7. Müller Jonáš KSU9906 50:59 + 3:19
OB 2015/08/08 Bohemia Orienteering - E4 H16A 8. Müller Jonáš KSU9906 33:47 + 3:18
OB 2015/08/07 Bohemia Orienteering - E3 H16A 10. Müller Jonáš KSU9906 44:58 + 6:57
OB 2015/08/06 Bohemia Orienteering - E2 H16A 10. Müller Jonáš KSU9906 53:58 + 5:06
OB 2015/08/05 Bohemia Orienteering - E1 H16A 15. Müller Jonáš KSU9906 28:48 + 5:57
OB 2015/06/27 Oblastní žebříček H16C 1. Müller Jonáš KSU9906 24:55
OB 2015/06/21 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H16B 14. Müller Jonáš KSU9906 28:41 + 6:41
OB 2015/06/20 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16A 16. Müller Jonáš KSU9906 27:02 + 5:25
OB 2015/06/13 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 1. Müller Jonáš KSU9906 42:25
OB 2015/06/07 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16A 24. Müller Jonáš KSU9906 38:26 + 9:09
OB 2015/06/06 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 1. Müller Jonáš KSU9906 59:34
OB 2015/05/17 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 1. Müller Jonáš KSU9906 24:46
OB 2015/05/16 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 1. Müller Jonáš KSU9906 52:44
OB 2015/05/01 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 2. Müller Jonáš KSU9906 15:30 + 0:18
OB 2015/04/25 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H16 18. Müller Jonáš KSU9906 57:57 + 10:58
OB 2015/04/18 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H16B 6. Müller Jonáš KSU9906 48:42 + 8:00
OB 2015/04/11 Oblastní žebříček H16C 2. Müller Jonáš KSU9906 44:06 + 3:29
OB 2015/03/28 Oblastní žebříček (První kufr) H16C 2. Müller Jonáš KSU9906 39:53 + 1:40
OB 2015/03/21 Veřejný závod (Jarní pohár) H18B 1. Müller Jonáš KSU9906 65:06
OB 2014/11/01 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H16C 4. Müller Jonáš KSU9906 24:45 + 2:57
OB 2014/10/25 Oblastní žebříček H16C 5. Müller Jonáš KSU9906 35:32 + 4:54
OB 2014/09/28 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16B 17. Müller Jonáš KSU9906 75:14 + 24:40
OB 2014/09/27 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16B 10. Müller Jonáš KSU9906 58:00 + 13:35
OB 2014/09/20 Oblastní žebříček H16C 5. Müller Jonáš KSU9906 70:55 + 17:43
OB 2014/09/13 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 25. Müller Jonáš KSU9906 14:41 + 3:04
OB 2014/09/07 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16A 21. Müller Jonáš KSU9906 34:45 + 9:52
OB 2014/09/06 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16A 29. Müller Jonáš KSU9906 67:12 + 25:51
OB 2014/08/24 Pěkné prázdniny - E3 H16 5. Müller Jonáš KSU9906 49:44 + 4:00
OB 2014/08/23 Pěkné prázdniny - E1 H16 6. Müller Jonáš KSU9906 30:55 + 5:37
OB 2014/08/23 Pěkné prázdniny - E2 H16 6. Müller Jonáš KSU9906 17:48 + 1:32
OB 2014/08/23 Pěkné prázdniny H16 5. Müller Jonáš KSU9906 98:27 + 8:20
OB 2014/06/22 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16B 13. Müller Jonáš KSU9906 45:00 + 17:46
OB 2014/06/21 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16B 9. Müller Jonáš KSU9906 40:09 + 10:20
OB 2014/06/14 Oblastní žebříček H16C 2. Müller Jonáš KSU9906 52:12 + 3:10
OB 2014/06/08 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16A 15. Müller Jonáš KSU9906 29:07 + 5:27
OB 2014/06/07 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16A 27. Müller Jonáš KSU9906 64:09 + 21:49
OB 2014/05/31 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček H16 8. Müller Jonáš KSU9906 49:22 + 8:52
OB 2014/05/18 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H16A 32. Müller Jonáš KSU9906 39:41 + 19:07
OB 2014/05/17 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H16A 26. Müller Jonáš KSU9906 70:23 + 21:49
OB 2014/05/08 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček H16 29. Müller Jonáš KSU9906 16:08 + 4:19
OB 2014/04/12 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) H16B 13. Müller Jonáš KSU9906 82:20 + 30:52
OB 2014/04/05 Oblastní žebříček H16C 1. Müller Jonáš KSU9906 44:04
OB 2014/03/29 Mistrovství oblasti ve sprintu H16C 4. Müller Jonáš KSU9906 13:50 + 3:00
OB 2013/11/02 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H14C 4. Müller Jonáš KSU9906 34:49 + 4:36
OB 2013/10/19 Oblastní žebříček H16C 1. Müller Jonáš KSU9906 30:43
OB 2013/10/12 Oblastní žebříček H16C 2. Müller Jonáš KSU9906 30:10 + 1:52
OB 2013/10/05 Oblastní žebříček H14C 5. Müller Jonáš KSU9906 38:16 + 6:48
OB 2013/09/15 Žebříček B - Morava H14B 7. Jonáš Müller KSU9906 30:44 + 4:47
OB 2013/09/14 Žebříček B - Morava H14B 19. Jonáš Müller KSU9906 61:06 + 20:40
OB 2013/06/02 Žebříček B - Morava H14B 1. Müller Jonáš KSU9906 26:02
OB 2013/06/01 Žebříček B - Morava H14B 25. Müller Jonáš KSU9906 44:55 + 19:17
OB 2013/05/19 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H14B 18. Müller Jonáš KSU9906 38:16 + 9:51
OB 2013/05/18 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H14B 14. Müller Jonáš KSU9906 44:45 + 9:30
OB 2013/05/12 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava H14B 7. Müller Jonáš KSU9906 32:19 + 7:10
OB 2013/05/11 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček H14B 20. Müller Jonáš KSU9906 52:10 + 13:36
OB 2013/04/27 Oblastní mistrovství na klasické trati H14 7. Müller Jonáš KSU9906 48:12 + 10:31
OB 2013/04/25 Žebříček B - Morava - přihlášky H14B 10. Müller Jonáš KSU9906
OB 2013/04/20 Oblastní mistrovství ve sprintu H14 8. Müller Jonáš KSU9906 16:14 + 2:13
OB 2013/04/20 Oblastní žebříček H14C 6. Müller Jonáš KSU9906 28:52 + 3:40
OB 2013/03/23 Oblastní žebříček (První jarní kufr) H14C 6. Müller Jonáš KSU9906 36:40 + 5:21
OB 2017/09/16 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H18A Müller Jonáš KSU9906
OB 2017/09/23 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2018/05/19 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H20 Müller Jonáš KSU9906
OB 2018/05/20 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H20A Müller Jonáš KSU9906
OB 2018/09/01 Cena východních Čech - E2 H21E Müller Jonáš KSU9906
OB 2018/08/31 Cena východních Čech - E1 H21E Müller Jonáš KSU9906
OB 2018/09/02 Cena východních Čech - E3 H21E Müller Jonáš KSU9906
OB 2019/10/12 Oblastní žebříček H21C Müller Jonáš KSU9906
OB 2013/04/19 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.2 HS Müller Jonáš KSU9906
OB 2013/05/25 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Müller Jonáš KSU9906
OB 2013/05/26 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Müller Jonáš KSU9906
OB 2013/09/07 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Müller Jonáš KSU9906
OB 2013/09/08 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Müller Jonáš KSU9906
OB 2013/09/28 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK H14 Müller Jonáš KSU9906
OB 2013/09/29 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Müller Jonáš KSU9906
OB 2013/10/12 Oblastní žebříček štafet H14 Müller Jonáš KSU9906
OB 2014/03/23 Český pohár štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2014/09/28 INOV-8 CUP - žebříček A - celkové výsledky H16A Müller Jonáš KSU9906
OB 2014/04/13 Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2014/04/27 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2014/05/03 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 Müller Jonáš KSU9906
OB 2014/05/17 Oblastní žebříček H16C Müller Jonáš KSU9906
OB 2014/09/14 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2014/10/12 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DOROST Müller Jonáš KSU9906
OB 2015/09/06 Žebříček B - Morava H16B Müller Jonáš KSU9906
OB 2015/04/19 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2015/05/23 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H16 Müller Jonáš KSU9906
OB 2015/06/27 Oblastní žebříček štafet H18-99 Müller Jonáš KSU9906
OB 2015/08/28 Cena východních Čech H16B Müller Jonáš KSU9906
OB 2015/09/13 Český pohár štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2015/10/03 Oblastní žebříček štafet H15-99 Müller Jonáš KSU9906
OB 2015/10/10 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2015/10/11 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Müller Jonáš KSU9906
OB 2016/03/19 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016/04/24 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016/08/10 Česká Kanada 2016 H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016/06/04 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016/06/05 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016/06/18 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B Müller Jonáš KSU9906
OB 2016/09/17 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016/09/18 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016/10/08 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2016/10/09 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Müller Jonáš KSU9906
OB 2017/04/14 Velikonoce ve skalách 2017 H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2017/04/08 Oblastní žebříček H18C Müller Jonáš KSU9906
OB 2017/05/07 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2017/05/21 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2017/05/20 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Müller Jonáš KSU9906
OB 2017/08/11 Rumcajsovy míle H21E Müller Jonáš KSU9906
OB 2017/09/01 Cena východních Čech 2017 H18B Müller Jonáš KSU9906
OB 2017/09/03 Cena východních Čech 2017 - E3 H18B Müller Jonáš KSU9906
OB 2018/05/26 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Müller Jonáš KSU9906
OB 2018/05/27 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Müller Jonáš KSU9906
OB 2018/06/02 Oblastní závod štafet H15-99 Müller Jonáš KSU9906
OB 2018/07/13 H.S.H. Vysočina cup H21E Müller Jonáš KSU9906
OB 2018/08/31 Cena východních Čech H21E Müller Jonáš KSU9906
OB 2018/09/16 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE H20A Müller Jonáš KSU9906
OB 2018/09/29 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H21 Müller Jonáš KSU9906
OB 2018/09/30 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H21 Müller Jonáš KSU9906
OB 2018/10/13 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H21 Müller Jonáš KSU9906
OB 2018/10/14 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH21 Müller Jonáš KSU9906
OB 2019/07/12 H.S.H Vysočina cup H21E Müller Jonáš KSU9906
OB 2019/09/14 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H21 Müller Jonáš KSU9906
OB 2019/09/15 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H21 Müller Jonáš KSU9906