Logo

Závodník: Komenda Jakub

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Morava, Mistrovství oblasti na klasické trati H14B 15. Komenda Jakub PBM0712 41:45 + 11:18
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 16. Komenda Jakub PBM0712 37:36 + 13:40
OB 2021-06-0505.06.2021 Měřený mapový trénink - 8. jarní jihomoravská liga H14 5. Komenda Jakub PBM0712 35:30 + 9:16
OB 2021-05-2727.05.2021 Dráhový test TSM Jižní Morava H16 14. Komenda Jakub PBM0712 12:15 + 2:42
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Morava 2021 H14B 13 Komenda Jakub PBM0712
OB 2021-05-2222.05.2021 6. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) H14 Komenda Jakub PBM0712 DISK
OB 2021-05-1616.05.2021 11.Slezská zimní liga HB 1. Jakub Komenda PBM0712 20:47
OB 2021-05-1515.05.2021 5. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) H14 13. Jakub Komenda PBM0712 40:46 + 20:34
OB 2021-05-0808.05.2021 Měřený trénink ve sprintu H 18. Jakub Komenda PBM0712 27:23 + 6:10
OB 2021-05-0101.05.2021 3. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) H14 3. Jakub Komenda PBM0712 30:03 + 6:14
OB 2021-04-0101.04.2021 Jarní jihomoravská tréninková liga 2021 H14 12 Komenda Jakub PBM0712
OB 2020-12-1313.12.2020 Mistrovství Brna ve sprintu HD14 2. Komenda Jakub PBM0712 11:30 + 0:36
OB 2020-12-1313.12.2020 Mistrovství Brna ve sprintu VS - HD14 + HD45 2. Komenda Jakub PBM0712 7:18 + 2:20
OB 2020-11-0707.11.2020 Oddílový přebor 2020 ZN 4. Komenda Jakub PBM0712 20:59 + 7:58
OB 2020-11-0707.11.2020 Oddílový přebor 2020 Bludiště ZN 6. Komenda Jakub PBM0712 2:50 + 0:38
OB 2020-09-2020.09.2020 Oblastní žebříček H14C 18. Komenda Jakub PBM0712 63:49 + 37:27
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček H14 12. Komenda Jakub PBM0712 52:14 + 25:02
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček H14 19. Komenda Jakub PBM0712 46:33 + 24:33
OB 2020-07-1919.07.2020 Grand prix Silesia - E4 H14 Komenda Jakub PBM0712 DISK
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E2 H14 4. Komenda Jakub PBM0712 26:14 + 3:10
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E3 H14 6. Komenda Jakub PBM0712 12:36 + 3:20
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia - E1 H14 4. Komenda Jakub PBM0712 36:21 + 9:19
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 11. Komenda Jakub PBM0712 16:41 + 4:13
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 Komenda Jakub PBM0712 DISK
OB 2020-06-1313.06.2020 5. Jihomoravská letní liga H14 6. Komenda Jakub PBM0712 61:42 + 36:45
OB 2020-06-0606.06.2020 4. Jihomoravská letní liga H14 13. Komenda Jakub PBM0712 47:44 + 24:21
OB 2020-05-3131.05.2020 Utkání TSM/SCM Brno vers. Pardubice H16 19. Komenda Jakub PBM0712 46:35 + 22:29
OB 2020-05-3030.05.2020 Utkání TSM/SCM Brno vers. Pardubice H16 20. Komenda Jakub PBM0712 88:21 + 43:59
OB 2020-05-2323.05.2020 2. Jihomoravská letní liga žactva a veteránů H14 10. Komenda Jakub PBM0712 54:28 + 30:18
OB 2020-05-1616.05.2020 1. Jihomoravská letní liga žactva a veteránů H14 9. Komenda Jakub PBM0712 61:36 + 28:36
OB 2020-05-0101.05.2020 Jihomoravská letní liga H14 21 Komenda Jakub PBM0712
OB 2020-01-0101.01.2020 Jihomoravská liga 2020 H14 19 Komenda Jakub PBM0712
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček H12C 12. Komenda Jakub ZBM0712 26:07 + 10:15
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček H12 18. Komenda Jakub ZBM0712 33:04 + 11:22
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček H12 9. Komenda Jakub ZBM0712 31:20 + 13:50
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček H12 12. Komenda Jakub ZBM0712 34:17 + 15:06
OB 2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček H12 24. Komenda Jakub ZBM0712 36:02 + 17:34
OB 2019-07-2121.07.2019 Grand prix Silesia - E4 H12 8. Komenda Jakub ZBM0712 37:49 + 9:49
OB 2019-07-2020.07.2019 Grand prix Silesia - E2 H12 11. Komenda Jakub ZBM0712 35:59 + 16:41
OB 2019-07-2020.07.2019 Grand prix Silesia - E3 H12 6. Komenda Jakub ZBM0712 22:50 + 4:02
OB 2019-07-1919.07.2019 Grand prix Silesia - E1 H12 7. Komenda Jakub ZBM0712 23:13 + 4:41
OB 2019-06-3030.06.2019 Cena střední Moravy - E3 H12A 15. Komenda Jakub ZBM0712 36:11 + 13:14
OB 2019-06-2929.06.2019 Cena střední Moravy - E2 H12A 8. Komenda Jakub ZBM0712 34:08 + 9:52
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy - E1 H12A 6. Komenda Jakub ZBM0712 11:37 + 2:00
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ H12C 25. Komenda Jakub ZBM0712 44:43 + 24:56
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H12C 17. Komenda Jakub ZBM0712 42:26 + 15:57
OB 2019-05-0808.05.2019 Oblastní žebříček H12 11. Komenda Jakub ZBM0712 31:54 + 10:38
OB 2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 10. Komenda Jakub ZBM0712 21:58 + 9:03
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 15. Komenda Jakub ZBM0712 27:47 + 12:37
OB 2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 19. Komenda Jakub ZBM0712 36:24 + 17:06
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2019 H12 13 Komenda Jakub ZBM0712
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2019 H12 9 Komenda Jakub ZBM0712
OB 2018-12-0202.12.2018 Brněnská zimní liga: Prolog - OMIKRON ZV Komenda Jakub ZBM0712 DISK
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček H12 16. Komenda Jakub ZBM0712 34:23 + 15:30
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček H12 22. Komenda Jakub ZBM0712 30:31 + 14:55
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček H12 15. Komenda Jakub ZBM0712 33:33 + 14:26
OB 2018-09-0101.09.2018 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2018 H12 18 Komenda Jakub ZBM0712
OB 2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček H12 19. Komenda Jakub ZBM0712 45:44 + 27:15
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 32. Komenda Jakub ZBM0712 44:42 + 23:02
OB 2018-05-2626.05.2018 Oblastní žebříček H12 11. Komenda Jakub ZBM0712 62:04 + 37:28
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 16. Komenda Jakub ZBM0712 36:10 + 18:24
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H12 27. Komenda Jakub ZBM0712 46:00 + 26:11
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček H12 19. Komenda Jakub ZBM0712 46:11 + 25:23
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček H12 20. Komenda Jakub ZBM0712 33:10 + 17:12
OB 2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 2. Komenda Jakub ZBM0712 16:49 + 0:37
OB 2018-04-0808.04.2018 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2018 H12 21 Komenda Jakub ZBM0712
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček HDR Komenda Jakub 2JC0700
OB 2017-06-1010.06.2017 Test TBM H12 Komenda Jakub ZBM0712
OB 2020-09-2828.09.2020 Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček H14C Komenda Jakub PBM0712
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček H14 Komenda Jakub PBM0712
OB 2013-07-1919.07.2013 Grand prix Silesia HDR Komenda Jakub 2JC0700
OB 2013-07-1919.07.2013 Grand prix Silesia - E1 HDR Komenda Jakub 2JC0700
OB 2013-07-2020.07.2013 Grand prix Silesia - E2 HDR Komenda Jakub 2JC0700
OB 2013-07-2121.07.2013 Grand prix Silesia - E4 HDR Komenda Jakub 2JC0700
OB 2013-08-1616.08.2013 Magnus cup HDR Komenda Jakub 2JC0700
OB 2013-08-1616.08.2013 Magnus cup - E1 HDR Komenda Jakub 2JC0700
OB 2013-08-1717.08.2013 Magnus cup - E2 HDR Komenda Jakub 2JC0700
OB 2013-08-1717.08.2013 Magnus cup - E3 HDR Komenda Jakub 2JC0700
OB 2013-08-1818.08.2013 Magnus cup - E4 HDR Komenda Jakub 2JC0700
OB 2013-09-0707.09.2013 Oblastní žebříček HDR Komenda Jakub 2JC0700
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček HDR Komenda Jakub 2JC0700
OB 2015-09-1212.09.2015 Oblastní žebříček HDR Komenda Jakub 2JC0700
OB 2017-05-2020.05.2017 Oblastní žebříček HDR Komenda Jakub 2JC0700
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček HDR Komenda Jakub 2JC0700
OB 2018-06-2727.06.2018 Mistrovství oblasti štafet DH14 Komenda Jakub ZBM0712
OB 2018-07-3131.07.2018 Classic course - chasing start H Komenda Jakub ZBM0712
OB 2018-10-1313.10.2018 Oblastní žebříček H12 Komenda Jakub ZBM0712
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Komenda Jakub JMO0704
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX žáci Komenda Jakub JMO0704
OB 2019-04-0707.04.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti DH12 Komenda Jakub ZBM0712
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy H12A Komenda Jakub ZBM0712
OB 2019-07-1919.07.2019 Grand prix Silesia H12 Komenda Jakub ZBM0712
OB 2020-02-0909.02.2020 7. BZL: O-mikron ZV Komenda Jakub ZBM0712
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia H14 Komenda Jakub PBM0712
OB 2020-06-2424.06.2020 Mistrovství oblasti štafet DH12 Komenda Jakub PBM0712
OB 2020-12-0303.12.2020 MB NOPB H Komenda Jakub PBM0712
OB 2020-12-1212.12.2020 Běh na Býčí skálu - 58. ročník 7,5 km Komenda Jakub PBM0712
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup H14B Komenda Jakub PBM0712
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E1 H14B Komenda Jakub PBM0712
OB 2021-07-1717.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E2 H14B Komenda Jakub PBM0712
OB 2021-07-1818.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E3 H14B Komenda Jakub PBM0712
OB 2021-06-2323.06.2021 Mistrovství oblasti štafet H14 Komenda Jakub PBM0712