Závodník: Urbánková Lucie

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček D10 5. Urbánková Lucie ONO1150 22:38 + 2:47
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček D10 31. Urbánková Lucie ONO1150 34:58 + 18:18
OB 13.10.2019 Oblastní žebříček D10 7. Urbánková Lucie ONO1150 21:23 + 3:47
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček D10 6. Urbánková Lucie ONO1150 24:28 + 6:37
OB 12.10.2019 Mistrovství oblasti v nočním OB T1 4. Urbánková Lucie ONO1150 46:48 + 14:18
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D10 7. Urbánková Lucie ONO1150 42:43 + 14:46
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10C 29. Urbánková Lucie ONO1150 39:09 + 24:14
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10C 20. Urbánková Lucie ONO1150 46:35 + 23:17
OB 01.09.2019 West cup - E3, oblastní žebříček D10 5. Urbánková Lucie ONO1150 57:52 + 18:07
OB 01.09.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - podzim D10 4 Urbánková Lucie ONO1150
OB 31.08.2019 West cup - E2, oblastní žebříček D10 5. Urbánková Lucie ONO1150 37:09 + 15:51
OB 31.08.2019 WestCup - noční závod MIX1 6. Urbánková Lucie ONO1150 42:45 + 16:23
OB 30.08.2019 West cup - E1 D10 2. Urbánková Lucie ONO1150 67:33 + 32:16
OB 30.08.2019 West cup D10 3. Urbánková Lucie ONO1150 162:34 + 66:14
OB 16.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D10 8. Urbánková Lucie ONO1150 49:15 + 24:19
OB 15.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D10 12. Urbánková Lucie ONO1150 54:31 + 33:42
OB 08.06.2019 Oblastní žebříček D10 5. Urbánková Lucie ONO1150 27:33 + 10:29
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 11. Urbánková Lucie ONO1150 23:22 + 8:05
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 17. Urbánková Lucie ONO1150 26:21 + 11:52
OB 26.05.2019 Oblastní žebříček D10 10. Urbánková Lucie ONO1150 69:38 + 38:32
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 9. Urbánková Lucie ONO1150 43:52 + 24:23
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček D10 8. Urbánková Lucie ONO1150 40:33 + 22:30
OB 01.05.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 5. Urbánková Lucie ONO1150 16:15 + 5:42
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček (Ašský štít, 56. roč.) D10 3. Urbánková Lucie ONO1150 34:27 + 4:03
OB 27.04.2019 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D10 5. Urbánková Lucie ONO1150 39:19 + 20:41
OB 21.04.2019 Velikonoce ve skalách - E3 D10 14. Urbánková Lucie ONO1150 29:41 + 14:48
OB 20.04.2019 Velikonoce ve skalách - E2 D10 13. Urbánková Lucie ONO1150 37:28 + 17:12
OB 19.04.2019 Velikonoce ve skalách - E1 D10 14. Urbánková Lucie ONO1150 31:52 + 18:34
OB 19.04.2019 Velikonoce ve skalách D10 13. Urbánková Lucie ONO1150 99:01 + 50:05
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček D10 11. Urbánková Lucie ONO1150 40:05 + 18:59
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček D10 6. Urbánková Lucie ONO1150 45:24 + 25:53
OB 01.04.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - jaro D10 7 Urbánková Lucie ONO1150
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) DL 8. Lucie Urbánková ONO1150 28:39 + 12:14
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) DL 8. Lucie Urbánková ONO1150 40:10 + 21:59
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček D10L 5. Urbánková Lucie ONO1150 66:36 + 24:14
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D10L 3. Urbánková Lucie ONO1150 44:54 + 8:56
OB 02.09.2018 West cup - E3 HD10L 20. Urbánková Lucie ONO1150 54:58 + 38:14
OB 01.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 HD10L 21. Urbánková Lucie ONO1150 46:16 + 28:12
OB 31.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 HD10L 11. Urbánková Lucie ONO1150 21:21 + 10:52
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D10N 8. Urbánková Lucie ONO1150 65:13 + 31:07
OB 13.05.2018 Oblastní žebříček HD10L 9. Urbánková Lucie ONO1150 56:02 + 20:01
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HD10L 20. Urbánková Lucie ONO1150 51:52 + 29:48
OB 29.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D10L 9. Urbánková Lucie ONO1150 54:53 + 30:12
OB 27.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 D10L 6. Urbánková Lucie ONO1150 56:13 + 26:19
OB 27.04.2018 Jarní trojúhelník D10L Urbánková Lucie ONO1150 DISK
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček (Ašský štít, 55.ročník) LINIE 6. Urbánková Lucie ONO1150 49:36 + 23:32
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček (Aprílový závod) LINIE 8. Urbánková Lucie ONO1150 32:05 + 17:14
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček Linie 6. Urbánková Lucie ONO1150 56:54 + 15:36
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček Linie 2. Urbánková Lucie ONO1150 17:19 + 4:29
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček Linie Urbánková Lucie ONO1150 DISK
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček D10L 16. Urbánková Lucie ONO1150 41:28 + 20:00
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček D10L Urbánková Lucie ONO1150 DISK
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček D10L 6. Urbánková Lucie ONO1150 50:09 + 27:17
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček HDR Urbankova Lucie ONO1150 DISK
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček HDR 8. Urbankova Lucie ONO1150 53:42 + 27:38
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy HDR 23. Urbánková Lucie ONO1150 50:07 + 26:00
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy HDR 13. Urbánková Lucie ONO1150 29:31 + 6:33
OB 03.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček HDR 28. Urbánková Lucie ONO1150 35:11 + 14:10
OB 02.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček HDR 3. Urbánková Lucie ONO1150 22:11 + 2:43
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček HDR 4. Urbánková Lucie ONO1150 28:48 + 7:26
OB 30.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček HDR 24. Urbánková Lucie ONO1150 48:54 + 33:47
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček (Ašský štít, 54. ročník) HDR 8. Urbánková Lucie ONO1150 38:37 + 19:03
OB 09.04.2017 Oblastní žebříček HDR 15. Urbánková Lucie ONO1150 48:24 + 21:28
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček HDR 15. Urbánková Lucie ONO1150 35:49 + 20:37
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 20. Urbánková Lucie ONO1150 32:33 + 15:10
OB 02.04.2017 Oblastní žebříček HDR 3. Urbánková Lucie ONO1150 18:02 + 4:29
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 2. Urbánková Lucie ONO1150 7:39 + 0:55
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček HDR 10. Urbánková Lucie ONO1150 18:47 + 4:34
OB 11.03.2017 Oblastní žebříček HDR 13. Urbánková Lucie ONO1150 32:42 + 16:57
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 HDR 7. Urbánková Lucie ONO1150 30:37 + 6:08
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 HDR 26. Urbánková Lucie ONO1150 31:29 + 13:02
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 HDR 30. Urbánková Lucie ONO1150 18:52 + 6:22
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 HDR 22. Urbánková Lucie ONO1150 40:37 + 19:43
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 HDR 11. Urbánková Lucie ONO1150 23:23 + 6:53
OB 22.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček HDR 21. Urbánková Lucie ONO1150 50:56 + 28:19
OB 21.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati HDR 15. Urbánková Lucie ONO1150 44:49 + 17:31
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník - E1 HDR 5. Urbánková Lucie ONO1150 26:45 + 7:53
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček HDR 17. Lucie Urbánková ONO1150 35:51 + 13:13
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček HDR 27. Lucie Urbánková ONO1150 45:03 + 17:02
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček (Ašský štít) HDR Urbánková Lucie ONO1150 DNS
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček HDR 24. Urbánková Lucie ONO1150 42:52 + 19:12
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 13. Urbánková Lucie ONO1150 24:53 + 9:13
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček HDR 66. Urbánková Lucie ONO1150 53:39 + 35:27
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček HDR 32. Urbánková Lucie ONO1150 38:55 + 15:37
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček HDR 22. Urbánková Lucie ONO1150 44:22 + 17:48
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček HDR 20. Urbánková Lucie ONO1150 58:34 + 31:48
OB 10.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 HDR 27. Urbánková Lucie ONO1150 42:55 + 25:51
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček HDR 22. Urbánková Lucie ONO1150 26:46 + 12:01
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 HDR 3. Urbánková Lucie ONO1150 12:45 + 3:07
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati HDR 20. Urbánková Lucie ONO1150 43:14 + 22:26
OB 26.04.2015 Oblastní žebříček HDR 14. Urbánková Lucie 2011 ONO1150 42:03 + 19:40
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček HDR 6. Urbánková Lucie 2011 ONO1150 27:05 + 13:01
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 28. Urbánková Lucie ONO1150 37:39 + 16:15
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 8. Urbánková Lucie ONO1150 16:38 + 7:52
OB 29.03.2015 Oblastní žebříček HDR 11. Urbánková Lucie ONO1150 29:18 + 11:03
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček HDR 14. Urbánková Lucie ONO1150 36:27 + 19:44
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček HDR 13. Urbánková Lucie ONO1150 39:32 + 18:28
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček HDR 18. Urbánková Lucie ONO1150 26:20 + 13:39
OB 30.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 HDR 38. Urbánková Lucie ONO1150 41:16 + 22:05
OB 29.08.2014 West cup - E1 HDR 29. Urbánková Lucie ONO1150 108:53 + 90:49
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D10N Urbánková Lucie ONO1150
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D10 Lucie Urbánková ONO1150
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 29.08.2014 West cup HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 31.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 12.04.2015 Oblastní žebříček HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 19.04.2015 Oblastní žebříček HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy P Urbánková Lucie ONO1150
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy P Urbánková Lucie ONO1150
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 01.09.2017 West cup HDR Urbánková Lucie ONO1150
OB 31.08.2018 West cup HD10L Urbánková Lucie ONO1150