Logo

Závodník: Kopecká Tereza

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D10C Kopecká Tereza UOL1050 DISK
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček D10C 2. Kopecká Tereza UOL1050 22:21 + 0:07
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D10C 3. Kopecká Tereza UOL1050 36:02 + 9:52
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D10C 5. Kopecká Tereza UOL1050 31:57 + 13:45
OB 2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 2. Kopecká Tereza UOL1050 11:34 + 0:23
OB 2020-09-0505.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 4. Kopecká Tereza UOL1050 15:32 + 1:40
OB 2020-08-2323.08.2020 Hanácky žebříček 2020 D10C 2 Kopecká Tereza UOL1050
OB 2020-08-1616.08.2020 Tis 2020 - E3 D10 4. Kopecká Tereza UOL1050 35:48 + 3:14
OB 2020-08-1515.08.2020 Tis 2020 - E2 D10 3. Kopecká Tereza UOL1050 45:05 + 7:31
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 - E1 D10 4. Kopecká Tereza UOL1050 38:53 + 11:18
OB 2020-07-1919.07.2020 Grand prix Silesia - E4 D10 4. Kopecká Tereza UOL1050 25:16 + 6:35
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E2 D10 5. Kopecká Tereza UOL1050 51:45 + 28:10
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E3 D10 3. Kopecká Tereza UOL1050 15:44 + 4:40
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia - E1 D10 4. Kopecká Tereza UOL1050 38:09 + 11:12
OB 2020-06-2727.06.2020 Oblastní žebříček D10C 8. Kopecká Tereza UOL1050 49:53 + 25:10
OB 2020-06-0606.06.2020 2. Valašská jarní liga DH10 3. Kopecká Tereza UOL1050 22:04 + 3:32
OB 2020-05-3030.05.2020 1. Valašská jarní liga DH10 4. Tereza Kopecká UOL1050 23:12 + 4:15
OB 2020-03-0707.03.2020 Zimní kotár D10 4. Kopecká Tereza UOL1050 21:51 + 8:13
OB 2019-12-0707.12.2019 Mikulášský orienťák - 31.ročník D10 2. Kopecká Tereza UOL1050 22:43 + 4:06
OB 2019-11-0909.11.2019 1.závod zimní ligy Hanácké oblasti D10 2. Kopecká Tereza UOL1050 29:34 + 12:04
OB 2019-11-0202.11.2019 Oblastní žebříček D10C 8. Kopecká Tereza UOL1050 22:47 + 6:44
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček D10C 8. Kopecká Tereza UOL1050 20:40 + 7:12
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D10C 6. Kopecká Tereza UOL1050 21:04 + 5:12
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D10 2. Kopecká Tereza UOL1050 21:21 + 1:21
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D10C 26. Kopecká Tereza UOL1050 45:11 + 23:28
OB 2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček D10 20. Kopecká Tereza UOL1050 40:59 + 22:29
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 D10 22. Kopecká Tereza UOL1050 73:00 + 51:38
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 D10 22. Kopecká Tereza UOL1050 56:28 + 31:15
OB 2019-06-3030.06.2019 Cena střední Moravy - E3 D10C 18. Kopecká Tereza UOL1050 51:51 + 34:34
OB 2019-06-2929.06.2019 Cena střední Moravy - E2 D10C 19. Kopecká Tereza UOL1050 60:05 + 38:14
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy - E1 D10C 18. Kopecká Tereza UOL1050 31:20 + 22:51
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D10C 6. Kopecká Tereza UOL1050 24:19 + 6:14
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 17. Kopecká Tereza UOL1050 28:10 + 10:10
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 16. Kopecká Tereza UOL1050 30:24 + 12:11
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček D10C 6. Kopecká Tereza UOL1050 38:18 + 14:51
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D10C 9. Kopecká Tereza UOL1050 52:32 + 39:40
OB 2019-05-0808.05.2019 OLM Opava, 4. závod D10 7. Kopecka Tereza UOL1050 59:00 + 36:07
OB 2019-05-0404.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 7. Kopecká Tereza UOL1050 35:19 + 13:47
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 11. Kopecká Tereza UOL1050 24:42 + 15:15
OB 2019-04-0101.04.2019 OLM Opava D10 20 Kopecká Tereza UOL1050
OB 2019-03-3131.03.2019 Veřejný závod D10C 8. Kopecká Tereza UOL1050 18:01 + 10:04
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček D10C 7. Kopecká Tereza UOL1050 57:01 + 36:21
OB 2019-03-1111.03.2019 Hanácký žebříček jaro 2019 D10C 9 Kopecká Tereza UOL1050
OB 2019-03-1111.03.2019 Hanácký žebříček podzim 2019 D10C 7 Kopecká Tereza UOL1050
OB 2018-12-0808.12.2018 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti D10 6. Kopecká Tereza UOL1050 30:44 + 16:43
OB 2018-11-2424.11.2018 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti - BOB CUP D10 6. Kopecká Tereza UOL1050 39:42 + 21:52
OB 2018-11-1717.11.2018 Zimní kotár D10 6. Kopecká Tereza UOL1050 36:59 + 22:54
OB 2018-11-1010.11.2018 Oblastní žebříček D10C 17. Kopecká Tereza UOL1050 26:39 + 12:22
OB 2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček HD10N Kopecká Tereza UOL1050 DISK
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček HD10N 2. Kopecká Tereza UOL1050 14:19 + 0:01
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček HD10N 18. Kopecká Tereza UOL1050 35:54 + 17:26
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček DH10N 4. Kopecká Tereza UOL1050 18:46 + 5:58
OB 2018-09-0101.09.2018 Hanácký žebříček podzim D10C 16 Kopecká Tereza UOL1050
OB 2018-08-2626.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D10L 14. Kopecká Tereza UOL1050 62:39 + 45:03
OB 2018-08-2525.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D10L 11. Kopecká Tereza UOL1050 30:08 + 15:55
OB 2018-08-2424.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D10L 12. Kopecká Tereza UOL1050 27:51 + 13:36
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10N 8. Kopecká Tereza UOL1050 31:55 + 13:34
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10N 16. Kopecká Tereza UOL1050 61:49 + 47:48
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10N 11. Kopecká Tereza UOL1050 18:52 + 9:05
OB 2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati DH10N Kopecká Tereza UOL1050 DISK
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček DH10N 9. Kopecká Tereza UOL1050 50:17 + 27:53
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček HDR Kopecká Tereza UOL1050 DISK
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 41. Kopecká Tereza UOL1050 49:50 + 30:24
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 45. Kopecká Tereza UOL1050 55:28 + 35:43
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 10. Kopecká Tereza UOL1050 24:06 + 7:12
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR Kopecká Tereza UOL1050 DISK
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček HDR 26. Kopecká Tereza UOL1050 31:17 + 15:37
OB 2017-12-1616.12.2017 Vánoční Radíkov 2017 HDR 11. Kopecká Tereza UOL1050 52:38 + 26:48
OB 2017-12-0909.12.2017 MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 29. ročník HDR 10. Kopecká Tereza UOL1050 30:52 + 16:27
OB 2017-11-0404.11.2017 Oblastní žebříček HDR 9. Kopecká Tereza UOL1050 33:29 + 10:50
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček HDR 15. Kopecká Tereza UOL1050 42:07 + 19:46
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček HDR 8. Kopecká Tereza UOL1050 25:58 + 4:40
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček HDR 12. Kopecká Tereza UOL1050 21:40 + 9:36
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček HDR 11. Liška Antonín UOL1050 27:19 + 12:02
OB 2017-09-2828.09.2017 Oblastní žebříček HDR 28. Kopecká Tereza UOL1050 35:03 + 16:53
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 14. Kopecká Tereza UOL1050 55:02 + 21:12
OB 2017-07-1616.07.2017 Grand prix Silesia - E4 HDR 15. Kopecká Tereza UOL1050 42:55 + 19:58
OB 2017-07-1515.07.2017 Grand prix Silesia - E3 HDR 11. Kopecká Tereza UOL1050 46:00 + 14:04
OB 2017-07-1414.07.2017 Grand prix Silesia - E2 HDR 9. Kopecká Tereza UOL1050 35:52 + 16:42
OB 2017-07-1313.07.2017 Grand prix Silesia - E1 HDR 8. Kopecká Tereza UOL1050 34:01 + 15:46
OB 2017-07-0202.07.2017 Cena střední Moravy - E3 HDR 30. Kopecká Tereza UOL1050 55:46 + 33:18
OB 2017-07-0101.07.2017 Cena střední Moravy - E2 HDR 28. Kopecká Tereza UOL1050 36:27 + 21:19
OB 2017-06-3030.06.2017 Cena střední Moravy - E1 HDR 14. Kopecká Tereza UOL1050 28:42 + 13:26
OB 2017-05-2020.05.2017 Oblastní žebříček HDR 28. Kopecká Tereza UOL1050 27:54 + 12:58
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 37. Kopecká Tereza UOL1050 56:54 + 37:44
OB 2017-04-2929.04.2017 Oblastní žebříček HDR 21. Kopecká Tereza UOL1050 32:26 + 15:55
OB 2017-04-2121.04.2017 2. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj HDR Kopecká Tereza UOL1050 DISK
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček HDR 23. Kopecká Tereza UOL1050 27:10 + 7:25
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 1. Kopecká Tereza UOL1050 13:43
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček HDR 29. Kopecká Tereza UOL1050 32:29 + 16:57
OB 2016-12-1010.12.2016 Zimní kotár HDR 4. Kopecká Tereza UOL1050 21:29 + 5:27
OB 2016-11-2626.11.2016 3. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 HDR 22. Kopecká Tereza UOL1050 52:09 + 25:53
OB 2016-11-1212.11.2016 1. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 HDR 7. Kopecká Tereza UOL1050 30:16 + 13:41
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček HDR 12. Kopecká Tereza UOL1050 27:05 + 9:02
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček HDR Kopecká Tereza UOL1050 DISK
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček HDR Kopecká Tereza UOL1050 DISK
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček HDR 20. Kopecká Tereza UOL1050 34:45 + 16:56
OB 2016-05-2929.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 27. Kopecká Tereza UOL1050 45:30 + 18:29
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček HDR 2. Kopecká Tereza UOL1050 27:07 + 2:12
OB 2016-05-0707.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček HDR 19. Kopecká Tereza UOL1050 17:25 + 8:18
OB 2016-04-3030.04.2016 Oblastní žebříček HDR 47. Kopecká Tereza UOL1050 46:14 + 20:56
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 15. Kopecká Tereza UOL1050 29:46 + 14:39
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček HDR 66. Kopecká Tereza UOL1050 29:05 + 16:33
OB 2016-03-1919.03.2016 Oblastní žebříček HDR 11. Kopecká Tereza UOL1050 27:13 + 4:23
OB 2015-12-0505.12.2015 MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 27. ročník HDR 13. Kopecká Tereza UOL1050 28:56 + 11:57
OB 2015-11-2121.11.2015 Zimní kotár HDR 7. Kopecká Tereza UOL1050 22:11 + 5:12
OB 2015-11-1414.11.2015 1. závod zimní ligy - O pohár hanáckého krasu HDR 7. Kopecká Tereza UOL1050 30:53 + 10:31
OB 2015-10-3131.10.2015 Oblastní žebříček HDR 32. Kopecká Tereza UOL1050 46:39 + 23:34
OB 2015-10-2828.10.2015 Oblastní žebříček HDR 25. Kopecká Tereza UOL1050 33:35 + 18:15
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček HDR 14. Kopecká Tereza UOL1050 25:23 + 7:52
OB 2015-09-1212.09.2015 Oblastní žebříček HDR 23. Kopecká Tereza UOL1050 24:32 + 8:57
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B-Morava HDR 5. Kopecká Tereza UOL1050 17:20 + 4:03
OB 2015-09-0505.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 35. Kopecká Tereza UOL1050 32:39 + 15:21
OB 2015-07-0606.07.2015 Cena střední Moravy - E4 HDR 17. Kopecká Tereza UOL1050 36:04 + 15:26
OB 2015-07-0505.07.2015 Cena střední Moravy - E3 HDR 12. Kopecká Tereza UOL1050 29:18 + 9:52
OB 2015-07-0404.07.2015 Cena střední Moravy - E2 HDR 3. Kopecká Tereza UOL1050 19:39 + 1:48
OB 2015-07-0303.07.2015 Cena střední Moravy - E1 HDR Kopecká Tereza UOL1050 DISK
OB 2015-06-2727.06.2015 Oblastní žebříček HDR 4. Kopecká Tereza UOL1050 22:43 + 1:50
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 15. Kopecká Tereza UOL1050 51:16 + 24:14
OB 2015-05-0101.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 3. Kopecká Tereza UOL1050 10:05 + 2:23
OB 2015-04-2525.04.2015 Oblastní žebříček HDR 7. Kopecká Tereza UOL1050 19:50 + 8:24
OB 2015-04-1818.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček HDR 56. Kopecká Tereza UOL1050 57:07 + 33:15
OB 2015-04-1111.04.2015 Oblastní žebříček HDR 33. Kopecká Tereza UOL1050 27:25 + 13:48
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) HDR 37. Kopecká Tereza UOL1050 38:57 + 22:41
OB 2015-03-1414.03.2015 Finále Zimní ligy Hanácké oblasti HDR 5. Kopecká Tereza UOL1050 23:09 + 2:27
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček HDR Kopecká Tereza UOL1050
OB 2017-11-1111.11.2017 Oblastní žebříček HDR Kopecká Tereza UOL1050
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C Kopecká Tereza UOL1050
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 - E1 D10 Kopecká Tereza UOL1050
OB 2019-12-1414.12.2019 6. závod zimní ligy Hanácké oblasti D10 Kopecká Tereza UOL1050
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 Kopecká Tereza UOL1050
OB 2015-06-0707.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR Kopecká Tereza UOL1050
OB 2015-07-0303.07.2015 Cena střední Moravy HDR Kopecká Tereza UOL1050
OB 2016-04-1616.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR Kopecká Tereza UOL1050
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček HDR Kopecká Tereza UOL1050
OB 2016-11-1919.11.2016 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 HDR Kopecká Tereza UOL1050
OB 2017-07-1313.07.2017 Grand prix Silesia HDR Kopecká Tereza UOL1050
OB 2017-06-3030.06.2017 Cena střední Moravy HDR Kopecká Tereza UOL1050
OB 2018-08-2424.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D10L Kopecká Tereza UOL1050
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D10N Kopecká Tereza UOL1050
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy D10C Kopecká Tereza UOL1050
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 D10 Kopecká Tereza UOL1050
OB 2019-11-2323.11.2019 3. závod zimní ligy Hanácké oblasti D10 Kopecká Tereza UOL1050
OB 2019-11-3030.11.2019 1. kolo Valašské zimní ligy - Vracov T6 Kopecká Tereza UOL1050
OB 2020-03-1414.03.2020 ZLínský Orientační Maraton T4 Kopecká Tereza UOL1050
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia D10 Kopecká Tereza UOL1050
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 D10 Kopecká Tereza UOL1050
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství oblasti štafet DH12 Kopecká Tereza UOL1050
OB 2020-09-2323.09.2020 Oblastní trénink - Okruhy Okruhy Kopecká Tereza UOL1050
OB 2020-10-1717.10.2020 Oblastní žebříček D10C Kopecká Tereza UOL1050
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D12B Kopecká Tereza UOL1050
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D12B Kopecká Tereza UOL1050 Přihlášen
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D12B Kopecká Tereza UOL1050 Přihlášen
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D12B Kopecká Tereza UOL1050 Přihlášen
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D12B Kopecká Tereza UOL1050 Přihlášen
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D12B Kopecká Tereza UOL1050 Přihlášen
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D12B Kopecká Tereza UOL1050 Přihlášen
OB 2021-05-0808.05.2021 Tréninkový závod Hrabová D14-C Kopecká Tereza UOL1050
OB 2021-05-1515.05.2021 Pohár Neznámého Pijana - měřený trénink D14 Kopecká Tereza UOL1050 Přihlášen