Závodník: Koberová Lenka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu
Výpis z rankingu veteránů
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
Ranking veteránů
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D45C Koberová Lenka LPU6954 33:00 + 000000
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D45B 4. Koberová Lenka LPU6954 44:55 + 4:38 047954795
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D45B 6. Koberová Lenka LPU6954 60:16 + 9:11 048824882
OB 25.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D50 9. Koberová Lenka LPU6954 51:20 + 10:27 043164316
OB 24.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D50 14. Koberová Lenka LPU6954 68:26 + 19:38 039623962
OB 23.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D50 5. Koberová Lenka LPU6954 38:55 + 7:13 047934793
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D45C 1. Koberová Lenka LPU6954 40:23 059835983
OB 01.01.2019 Východočeský pohár veteránů 2019 D45C 29 Koberová Lenka LPU6954
OB 27.10.2018 Oblastní žebříček D45C 1. Koberová Lenka LPU6954 33:26 052275227
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D45C 1. Koberová Lenka LPU6954 54:02 048024802
OB 13.10.2018 Oblastní žebříček D45C 1. Koberová Lenka LPU6954 35:13 049914991
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček D45C 1. Koberová Lenka LPU6954 33:15 048904890
OB 29.09.2018 Oblastní žebříček D45C 1. Koberová Lenka LPU6954 38:48 050125012
OB 28.09.2018 Oblastní žebříček D35 4. Koberová Lenka LPU6954 58:30 + 4:32 054855485
OB 16.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D45A 9. Koberová Lenka LPU6954 64:13 + 10:00 053615361
OB 15.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D45B 6. Koberová Lenka LPU6954 60:33 + 5:04 054235423
OB 09.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D45B 2. Koberová Lenka LPU6954 34:43 + 0:40 052185218
OB 08.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D45B 1. Koberová Lenka LPU6954 56:40 054875487
OB 12.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D45 7. Koberová Lenka LPU6954 37:36 + 4:55 047274727
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D45 3. Koberová Lenka LPU6954 34:20 + 1:18 052785278
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D45 5. Koberová Lenka LPU6954 30:43 + 6:17 046534653
OB 05.08.2018 Rumpál - E3 D45 2. Koberová Lenka LPU6954 38:25 + 1:48 048534853
OB 04.08.2018 Rumpál - E2 D45 1. Koberová Lenka LPU6954 57:12 051885188
OB 03.08.2018 Rumpál - E1 D45 1. Koberová Lenka LPU6954 16:53 051845184
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D45B 2. Koberová Lenka LPU6954 40:29 + 0:08 057965796
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D45B 9. Koberová Lenka LPU6954 47:36 + 5:10 053515351
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D45B 2. Koberová Lenka LPU6954 29:22 + 1:54 058305830
OB 24.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D45A 11. Koberová Lenka LPU6954 41:32 + 10:05 046204620
OB 23.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D45 7. Koberová Lenka LPU6954 38:00 + 5:31 052335233
OB 16.06.2018 Oblastní žebříček D45C 6. Koberová Lenka LPU6954 41:19 + 3:03 045704570
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D45B 1. Koberová Lenka LPU6954 34:25 050395039
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D45B 1. Koberová Lenka LPU6954 55:15 052505250
OB 20.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D45C 9. Koberová Lenka LPU6954 28:13 + 5:26 048424842
OB 19.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D45 17. Koberová Lenka LPU6954 15:58 + 3:07 050495049
OB 08.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D45C 2. Koberová Lenka LPU6954 36:09 + 1:57 048224822
OB 01.05.2018 Žebříček B-Čechy východ 2018 D45B 1 Koberová Lenka LPU6954
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček D45C 1. Koberová Lenka LPU6954 43:10 047734773
OB 15.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D45 7. Koberová Lenka LPU6954 15:26 + 1:45 052125212
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček D45C 2. Koberová Lenka LPU6954 44:17 + 0:42 046114611
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D45C 1. Koberová Lenka LPU6954 41:01 054055405
OB 02.01.2018 Východočeský pohár veteránů 2018 D45C 1 Koberová Lenka LPU6954
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček D45C 2. Koberová Lenka LPU6954 37:23 + 0:39 050685068
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D45C 2. Koberová Lenka LPU6954 40:09 + 3:44 048494849
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček D45C 1. Koberová Lenka LPU6954 43:05 048294829
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D45C 2. Koberová Lenka LPU6954 32:31 + 1:34 044794479
OB 07.10.2017 Oblastní žebříček D45C 2. Koberová Lenka LPU6954 44:37 + 2:33 044584458
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D45B 6. Koberová Lenka LPU6954 43:39 + 7:41 049384938
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D45B 12. Koberová Lenka LPU6954 59:30 + 12:40 045724572
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D45B 7. Koberová Lenka LPU6954 41:47 + 5:35 049184918
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 D45B 3. Koberová Lenka LPU6954 46:05 + 3:57 050295029
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D45B 8. Koberová Lenka LPU6954 56:20 + 9:13 045554555
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 D45B 10. Koberová Lenka LPU6954 32:56 + 6:40 042974297
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček D45C 3. Koberová Lenka LPU6954 43:01 + 4:58 041654165
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy T 10. Koberová Lenka LPU6954 59:51 + 10:26
OB 06.05.2017 Oblastní žebříček D45 1. Koberová Lenka LPU6954 37:11 046654665
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D45C 1. Koberová Lenka LPU6954 34:16 047404740
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D45C 3. Koberová Lenka LPU6954 44:24 + 3:01 052745274
OB 04.01.2017 Východočeský pohár veteránů 2017 D45C 9 Koberová Lenka LPU6954
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D35C 14. Koberová Lenka LPU6954 38:33 + 7:30
OB 16.10.2016 Oblastní žebříček D35C 8. Koberová Lenka LPU6954 42:01 + 7:36
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D35C 14. Koberová Lenka LPU6954 51:33 + 11:20
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D35C 6. Koberová Lenka LPU6954 36:30 + 5:32
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D45C Koberová Lenka LPU6954 DISK
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D35C 13. Koberová Lenka LPU6954 58:16 + 15:04
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček D35C 8. Koberová Lenka LPU6954 59:49 + 12:47
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček D35C 14. Koberová Lenka LPU6954 34:45 + 5:53
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D40C 3. Koberová Lenka LPU6954 17:54 + 0:41
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D35C 5. Koberová Lenka LPU6954 61:45 + 8:04
OB 07.11.2015 Oblastní žebříček D35C 2. Koberová Lenka LPU6954 46:54 + 2:08
OB 01.11.2015 Oblastní žebříček D35C Koberová Lenka LPU6954 DISK
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D35C 8. Koberová Lenka LPU6954 54:36 + 8:17
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D35C 15. Koberová Lenka LPU6954 58:25 + 12:41
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D45B 6. Koberová Lenka LPU6954 53:30 + 2:40
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D45B 4. Koberová Lenka LPU6954 52:01 + 4:54
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D45B 3. Koberová Lenka LPU6954 35:05 + 2:36
OB 08.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D40C 6. Koberová Lenka LPU6954 40:20 + 9:23
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D45B 12. Koberová Lenka LPU6954 36:25 + 5:27
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D45B 2. Koberová Lenka LPU6954 46:31 + 0:40
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D35C 8. Koberová Lenka LPU6954 68:10 + 12:51
OB 18.04.2015 Oblastní žebříček D35C 5. Koberová Lenka LPU6954 37:40 + 2:48
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D40C 2. Koberová Lenka LPU6954 16:21 + 1:03
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D35C 9. Koberová Lenka LPU6954 38:29 + 5:39
OB 21.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) D45A 3. Koberová Lenka LPU6954 43:47 + 2:26
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček D35C 5. Koberová Lenka LPU6954 52:57 + 6:04
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D35C 6. Koberová Lenka LPU6954 60:05 + 1:11
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D35C 3. Koberová Lenka LPU6954 36:49 + 1:32
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D45A 4. Koberová Lenka LPU6954 54:59 + 7:23
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D45 10. Koberová Lenka LPU6954 48:26 + 9:05
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D35C 3. Koberová Lenka LPU6954 66:12 + 6:14
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D45C 5. Koberová Lenka LPU6954 17:00 + 1:13
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D40B 17. Koberová Lenka LPU6954 43:03 + 8:01
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D40B 14. Koberová Lenka LPU6954 71:13 + 12:38
OB 13.07.2014 Veteran cup - E3 D40 2. Koberová Lenka LPU6954 61:33 + 6:49
OB 12.07.2014 Veteran cup - E2 D40 2. Koberová Lenka LPU6954 59:03 + 2:54
OB 11.07.2014 Veteran cup - E1 D40 2. Koberová Lenka LPU6954 12:31 + 0:11
OB 11.07.2014 Veteran cup D40 2. Koberová Lenka LPU6954 133:07 + 9:54
OB 28.06.2014 Oblastní žebříček D35C 3. Koberová Lenka LPU6954 56:05 + 3:21
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D40B 18. Koberová Lenka LPU6954 53:33 + 15:40
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D40B 20. Koberová Lenka LPU6954 88:41 + 30:41
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D35C 4. Koberová Lenka LPU6954 64:20 + 8:04
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D40B 15. Koberová Lenka LPU6954 30:34 + 5:43
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D40B 1. Koberová Lenka LPU6954 59:39
OB 08.05.2014 Oblastní žebříček D35C 8. Koberová Lenka LPU6954 51:13 + 3:14
OB 03.05.2014 Oblastní žebříček D21C 10. Koberová Lenka LPU6954 68:54 + 14:05 062486248
OB 01.05.2014 Oblastní žebříček D35C 14. Koberová Lenka LPU6954 54:27 + 11:33
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D35C 8. Koberová Lenka LPU6954 54:04 + 5:46
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D40C 2. Koberová Lenka LPU6954 35:36 + 0:46
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D40C 1. Koberová Lenka LPU6954 17:41
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D35C 8. Koberová Lenka LPU6954 59:07 + 2:58
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček D35C 6. Koberová Lenka LPU6954 56:02 + 5:17
OB 22.03.2014 Veřejný závod (Jarní pohár) D35 2. Koberová Lenka LPU6954 65:05 + 2:31
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček D35C 4. Koberová Lenka LPU6954 40:21 + 3:48
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček D35C 13. Koberová Lenka LPU6954 52:24 + 10:48
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D35C 5. Koberová Lenka LPU6954 52:41 + 4:54
OB 06.10.2013 Oblastní žebříček D35C 3. Koberová Lenka LPU6954 52:41 + 7:10
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D35C 4. Koberová Lenka LPU6954 54:15 + 3:21
OB 28.09.2013 Oblastní žebříček D35C 2. Koberová Lenka LPU6954 55:25 + 4:51
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D40B 9. Koberová Lenka LPU6954 43:20 + 8:29
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D40B 22. Koberová Lenka LPU6954 70:21 + 14:08
OB 07.09.2013 Sprint cup, Žebříček A D35C 8. Koberová Lenka LPU6954 20:15 + 2:45
OB 01.09.2013 Cena východních Čech - E3 D35B 3. Koberová Lenka LPU6954 54:42 + 4:37
OB 31.08.2013 Cena východních Čech - E2 D35B 3. Koberová Lenka LPU6954 64:20 + 6:25
OB 30.08.2013 Cena východních Čech - E1 D35B 5. Koberová Lenka LPU6954 48:15 + 3:22
OB 08.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D40C 3. Koberová Lenka LPU6954 70:40 + 4:43
OB 02.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D40B 7. Koberová Lenka LPU6954 29:59 + 2:52
OB 01.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D40B 6. Koberová Lenka LPU6954 56:26 + 4:59
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D35C 2. Koberová Lenka LPU6954 54:59 + 1:39
OB 01.05.2013 Oblastní žebříček D35C 4. Koberová Lenka LPU6954 59:47 + 5:53
OB 27.04.2013 Oblastní žebříček D35C 2. Koberová Lenka LPU6954 51:58 + 1:16
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček D35C 8. Koberová Lenka LPU6954 47:38 + 9:21
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D40C 1. Koberová Lenka LPU6954 19:19
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D40C 4. Koberová Lenka LPU6954 39:15 + 2:43
OB 06.04.2013 Oblastní žebříček D35C 3. Koberová Lenka LPU6954 56:28 + 4:28
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček D45C Koberová Lenka LPU6954
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D45C Koberová Lenka LPU6954
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D45C Koberová Lenka LPU6954
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček D45C Koberová Lenka LPU6954
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček D45C Koberová Lenka LPU6954
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D45C Koberová Lenka LPU6954
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D45C Koberová Lenka LPU6954
OB 03.11.2018 Oblastní žebříček D45C Koberová Lenka LPU6954
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček D35C Koberová Lenka LPU6954
OB 30.08.2013 Cena východních Čech D35B Koberová Lenka LPU6954
OB 07.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D105 Koberová Lenka LPU6954
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D35C Koberová Lenka LPU6954
OB 22.12.2013 Vánoční sprint 2013 D Koberová Lenka LPU6954
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D40B Koberová Lenka LPU6954
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D40B Koberová Lenka LPU6954
OB 08.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky D40B Koberová Lenka LPU6954
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D35C Koberová Lenka LPU6954
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D135 Koberová Lenka LPU6954
OB 14.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH140 Koberová Lenka LPU6954
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D35C Koberová Lenka LPU6954
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D135 Koberová Lenka LPU6954
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva HD275 Koberová Lenka LPU6954
OB 22.03.2015 Jarní Pohár - štafetový D135 Koberová Lenka LPU6954
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D35C Koberová Lenka LPU6954
OB 06.09.2015 Žebříček B - Čechy D45B Koberová Lenka LPU6954
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D45B Koberová Lenka LPU6954
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D35C Koberová Lenka LPU6954
OB 10.10.2015 Oblastní žebříček D35C Koberová Lenka LPU6954
OB 19.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D105 Koberová Lenka LPU6954
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček D35C Koberová Lenka LPU6954
OB 12.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 D45B Koberová Lenka LPU6954
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D35C Koberová Lenka LPU6954
OB 28.05.2016 Oblastní žebříček D35C Koberová Lenka LPU6954
OB 01.07.2016 Veteran cup D45 Koberová Lenka LPU6954
OB 01.07.2016 Veteran cup - E1 D45 Koberová Lenka LPU6954
OB 02.07.2016 Veteran cup - E2 D45 Koberová Lenka LPU6954
OB 03.07.2016 Veteran cup - E3 D45 Koberová Lenka LPU6954
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D165 Koberová Lenka LPU6954
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D165 Koberová Lenka LPU6954
OB 08.10.2016 Oblastní žebříček D35C Koberová Lenka LPU6954
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D35C Koberová Lenka LPU6954
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy D45B Koberová Lenka LPU6954
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 D45B Koberová Lenka LPU6954
OB 24.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D135 Koberová Lenka LPU6954
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle D45 Koberová Lenka LPU6954
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D45B Koberová Lenka LPU6954
OB 03.08.2018 Rumpál D45 Koberová Lenka LPU6954
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH225 Koberová Lenka LPU6954
OB 23.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D165 Koberová Lenka LPU6954
OB 23.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D50 Koberová Lenka LPU6954