Závodník: Gajda Petr

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 03.11.2019 Oblastní žebříček H12 11. Gajda Petr VSP0903 30:08 + 5:47
OB 31.10.2019 Noční bohnický orienťák 2019 T2B Gajda Petr VSP0903 DNS
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček H12 16. Gajda Petr VSP0903 15:03 + 4:44
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček H12 21. Gajda Petr VSP0903 27:37 + 9:29
OB 13.10.2019 Oblastní žebříček H10 22. Gajda Petr VSP0903 24:45 + 12:16
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček H10 15. Gajda Petr VSP0903 34:51 + 16:30
OB 14.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 H10 1. Gajda Petr VSP0903 15:17
OB 13.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 H10 2. Gajda Petr VSP0903 20:54 + 3:50
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 H10 1. Gajda Petr VSP0903 16:51
OB 05.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva H10 1. Gajda Petr VSP0903 10:03
OB 29.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva H10 1. Gajda Petr VSP0903 19:30
OB 22.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva H10 1. Gajda Petr VSP0903 14:43
OB 15.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD H10 3. Gajda Petr VSP0903 17:39 + 1:41
OB 08.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 2. Gajda Petr VSP0903 22:27 + 2:59
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček H10 2. Gajda Petr VSP0903 20:20 + 0:50
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček H10 6. Gajda Petr VSP0903 20:28 + 4:11
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 6. Gajda Petr VSP0903 11:45 + 0:52
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček H10 8. Gajda Petr VSP0903 20:17 + 2:57
OB 16.03.2019 Veřejný závod (Jarní skály) H10 1. Gajda Petr VSP0903 18:14
LOB 03.03.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint H12 13. Gajda Petr SZP0900 26:49 + 13:03
LOB 02.03.2019 Mistrovství ČR na klasické trati H12 11. Gajda Petr SZP0900 35:10 + 9:43
OB 22.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 H10 3 Gajda Petr VSP0903
OB 22.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 H10 2 Gajda Petr VSP0903
OB 22.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 H10 23 Gajda Petr VSP0903
OB 22.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 H12 20 Gajda Petr VSP0903
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček H10 15. Gajda Petr VSP0903 29:03 + 9:03
OB 01.11.2018 Noční bohnický orienťák 2018 T2 21. Gajda Petr VSP0903 19:21 + 4:37
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček H10 9. Gajda Petr VSP0903 22:21 + 6:05
OB 26.09.2018 Podvečerní O-běh Folimankou T2 39. Gajda Petr VSP0903 32:41 + 21:11
OB 02.09.2018 Cena východních Čech - E3 H10C 5. Gajda Petr VSP0903 18:36 + 1:36
OB 01.09.2018 Cena východních Čech - E2 H10C 12. Gajda Petr VSP0903 31:10 + 8:40
OB 01.09.2018 Pražský žebříček - podzim 2018 H10 19 Gajda Petr VSP0903
OB 31.08.2018 Cena východních Čech - E1 H10C 11. Gajda Petr VSP0903 18:26 + 5:17
OB 26.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H10 35. Gajda Petr VSP0903 39:07 + 19:30
OB 25.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H10 11. Gajda Petr VSP0903 25:37 + 5:49
OB 24.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H10 18. Gajda Petr VSP0903 13:56 + 2:59
OB 17.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 6. Gajda Petr VSP0903 15:27 + 2:06
OB 13.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva H10 7. Gajda Petr VSP0903 15:08 + 1:30
OB 06.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva H10 Gajda Petr VSP0903 DISK
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček H10 3. Gajda Petr VSP0903 17:02 + 2:42
OB 23.05.2018 2. Pražský pohár žactva H10 8. Gajda Petr VSP0903 24:48 + 6:16
OB 16.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 H10 20 Gajda Petr VSP0903
OB 13.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 23. Gajda Petr VSP0903 45:52 + 22:56
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček H10L 10. Gajda Petr VSP0903 25:06 + 5:13
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček H10L Gajda Petr VSP0903 DISK
OB 15.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 H10 16 Gajda Petr VSP0903
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček HD10N 6. Gajda Petr VSP0903 26:27 + 2:09
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček H10L Gajda Petr VSP0903 DISK
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D3 32. Gajda Petr VSP0903 50:52 + 26:48
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 H10N 4. Gajda Petr VSP0903 32:37 + 5:52
OB 12.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 H10N 5. Gajda Petr VSP0903 16:39 + 3:06
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 H10N 8. Gajda Petr VSP0903 37:50 + 14:41
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 H10 15. Gajda Petr VSP0903 20:59 + 7:41
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 H10 18. Gajda Petr VSP0903 28:18 + 14:46
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 H10 9. Gajda Petr VSP0903 21:28 + 7:11
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy H10N 4. Gajda Petr VSP0903 22:18 + 6:25
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy H10N 2. Gajda Petr VSP0903 26:47 + 5:38
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy H10L 13. Gajda Petr VSP0903 46:22 + 25:51
OB 08.05.2017 Oblastní žebříček H10L 12. Gajda Petr VSP0903 32:38 + 8:41
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H10N 3. Gajda Petr VSP0903 20:39 + 2:39
OB 21.09.2016 Závod po fáborkách při žákovských štafetách H10L 9. Gajda Petr VSP0903 33:27 + 7:46
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy P Gajda Petr VSP0903 DISK
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H10L 15. Gajda Petr VSP0903 38:47 + 19:28
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H10L Gajda Petr VSP0903 DISK
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H10L 22. Gajda Petr VSP0903 21:20 + 10:16
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H10L Gajda Petr VSP0903 DISK
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H10L Gajda Petr VSP0903 DISK
OB 15.06.2016 Pražský pohár žactva H10L 14. Gajda Petr VSP0903 29:46 + 11:11
OB 12.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H10L Gajda Petr VSP0903 DISK
OB 18.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva H10L Gajda Petr VSP0903 DISK
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy H10L 10. Gajda Petr VSP0903 35:22 + 15:21
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy H10L 19. Gajda Petr VSP0903 48:25 + 22:39
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10N 2. Gajda Petr VSP0903 34:58 + 8:32
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10N 4. Gajda Petr VSP0903 49:59 + 23:35
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček H10L 20. Gajda Petr VSP0903 47:00 + 31:19
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček TF 1. Gajda Petr VSP0903 20:58
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 4. Gajda Petr VSP0903 14:00 + 4:59
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček HDR 25. Gajda Petr VSP0903 60:53 + 27:31
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček HDR 26. Gajda Petr VSP0903 32:19 + 13:06
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 19. Gajda Petr VSP0903 19:28 + 6:22
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) HDR 42. Gajda Petr VSP0903 60:59 + 44:43
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 HDR 54. Gajda Petr VSP0903 50:11 + 33:30
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 HDR 55. Gajda Petr VSP0903 76:09 + 58:06
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 HDR 57. Gajda Petr VSP0903 32:44 + 22:42
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny HDR 49. Gajda Petr VSP0903 159:04 + 111:26
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy HDR 26. Gajda Petr VSP0903 90:04 + 69:39
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu P 20. Gajda Petr VSP0903 51:12 + 39:55
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček HDR 40. Gajda Petr VSP0903 46:09 + 19:32
OB 15.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) HDR 7. Gajda Petr VSP0903 36:07 + 9:32
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H10L Gajda Petr VSP0903
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy západ H10N Gajda Petr VSP0903
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H10 Gajda Petr VSP0903
OB 11.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE H10C Gajda Petr POB0900
OB 30.08.2019 Interkompas 45 - E1 H10 Gajda Petr VSP0903
OB 31.08.2019 Interkompas 45 - E2 H10 Gajda Petr VSP0903
OB 01.09.2019 Interkompas 45 - E3 H10 Gajda Petr VSP0903
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H12C Gajda Petr VSP0903
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H12C Gajda Petr VSP0903
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy HDR Gajda Petr VSP0903
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR Gajda Petr VSP0903
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti štafet DH10L Gajda Petr VSP0903
OB 20.05.2015 PPŽ - 2 závod H10L Gajda Petr VSP0903
OB 24.06.2015 Klacky [6] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX Linie Gajda Petr VSP0903
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H10L Gajda Petr VSP0903
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati H10N Gajda Petr VSP0903
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy H10N Gajda Petr VSP0903
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle H10N Gajda Petr VSP0903
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 H10 Gajda Petr VSP0903
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 H10N Gajda Petr VSP0903
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 H10N Gajda Petr VSP0903
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 H10N Gajda Petr VSP0903
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HF Gajda Petr VSP0903
OB 30.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva H10 Gajda Petr VSP0903
OB 24.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H10 Gajda Petr VSP0903
OB 20.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH10 Gajda Petr VSP0903
OB 31.08.2018 Cena východních Čech H10C Gajda Petr VSP0903
OB 05.10.2018 Petřín OPEN Krátká Gajda Petr VSP0903
OB 19.09.2018 Žákovské štafety DH12 Gajda Petr VSP0903
OB 13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Gajda Petr VSP0903
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX žáci Gajda Petr VSP0903
OB 11.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Gajda Petr POB0900
OB 12.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H12 Gajda Petr POB0900
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup H10 Gajda Petr VSP0903
OB 19.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH12 Gajda Petr VSP0903
OB 30.08.2019 Interkompas 45 H10 Gajda Petr VSP0903
OB 26.09.2019 Podvečerní O-běh Folimankou T2 Gajda Petr VSP0903