Závodník: Žemlová Barbora

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 09.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 35. Žemlová Barbora KAM0751 52:52 + 28:12
OB 08.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 31. Žemlová Barbora KAM0751 34:57 + 15:16
OB 13.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva D12 15. Žemlová Barbora KAM0751 20:17 + 5:08
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D12C 24. Žemlová Barbora KAM0751 57:01 + 31:54
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček D12 32. Žemlová Barbora KAM0751 43:10 + 20:42
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 68. Žemlová Barbora KAM0751 26:34 + 11:55
OB 23.05.2018 2. Pražský pohár žactva D12 25. Žemlová Barbora KAM0751 37:15 + 20:14
OB 16.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva D12 30. Žemlová Barbora KAM0751 26:46 + 12:15
OB 16.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 D12 23 Žemlová Barbora KAM0751
OB 13.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 32. Žemlová Barbora KAM0751 41:31 + 20:31
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) D12 26. Žemlová Barbora KAM0751 66:05 + 39:56
OB 21.04.2018 Veřejný závod (Saxbo) D12 10. Žemlová Barbora KAM0751 40:32 + 18:42
OB 15.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D12 6. Žemlová Barbora KAM0751 26:24 + 13:30
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 34. Žemlová Barbora KAM0751 53:14 + 34:34
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček D12 33. Zemlová Barbora KAM0751 44:38 + 25:02
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček D12 11. Zemlová Barbora KAM0751 16:45 + 5:43
OB 07.01.2018 PZL - Nad údolím Kocáby E (děti) 39. Žemlová Barbora KAM0751 53:18 + 37:57
OB 04.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D12 19 Žemlová Barbora KAM0751
OB 05.12.2017 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 14. Chmelař David KAM0751
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček D12 22. Žemlová Barbora KAM0751 38:12 + 20:10
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D12 25. Žemlová Barbora KAM0751 35:27 + 15:52
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček D12 30. Žemlová Barbora KAM0751 57:25 + 41:20
OB 01.09.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D12 22 Žemlová Barbora KAM0751
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 20. Žemlová Barbora KAM0751 30:54 + 13:42
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 20. Žemlová Barbora KAM0751 38:21 + 17:43
OB 07.06.2017 PPŽ Rohožník D12 15. Barbora Zemlová KAM0751 23:23 + 8:54
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 12. Žemlová Barbora KAM0751 36:37 + 13:31
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 12. Žemlová Barbora KAM0751 32:58 + 16:49
OB 28.05.2017 Oblastní žebříček D10 11. Zemlová Barbora KAM0751 26:30 + 10:50
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 12. Žemlová Barbora KAM0751 32:23 + 11:07
OB 24.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD D12 22. Žemlová Barbora KAM0751 35:46 + 17:33
OB 21.05.2017 Oblastní žebříček D10 8. Zemlová Barbora KAM0751 22:50 + 6:55
OB 20.05.2017 Oblastní žebříček D10 2. Zemlová Barbora KAM0751 23:58 + 3:48
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D10C 16. Žemlová Barbora KAM0751 31:50 + 15:09
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D10C 22. Žemlová Barbora KAM0751 58:37 + 34:42
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 8. Žemlová Barbora KAM0751 32:04 + 13:09
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D10 6. Žemlová Barbora KAM0751 23:56 + 10:26
OB 02.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 7. Žemlová Barbora KAM0751 12:18 + 2:47
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D10 12. Žemlová Barbora KAM0751 36:24 + 11:47
OB 01.04.2017 Pražský žebříček DH10 - jaro 2017 D10 8 Žemlová Barbora KAM0751
OB 01.04.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D10 4 Žemlová Barbora KAM0751
OB 01.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 D12 27 Žemlová Barbora KAM0751
OB 11.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) D10 18. Žemlová Barbora KAM0751 54:34 + 21:47
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček D10 6. Žemlová Barbora KAM0751 26:14 + 9:20
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D10 9. Žemlová Barbora KAM0751 22:51 + 6:16
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C Žemlová Barbora KAM0751 DNS
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 25. Žemlová Barbora KAM0751 63:15 + 35:03
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček D10 10. Žemlová Barbora KAM0751 19:57 + 7:27
OB 07.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 D10 11. Žemlová Barbora KAM0751 27:08 + 10:08
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 D10 11. Žemlová Barbora KAM0751 54:36 + 38:03
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 D10 11. Žemlová Barbora KAM0751 18:34 + 8:30
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle D10 Žemlová Barbora KAM0751 DISK
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D10C 20. Žemlová Barbora KAM0751 29:47 + 9:11
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D10C 18. Žemlová Barbora KAM0751 48:22 + 24:29
OB 15.06.2016 Pražský pohár žactva D12 27. Žemlová Barbora KAM0751 48:26 + 32:18
OB 01.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) D10 11. Žemlová Barbora KAM0751 24:03 + 6:45
OB 25.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva D10 15. Žemlová Barbora KAM0751 27:12 + 11:53
OB 22.05.2016 Veřejný závod (SAXBO) D10 6. Žemlová Barbora KAM0751 41:42 + 12:06
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) D10 18. Žemlová Barbora KAM0751 82:29 + 55:40
OB 18.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva D10 18. Žemlová Barbora KAM0751 25:55 + 10:45
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 16. Žemlová Barbora KAM0751 41:52 + 18:04
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 31. Žemlová Barbora KAM0751 47:21 + 26:55
OB 11.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 D10 16. Žemlová Barbora KAM0751 31:46 + 17:11
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 12. Žemlová Barbora KAM0751 40:00 + 22:23
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 10. Žemlová Barbora KAM0751 49:33 + 30:07
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 7. Žemlová Barbora KAM0751 16:18 + 7:47
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D10 29. Žemlová Barbora KAM0751 36:16 + 21:27
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 6. Žemlová Barbora KAM0751 27:55 + 9:32
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček D10 18. Žemlová Barbora KAM0751 33:29 + 14:54
OB 12.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) D10 10. Žemlová Barbora KAM0751 29:03 + 12:14
OB 25.10.2015 Oblastní žebříček D10 19. Žemlová Barbora KAM0751 66:27 + 48:17
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D10L 8. Žemlová Barbora KAM0751 27:31 + 6:57
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D10 24. Žemlová Barbora KAM0751 59:04 + 44:04
OB 23.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E3 D10L 12. Žemlová Barbora KAM0751 68:35 + 35:38
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E1 D10L 9. Žemlová Barbora KAM0751 44:26 + 17:08
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E2 D10L 5. Žemlová Barbora KAM0751 33:47 + 13:30
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy D10N 16. Žemlová Barbora KAM0751 58:22 + 32:00
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A P 15. Žemlová Barbora KAM0751 33:56 + 23:13
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10L 5. Žemlová Barbora KAM0751 49:52 + 19:35
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10L 7. Žemlová Barbora KAM0751 51:15 + 19:17
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 Žemlová Barbora KAM0751 DISK
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10L 15. Žemlová Barbora KAM0751 35:14 + 12:03
OB 22.03.2015 Oblastní žebříček D10L 14. Žemlová Barbora KAM0751 53:25 + 24:34
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D10L 10. Žemlová Barbora KAM0751 32:51 + 13:00
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D10L 14. Žemlová Barbora KAM0751 66:04 + 35:56
OB 14.09.2014 Oblastní žebříček HDR 27. Žemlová Barbora KAM0751 42:51 + 23:45
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy HDR 25. Žemlová Barbora KAM0751 81:53 + 61:28
OB 01.05.2014 Oblastní žebříček HDR 40. Žemlová Barbora KAM0751 16:14 + 10:17
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 25. Žemlová Barbora KAM0751 19:00 + 7:13
OB 15.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) HDR 32. Žemlová Barbora KAM0751 53:10 + 26:35
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček D10 Žemlová Barbora KAM0751
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D12 Žemlová Barbora KAM0751
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček D12 Žemlová Barbora KAM0751
OB 06.04.2013 Oblastní žebříček HDR Žemlová Barbora KAM0751
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy HDR Žemlová Barbora KAM0751
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti štafet DH10L Žemlová Barbora KAM0751
OB 20.05.2015 PPŽ - 2 závod D10L Žemlová Barbora KAM0751
OB 03.06.2015 4. závod PPŽ D10L Žemlová Barbora KAM0751
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB D10L Žemlová Barbora KAM0751
OB 22.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX Linie Žemlová Barbora KAM0751
OB 17.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) D12 Žemlová Barbora KAM0751
OB 26.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Žemlová Barbora KAM0751
OB 27.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Žemlová Barbora KAM0751
OB 20.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH12 Žemlová Barbora KAM0751
OB 21.09.2016 Žákovské štafety DH10 Žemlová Barbora KAM0751
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček D12 Žemlová Barbora KAM0751 Přihlášen
OB 19.09.2018 Žákovské štafety DH12 Žemlová Barbora KAM0751 Přihlášen
OB 26.09.2018 Podvečerní O-běh Folimankou T2 Žemlová Barbora KAM0751 Přihlášen