Závodník: Šimůnková Michaela

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 03.11.2019 Oblastní žebříček D12 6. Šimůnková Michaela TAP0851 22:51 + 2:10
OB 31.10.2019 Noční bohnický orienťák 2019 T4A 54. Šimůnková Michaela TAP0851 39:15 + 13:31
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček D12 10. Šimůnková Michaela TAP0851 14:59 + 2:50
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček D12 5. Šimůnková Michaela TAP0851 21:03 + 3:05
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D12 14. Šimůnková Michaela TAP0851 36:50 + 8:25
OB 14.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D12C 35. Šimůnková Michaela TAP0851 17:48 + 9:15
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D12C 10. Šimůnková Michaela TAP0851 19:09 + 3:10
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D12C 11. Šimůnková Michaela TAP0851 28:25 + 7:32
OB 18.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 D12 18. Šimůnková Michaela TAP0851 43:12 + 21:30
OB 17.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 D12 15. Šimůnková Michaela TAP0851 45:13 + 13:11
OB 16.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 D12 17. Šimůnková Michaela TAP0851 36:51 + 14:06
OB 04.08.2019 Veřejný závod D12 4. Šimůnková Michaela TAP0851 34:29 + 8:14
OB 03.08.2019 Veřejný závod D12 16. Šimůnková Michaela TAP0851 38:17 + 17:53
OB 27.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D12A 19. Šimůnková Michaela TAP0851 52:06 + 29:38
OB 26.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D12A 19. Šimůnková Michaela TAP0851 31:36 + 11:52
OB 25.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D12A 14. Šimůnková Michaela TAP0851 33:33 + 11:04
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D12A 17. Šimůnková Michaela TAP0851 44:31 + 17:36
OB 12.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D12 19. Šimůnková Michaela TAP0851 27:25 + 10:54
OB 05.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva D12 10. Šimůnková Michaela TAP0851 14:42 + 3:42
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D12 28. Šimůnková Michaela TAP0851 34:31 + 13:27
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D12 37. Šimůnková Michaela TAP0851 37:28 + 19:00
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 7. Šimůnková Michaela TAP0851 27:32 + 3:02
OB 08.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 21. Šimůnková Michaela TAP0851 34:16 + 13:16
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček D12 12. Šimůnková Michaela TAP0851 9:12 + 1:34
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček D12 11. Šimůnková Michaela TAP0851 29:53 + 8:12
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 11. Šimůnková Michaela TAP0851 13:32 + 2:42
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček D12 17. Šimůnková Michaela TAP0851 35:15 + 11:12
OB 22.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 D12 8 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 22.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 D12 21 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 22.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 D12 5 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 27.01.2019 Opět na Kozla 1-X-2 D 22 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček D12 34. Šimůnková Michaela TAP0851 41:53 + 17:27
OB 01.11.2018 Noční bohnický orienťák 2018 T2 51. Šimůnková Michaela TAP0851 25:29 + 10:45
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček D12 41. Šimůnková Michaela TAP0851 41:18 + 21:39
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D12 11. Šimůnková Michaela TAP0851 24:50 + 5:29
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček D12 36. Šimůnková Michaela TAP0851 14:46 + 4:36
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček D12 24. Šimůnková Michaela TAP0851 47:43 + 22:41
OB 09.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 23. Šimůnková Michaela TAP0851 36:33 + 11:53
OB 08.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 35. Šimůnková Michaela TAP0851 38:39 + 18:58
OB 01.09.2018 Pražský žebříček - podzim 2018 D12 8 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 12.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D10 20. Šimůnková Michaela TAP0851 25:05 + 13:32
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D10 22. Šimůnková Michaela TAP0851 21:48 + 11:49
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D10 27. Šimůnková Michaela TAP0851 25:14 + 16:43
OB 05.08.2018 Rumpál - E3 D10 2. Šimůnková Michaela TAP0851 19:01 + 3:28
OB 04.08.2018 Rumpál - E2 D10 3. Šimůnková Michaela TAP0851 24:39 + 6:07
OB 03.08.2018 Rumpál - E1 D10 2. Šimůnková Michaela TAP0851 12:14 + 0:06
OB 13.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva D10 12. Šimůnková Michaela TAP0851 15:12 + 5:05
OB 06.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva D10 6. Šimůnková Michaela TAP0851 18:06 + 5:43
OB 30.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva D10 23. Michaela Šimůnková TAP0851 27:32 + 14:35
OB 16.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva D10 12. Šimůnková Michaela TAP0851 15:55 + 5:51
OB 16.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 D10 12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 13.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 13. Šimůnková Michaela TAP0851 36:31 + 16:16
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D10 15. Šimůnková Michaela TAP0851 38:08 + 21:27
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D10 13. Šimůnková Michaela TAP0851 30:23 + 12:55
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček D10 7. Šimůnková Michaela TAP0851 14:05 + 3:46
OB 21.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 5. Šimůnková Michaela TAP0851 15:18 + 4:32
OB 15.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D10 4. Šimůnková Michaela TAP0851 16:51 + 4:27
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 15. Šimůnková Michaela TAP0851 43:38 + 20:08
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček D10 11. Simunková Michaela TAP0851 26:33 + 10:07
OB 15.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 D10 6 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 05.11.2017 Oblastní žebříček D10 13. Šimůnková Michaela TAP0851 21:35 + 5:56
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček D10 25. Šimůnková Michaela TAP0851 34:22 + 16:56
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D10 19. Šimůnková Michaela TAP0851 23:13 + 9:21
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček D10 10. Simunková Michaela TAP0851 11:47 + 3:32
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D10 11. Šimůnková Michaela TAP0851 18:01 + 6:10
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 21. Šimůnková Michaela TAP0851 78:38 + 49:56
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 17. Šimůnková Michaela TAP0851 39:33 + 18:32
OB 01.09.2017 Pražský žebříček DH10 - podzim 2017 D10 15 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 T10 25. Šimůnková Michaela TAP0851 41:12 + 17:03
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 T10 12. Šimůnková Michaela TAP0851 30:18 + 6:44
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 T10 15. Šimůnková Michaela TAP0851 29:42 + 10:21
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 T10 14. Šimůnková Michaela TAP0851 31:01 + 5:36
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 T10 10. Šimůnková Michaela TAP0851 33:00 + 9:56
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D10N 4. Šimůnková Michaela TAP0851 29:27 + 5:53
OB 14.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva D10 15. Šimůnková Michaela TAP0851 51:52 + 31:20
OB 07.06.2017 PPŽ Rohožník D10L 4. Michaela Simunková TAP0851 31:28 + 6:44
OB 31.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva HD10L 8. Šimůnková Michaela TAP0851 27:14 + 10:39
OB 24.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD D10L 2. Šimůnková Michaela TAP0851 13:33 + 1:42
OB 17.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva D10L 7. Šimůnková Michaela TAP0851 22:06 + 7:47
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10L 5. Šimůnková Michaela TAP0851 27:41 + 8:41
OB 01.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 - děti DH10 D10 34 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D10L 10. Šimůnková Michaela TAP0851 35:28 + 11:03
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D10L 6. Šimůnková Michaela TAP0851 25:54 + 8:56
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D10L 7. Šimůnková Michaela TAP0851 14:01 + 3:05
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D10L 9. Šimůnková Michaela TAP0851 37:07 + 11:00
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D10L 12. Šimůnková Michaela TAP0851 27:16 + 9:29
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D10N Šimůnková Michaela TAP0851 DISK
OB 08.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva D10L 28. Šimůnková Michaela TAP0851 61:43 + 41:57
OB 01.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) D10L 13. Šimůnková Michaela TAP0851 32:41 + 15:02
OB 18.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva D10L 7. Šimůnková Michaela TAP0851 19:03 + 4:39
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D10L 23. Šimůnková Michaela TAP0851 64:35 + 42:49
OB 11.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 HD10L 20. Šimůnková Michaela TAP0851 24:20 + 11:51
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D10L 8. Šimůnková Michaela TAP0851 26:24 + 5:12
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 23. Šimůnková Michaela TAP0851 22:18 + 13:17
OB 25.10.2015 Oblastní žebříček HDR 24. Šimůnková Michaela TAP0851 19:56 + 5:44
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy HDR 12. Šimůnková Michaela TAP0851 25:12 + 9:26
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy HDR 16. Šimůnková Michaela TAP0851 36:20 + 11:54
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček HDR 11. Šimůnková Michaela TAP0851 26:35 + 9:20
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček HDR 11. Šimůnková Michaela TAP0851 26:35 + 9:20
OB 22.03.2015 Oblastní žebříček HDR 13. Šimůnková Michaela TAP0851 39:10 + 12:44
OB 25.08.2018 Přebor Tretry na krátké trati DH12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 28.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D12A Šimůnková Michaela TAP0851
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D10L Šimůnková Michaela TAP0851
OB 22.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX Linie Šimůnková Michaela TAP0851
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle D10 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 03.08.2018 Rumpál D10 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 20.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH10 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 09.12.2018 Tour de Prague E Šimůnková Michaela TAP0851
OB 19.01.2019 PZL Veltruský park D Šimůnková Michaela TAP0851
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering D12A Šimůnková Michaela TAP0851
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti štafet DH12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 16.08.2019 Rumcajsovy míle D12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 28.08.2019 Přebor Tretry na krátké trati a sprint DH12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 14.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 15.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 18.09.2019 OB - štafety mládeže DH12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 05.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D12 Šimůnková Michaela TAP0851
OB 06.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Šimůnková Michaela TAP0851